فقط درموردmsp

ipma

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیز
احتیاج فوری به یه پروژه مراحل ساخت ساختمان با ( زمانبندی ) دارم.برای msp لازمش دارم. خیلی سریع میخوامش :redface: :(

rasool.civil

مدیر بازنشسته
با سلام خدمت دوستان عزیز
احتیاج فوری به یه پروژه مراحل ساخت ساختمان با ( زمانبندی ) دارم.برای msp لازمش دارم. خیلی سریع میخوامش :redface: :(

سلام
پروژه كارشده با msp ،ساختمان 5 طبقه
البته به غير از زمانبندي تخصيص منابع هم داره،اونارو نخواستي پاكشون كن
اينم لينك دانلود:
http://rasoolcivil.persiangig.com/modiriat.rar
:w10:

fateme_en

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به دوستای خوبم
یه کمک خیلی خیلی خیلی فوری می خوام
یعنی فقط امشب
کسی یه مقاله در مورد هیدرومتری و کاربردش یا هر چی که مربوط بهش بشه بغیر از آزمایشش داره؟
هر چی سرچ میکنم بی فایدست
اگه پیدا نکنم امشب، باید خیلی محترمانه خودم برم آز مکانیک خاکمو حذف کنم.:(

kia112

عضو جدید
فقط درموردmsp

سلام الان چندوقته هرچی گشتم آموزش کاملی ازmspپیدانکردم تعدادی هم زحمت کشیدن ومن از مطالبشون خیلی استفاده کردم اما متاسفانه هیچ کدام تاآخرادامه ندادن حال من خودم پروژه 4بلوک ساختمان 6طبقه بتنی رودردست اجرادارم وبه شدت نیازبه برنامه زمانبندی دارم وباتوجه به نکات زیر میخوام باکمک دوستان این زمانبندی روباهم انجام بدیم
1- من خودم واردنیستم ودیشب فقط اصول کاررا مطالعه کردم
2-سرم خیلی شلوغه واسه همین هرباراومدم توسایت میخوام بیشترکارهاروهمانموقع انجام بدیم
3- ویندوزم سون است وازmsp2010استفاده میکنم
اگه افرادخیرخواه وحرفه ای مثل rasool.civil واسه کمک هستن okروبدن که انشالله شروع کنم آخه من یکی خیلی مدیون راهنماییهای ایشان هستم

آخرین ویرایش:

kia112

عضو جدید
اولین مشکل من تقویم میلادی برنامه است چه جوری بایدبه شمسی تبدیل کنم تاازمعرفی تقویم وآیتمهای کارشروع کنیم

kia112

عضو جدید
من قبلاً تاپیک آقا رسول روخوندم جهت جلوگیری ازدوباره کاری توصیه میشه اون روبخونین چون تامرحله سفارشی کردن تقویم دراون موجوداست منم الان قسمتی ازکارهاروانجام دادم ازجمله معرفی تقویم جدیدباساعات کارجدیدوالبته بدون تعطیلی وهمچنین معرفی فعالیتها واولویت بندی اونها

1-نمیدونم چرالپ تابم ازدسکتاب عکس نمیگیره که یه سری توضیحات روبهش اضافه کنم

آخرین ویرایش:

R.N.Z

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین مشکل من تقویم میلادی برنامه است چه جوری بایدبه شمسی تبدیل کنم تاازمعرفی تقویم وآیتمهای کارشروع کنیم
باید از فارسی ساز استفاده کنید: پارمیدا هزینه خریدشم حدودا 100000 تومان میشه
اگه خواستید شماره مدیر عامل شرکت پارمیدا (مهندس حسینی )رو براتون بذارم
خانه عمران تدریس داره

kia112

عضو جدید
[سلام
راستش چون کسی پاسخ ندادمنم بیخیال تاپیک شدم وخودم کم کم دارم کاراش روانجام میدم ضمناً با کمک بچه های کامپیوترهم یه ماکروبرای نشون دادن تاریخ شمسی پیداکردم که درادمه آدرسش رومیذارم وآموزشش هم همراشه
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/189306-شمسی-كردن-تاریخ-فعالیتها-درماکروسافت-پروجکت

kia112

عضو جدید
اما جهت راهنمایی اولیه وجلوگیری ازدوباره کاری آموزش اولیه رولینک میدم به تاپیک آقارسول که تامرحله ایجادتقویم روتوضیح داده است
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/113507-آموزش-كاربردي-نرم-افزار-مايكروسافت-پروجكت-msp(مديريت-و-كنترل-پروژه)?highlight=%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA+%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87

kia112

عضو جدید
توضیحات عکس بالا
البته لازم به ذکراست که چون بلوکهای پروژه ام کارهای فنداسیون آنهابه اتمام رسیده منم نسبت به معرفی آیتمهای کاری ازبتن ریزی فنداسیون به بعدشروع کردم
1- wbs که جهت دسته بندی فعالیتهادرزیرمجموعه همدیگه بکاربرده میشودبه این طریق که بادادن کدهای شماره گذاری شده یاحرف وعددتشخیص زیرمجموعه بودن هرفعالیت ساده ترمیشه الان درشکل عملیات بتن ریزی فنداسیونAوعملیات اسکلت طبقه همکفB میباشدوفعالیتهایی که میبینیدزیرمجموعه اسکلت طبقه همکف هستندکه بترتیب دسته بندی شده اند
2-این ستونهاکه پس ازاضافه نمودن تاریخهای شمسی ازطریق ماکروقابل استفاده هستند
3- امکانات موردنیازجهت اجرای قعالیت رانشان میدهندازقبیل تعدادکارگر استادیاحجم مصالح
4-ارتباط کاری مابین فعالیتهاماننداولویت اجرای هرکدام ازآنهاوزمان شروع آن فعالیت ونشان دادن پیش نیازهای آن
که درادامه نحوه اجرای هرکدام ازاینهارو توضیح میدم اگه دوستان هم هرکدام یکی روتوضیح دادن که بهتر

rasool.civil

مدیر بازنشسته
سلام الان چندوقته هرچی گشتم آموزش کاملی ازmspپیدانکردم تعدادی هم زحمت کشیدن ومن از مطالبشون خیلی استفاده کردم اما متاسفانه هیچ کدام تاآخرادامه ندادن حال من خودم پروژه 4بلوک ساختمان 6طبقه بتنی رودردست اجرادارم وبه شدت نیازبه برنامه زمانبندی دارم وباتوجه به نکات زیر میخوام باکمک دوستان این زمانبندی روباهم انجام بدیم
2-سرم خیلی شلوغه واسه همین هرباراومدم توسایت میخوام بیشترکارهاروهمانموقع انجام بدیم
اگه افرادخیرخواه وحرفه ای مثل rasool.civil واسه کمک هستن okروبدن که انشالله شروع کنم آخه من یکی خیلی مدیون راهنماییهای ایشان هستم
سلام
تشکر از لطف شما
به دلیل مشکلات کاری و کمبود وقت زیاد نمیتونم به تالار سر بزنم
ولی سعی میکنم تو بحث شرکت کنم
به نظرم بهتره تاپیک با سوال و جواب پیش بره خیلی بهتره
منم سعی میکنم تا جایی که بتونم کمکتون کنم
فعلا

kia112

عضو جدید
سلام آقارسول منم بانظرتون موافقم پس منم بیشترسوال وجواب روبه این بخش اختصاص میدم
وتاحدامکان سعی میکنم کارهایی روکه انجام میدم اینجا بزارم
اگرم به سوالهای خودم هم جواب بدین ممنون میشم

زيگورات

عضو جدید
دوست عزيز نوشتن برنامه زمانبندي در تخصص دوستان مهندسي صنايع است لذا از دوستان مذكور بهتر ميتوانيد كمك بگيريد.
علي ايحال براي نوشتن برنامه مي‌بايست مستحضر باشيد كه نرم افزار فقط يك ابزار است مي‌باشد و شما بايستي اصول آن را بلد باشيد . اصول برنامه ريزي آشنايي با استاندارد مديريت پروژه PMBOK مي‌باشد. پس از مطالعه آن مي‌بايست با صول و فون برنامه ريزي آشنايي باشيد . اين جمله را به ياد داشته باش كه هر كسي ميتواند با مقداري مطالعه از برنامه زمانبندي گزارش بگيرد اما هر كسي نميتواند برنامه ريزي نمايد.

mahnaz kashefi

عضو جدید
سلام. امیدوارم این جزوه به دردت بخوره.
یک سی دی قفل شکسته 2007 دارم.که نیاز به قفل سخت افزاری نداره برات میزارم
اول پرنیان را نصب کن.داخل ام اس پی وارد منوی toolsشو.در option سربرگ viewدرقسمت calender type وارد کن hejri

mahnaz kashefi

عضو جدید
سلام.یه جزوه به همراه سی دی قفل شکسته ام اس پی 2007 میذارم برات.
امیدوارم به دردت بخوره.
اول پرنیان نصب کن.بعدش در منوی tools گزینه option سربرگ view در قسمت calender typeتقویم hejriرا انتخاب کن

زيگورات

عضو جدید
دوست عزيز با سلام
ضمن تشكر از شما ، جزوه را پيدا نكردم . راهنمايي بفرمائبد متشكر ميشوم

kiaghasemi123

عضو جدید
سلام دوست عزیز. منم یه فایل بسیار عالی از msp دارم. ایمیلتو بده برات بفرستم وامیدوارم که بدردت بخوره. ارادتمند: کیا قاسمی

reza2011

عضو جدید

اين تاپيك رو حتما مطالعه فرماييد .

ajfs

عضو جدید
سلام شما می توانید از نرم افزار پرنیان جهت تبدیل تاریخ میلادی به شمسی استفاده کنید .

ilshahy

عضو جدید
ms

ms

سلام خدمت دوستان
من نسخه فارسی ms projectرو میخواستم
لطف میکنید اگر کمک کنید

morteza2262

عضو جدید
روش محاسبه وزن فیزیکی در msp

روش محاسبه وزن فیزیکی در msp

با عرض سلام و خسته نباشید، راستش من تازه کار با msp رو شروع کردم و در مورد نحوه وزن دادن به فعالیت ها ( وزن فیزیکی برای محاسبه complete% ) واقعا مشکل دارم و نمیدونم چجوری باید وزن فعالیت ها رو بدست آورد،میشه ازتون خواهش کنم بیشتر واسم توضیح بدین،واقعا ممنون میشم
این ایمیل منه : mkeshvari59@gmail.com

salammorteza

عضو جدید
سلام
کافیه یه فیلد جدید رو ایجاد کنی -از نوع نامبر- و مقادیر وزن ها رو توش بذاری. بعد از اون یه فیلد جدید بسازی - از نوع نامبر - و فرمول مدنظر خودتو بهش بدی که برات حساب کنه چقدر پیشرفت داشته ای.

مریم ابی

عضو جدید
سلام من دارم msp تمرین میکنم منتها نمیدونم تو بازار کار چه اطلاعاتی در اختیار ما قرار میدهند و چیا از ما میخواهند.
اگر کسی میدونه راهنمایی کنه

بالا