فوتبال ساحلی

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خدایش گلای قشنگی هم زدن

ینی من هلاک اون گلیم که کاشته زدن ،با اینکه 2 نفر تو دروازه بودن و 3 نفرم جلوی توپ، از رو سر نفر دوم توی دروازه،توپ رف تو گـــــــــــــــــــل

پ.ن: هیچ عکسی از این گل پیدا نکردم بذارم:|

بی ازار

عضو جدید
کاربر ممتاز
ینی من هلاک اون گلیم که کاشته زدن ،با اینکه 2 نفر تو دروازه بودن و 3 نفرم جلوی توپ، از رو سر نفر دوم توی دروازه،توپ رف تو گـــــــــــــــــــل

پ.ن: هیچ عکسی از این گل پیدا نکردم بذارم:|
اره خدایش این فوتبالیستای میلیاردی یادبگیرن
یعنی حال کردم

فنا2011

اخراجی موقت
چی چیو داره زحمت میکشه!!
چرا تا الان هیچ اسم و روزی از فوتبال ساحلی تو تلویزیون نمیومد حالا کفاشیان زحمت کشیده قهرمان شدن!
مگه همیشه باید تو تی وی بیا بگه من الان فلان کار کردم .و.و. وظیفه رئیس فدارسیون بستر و فراهم کردنه برا فعالیت .مربی خوب مهیا کردنه به مسابقات متفاوت فرستادنه ...رسیدن به تمای پایست و.و.و.و.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
مگه همیشه باید تو تی وی بیا بگه من الان فلان کار کردم .و.و. وظیفه رئیس فدارسیون بستر و فراهم کردنه برا فعالیت .مربی خوب مهیا کردنه به مسابقات متفاوت فرستادنه ...رسیدن به تمای پایست و.و.و.و.

همین آقای کفاشیانی که سنگشو به سینه میزنی گفته بود ما هیچ جوایزی بهشون نمیدیم..

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] اعلام اسامی بازیکنان تیم ملی فوتبال ساحلی

[/h]

» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 92120503089
دوشنبه ۵ اسفند ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۷

مارکو اکتاویو، سرمربی تیم ملی فوتبال ساحلی اسامی 12 ملی پوش را برای دیدار دوستانه برابر تیم ملی بلاروس اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) و به نقل از فدراسیون فوتبال، سیدپیمان حسینی، محمدرضا حاجی‌پور، مهدی حسنی، علی نادری، امیرحسین اکبری، محمدعلی مختاری، فرید بلوک‌باشی، حمیدرضا زنگنه، شهریار مژده، علی علی‌گلی، مصطفی کیانی و محمود علیجانی‌زاده نفراتی هستند که از سوی اکتاویو به اردو دعوت شدند.
ملی‌پوشان باید عصر روز نهم اسفند ماه خود را به کادر فنی در هتل المپیک معرفی کنند. تیم ملی بزرگسال ایران دو دیدار دوستانه با تیم ملی بلاروس در روز‌های 12 و 13 اسفند ماه برگزار می‌کند.