قابل توجه دخترخانمها: عروسی هایی که به عزا تبدیل شدند!

S H i M A

کاربر فعال تالار شیمی
کاربر ممتاز

در شهرستان هشتبندی واقع در استان هرمزگان عروس جوان وقتی به آرایشگاه رفت طبق قرار قبلی از آرایشگر خواست

كلاه‌گیسی را كه سفارش داده بود، روی سر او بگذارد اما به محض اینكه كلاه روی سر عروس چسبانده شد او به شدت

احساس سوزش كرد و موضوع را به زن آرایشگر اطلاع داد.

اما این زن به وی گفت سوزش طبیعی و به خاطر گیره‌ها و موادی است كه استفاده كرده است.

سوزش لحظه به لحظه بیشتر می‌شد اما هر چه عروس اعتراض می‌كرد آرایشگر حاضر نبود موضوع را بررسی كند تا اینكه

دختر جوان دیگر تحملش را از دست داد و كلاه را از سرش برداشت.

در این هنگام بود كه عقربی سیاه و سمی روی سر او مشاهده و معلوم شد سوزش سر وی به خاطر نیش عقرب است!!

عروس جوان به سرعت به بیمارستان منتقل شد و پزشكان تلاش كردند جان او را نجات بدهند اما كوششها فایده‌ای نداشت

و این دختر جان خودش را از دست داد و عروسی به عزا تبدیل شد.

در یك مورد دیگر دختری كه می‌خواست شب عروسی برنزه شود بیش از حد مجاز از دستگاه سولاریوم استفاده كرد و به كام

مرگ فرو رفت.

این دختر 24ساله در شب حنابندان ناگهان از حال رفت و او را به بیمارستان منتقل كردند. دختر كه بوی تعفن می‌داد به سرعت

مورد آزمایش و عكسبرداری قرار گرفت و مشخص شد امعا و احشای او به شدت آسیب دیده و به‌گونه‌ای كه پخته‌شده، به نظر

می‌رسد!

پزشكان نتوانستند برای نجات این دختر كاری انجام بدهند و او جان باخت. پس از آن با شكایت والدین عروس نگون‌بخت پرونده‌ای

تشكیل و مشخص شد دختر جوان بیش از حد مجاز از دستگاه سولاریوم استفاده كرده و اشعه‌های این دستگاه اعضای داخلی

بدنش را از بین برده و عفونی كرده و به همین علت نیز وی جان باخته است.

در چند حادثه دیگر نیز انجام عمل‌های زیبایی و آرایش‌های غیراستاندارد سبب نابینایی عروس‌ها شده است.

در یكی از این موارد كه پرونده‌اش در اختیار بازپرس دادسرای جرایم پزشكی تهران قرار گرفته بود دختری جوان از یك چشم‌پزشك

به این دلیل كه باعث نابینایی وی شده است، شكایت كرد.

این دختر توضیح داد قصد داشت شب عروسی چشمانش سبزرنگ دیده شود برای همین انجام چنین كاری را به یك پزشك سپرد

اما بینایی‌اش را از دست داد. شاكی كه به خاطر ضعیف بودن چشمانش هرگز از لنزهای رنگی استفاده نكرده بود وقتی تصمیم

خودش را برای شب عروسی قطعی كرد سراغ یك پزشك رفت و با او مشورت كرد.

این دختر ماجرا را چنین شرح داد: «با رضایت همسرم تحت نظر پزشك یك جفت لنز رنگی تهیه كردم.

به محض اینكه لنزها را گرفتم آنها را داخل چشم‌هایم قرار دادم. می‌خواستم زیباتر به نظر برسم.از همان ابتدا چشمانم میسوخت

اما اعتنایی نكردم. این سوزش روز به روز بیشتر می‌شد تا اینكه صبح روزی كه قرار بود مراسم عروسی‌ام برگزار شود وقتی از خواب

بیدار شدم فهمیدم چشمانم نمی‌بیند تا قبل از آن اشك و سوزش را تحمل كرده بودم ولی نمی‌توانستم قبول كنم كور شده‌ام.

بعدا معلوم شد نابینایی‌ام به خاطر اثرات همان لنزهایی است كه پزشك آنها را تایید كرده بود»

در ماجرایی دیگر یك عروس جوان كه قصد داشت از مژه مصنوعی استفاده كند وقتی چند ساعت مانده به شروع جشن به آرایشگاهی

در شمال تهران رفت آرایشگر به جای استفاده از چسب‌های مخصوص از چسب معمولی استفاده كرد و نفوذ چسب به داخل چشمان

عروس بینایی او را گرفت
.

آخرین ویرایش:

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
حوش به حال مردا! همیشه خودشونن(البته به غیر اون اکثریتی!! که زیر ابرو ور می دارن و دست و صورتشونو مثه زنا در می آرن:دی)

نه مواد آرایشی نه برنزه کننده نه ابرو مصنوعی نه مخوی مصنوعی!

sosmar

کاربر بیش فعال
قابل توجه بعضی ها که می خوان بینی شونو عمل کنن یا چشماشونو لیزر بزنن.

gelayol joon

عضو جدید
کاربر ممتاز
یدونه هم من بگم یک دختری میخواست برای شب عروسیش لاغر کنه تحت شرایط فورس ماژور کلی روش های مختلف که با ضربه و اینا لاغرشد ولی جوری که شب عروسی تمام بدنش کبود شده بود ...البته اینو کسی برام تعریف کرده بود که اینو تو دکتر دیده بود وطرف خودش تعریف میکرد

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز

در شهرستان هشتبندی واقع در استان هرمزگان عروس جوان وقتی به آرایشگاه رفت طبق قرار قبلی از آرایشگر خواست

كلاه‌گیسی را كه سفارش داده بود، روی سر او بگذارد اما به محض اینكه كلاه روی سر عروس چسبانده شد او به شدت

احساس سوزش كرد و موضوع را به زن آرایشگر اطلاع داد.

اما این زن به وی گفت سوزش طبیعی و به خاطر گیره‌ها و موادی است كه استفاده كرده است.

سوزش لحظه به لحظه بیشتر می‌شد اما هر چه عروس اعتراض می‌كرد آرایشگر حاضر نبود موضوع را بررسی كند تا اینكه

دختر جوان دیگر تحملش را از دست داد و كلاه را از سرش برداشت.

در این هنگام بود كه عقربی سیاه و سمی روی سر او مشاهده و معلوم شد سوزش سر وی به خاطر نیش عقرب است!!

عروس جوان به سرعت به بیمارستان منتقل شد و پزشكان تلاش كردند جان او را نجات بدهند اما كوششها فایده‌ای نداشت

و این دختر جان خودش را از دست داد و عروسی به عزا تبدیل شد.

در یك مورد دیگر دختری كه می‌خواست شب عروسی برنزه شود بیش از حد مجاز از دستگاه سولاریوم استفاده كرد و به كام

مرگ فرو رفت.

این دختر 24ساله در شب حنابندان ناگهان از حال رفت و او را به بیمارستان منتقل كردند. دختر كه بوی تعفن می‌داد به سرعت

مورد آزمایش و عكسبرداری قرار گرفت و مشخص شد امعا و احشای او به شدت آسیب دیده و به‌گونه‌ای كه پخته‌شده، به نظر

می‌رسد!

پزشكان نتوانستند برای نجات این دختر كاری انجام بدهند و او جان باخت. پس از آن با شكایت والدین عروس نگون‌بخت پرونده‌ای

تشكیل و مشخص شد دختر جوان بیش از حد مجاز از دستگاه سولاریوم استفاده كرده و اشعه‌های این دستگاه اعضای داخلی

بدنش را از بین برده و عفونی كرده و به همین علت نیز وی جان باخته است.

در چند حادثه دیگر نیز انجام عمل‌های زیبایی و آرایش‌های غیراستاندارد سبب نابینایی عروس‌ها شده است.

در یكی از این موارد كه پرونده‌اش در اختیار بازپرس دادسرای جرایم پزشكی تهران قرار گرفته بود دختری جوان از یك چشم‌پزشك

به این دلیل كه باعث نابینایی وی شده است، شكایت كرد.

این دختر توضیح داد قصد داشت شب عروسی چشمانش سبزرنگ دیده شود برای همین انجام چنین كاری را به یك پزشك سپرد

اما بینایی‌اش را از دست داد. شاكی كه به خاطر ضعیف بودن چشمانش هرگز از لنزهای رنگی استفاده نكرده بود وقتی تصمیم

خودش را برای شب عروسی قطعی كرد سراغ یك پزشك رفت و با او مشورت كرد.

این دختر ماجرا را چنین شرح داد: «با رضایت همسرم تحت نظر پزشك یك جفت لنز رنگی تهیه كردم.

به محض اینكه لنزها را گرفتم آنها را داخل چشم‌هایم قرار دادم. می‌خواستم زیباتر به نظر برسم.از همان ابتدا چشمانم میسوخت

اما اعتنایی نكردم. این سوزش روز به روز بیشتر می‌شد تا اینكه صبح روزی كه قرار بود مراسم عروسی‌ام برگزار شود وقتی از خواب

بیدار شدم فهمیدم چشمانم نمی‌بیند تا قبل از آن اشك و سوزش را تحمل كرده بودم ولی نمی‌توانستم قبول كنم كور شده‌ام.

بعدا معلوم شد نابینایی‌ام به خاطر اثرات همان لنزهایی است كه پزشك آنها را تایید كرده بود»

در ماجرایی دیگر یك عروس جوان كه قصد داشت از مژه مصنوعی استفاده كند وقتی چند ساعت مانده به شروع جشن به آرایشگاهی

در شمال تهران رفت آرایشگر به جای استفاده از چسب‌های مخصوص از چسب معمولی استفاده كرد و نفوذ چسب به داخل چشمان

عروس بینایی او را گرفت
.

چقدر بد
اين همه ارايش عروساي ايراني كار دسشون مي ده ديگه
عروساي خراجي خيلي ساده ترن
حداقل مي توني تشخيص بدي اين همون ادم قبليه
روي صورتشون نهنگ و تير و دراگون نمي كشن :D

sana b

عضو جدید
آره منم شنیده بودم واسه اون دختری ک برنزه کرده بود
واقعا وحشتناکه

yare66

عضو جدید
منم یه مورد شنیدم که شاید شنیدنش واسه شما هم جالب باشه :
یه عروس خانومی صبح روز عروسیش وقتی آرایشگر شروع به رنگ کردن موهاش میکنه عروس خانوم روی سرش احساس سوزش شدیدی میکنه ولی آرایشگر میگه عادیه....
آخرسر پوست سر عروس خانوم کلا کنده میشه:confused::confused::eek:
خدا نصیب نکنه:eek: عروس کچل:D:D

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
لیزیک شنیده بودم ولی این سری جدیده من نشنیده بودم!

لایزیک,زیاد هم جدید نیست! من خودم اطلاعات مختصری دارم,تا اون جایی که می دونم این روش اطمینانش بیشتره و یه سری خطرات که تو لیزیک ممکن بود رخ بده رو نداره.

peggijaan

عضو جدید
حوش به حال مردا! همیشه خودشونن(البته به غیر اون اکثریتی!! که زیر ابرو ور می دارن و دست و صورتشونو مثه زنا در می آرن:دی)

نه مواد آرایشی نه برنزه کننده نه ابرو مصنوعی نه مخوی مصنوعی!

با جیبی پر از پول:دی

اینایی که قرمزشون کردم چیه که همه جا نوشتی؟

neda angel

کاربر بیش فعال
وای بیچاره ها!خیلی وحشتناک بود....به خاطر یک چیزای که آدم انتظارشو نداره....