فقط یک یزدی میتونه اینو بخونه

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فقط یه یزدی متونه اینو بخونه: be eftkhaaar barobaaach yazdiii
کِلاغُک پَچُلی پنیری دید،ﮔَﻞِ نِشکش کشید و مثه فِرفِروگ پرید
رَف سَر یتا درخت نِشِس،
یَتا کُتی سَگوک داش هَمیرو هُموارُگ حَدِ اوأدا
رَد مِشُد که چَشِش اوفتید گلِ کِلاغه هو تو دلِش گف: باکیشم نیییییییییی.
رَف جلو هو گُف:چه کلاغ خَشُوکی،چه جِگَروکی، نِشکِت شَم عامو گُلُگ,یَتا کُچه برآٱون بوخون
قدو بالات شَم...
کلاغوکه یَهو وَخیزیدو پنیرا با مُلِش گِرفتو گُف: الهی تَختِت بیشورَن که تو دییه نَخای گولم بِزنی.:D

MaRaL.arch

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
کِلاغُک پَچُلی پنیری دید،ﮔَﻞِ نِشکش کشید و مثه فِرفِروگ پرید
رَف سَر یتا درخت نِشِس،
یَتا کُتی سَگوک داش هَمیرو هُموارُگ حَدِ اوأدا
رَد مِشُد که چَشِش اوفتید گلِ کِلاغه هو تو دلِش گف: باکیشم نیییییییییی.
رَف جلو هو گُف:چه کلاغ خَشُوکی،چه جِگَروکی، نِشکِت شَم عامو گُلُگ,یَتا کُچه برآٱون بوخون
قدو بالات شَم...
کلاغوکه یَهو وَخیزیدو پنیرا با مُلِش گِرفتو گُف: الهی تَختِت بیشورَن که تو دییه نَخای گولم بِزنی.:D

:D:D من آقاجونم یزدیه یکم بلدمااا
اما این بعضی جاهاش خیلی پیشرفتس
اما فهمیدم آخرش گول نخورد کلاغه:D

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
کِلاغُک پَچُلی پنیری دید،ﮔَﻞِ نِشکش کشید و مثه فِرفِروگ پرید کلاغی تکه ای پنیر دید ب نوکش گرفت و مث فرفره پرید
رَف سَر یتا درخت نِشِس، رفت بالای ی درخت نشست
یَتا کُتی سَگوک داش هَمیرو هُموارُگ حَدِ اوأدا ی دونه سگ.......؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised: این سخته :دی
رَد مِشُد که چَشِش اوفتید گلِ کِلاغه هو تو دلِش گف: باکیشم نیییییییییی. رد میشد ک چشش افتاد ب کلاغه و تو دلش گفت: ترس نداره
رَف جلو هو گُف:چه کلاغ خَشُوکی،چه جِگَروکی، نِشکِت شَم عامو گُلُگ,یَتا کُچه برآٱون بوخون رفت جلو گفت چ کلاغ خشگلی! چ جیگری:D ؟؟؟ ی آهنگ؟؟ بخون برامون
قدو بالات شَم... فدای فدو بالات بشم
کلاغوکه یَهو وَخیزیدو پنیرا با مُلِش گِرفتو گُف: الهی تَختِت بیشورَن که تو دییه نَخای گولم بِزنی.:D کلاغه یهو پاشد پنیرشو با ؟؟ گرفت و گفت:الهی بری تخت مرده شورخونه ک نخوای گولم بزنی دیگه
ترجمه مابقیش با دوستان:D

MoHsEN M.P

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ترجمه مابقیش با دوستان:D
کِلاغُک پَچُلی پنیری دید،ﮔَﻞِ نِشکش کشید و مثه فِرفِروگ پرید کلاغی تکه ای پنیر دید ب نوکش گرفت و مث فرفره پرید
رَف سَر یتا درخت نِشِس، رفت بالای ی درخت نشست
یَتا کُتی سَگوک داش هَمیرو هُموارُگ حَدِ اوأدا ی دونه سگ.......؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised: این سخته :دی
رَد مِشُد که چَشِش اوفتید گلِ کِلاغه هو تو دلِش گف: باکیشم نیییییییییی. رد میشد ک چشش افتاد ب کلاغه و تو دلش گفت: ترس نداره اشتباه معنی کردی باکیشم نی یعنی خوبه
رَف جلو هو گُف:چه کلاغ خَشُوکی،چه جِگَروکی، نِشکِت شَم عامو گُلُگ,یَتا کُچه برآٱون بوخون رفت جلو گفت چ کلاغ خشگلی! چ جیگری:d ؟؟؟ ی آهنگ؟؟ بخون برامون
قدو بالات شَم... فدای فدو بالات بشم
کلاغوکه یَهو وَخیزیدو پنیرا با مُلِش گِرفتو گُف: الهی تَختِت بیشورَن که تو دییه نَخای گولم بِزنی.:d کلاغه یهو پاشد پنیرشو با ؟؟ گرفت و گفت:الهی بری تخت مرده شورخونه ک نخوای گولم بزنی دیگه

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
من یه بار تو حرم یه خانوم یزدی کنارم نشسه بود بعد شرو کرد حرف زدن باهام کلیت ماجرا رو گرفتم نزدیک به 70 درصد حرفاشو نفهمیدم خخخخ

MaRaL.arch

کاربر ممتاز
من یه بار تو حرم یه خانوم یزدی کنارم نشسه بود بعد شرو کرد حرف زدن باهام کلیت ماجرا رو گرفتم نزدیک به 70 درصد حرفاشو نفهمیدم خخخخ

:D مهم همونه
منم بجز لهجه سلیس پارسی با همه زبانها و گویشها همینجوری برخورد میکنم
مهم کلیت مطلبه:D

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
:D مهم همونه
منم بجز لهجه سلیس پارسی با همه زبانها و گویشها همینجوری برخورد میکنم
مهم کلیت مطلبه:D
سلام افغونی خخخخ
لهجه سلیس پارسی همون مشهدی خودمونه دیگه :))

اتفاقا من برعکس توخیلی دوست دارم زبونای دیگه رو یاد بگیرم