فوتسال

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا هميشه المپيك كه بلد نيستيم مدال بگيريم طرفدار داره پارا المپيك نه؟؟؟

فوتبال طرفدار داره فوتسال نه؟؟؟

بچه ها ما اينقدر داريم راجع به ليگ و فوتبال بحث مي كنيم اصلا توجه كردين كه تيم فوتسال ما داره تو جام جهاني غوغا مي كنه؟؟؟

بازي اول در عين ناباوري جلو اسپانيا سه گل جلو افتاد و بعد به نشر من خودشون رو دست كم گرفتن و سه گل خوردن و مساوي شد

بازي دوم ليبي رو با اقتدار برد

امروز هم اروگوئه رو شكست داد (كه مربيش گفته بود ايران تاكتيك نداره ولي تيمش امروز 4 _2 به ايران باخت)

براشون دعا كنيم شايد بتونن اقتدار فوتسال ايران رو به رخ همه بكشن

کربلایی

مدیر بازنشسته
منم صعود فوتسال رو به دور بعد تبریک میگم
عالی بود، کلی حال کردیم و کلی خندیدیم! مدتها بود که اینطوری بابت فوتبال(بخشید فوتسال) خوشحالی نکرده بودم

zarnaz_a

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
بر و بچز فوتسالی تبریک....
امروز بازی خیلی قشنگی بود... البته من یه کمشو دیدم...

افشین خان مرسی بابت این تاپیک... فوتسال خیلی مظلوم شده. لازم داشت یه تاپیک:gol:

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز عالي بودن مخصوصا دروازه بان تيم فكر كنم گلر خيلي خيلي عالي اي داريم اميدوارم بتونن از گروه بعدي هم صعود كنن كه خيلي دور از دسترس هم نيست

valkano سبز

عضو جدید
کاربر ممتاز
بازي بعدي با برزيل ولي ما ميتركونيم دمه همشون گرم خيلي دارن حال ميدن

Saber-jojo

عضو جدید
کاربر ممتاز
به امید صعود ایران از گروه خود . . .
وای ! فکرشو کن ایران برزیل رو ببره !

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی واقعا چه میکنه رو به معنای کامل معنی دارن می کنن..تا الا 5-3 جلو هستن از اوکراین..بابا ایول...ولی حیف بازی بعدی شمسایی نیست

mim-shimi

عضو جدید
کاربر ممتاز
آره منم ناراحت شدم که بازی بعدی محرومه
آقا ما کوئیز دانشگاهو ول کردیم چسبیدیم به فوتسال:D

m@hy@r

عضو جدید
اه لعنتی اکه اون 1 گل رو نمیخوردن...
ولی چقدر سطح توقعمون داره از فوتسالیستا بالا میره .
دمشون گرم اکراین رو هم بردن و شد 4 برد تو جام جهانی

eterno

کاربر فعال مهندسی مواد و متالورژی ,
کاربر ممتاز
تبريك به همه ي برو بچه هاي فوتسال
كلي اين روزا دارم حال ميكنم با اين بازي هاي توپشون.اگه بدونين چقدر موقع بازي ها من جوگير ميشم:biggrin:
با اينكه ما موقع بازي با ايتاليا 2تا از بهترين هامون رو نداريم ولي مطمئن باشين بازم ميبريم:victory:

SAMI.J

عضو جدید
سلام بچه ها . اصلاً نگران نباشيد ما ايتاليا رو هم ميبريم . اگه بخاطر كشاورز و شمسايي نگرانيد باد بگم بچه هاي ملي تقريباً تو يه سطحند چند تاشون همبازياي من بودند كاملا ً همشونو ميشناسم . انشا... ايتاليا رو هم ميبريم .
به اميد پيروزي تيم ملي در فينال بازيها .

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
اه لعنتی اکه اون 1 گل رو نمیخوردن...
ولی چقدر سطح توقعمون داره از فوتسالیستا بالا میره .
دمشون گرم اکراین رو هم بردن و شد 4 برد تو جام جهانی

مهیار درسته..باید واقع بین بود...ولی با این حال به امید پیروزی

leanthinker

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچند با گل دقيقه آخر ايتاليا دنيا رو سرم خراب شد:cry:
اما واقعا باريكلا به غيرتشون كه اينطور روبروي قدرتهاي جهان بازي كردند و فوتسال ايران رو جهاني كردند.:w22:

optimistic

عضو جدید
:cry:خیلی حیف شد.من تا حالا واسه هیچ بازی گریه نکرده بودم، ولی بعد از این بازی واقعا گریه ام گرفت.:cry:ولی دمشون گرم.همه تلاش شونو کردند.

کربلایی

مدیر بازنشسته
بعدش میگن این مردم توفعشون بالاست!
یه نگاه به پست هایی که اینجا زده میشه بندازید، همه تعریف می کنند از تیم فوتسال!
چون می دونند و با چشم دیده اند که این بازیکن ها از جون مایه گذاشته اند! کم کاری نکرده اند! و تمام تلاششون رو کرده اند، بنابراین نه تنها بابت باخت گله ای ندارند بلکه از بازیکن ها هم کاملا راضی هستند!

اما بعضی وقت ها پیش میاد که در بعضی بازی ها که نمی خوام اسم ببرم، بعضی ها در زمین راه میرن! به هم پاس نمی دن(بازی های ملی)
بعد هم که میبازند و با انتقاد مردم روبرو میشن می گن: همینه که هس، می خوای بخوا! نمی خوای برو گم شو!

afshin_ss

عضو جدید
کاربر ممتاز
واقعا كارشون عالي بوده فقط يه باخت با اختلاف يه گل اونم به برزيلي كه به هيچ تيمي رحم نمي كنه ما با يه باخت حذف شديم بعد فدراسيون زحمت مي كشه و به هر كدوم 2 ميليون پاداش ميده مسلما اونايي كه با اين غيرت بازي مي كنن واسه پاداش و پول بازي نكردن ولي خب خيلي زشته اين پاداش اگه داده نمي شد خيلي بهتر بود به نظر من

دست گلشون درد نكنه ايران بهترين تيم اين جام بود