قابل توجه مهندسان برق پاسخگویی به سوالات شما در زمنیه svc یا پست های 400kv

arash2113

عضو جدید
هر گونه سوال در مود svc یا پست های 400kv دارید ،در خدمتیم

سلام خدمت مهندس عزیر
میخواستم بدونم که قیمت این تجهیز چه مقداری می باشد؟ آیا جهت متعادل سازی بار در شبکه توزیع فشار ضعیف قابل بهره برداری است؟
اگر جواب مثب است بهترین روش آشنایی با این تجهیز و نحوه کاربرد آن و بهینه سازی آن در شبکه اطلاعاتی می خواستم با تشکر

uhans

عضو جدید
با سلام. اگه میشه یه جزه در باره SVC به صورت فارسی میخام.

REZANAJI2

عضو جدید
سلام خدمت مهندس عزیر
میخواستم بدونم که قیمت این تجهیز چه مقداری می باشد؟ آیا جهت متعادل سازی بار در شبکه توزیع فشار ضعیف قابل بهره برداری است؟
اگر جواب مثب است بهترین روش آشنایی با این تجهیز و نحوه کاربرد آن و بهینه سازی آن در شبکه اطلاعاتی می خواستم با تشکر
سلام ببخشید اگه دور ج.ابتون دادم چون مسافذت طولانی مدت بودم .معمولا از این تجهیز در جاهای که رفتار شبکه نامعلوم است مثل ذوب اهن (کوره های قوس الکتریکی )و فشار متوسط است استفاده میشود و در شبکه های فشار ضعیف از بانک خازنی استفاده میشود

REZANAJI2

عضو جدید
سلام
اره در شبکه فشار متوسط استفاده میشود و هزینه ان نیز کمتر میشه بدلیل هزینه عایقی کمتر . قیمتش بستگی به طراحی داره که حدود 4 ملیارد میشه .

jalal28

عضو جدید
سلام خسته نباشید بنده موضوع پروژه کارشناسیم کاربرد svc در شبکه فشار متوسط 20کیلو ولت است لطفا کتاب یا جزوه ای یا مقاله ای به من معرفی کنید.

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام خسته نباشید بنده موضوع پروژه کارشناسیم کاربرد svc در شبکه فشار متوسط 20کیلو ولت است لطفا کتاب یا جزوه ای یا مقاله ای به من معرفی کنید.
سلام دوست عزیز
پیشنهاد میکنم که برای کار روی پروژه کارشناسیتون به جای SVC که یک روش قدیمیست ،روی STATCOM کار کنید چون موضوع جدیدتری بوده و جای کار بیشتری دارد
موفق باشید

mohammad7012

عضو جدید
سلام خوبید ببخشید مقاله های درباره جبران سازی توان راکتیو svc شبکه با استفاده از نیروگاه های تولید پراکنده دارید برام بفرستید ممنون میشم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mohammad7012

عضو جدید
سلام مهندس من موضوع پروژم درباره جبران سازی توان راکتیو SVC در شبکه با استفاده از نیروگاه های تولید پراکنده dgهست مقالاتی درباره این موضوع دارید؟؟؟؟؟؟؟؟ اگه دارید اگه زحمتی نیست به ایمیلم بفرستید

m.h12_70@yahoo.com