قابل توجه دانشجویان جدید الورود

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
دوست عزیز متاسفانه پیشنهادتون واسه همه کاربرد نداره:(
پدر من که نمیتونه 2-3روز شیراز بمونه
همون یه روزم که همراهم میاد از روی ناچاریه
راه دیگه ای سراغ ندارید؟:cry:

خوب هیچ آشنایی دوستی چیزی ندارید؟
یه روز پدرتون باهاتون بیان و برگردن شما بمون همینجا ، دیگه ماشالله 18 سالتون هست ، هر کس بشناسید از شیراز حتما کمکتون می کنه

به یکی دیگه از دوستان هم گفتم ، یکی دو روز خارج از خونه موندن بهتر از اینه که نه خوابگاه گیرتون بیاد و نه واحدایی که می خواید و ...

nmare2009

عضو جدید
خوب گفتم که ، اگر کارتون انجام نشد اون روز ، یکی دو روز شیراز یا مرودشت بمونید تا موعدی که بهتون گفتن دوباره سر بزنید
ترم اولیا معمولا خوابگاه گیرشون میاد ،به هر حال فکر می کنم یکی دو روز خارج از خونه موندن بهتر از اینه که خوابگاه و چیزای دیگه رو از دست بدید

راستش رو بخوای من با معاونت آموزشی صحبت کردم و گفت 5ام اینجا باشید ، خوابگاه هم مشکلی نداره. آخه موندن شیراز هم همچین ارزون نیست ، شبی 108 تومن رو ندارم خداییش بدم :دی. دیگه روی حرف اون یارو هم حساب کردم و بلیط واسه 4ام گرفتم که 5ام ، صبح زود ، خروس خون ، اونجا باشم :cool:.

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
راستش رو بخوای من با معاونت آموزشی صحبت کردم و گفت 5ام اینجا باشید ، خوابگاه هم مشکلی نداره. آخه موندن شیراز هم همچین ارزون نیست ، شبی 108 تومن رو ندارم خداییش بدم :دی. دیگه روی حرف اون یارو هم حساب کردم و بلیط واسه 4ام گرفتم که 5ام ، صبح زود ، خروس خون ، اونجا باشم :cool:.

خوب اگر حرف زدین و خیالتون راحت شده که هیچی
بسیار عالی
موفق باشید

Benefic.H

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان عزیز سعی کنید تو همه مراحل زندگی ادب و احترام به دیگران رو مد نظر داشته باشین، وقتی کسی بی احترامی کنه و شما جوابش رو بدین شما نیز فرقی با اون شخص ندارین، بی احترامی کردن یا حاضر جوابی هنری نیست که بهش ببالید.
در مورد زمان رفتن به دانشگاه و خوابگاه من شخصاً به یاد نمی یارم که وقتی شما در روز مقرر بری دانشگاه و یزی خوبی نصیبت بشه چون کسایی که به شیراز و مردشت ندیکتر هستند زودتر می آیند دانشگاه امکانات خوب را صاحب میشند.

fsr-eng

عضو جدید
این خبر رو الان رو سایت دانشگاه دیدم :

قابل توجه دانشجویان جدید الورود: انتخاب واحد دانشجویان ورودی 89 از تاریخ 6 تا 9 مهرماه به صورت اینترنتی انجام خواهد شد. زمانبندی انتخاب واحد متعاقبا در سایت اطلاع رسانی دانشگاه اعلام خواهد شد.

فکر کنم یکم آرامش میده این حرفشون :دی
پس حتما خودمون انتخاب واحد انجام می دیم
اما من اینو موندم که ما که خوابگاه گرفتیم کی باید مستقر بشیم
؟
معلومه ساختمون ها اماده نیس انتخاب واحد رو دادن دست دانشجو تا 10مهر که هی معطل کنن تا ساختمون اماده بشه فکر کنم فردا رو سر دانشجو این ساختمون ها خراب بشه با این وضعی که اینا دارن می سازن :smile:

kambiz18

عضو جدید
معلومه ساختمون ها اماده نیس انتخاب واحد رو دادن دست دانشجو تا 10مهر که هی معطل کنن تا ساختمون اماده بشه فکر کنم فردا رو سر دانشجو این ساختمون ها خراب بشه با این وضعی که اینا دارن می سازن :smile:
یک خدایی نکرده بین حرفتون بزارین بد نیستا :cry:
من و شما می خواهیم اونجا کلاس هامومنو بریم :surprised:

rose_1988sh

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستش رو بخوای من بیشتر نگران خوابگاه هستم
بخاطر این می خوام بدونم از چه تاریخی مجاز به مستقر شدن در خوابگاه هستیم
و اینکه هیچکی جوابی نمیده واقعا اذیتم می کنه
خواهر منم خوابگاه هستش
معمولا زودتر از تاریخی که میگن میتونین برین اتاقو تحویل بگیرین
و سعی کنین اولین نفر باشین!!
چون هرکی زودتر برسه جاهای بهتر اتاقو میگیره
مثلا تختای پایین زود پر میشن، یا از نظر نور و سرما و ...
درکل سعی کنین زود برین http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif

kambiz18

عضو جدید
هم ولایتی شما کی میخوای بری دانشگاه؟
من امروز ساعت 2.30 از رشت حرکت دارم به شیراز
فردا اونجام انشا الله

خواهر منم خوابگاه هستش
معمولا زودتر از تاریخی که میگن میتونین برین اتاقو تحویل بگیرین
و سعی کنین اولین نفر باشین!!
چون هرکی زودتر برسه جاهای بهتر اتاقو میگیره
مثلا تختای پایین زود پر میشن، یا از نظر نور و سرما و ...
درکل سعی کنین زود برین http://www.www.www.iran-eng.ir/images/icons/wink.gif
تخت بالا خوبه یاپایین ؟ :دی

eris.199105

عضو جدید
دوستان عزیز اگه من پنجم دانشگاه باشم میتونم ششم تو کافی نت دانشگاه انتخاب واحدمو انجام بدم؟:que:

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوستان عزیز اگه من پنجم دانشگاه باشم میتونم ششم تو کافی نت دانشگاه انتخاب واحدمو انجام بدم؟:que:

انشالله که بتونی
آره دانشگاه بازه اگر جا گیرت بیاد می تونی

کافی نت جدید رو دارن راه اندازی می کنن که خیلی عالی می شه
گویا Wireless دانشگاه هم راه افتاده

eris.199105

عضو جدید
انشالله که بتونی

انشاالله که بتونی یعنی امکان داره که نتونم؟:(
اگه جا گیرم نیومد باید چیکار کنم؟

آخرین ویرایش:

nmare2009

عضو جدید
بچه ها من شماره دانشجوییم و پسوردم رو میزنم میگه اشتباه است. حالا میگم شاید من اشتباه نوشتم شماره دانشجویی رو ولی ممکنه عملیات ثبت نامم ناقص مونده باشه؟ من به طرف گفتم تمومه ، گفت آره برو دیگه تموم شده فقط یک کپی دیگه از کارت ملیت بیار ، ممکنه نقص مدارک داشته باشم و ثبت نکرده باشن ؟ یا از این میترسم تاییده تحصیلی رو نگرفته باشند.

چجوریاس ؟

arsam313

عضو جدید
بچه ها من شماره دانشجوییم و پسوردم رو میزنم میگه اشتباه است. حالا میگم شاید من اشتباه نوشتم شماره دانشجویی رو ولی ممکنه عملیات ثبت نامم ناقص مونده باشه؟ من به طرف گفتم تمومه ، گفت آره برو دیگه تموم شده فقط یک کپی دیگه از کارت ملیت بیار ، ممکنه نقص مدارک داشته باشم و ثبت نکرده باشن ؟ یا از این میترسم تاییده تحصیلی رو نگرفته باشند.

چجوریاس ؟

پسوردتون رو همون شماره شناسنامه ميزني ديگه؟

تازه وارد

عضو جدید

چجوریاس ؟

سلام دوست عزیز :

کم بودن یه فتوکپی از کارت ملی که نقص بزرگی به حساب نمیاد که شما از ثبت نام نشدنتون بترسید ...

شماره ی دانشجویی و رمزتون و دوباره چک کنید ...

وقتی کاملا از درست وارد کردنش مطمئن شدید و باز هم مشکلتون برطرف نشد حتما یه سر بیاید دانشگاه شاید مشکل شما فنی باشه ....

nmare2009

عضو جدید
سلام دوست عزیز :

کم بودن یه فتوکپی از کارت ملی که نقص بزرگی به حساب نمیاد که شما از ثبت نام نشدنتون بترسید ...

شماره ی دانشجویی و رمزتون و دوباره چک کنید ...

وقتی کاملا از درست وارد کردنش مطمئن شدید و باز هم مشکلتون برطرف نشد حتما یه سر بیاید دانشگاه شاید مشکل شما فنی باشه ....

پسوردتون رو همون شماره شناسنامه ميزني ديگه؟
همه چی رو درست میزنم ، 2تا احتمال داره ، 1- شماره دانشجویی رو اشتباه نوشتم که فردا برسم میرم بگیرمش دوباره (باید برم امور دانشجویی دیگه!؟)

2- ثبت نامم نکردن :surprised::surprised:

nmare2009

عضو جدید
انشالله که بتونی

وضعیت امنیت شبکه داخلی دانشگاه چطوره !؟ میشه بهش اطمینان کرد یا حداقل هر 1 دقیقه باید هشدارهای zone alarm رو تحمل کرد ؟

psychic

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

چجوریاس ؟

اگر از شماره دانشجوییتون مطمئنید کارت شناسایی با خودتون ببرید امور دانشجوریی رمزتون رو ریست می کنن براتون
شاید اونا اشتباه وارد کردن
شاید

نه ثبت نام شدید اگر شماره دانشجویی بهتون دادن

nmare2009

عضو جدید

اگر از شماره دانشجوییتون مطمئنید کارت شناسایی با خودتون ببرید امور دانشجوریی رمزتون رو ریست می کنن براتون
شاید

ممنون ، فردا برسم میرم پیگیر میشم ، ولی دعا میکنم جا پیدا بشه فردا :دی

ولی باز میترسم اون نامه ای که برای تاییدیه تحصیلی فرستادم نرفته باشه ، آخه انقدر خسته شده بودم که بدخط نوشتم آدرسارو.

kambiz18

عضو جدید
آخیش یدونه اینترنت پر سرعت گیر آوردم :D

دادا چقدر زود راه افتادی:دی (اسپم !!:surprised:)
آخه شهرمون کار دارم ب ، فردا ظهر هم بیلیط دارم برای برگشت
آره می تونی اما من پیشنهاد نمی کنم بخاطر کافی نت دانشگاه خودتو الاف کنی چون اینقدر شلوغ می شه که باید از6 صبح آفتابه بزاری:biggrin:
انشالله که بتونی

ببین اینا چرا با ساختمون 2 طبقه مشسکل دارن همه ساختمونا و خوابگاه ها تک طبقه هستش :surprised:

چجوریاس ؟
نگران نباش چیزی نیست بیا دانشگاه درستش می کنن ، فقط اول وقت بیا
وضعیت امنیت شبکه داخلی دانشگاه چطوره !؟ میشه بهش اطمینان کرد یا حداقل هر 1 دقیقه باید هشدارهای zone alarm رو تحمل کرد ؟
گیر نده...! :D
آره بابا ، شاید شلوغ باشه که اگه صبر کنید حتما جا گیرتون میاد
گر صبر کنی ز قوره حلوا سازی :redface:
امروز با سرویس دانشگاه اومدم خونه ، ولو بود حالا کولرش باد گرم می داد وسط راه از رادیات دود بولند شد گفتیم الان همه می ریم رو هوا
تشمه پاره کرده بود ، باد گرم کولر هم بخاطر همین بود زنگ زدن یک اتوبوس دیگه اومد :cry:

شاید

اگر امور دانشجویی رو پیدا کنه خوبه من امروز یک دو ساعتی الافشون بودم :eek:

---------------------------------------------------------------
در کل با همه خوبی ها و بدی هاش حال داد :)
راستی بچه ها حتما خوابگاه 8 نفره بگیرین ، 4 نفره ها اندازه قفسه اما 8 نفره ها جاش بزرگتره
اونایی که خوابگاه گرفتن نگران جا نباشن براشون کنار گذاشتن اما هر چی دیر بگیرین فاصله تون با کلاس ها بیشتر می شه
مال من 14/3 هست هرکی همشایه ما شد ندا بده ;)

M☼HAMMAD

عضو جدید
ببین اینا چرا با ساختمون 2 طبقه مشسکل دارن همه ساختمونا و خوابگاه ها تک طبقه هستش :surprised:

مال من 14/3 هست هرکی همشایه ما شد ندا بده ;)

چون همه این ساختمون ها مال زمان شاه بوده !!!!
کاربرد کلاس که نداشته ....

خوش اومدی کامبیز جون ... امیدوارم خوش بگذره بهت :)

kambiz18

عضو جدید
چون همه این ساختمون ها مال زمان شاه بوده !!!!
کاربرد کلاس که نداشته ....

خوش اومدی کامبیز جون ... امیدوارم خوش بگذره بهت :)
جدی ؟
مگه 85 تاسیس نشده؟
اما ساختمان هاش آدم رو یاد سریال شب های برره می ندازه lol

IranianWay

عضو جدید
جدی ؟
مگه 85 تاسیس نشده؟
اما ساختمان هاش آدم رو یاد سریال شب های برره می ندازه lol
سال 85 تاسیس شده
اما این رو در کل خریدن و آقا محمد درست گفته
اینها کلاسی نیستن و زمان شاه بوده که دانشگاه آزاد خریده و تبدیل کرده

mohammadds

عضو جدید
کامبیز

کامبیز

کامبیز جون من شیرازی هستم ولی دلم میخواد چندتا رفیق توی خوابگاه داشته باشم منم راه میدی:gol:؟؟
اگه شهرکار داشتی بگو همدیگر ببینیم(راستی از این به بعد اصطلاح "شهر" زیاد میشنوی که میتونه در جملات مختلف معانی متفاوتی داشته باشه!):D

احمد صابری

عضو جدید
آهای دانشجویان جدید الورود علوم و تحقیقات بشتابید!

آهای دانشجویان جدید الورود علوم و تحقیقات بشتابید!

بالاخره زمان دقیق انتخاب واحد هر رشته رو اعلام کردن:w17::w23::w17:
اما زیاد خوشحال نباشین یه جدول دادن خفن.... فهمیدنش کار هرکسی نیست:redface:

شوخی کردم زیاد ناراحت نشین.
جدول زمان بندی انتخاب واحد رو تو خود سایت دانشگاه آوردن اما اینجا هم میزاریمش.

ضمنا دروس قابل اخذ واسه ترم یک رو هم می تونین اینجا پیدا کنین:
کارشناسی مهندسی عمران
کارشناسی مهندسی شیمی
کارشناسی مدیریت بازرگانی
کارشناسی مهندسی برق
کارشناسی مهندسی مواد
کارشناسی مهندسی کامپیوتر
کارشناسی مهندسی نفت
کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات

آخرین ویرایش:

kambiz18

عضو جدید
کامبیز جون من شیرازی هستم ولی دلم میخواد چندتا رفیق توی خوابگاه داشته باشم منم راه میدی:gol:؟؟
اگه شهرکار داشتی بگو همدیگر ببینیم(راستی از این به بعد اصطلاح "شهر" زیاد میشنوی که میتونه در جملات مختلف معانی متفاوتی داشته باشه!):D
ما مخلصیم
تا باشه از این دوست و رفیق ها
کاری باری باشه مخلصیم در بست :redface:
شهر :biggrin:

بالا