فوری فوری فوری

Faezeh77

عضو جدید
سلام خسته باشید
ببخشید واسه اینکه کامپیوتر-نرم افزار بتونم یه دانشگاه خوب مث تهران یا حداقلش اصفهان قبول شم باید بیشتر رو چه درسی سرمایه گذاری کنم تو دبیرستان؟؟؟؟
لطفا پاسخ بدین

it2015

عضو جدید
سلام
روی همه ی درس ها.
اگه تا انروز که شما بخاید وارد دانشگاه بشید کنکور حذف نشده باشه !!!! باید همه ی درس های کنکور را درصد خوبی را زده باشید که بتونید رشته هایی را که گفتید قبول بشید.همه ی درس ها را با دقت مطالعه کنید.

Faezeh77

عضو جدید
سلام
روی همه ی درس ها.
اگه تا انروز که شما بخاید وارد دانشگاه بشید کنکور حذف نشده باشه !!!! باید همه ی درس های کنکور را درصد خوبی را زده باشید که بتونید رشته هایی را که گفتید قبول بشید.همه ی درس ها را با دقت مطالعه کنید.
خب مثلا چند درصد؟؟

Faezeh77

عضو جدید
دوستان رشته کامپیوتر واقعا از بازدیدا و پاسخ هاتون مچکرم

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته باشید
ببخشید واسه اینکه کامپیوتر-نرم افزار بتونم یه دانشگاه خوب مث تهران یا حداقلش اصفهان قبول شم باید بیشتر رو چه درسی سرمایه گذاری کنم تو دبیرستان؟؟؟؟
لطفا پاسخ بدین
سلام
همه درسا رو باید خوب بخونی
مخصوصن ریاضی و فیزیک
چون نرم افزار زیر گروه یکه ریاضی و فیزیک تاثیر بیشتری داره ولی شیمی رو غافل نشو ازش

MixxiM

اخراجی موقت
سلام خسته باشید
لطفا پاسخ بدین

سلام
الانو نمی دونم ولی من موقعی ک کنکور داشتم نرم افزار روزانه فردوسی مشهدو میاوردم البته من رتبم 2000 منطقه یک بود و تا رتبه 4000 و خورده ای میگرفت سالی ک ما بودیم
درصدامم اینا بود
ادبیات 78
عربی 42
دینی 90
زبان 57
ریاضی 40
فیزیک 50
شیمی 67

با توجه به اینا خودت متوجه اهمیت همه دروس کنار هم میشی
هم به عمومی بها بده هم اختصاصی
سعیم کن مطالعت عسلی باشه :D
من تاکید ویژه رو دروس عمومی دارم مخصوصا دو درس دینی و ادبیات اینا یعنی رتبه رو نجومی جا به جا می کننا

Faezeh77

عضو جدید
سلام
الانو نمی دونم ولی من موقعی ک کنکور داشتم نرم افزار روزانه فردوسی مشهدو میاوردم البته من رتبم 2000 منطقه یک بود و تا رتبه 4000 و خورده ای میگرفت سالی ک ما بودیم
درصدامم اینا بود
ادبیات 78
عربی 42
دینی 90
زبان 57
ریاضی 40
فیزیک 50
شیمی 67

با توجه به اینا خودت متوجه اهمیت همه دروس کنار هم میشی
هم به عمومی بها بده هم اختصاصی
سعیم کن مطالعت عسلی باشه :D
من تاکید ویژه رو دروس عمومی دارم مخصوصا دو درس دینی و ادبیات اینا یعنی رتبه رو نجومی جا به جا می کننا

ایووووووووووول بابا
میسی

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خسته باشید
لطفا پاسخ بدین

عربی رو جدی بگیر...
من عربی رو خیلی خیلی فول بودم ولی به خاطر استرس کنکور فقط تستای قواعدو زدم ..حدود 53 ...
اما یکی از دوستام عربی عربی رو 96 درصد زده بود ..با اینکه بقیه درصدامون شبیه هم بود اما رتبش حدود 700 تا تو منطقه 3 با من تفاوت داشت...و این ینی که میتونست حتی روزانه صنعتی اصفهان هم قبول شه ..یا نرم شیراز....

shakiba.h

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام خسته باشید
لطفا پاسخ بدین

اول باید بری رتبه های قبولی تو این دانشگاه برای این رشته رو دربیاری...
بعد کامپیوتر هر دو گرایشش تو زیر گروه یکه ....
و در زیر گروه یک ریاضی ضریب 4
فیزیک ضریب 4
و شیمی ضریب 3 داره
عمومی ها که فرقی نمیکنه ....
برای قبولی تو این رشته حتما ریاضی فیزیک و عمومی هارو خوب بخون و درصدات بالا باشن

Faezeh77

عضو جدید
عربی رو جدی بگیر...
من عربی رو خیلی خیلی فول بودم ولی به خاطر استرس کنکور فقط تستای قواعدو زدم ..حدود 53 ...
اما یکی از دوستام عربی عربی رو 96 درصد زده بود ..با اینکه بقیه درصدامون شبیه هم بود اما رتبش حدود 700 تا تو منطقه 3 با من تفاوت داشت...و این ینی که میتونست حتی روزانه صنعتی اصفهان هم قبول شه ..یا نرم شیراز....

ایول من عربیو بالا 50 تو کنکور بزنم دیگه هیچکدوم درسارو نمیزنم:D

Faezeh77

عضو جدید
عربی رو جدی بگیر...

مرررررررررررسی

Faezeh77

عضو جدید
عربی رو جدی بگیر...

مررررررسی

بالا