فیزیک دریا

sanatgaran

عضو جدید
:)سلام
دانشجوی ارشد فیزیک دریا هستم و روی پایان نامه کار می کنم آیا کسی می تواند در رابطه با بررسی دمای سطحی خلیج فارس کمکم کند؟
با تشکر

nimarai

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
من فوق فیزیک دریا هستم.موضوع پایان نامه تون چی هست؟

sanatgaran

عضو جدید
سلام
من فوق فیزیک دریا هستم.موضوع پایان نامه تون چی هست؟
سلام
موضوع پایان نامه من بررسی روند دمای سطحی خلیج فارس است.ومن داده های از سال 2003 تا 2009 را دارم و کنتورهای دما را نیز رسم کردم ولی حال نمی دانم چگونه باید ادامه بدهم و تحلیل کنم و استاد راهنمای من نیز نمی تواند کمکی بکند اگر شما بتوانید کمکم کنید ممنون می شوم
متشکرم

sara@s

عضو جدید
منابع کنکور کارشناسی ارشد فیزیک دریا

منابع کنکور کارشناسی ارشد فیزیک دریا

سلام
می توانید منابع و درسهایی رو در کارشناسی ارشد رشته فیزیک دریا در کنکور ارشد به من هعلام کنید. ممنون می شم.​

elnaz_com

عضو جدید
سلام

سلام

من عضو جدیدم:)
میخواستم برای ارشد رشته فیزیک دریا بخونم
اما چند تا سوال دارم:que:
یکی اینکه کدوم دانشگاه ها این رشته را داره؟
و دیگه اینکه منابعش واسه کنکور چی هست؟
ممنون میشم پاسخ بدین:gol:

amir mahdi rezai

عضو جدید
salam man rotbeye 2 physic darya sale 86 hastam
avalan daneshgahe tarbiat modares va dovoman khoramshahr
dar zemn physice paye riaziate 1 2 , zabane umumi va takhasosy
dar zemn reshteye fogholade ghashangiye montaha dar iran jaygahi nadare tarjihan dar heyne khundan vase kunkur ye zabane barnamenevesi fortran ya matlamo khub yad begir
elnaz khanum

آخرین ویرایش:

arezoo86

عضو جدید
سلام آقای امیرمهدی رضایی
لطفا میشه نام منابعی که مطالعه کردید رو کاملتر بگید با ذکر نام نویسنده و انتشارات ممنون

S-Roshan

عضو جدید
:)سلام
دانشجوی ارشد فیزیک دریا هستم و روی پایان نامه کار می کنم آیا کسی می تواند در رابطه با بررسی دمای سطحی خلیج فارس کمکم کند؟
با تشکر
Salam
bebakhid man dar google raje be in reshte dashtam search mikardam ke kami etelat payda konam va bebinam mitoonam too in rehste edame tahsil bedam ya na .mamnoon misham agar betoonam az shoma ke in reshtaro khoondin soalati beporsam
ba tahsakor

لهراسب

عضو جدید
سلام.من ترم2 فیزیک دریا هستم ودر حال انصراف هستم.توصیه می کنم به این رشته نیاید.تو ایران استفاده ای نداره

سلام.من ترم2 فیزیک دریا هستم ودر حال انصراف هستم.توصیه می کنم به این رشته نیاید.تو ایران استفاده ای نداره

Salam
bebakhid man dar google raje be in reshte dashtam search mikardam ke kami etelat payda konam va bebinam mitoonam too in rehste edame tahsil bedam ya na .mamnoon misham agar betoonam az shoma ke in reshtaro khoondin soalati beporsam
ba tahsakor[/QUOT
سلام من
ترم2 فیزیک دریا هستم ودر حال انصراف هستم.توصیه می کنم به این رشته نیاید.تو ایران استفاده ای نداره

لهراسب

عضو جدید
سلام ببخشید من دانشجوی فیزیک دریا هستم ولی انگیزه ای برای درس خوندن تو این رشته ندارم. میشه بگید الان مشغول چه کاری هستید وکجا؟ایا با ارشد فیزیک دریا کار هم پیدا میشه

پولاد 90

عضو جدید
به هیچ وجه به خاطر تهران موندن این رشته رو انتخاب نکن
چون فقط 1.5 سال یا 2 سال تهرانی ((((دوره کارشناسی))) بعدا باید بری جنوب در یه محیط بسیار بد با امکانات بد
خلیج فارس
حتی اون را شانسی هم نزن
این حرف کسیه که خودش مهندسی دریا امیرکبیر رو خونده و به من گفته
و من هم 2 سال کنکور ی ام
نساجی هم رشته بی خودیه

بهم گفت
نساجی رو انتخاب کن
اما دریا رو انتخاب نکن

هیچ کی هم انتخاب نمیکنه
به امید معدل هم نباش که تغییر رشته بدی هیچ کدوم از دانشکده های امیرکبیر مدرک مهندسی دریا رو قبول ندارن برای تغییر رشتهاما اگه عاشقشی همون دانشگاه خلیج فارس رو انتخاب کن که بین تهران و جنوب سرگردان نشیReply

البته چابهار هم خوبه

آخرین ویرایش:

mahsajojo

عضو جدید
سلام
من هم براي ارشد ميخوام اين رشته رو انتخاب كنم اما با صحبت هاي شما كمي گيج شدم
يعني اين رشته براي يه خانوم رشته سختيه؟؟؟؟؟

bita7590

عضو جدید
سلام.من دانشجوی ارشد فیزیک دریا هستم.در تعیین موضوع پایان نامه کمک نیاز دارم.میتونید کمکم کنید؟مرسی.

bita7590

عضو جدید
سلام
من هم براي ارشد ميخوام اين رشته رو انتخاب كنم اما با صحبت هاي شما كمي گيج شدم
يعني اين رشته براي يه خانوم رشته سختيه؟؟؟؟؟

سلام.میشه بگید در کنکور این رشته،شرکت کردید یا نه؟ دوست دارم بدونم هم رشته میشیم یا ...:smile: