فقط یک کلیک برای هر کودک گرسنه کافیست

JavadMessi

مدیر بازنشسته

سازمان ملل حرکت جدیدی را برای کمک به کودکان فقیر و گرسنه جهان شروع کرده است که بر اساس آن به ازای هر کلیک روی یک سایت معرفی شده، به یک کودک گرسنه در جهان غذای رایگان می‌رسد.
در این برنامه ، کاربران با مراجعه به سایت اینترنتی http://thehungersite.com بر روی دکمه زرد رنگ بالای صفحه کلیک کرده و به این ترتیب به ازای هر کلیک، کمپانیهای اسپانسر هزینه یک وعده غذای رایگان را برای کودکان تقبل می کنند.

این سیستم بر اساس اینکه شما مدتی را در سایت آن اسپانسر ها بوده اید و از سایت آنها دیدن کرده اید کار می کند.

در دنیای تکنولوژی و بیرحم امروزی شاید یک کلیک تنها کاریست که ما می توانیم برای کمک به کودکان معصوم و گرسنه سرتاسر دنیا انجام دهیم.

از دوستان تقاضا می شود در این کار خیر سهیم باشند
اگر دوست داشتید به ازاء هر کلیک یک صلوات هم بفرستید

مدیران محترم اگر صلاح دیدند به عنوان یک سیستم صلواتی به تالار اسلام منتقل شود

آخرین ویرایش:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
ممنون بابت تاپیک مفیدتون :gol:
اگه بچه ها بجای صلوات هر روز بیان اونجا کلیک کنن مطمئنن صوابش بیشتره...

خواهش می کنم
فکر نمی کنم هردوش باهم وقتی بگیره یا اشکالی داشته باشه
حتی می توان در حین کلیک صلوات فرستاد :gol:

آخرین ویرایش:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
می گم چطوره هرکس هر موقع حسشو داشت یک کلیک کنه و تو این تاپیک هم با ذکر صلوات اطلاع بده

آخرین ویرایش:

Sarp

مدیر بازنشسته
فکر کنم کاپلو هم قبلا این تایپیک رو زده بود

یه کلیک که چیزی کم نمیکنه
کلیک کنید شاید واقعی باشه

mahsamah110

عضو جدید
بچه ها حواستون باشه

شما در واقع با کلیک روی اون گزینه، اجازه میدین که اون سیستم از بخشی از حافظه شما استفاده کنه

(حافظه بود یا پردازش نمیدونم، کامپیوتریا بهتر واردن)

نمیگم کلیک نکنین، فقط دارم بهتون میگم که پول میدن به کودکان یعنی چی

یا علی

niloufary

کاربر فعال

سازمان ملل حرکت جدیدی را برای کمک به کودکان فقیر و گرسنه جهان شروع کرده است که بر اساس آن به ازای هر کلیک روی یک سایت معرفی شده، به یک کودک گرسنه در جهان غذای رایگان می‌رسد.
در این برنامه ، کاربران با مراجعه به سایت اینترنتی http://thehungersite.com بر روی دکمه زرد رنگ بالای صفحه کلیک کرده و به این ترتیب به ازای هر کلیک، کمپانیهای اسپانسر هزینه یک وعده غذای رایگان را برای کودکان تقبل می کنند.

این سیستم بر اساس اینکه شما مدتی را در سایت آن اسپانسر ها بوده اید و از سایت آنها دیدن کرده اید کار می کند.

در دنیای تکنولوژی و بیرحم امروزی شاید یک کلیک تنها کاریست که ما می توانیم برای کمک به کودکان معصوم و گرسنه سرتاسر دنیا انجام دهیم.

از دوستان تقاضا می شود در این کار خیر سهیم باشند
اگر دوست داشتید به ازاء هر کلیک یک صلوات هم بفرستید

ما نیتمون خیره انشاالله نیت اون هام خیر باشه.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
بچه ها حواستون باشه

شما در واقع با کلیک روی اون گزینه، اجازه میدین که اون سیستم از بخشی از حافظه شما استفاده کنه

(حافظه بود یا پردازش نمیدونم، کامپیوتریا بهتر واردن)

نمیگم کلیک نکنین، فقط دارم بهتون میگم که پول میدن به کودکان یعنی چی

یا علی
:surprised:

JavadMessi

مدیر بازنشسته
قبلا هم شنیده بودم واقعی باشه یا نباشه نیتش مهمه
منم کلیک کردم ولی فکر نمیکنم واقعی باشه

شراره خانوم واقعی بودن اون تعجبی ندارد
دوستان اگر تو سیستمهای کلیکی کار کرده باشند می دونند سایتهایی هستند به ازاء هر کلیک کاربر روی تبلیغات آنها مبلغی را به عنوان پاداش به وی می دهند
حالا یه سری اسپانسر برای سازمان ملل پیدا شده که به جای پاداش یک وعده مختصر غذایی به کودکان فقیر و بی سرپرست اختصاص می دهد اینم لینک سایت در سایت سازمان ملل متحد

فکر کنم اهدا کردن روزانه 3 وعده غذایی به این کودکان یا حداقل 1 وعده کمترین کاری است که ما در درجه اول به هنوان یک انسان و در درجه بعد به عنوان یک مسلمان می توانیم انجام دهیم

بالا