قدم به قدم تا مرداد 89...

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Araz21

عضو
سلام دوستان...:D
میبینم بازم متاسفانه مثل سال های گذشته سوالات استاندارد نبوده و بسیاری از دوستان ناراضی هستند....:wallbash:
یاده کلام شاعر میفتم ک میگه : تا بوده همین بوده و تا هست همین است

سوتی بزرگی سال 89 را هم یکی از دوستان تعریف کرد که گفت 1 ساعت زودتر به ما گفتن وقت تمام شد...:evil:

نمیدونم چرا همیشه تو این مملکت کارا شلم شورباس...:wallbash:

ولی اما بعضی از دوستان درصد هاشون را گذاشتن که بهشون اطمینان میدم اگه همین درصد ها را بزنن بی تردید ی جای خوب قبول میشن...:smoke::twisted:
در آخر امیدوارم ک همه ی دوستان ب حق واقعی خودشون برسن...:thumbsup:

• Like
واکنش ها: MEG

abbasbostaniasl

عضو جدید
پاسخ نامه سوالات 89 با دفترچه

پاسخ نامه سوالات 89 با دفترچه

WWW.MEMARICO.COM امشب ساعت 24 رو سايت قرار ميگيره.البته اگه طاقت مواجه شدن با درصداتون رو دارين!!!

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان...:D
میبینم بازم متاسفانه مثل سال های گذشته سوالات استاندارد نبوده و بسیاری از دوستان ناراضی هستند....:wallbash:
یاده کلام شاعر میفتم ک میگه : تا بوده همین بوده و تا هست همین است

سوتی بزرگی سال 89 را هم یکی از دوستان تعریف کرد که گفت 1 ساعت زودتر به ما گفتن وقت تمام شد...:evil:

نمیدونم چرا همیشه تو این مملکت کارا شلم شورباس...:wallbash:

ولی اما بعضی از دوستان درصد هاشون را گذاشتن که بهشون اطمینان میدم اگه همین درصد ها را بزنن بی تردید ی جای خوب قبول میشن...:smoke::twisted:
در آخر امیدوارم ک همه ی دوستان ب حق واقعی خودشون برسن...:thumbsup:

اينو شما گفتي اينم من بگم كه مراقب وسط كار اومد ماشين حساب ها رو جمع كردوگفت مگه توي كنكور از ماشين حساب استفاده مي كنن.حالا بيا به اين زبون نفهم بگو كه سازمان سنجش استفاده از ماشين حساب رو مجاز كرده.سر همين مسئله 5 دقيقه و قتمون رو گرفت.
كلا ازمون مزخرفي بود.سوالاي مصالح كه همش اعداد ارقامي بود.حفظيات محض.

MEG

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اينو شما گفتي اينم من بگم كه مراقب وسط كار اومد ماشين حساب ها رو جمع كردوگفت مگه توي كنكور از ماشين حساب استفاده مي كنن.حالا بيا به اين زبون نفهم بگو كه سازمان سنجش استفاده از ماشين حساب رو مجاز كرده.سر همين مسئله 5 دقيقه و قتمون رو گرفت.
كلا ازمون مزخرفي بود.سوالاي مصالح كه همش اعداد ارقامي بود.حفظيات محض.

بله....متاسفانه تو کشور ما زیاد از این ماجراها پیش میاد.....
حتی فاصله بین داوطلبا هم رعایت نمیشه...
ولی در مورد کنکور ...سال به سال داره سوالا مفهومی میشه
تو مبانی و فن ساختمان کسی که نخونده هم با توجه به اطلاعاتش میتونه جواب بده

feri.lynn

عضو جدید

با این که فاصله رعایت نشده بود باهاتون موافقم...از همه بدتر اصلا تهویه مطبوع نداشت:D پختیم از گرما 2تا شیشه آب معدنی تموم کردم :confused: آخره جلسه هم داشتم منفجر می شودم:surprised: خدارو شکر داوطلب کنار دستم نیومده بود :redface: این ورم دیوار بود!

abbasbostaniasl

عضو جدید
اي بابا....پس كجايين بچه ها؟چرا كسي اينجا نيست؟معلومه كنكور خيلي سختي بوده ها؟هيشكي حوصلشو نداره بياد اينجا!!!

Araz21

عضو

فرزاد جان ب نظر من متاسفانه سوالات کنکور هر سال نسبت ب سال قبلش مفهومی تر نمیشه بلکه مزخرف تر میشه....:surprised:
البته گاهی اوقات هم نوسان پیدا میکنه...:cry:
ی سال سخت..................:weirdsmiley:
ی سال آبکی.........................:child:
ی سال ادبیان آسون میشه.............:thumbsup2:
ی سال معارف سخت میشه............:mad:
کلا فاجعه هست..........................:exclaim:
بدتر از همه ی اینا اینه ک یکی بشینه بغل دستت و هیچی نخونده باشه بعد بهت بگه :
آقا تقلب برسون...........:w07: .:wallbash::wallbash::wallbash:

بعد میخوای پاشی بزنی..............................................................است.:(:w00:

• Like
واکنش ها: MEG

Ali Render

کاربر بیش فعال
اي بابا....پس كجايين بچه ها؟چرا كسي اينجا نيست؟معلومه كنكور خيلي سختي بوده ها؟هيشكي حوصلشو نداره بياد اينجا!!!

سلام"معلومه که شما خوب کنکور رو دادیدا.پس مثل ما خراب نکردید.ما هم همه حرفامونو قبلم زدیم دیگه حرفی برای گفتن نداریم دیگه نمیخواییم داشته باشیم.دوست دارم برم توی یه جزیره که هیچ و هیچ آدمی نبینم.همین...

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من كه اصلا نمي دونم چي بگم. الان فقط منتظرم ببينم جوابا كي مي زنن تا بفهمم واقعا چه بالايي سرم اومده. باورم نمي شه بعد از اين همه خواندن اخرش مجبورم واسه ازاد دوباره درس بخونم. البته با اين وضع شايد ازاد هم يه جوري سوال بده كه ....................:cry::crying::w20::wallbash:

mehdi_mmy

عضو جدید
دفترچه سوالات و پاسخ نامه تشريحي عمومي و تخصصي كارداني به كارشناسي معماري 1389 از ساعت11 صبح 9 مرداد بر روي اين سايت قابل دانلود خواهد بود. :surprised::surprised::cry:

abbasbostaniasl

عضو جدید
-

-

سلام"معلومه که شما خوب کنکور رو دادیدا.پس مثل ما خراب نکردید.ما هم همه حرفامونو قبلم زدیم دیگه حرفی برای گفتن نداریم دیگه نمیخواییم داشته باشیم.دوست دارم برم توی یه جزیره که هیچ و هیچ آدمی نبینم.همین...

در كل ادبياتش و فن ساختمانش خيلي سخت بود رياضيرم كه ولش كن! ولي بقيه سوالاي معارف زبان و مباني انقد راحت بودن كه ميشد 100 درصد زدشون!عيبي نداره ايشاللا باهم سال بعد دوباره كنكور ميديم. ما كه هميشه در صحنه هستيم سال بعدم روش!!!!

abbasbostaniasl

عضو جدید
-

-

من كه اصلا نمي دونم چي بگم. الان فقط منتظرم ببينم جوابا كي مي زنن تا بفهمم واقعا چه بالايي سرم اومده. باورم نمي شه بعد از اين همه خواندن اخرش مجبورم واسه ازاد دوباره درس بخونم. البته با اين وضع شايد ازاد هم يه جوري سوال بده كه ....................:cry::crying::w20::wallbash:
آزاد كه درس خوندن نميخاد:lol:!!!نترس بابا قبولي برو راحت استراحت كن:w22::w22:.آزاد از اسمش معلومه كه آزاااده:w32:!من كه اصلا نميخام رو مدركم اسم دانشگاه آزادو بنويسن:w42:.يني از غير انتفاعي هم احتمال نميدي فبول شي؟:child::child:

masoud_2222

عضو جدید
سوالها خيلي مفهومي شده بود عمومي متوسط تخصصي ضعيف

Omid_Mehraz

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دفترچه سوالات و پاسخ نامه تشريحي عمومي و تخصصي كارداني به كارشناسي معماري 1389 از ساعت11 صبح 9 مرداد بر روي اين سايت قابل دانلود خواهد بود. :surprised::surprised::cry:
پاسخنامه كليدي اومده ولي خبري از سوالات و پاسخ تشريحي نيست:mad:

mahmood321

عضو جدید
کنکور89

کنکور89

به نظرمن سوالات امسال مشکل بود چون باتوجه به اینکه بیشترمنابعی که مطالعه کرده بودیم ازجزوات پارسه ومدرسان بود واین سیستم طراحی سوال درسوالات رشته های دیگه ای که درآزمون شرکت کرده بودند مشهود بوده من که خیلی وقت گذاشتم ولی متاسفانه نتیجه خوبی راانتظارندارم .به امید اینکه درطراحی سوالات دوره های بعد حداقل یک تاملی بکنند تا به این گونه شاهد این طورمسائل نباشیم.:D

mahmood321

عضو جدید
کنکور89

کنکور89

یک مطلب دیگه که میتونم درموردش صحبت کنم اینه که اگردوستان هدف دارند با هرشکستی ناامیدنمی شوند بلکه با شناسایی نقاط ضعف با قدرت بیشتربه سمت جلو حرکت میکنند قانون زندگی همینه نه تنها کنکور که یک بازه کوچک اززندگی هست بلکه دراموردیگه ای که خیلی میتونن حساسترباشندهمینطوره
معماری رشته خوبیه ومن خیلی علاقه مندم به این رشته من فارغ التحصیل سال 1382 هستم واین اولین باری بود که برای آزمون کارشناسی شرکت کردم که ازقسمت من هم سوالات به این شکل امد البته باید بگم من وقت گذاشتم وخوندم ولی الان که میدونم نتیجه چی میشه ناراحت نیستم چون میدونم چی میخوام وخیلی سال بود که مشغول کارومسائل زندگی ولی همیشه دوست داشتم که یک ارشیتکت بشم الان که موقعیتش پیش امده نمیخوام ازدست بدم وبه هرقیمتی که شده تلاشم رامیکنم
به دوستان میگم اگرحتی غیرانتفاعی هم قبول شدید ثبت نام کنید
چون دربیرون ازدانشگاه واقعا باداشتن این مدرک میشه خیلی پیشرفت کرد

atoosa65

عضو جدید
کجا امتحان خوب بود من که افتضاح دادم.من 4 ماه درس خونده بودم خیلی برام سخت بود.تو از چه منابعی استفاده کرده بودی.میشه برام به این آدرس بفرستی.متشکرم
negar_21_negar@yahoo.com

Ali Render

کاربر بیش فعال
در كل ادبياتش و فن ساختمانش خيلي سخت بود رياضيرم كه ولش كن! ولي بقيه سوالاي معارف زبان و مباني انقد راحت بودن كه ميشد 100 درصد زدشون!عيبي نداره ايشاللا باهم سال بعد دوباره كنكور ميديم. ما كه هميشه در صحنه هستيم سال بعدم روش!!!!

برای من فقط ادبیات و ریاضیش سخت بود زبانم اصلا نگاه نکردم قط میتونم که بگم به زور تونستم به آخرین سوال تخصصی برسم نمیدونم چرا وقت کم اوردم.ما هم همه ساله در صحنه بودیم و هستیم ولی واقعا نمیشه منتظر کنکور سال بعد بود چون الانشم خیلی خیلی دیر شده فقط باید بریم آزاد.نمیدونم... راستی شما که با این درصد هاتون یه جای خوب قبول میشید.جای نگرانی دیگه نیست.من میمونم تو برو...

abbasbostaniasl

عضو جدید
-

-

برای من فقط ادبیات و ریاضیش سخت بود زبانم اصلا نگاه نکردم قط میتونم که بگم به زور تونستم به آخرین سوال تخصصی برسم نمیدونم چرا وقت کم اوردم.ما هم همه ساله در صحنه بودیم و هستیم ولی واقعا نمیشه منتظر کنکور سال بعد بود چون الانشم خیلی خیلی دیر شده فقط باید بریم آزاد.نمیدونم... راستی شما که با این درصد هاتون یه جای خوب قبول میشید.جای نگرانی دیگه نیست.من میمونم تو برو...

به روي چشم.موفق باشين

nil00far

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااي من حالم بده

آخه با چه اميدي بشينم بدرسم
نميگم خيلييي خوندم اما در حدي كه خوندم انتظار داشتم يه چي بشه اما انگار هيچي نميشه
اي واااااااااااااااااااااااااااااااااي
اينجا يكي نيست اميد بده اگه بدونم خوندن جواب ميده ميشينم ميدرسم اما زمين تا آسمون با چيزايي كه خوندم فرق داشت حيف اون همه تست و خلاصه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من روزانه كه نخواستم مال شما ها ( مثل اينكه زيادي حالم بده :Dخودم متوجه شدم :cry:
همتون موفق باشين

masoud_2222

عضو جدید
من دفترچه سوالات پاسخنامه رو ديدم عمومي بر خلاف سالهاي قبل بد نشده ولي تخصصي برعكس خيلي بد شده اصلاً فكرشو نميكردم تا اين حد خراب بشه چشم آب نميخوره امسال قبول شم ديگه
....

feri.lynn

عضو جدید
واااااااااااااااااااااااااااااي من حالم بده

آخه با چه اميدي بشينم بدرسم
نميگم خيلييي خوندم اما در حدي كه خوندم انتظار داشتم يه چي بشه اما انگار هيچي نميشه
اي واااااااااااااااااااااااااااااااااي
اينجا يكي نيست اميد بده اگه بدونم خوندن جواب ميده ميشينم ميدرسم اما زمين تا آسمون با چيزايي كه خوندم فرق داشت حيف اون همه تست و خلاصه هااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
من روزانه كه نخواستم مال شما ها ( مثل اينكه زيادي حالم بده :Dخودم متوجه شدم :cry:
همتون موفق باشين

سایه سمت چپی نگران نباش , اشکالیم نداره .. . منم اون چیزی که می خواستم نشد :razz:
ولی توکل به خدا .......

وضعیت
موضوع بسته شده است.