قبولی های دکتری مواد 92 و 91 به تفکیک رتبه و محل

futureme8

عضو جدید
سلام دوستان

اگر اطلاعاتی راجع به آخرین رتبه قبولی دکتری 92 یا 91 ( روزانه و شبانه ) تو دانشگاه های مختلف دارید، میشه اینجا بذارید تا یه مرجعی باشه واسه کنکوری های 93 بتونیم بهتر برای انتخاب رشته اقدام کنیم.

SMAW

عضو جدید
سلام دوستان

اگر اطلاعاتی راجع به آخرین رتبه قبولی دکتری 92 یا 91 ( روزانه و شبانه ) تو دانشگاه های مختلف دارید، میشه اینجا بذارید تا یه مرجعی باشه واسه کنکوری های 93 بتونیم بهتر برای انتخاب رشته اقدام کنیم.
سلام 
رتبه 93 صنعتی سهند
امسال کنکور دادم رتبم بد شد. شدم 200
شما چند شدی؟

futureme8

عضو جدید
همین حدود شدم. به نظرتون چه شهرهایی احتمال قبولی و دعوت به مصاحبه هست؟ سهند رتبه های قبولی سال گذشته اش چقدر بوده؟

shervin_msi

عضو جدید
با سلام
دوستان کسی میدونه اگه دانشگاهی رو انتخاب کنیم و بعد اسممون در بیاد واسه مصاحبه اما در مصاحبه شرکت نکنیم از کنکور سال بعد محروم میشیم یا نه؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه که خیالم راحت بشه

SMAW

عضو جدید
همین حدود شدم. به نظرتون چه شهرهایی احتمال قبولی و دعوت به مصاحبه هست؟ سهند رتبه های قبولی سال گذشته اش چقدر بوده؟
بحث اصلی دعوت به مصاحبست. سال پیش تا 180 من دیدم که مصاحبه رفتن. امسال دیگه حداکثر فکر کنم تا 200 مصاحبه برن و اگه رزومه خوب باشه حتما قبولید

SMAW

عضو جدید
با سلام
دوستان کسی میدونه اگه دانشگاهی رو انتخاب کنیم و بعد اسممون در بیاد واسه مصاحبه اما در مصاحبه شرکت نکنیم از کنکور سال بعد محروم میشیم یا نه؟
ممنون میشم اگه کسی میدونه بگه که خیالم راحت بشه
موقعی محروم میشین که قبول بشین. اگه مصاحبه نرین قطعا قبول نمیشین و محرومیتی نداره. رتبتون چند شده؟

futureme8

عضو جدید
دقیقا محرومیت وقتی هست که بعد از قبولی ثبت نام نکنید. بچه ها میشه راجع به رتبه های قبولی سال های قبل تو دانشگاه های مختلف اگه اطلاعی دارید اینجا بذارید. من طبق پرس و جوهام سال 91 تا رتبه های حدود 200 دانشگاه شیراز قبول شدن. راجع به بقیه دانشگاه ها و سال 92 اگه می دونید راهنمایی بفرمایید. مرسی

بسیار مهم در آستانه مصاحبه دکتری (لیست سیاه ژورنال های خارجی):

دوستان حتما این فایل رو ببینید، لیست بلندی از ژورنال های نامعتبر برای کلیه رشته ها مورد تایید وزارت علوم هست.
اگر مقاله تو این ژورنال داشته باشین نه تنها هیچ امتیاز مثبتی نداره بلکه ممکنه براتون بد هم بشه.
همچنین دقت کنین از الان سراغ این ژورنال ها و مشابهش نرین !!!

لینک دانلود

futureme8

عضو جدید
دوستان من با رتبه 190 به این دانشگاه ها که اولویت های اولم بودند،برای مصاحبه معرفی شدم. دانشگاه های یزد، شیراز، کرمان، مالک اشتر اصفهان. برای راهنمایی دوستان توی سالهای بعد هم که شده، تو این تاپیک در مورد رتبه ها و محل های مصاحبه اطلاع رسانی کنید.

با تشکر

• Like
واکنش ها: SMAW

SMAW

عضو جدید
منم با رتبه 200 به اینا دعوت شدم:
1) سهند
2) تبریز
3) یزد
4) اهواز
احتمالا یزد نرم

irphd.ir

عضو جدید
قابل توجه داوطلبین آزمون دکتری 94: بچه ها این فایل رو برای استعداد تحصیلی دکتری از دست ندین،
آدرس فایل ها:

چگونه برای آزمون استعداد تحصیلی دکتری آماده شویم؟

دانلود پاسخ تشریحی سوالات استعداد تحصیلی دکتری 90 تا 93

اینم یه لینک که کلید سوالات زبان و استعداد تحصیلی دکتری 90 تا 93 رو داره:

دانلود رایگان کلید سوالات استعداد تحصیلی دکتری 90 تا 93

دانلود رایگان کلید سوالات زبان دکتری 90 تا 93

واسه منابع دکتری 94 هم لینک زیر رو حتما سر بزنید:

منابع پیشنهادی رتبه برترهای آزمون دکتری
برای دانلود رایگان سوالات دکتری 92 و 93 هم لینک زیر:

دانلود رایگان سوالات دکتری 92 و 93