قالب تزریق پلاستیک

javanshiri_ali77

عضو جدید
سلام.مقاله یا پروژه در مورد طراحی در تزریق پلاستیک دارید اگر بدید ممنون میشم

ferrari f430

عضو جدید
تزریق پلاستیک

تزریق پلاستیک

سلام.کارشناسی قالبسازی هستم.به نقشه دمونتاژ و دیتایل قالب تزریق پلاستیک نیاز دارم.

moldmakerboy

عضو جدید
قالبسازی تزریق پلاستیک(میخام قالبساز شم)

قالبسازی تزریق پلاستیک(میخام قالبساز شم)

سلام برو بچ مهندسین.بنده دانشجوی ترم دوم کارشناسی ناپیوسته ساخت هستم.یه سوال مهم دارم درمورد کار قالبسازی تزریق پلاست:
من یه آشنایی دارم که تو کار قالب پلاستیکه.یه کارگاه قالبسازی داره.سفارش قالب میگیره و خودش طراحی میکنه و جمعش میکنه.من باهاش صحبت کردم درمورد اینکه برم پیشش کار قالبسازی رو یاد بگیرم از همین تابستون. و تقریبا دو سال ونیم وقت دارم تا باهاش کار کنم.و این کارو بطور جدی دمبال کنم. (بعدش باس برم سربازی آشخوری) وباتوجه به اینکه قبلا قالبسازی تا حدودی کار کردم وکاردانیم قالبسازی بود و کلا با قالب حال میکنم و... فکر میکنم موفق شم.به نظر شما این کارو بکنم.و اینکه آینده تو کارخانجات با این مدرکم وکارقالبسازی که بلدم چه کاری گیرم میاد.(شایدم خدارو چه دیدی واسه خودم قالبسازی زدم خفن)
یا اینکه اصلا بی خیالش شم برم بچسبم به همون اپراتوری cnc ماهی 350 هزار تومن تو شرکت.
با یکی از استادام تو دانشگاه صحبت کردم گفت برو همون قالبو بچسب که نون تو قالبه.میخام بدونم نظر شما چیه. به راهنماییتون نیازمنم برو بچ.
(راستی جا داره که بگم ارشدو هم کلا بی خیالش شدم مامانم گفته مخاد برام زن بگیره باس زود برم سربازی)
انشالا که همتون آینده مهندسای کلفتی بشین واسه خدتون.
:gol::gol::gol::gol::gol:

Iman tabar

عضو جدید
آره داش استادت راست گفته برو سمت همون قالب سازی. ادامه تحصیل رو هم بی خیال چون با درس خوندن چیزی یاد نمی گیری که بدردت بخوره. موفق باشی .

Iman tabar

عضو جدید
دارم واست ولی راستش رو بخوای نمی دونم چطوری به اشتراک بزارم که شما هم استفاده کنی. هروقت فهمیدم رو چشام.

Iman tabar

عضو جدید
دارم. ولی بلد نیستم به اشتراگ بزارم که شما هم استفاده کنید.

afn741

عضو جدید
سلام برو بچ مهندسین.بنده دانشجوی ترم دوم کارشناسی ناپیوسته ساخت هستم.یه سوال مهم دارم درمورد کار قالبسازی تزریق پلاست:
من یه آشنایی دارم که تو کار قالب پلاستیکه.یه کارگاه قالبسازی داره.سفارش قالب میگیره و خودش طراحی میکنه و جمعش میکنه.من باهاش صحبت کردم درمورد اینکه برم پیشش کار قالبسازی رو یاد بگیرم از همین تابستون. و تقریبا دو سال ونیم وقت دارم تا باهاش کار کنم.و این کارو بطور جدی دمبال کنم. (بعدش باس برم سربازی آشخوری) وباتوجه به اینکه قبلا قالبسازی تا حدودی کار کردم وکاردانیم قالبسازی بود و کلا با قالب حال میکنم و... فکر میکنم موفق شم.به نظر شما این کارو بکنم.و اینکه آینده تو کارخانجات با این مدرکم وکارقالبسازی که بلدم چه کاری گیرم میاد.(شایدم خدارو چه دیدی واسه خودم قالبسازی زدم خفن)
یا اینکه اصلا بی خیالش شم برم بچسبم به همون اپراتوری cnc ماهی 350 هزار تومن تو شرکت.
با یکی از استادام تو دانشگاه صحبت کردم گفت برو همون قالبو بچسب که نون تو قالبه.میخام بدونم نظر شما چیه. به راهنماییتون نیازمنم برو بچ.
(راستی جا داره که بگم ارشدو هم کلا بی خیالش شدم مامانم گفته مخاد برام زن بگیره باس زود برم سربازی)
انشالا که همتون آینده مهندسای کلفتی بشین واسه خدتون.
:gol::gol::gol::gol::gol:
دوست عزيز هميشه به ياد داشته باش كه علم بدون تجربه و برعكس ان در هيچ زماني جوابگو نبوده و نيست اين دو مكمل يكديگر هستند . بهترين روش براي پيشرفت مشخص كردن مسير حركت و اماده سازي زير ساختها ميباشد . با توجه به گستردگي صنعت قالبسازي اول مشخص كن در چه زمينه اي قادر به فعاليت هستي قالب پلاستيك - قالبهاي سنبه و ماتريس ( پروگرسيو - كامپاند- چدني و ..) و يا قالبهاي ديگر بعد از انتخاب سعي كن همان راه را ادامه بدهي و البته از تكنيك ساخت قالبهاي ديگر نيز غافل نشوي . اگر خواهان كسب تجربه هستي همان گارگاه فاميل براي شروع كار مناسب است .

em-bagher

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من خودم 5 ساله تو کاره قالبم
پول تو قالب سازیه
هرکی هم قالب خواست بگه سر قیمت تفواق میکنم براش میفرستم.09137395056

element

عضو
سلام به همه دوستان عزيز، من يه مقاله (اگه فارسي باشه بهتره) در مورد آزادسازي تنش هاي پسماند در فرايند تزريق پلاستيك نياز داريم اگه بهم كمك كنيد ممنون ميشم.

afn741

عضو جدید
سلام دوست عزیز
من خودم 5 ساله تو کاره قالبم
پول تو قالب سازیه
هرکی هم قالب خواست بگه سر قیمت تفواق میکنم براش میفرستم.09137395056
با سلام
دوست عزيز اينجا محل كسب و كار نيست . محيطي براي تبادل اطلاعات و كمك به همديگر است . در ضمن 5 سال سابقه كار در قالبسازي يعني تازه اول كار و كسب تجربه سعي كن از اطلاعات دوستان براي رشد و بيشتر شدن اطلاعات فني خودت استفاده كني اگر پول تو قالبسازي است بس چه نيازي در اين جا تبليغات كني و شماره تلفن بگذاري . اگر واقعا" تجربات خوبي داري در اختيار دوستان ديگر قرار بده تا ديگران نيز استفاده كنند . اينجا اكثر دوستان يا دانشجو هستند يا مهندسين تازه كار ولي با اطلاعات فني ( تئوري ) قوي ولي نياز به كسب تجربه عملي دارند . از اطلاعات دوستان استفاده كن و سعي كن اطلاعات مفيد خودت را بدون چشم داشت در اختيار ديگران قرار بده . من نيز در اين جمع تازه وارد هستم ولي با 23 سال سابقه كاري در زمينه طراحي و ساخت قالب در شركتهاي معتبري مانند ايران خودرو . دليل حضور من در اينجا فقط ارائه تجربيات اين چند سال كار و به روز كردن اطلاعات خودم با كمك گرفتن از دوستان است . با تشكر

am67

عضو جدید
جالبه که سوال تاپیک یه چیزیه جوابا یه چیز دیگه!!!

اون دوستی که در مورد قالبهای پلاستیک اطلاعات میخواست از این وبلاگ شاید چیزی گیرش بیاد بدرد ما نخورد...

http://www.moldmaker.blogfa.com/cat-5.aspx

nasssssim

عضو جدید
سلام به همگی .لطفا اگه کسی مقاله ای در مورد نگهداری و تعمیرات سیستم قالبهای تزریق داره بذاره. پیشاپیش ممنون

solid2012

عضو جدید
سلام برید داخل این سایت انواع اموزش قالب همراه با جزئیات کامل آموزش طراحی قالب تزریق پلاستیک می باشد mold2012.com

tardast

عضو جدید
سلام دوستان .من یه فایل طراحی قالب پلاستیک نیاز دارم کسی میتونه کمکم کنه ؟؟؟؟؟

بابک1668

عضو جدید
سلام برای مسلط شدن به فرآیند قالب سازی اعم از کشش تزریق دایکاست خم برش و.... باید چه مباحثی رو مطالعه و در چه زمینه هایی تجربه کسب کنیم بنده تراشکارم و به کتیا هم کمی مسلطم دوره قالب سازی با کتیا هم رفتم اما چون اطلاعاتی در مورد خود قالب نداشتم چیزی دستگیرم نشد مثلا استاد میگ فت این میل پرانه نمیدونستم میل پران یعنی چی؟

amir_zm

عضو جدید
با سلام

از دوستان عزیز اگه کسی یه دونه قالب تزریق پلاستیک ساده داره ممنون میشم برای من بفرسته، بدجوری بهش نیاز دارم (مثلا تزریق یه قاشق پلاستیکی یا یه خار پلاستیکی و...)
فقط موارد مهم قالب مثل صفحات و سیستم پران و... رو داشته باشه. اگر تو کتیا باشه هم بهتره

ایمیل:
arash_z92@yahoo.com
خیلی خیلی ممنون:gol::heart:

tehrani_88

عضو جدید
داداش تو که میخواستی قالب ساز بشی چرا لیسانس گرفتی؟ از اول میرفتی تو کار قالب سازی , یعنی از 16 سالگی,
این همون اشتباهی بود که من کردم با لیسانس و 15 سال سابقه کار تازه حالا فهمیدم چطوری خودمو و عمرمو به گا داده ام!