فعالیت گروهی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

4niko

عضو جدید
1.کار گروهی پیشنهادی شما چی میتونه باشه؟(علاوه بر این موارد)
جمع آوری مقالاتی مربوط به رشتمون و تجزیه وتحلیل آنها
2.ترجمه /جمع آوری چه متونی رو پیشنهاد میکنین؟(منظور موضوع متون می باشد)
مطالب مربوط به سیستم ها
3.آیا مایلین به صورت مداوم در این کار شرکت کنین؟لطفا میزان همکار ی خود را بیان کنین.
سعی میکنم
4.دلیل شما برای شرکت در این طرح چیست؟
افزایش اطلاعات
5.آیا تا بحال تجربه ی شرکت در کار گروهی را داشته این؟
نه به طور جدی

6.در صورت تمایل به شرکت در این کار لطفا اسم کاربری خود را روبروی این شماره بنویسید
4niko .
7.نظر دیگه ای اگر هست اینجا نوشته شود.
کار جالبی میشه اگه فعال باشه;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

alighasemi

عضو جدید
سلام

سلام

در زمینه نرم افزارها و اجرای پروژه ها در کارخانه ها

این کار باید در قالب یه کنفرانس یا همایش باشه که انگیزه داشته باشه

3.آیا مایلین به صورت مداوم در این کار شرکت کنین؟لطفا میزان همکار ی خود را بیان کنین.
با تمام وجود .

من اعتقاد دارم انجام هر کاری به صورت گروهی تجربه ی جدیدی رو برا ادم ایجاد می کنه و از کار های گروهی خیلی خیلی استقبال می کنم

بله- برگزاری دو دوره جشنواره و سلسله سمینار---و عضو انجمن علمی

6.در صورت تمایل به شرکت در این کار لطفا اسم کاربری خود را روبروی این شماره بنویسید.
alighasemi

امیدوارم این کار شروع بشع .فقط به حرف نباشه

farzaan

عضو جدید
کاربر ممتاز
من هم مثل اکثر دوستان نرم افزارها رو برای اینکه جذابیت بیشتری دارن پیشنهاد میکنم

2
.ترجمه /جمع آوری چه متونی رو پیشنهاد میکنین؟(منظور موضوع متون می باشد)

راستش فعلا چیزی به ذهنم نمیرسه روی این موضوع فکر میکنم .

بله خیلی خوشحال میشم که توی این کارگروهی شرکت کنم ولی در در یک زمان مشخص و برنامه ریزی شده که به بقیه کارهام لطمه ای وارد نشه

4.
دلیل شما برای شرکت در این طرح چیست؟
برای بالا بردن سطح اطلاعات خودم و در ضمن به نظرم کار خیلی جالبیه و در ضون اگه بشه جزو رزومه کاری محسوب بشه که دیگه عالیه

متاسفانه در این زمینه تا بحال خیر

6.در صورت تمایل به شرکت در این کار لطفا اسم کاربری خود را روبروی این شماره بنویسید.

farzaan

ممنون منتظر اطلاعات بعدی شما در زمینه پیشرفت کار هستم

Golmakani

عضو جدید
با سلام.
1- من هم
پیشنهاد میکنم علاوه برترجمه، در هر دوره روی آموزش یک نرم افزار تخصصی کار کنیم.
2- من هم پیشنهاد میکنم موضوع رو خودتون انتخاب کنید و از نظرسنجی و ... برای انتخاب موضوع پرهیز کنید تا زودتر به نتیجه برسیم.
3- تا حدودی

4- آشنایی با دیگران و افزایش اطلاعات شخصی
با استفاده از تجربه دیگران.

5- بلی

6- Golmakani

با تشکر ;)

aryoua

عضو
ببینید من هنوز هدف شما را نفهمیدم.شما می خواهیدیک کار علمی بکیند؟ یک کار نسبتاً دانشجویی بکنید؟(که هم جنبه آموزشی دارد وهم تحقیقاتی) یا اینکه می خواهید چیز جدیدی را برای اجراپذیر شدن عملی درسهایی که خونده ایم استخراج کنید. یا همه اینها را به صورت جداگانه می خواهید.
به نظر من اصولاً هدف از انجام این کارها باید این باشد که اطلاعات و دانشمون رو یک اپسیلون جلو تر ببره.و تقریباً یک چیز جدیدی باشه. اگه قابل اجرا باشه که خیلی بهتره.

2.ترجمه /جمع آوری چه متونی رو پیشنهاد میکنین؟(منظور موضوع متون می باشد).
ترجمه به خودی خود بعنوان هدف جالب نیست مگر اینکه موضوعی را انتخاب کنید که لازمه کارکردن روی اون ترجمه هم باشه.اما اگر دانش جدیدی در دنیا در حوزه صنایع مطرحه ترجمه بد نیست.

کاملاً به موضوع بستگی داره.امااحتمال همکاری مداومم زیاده.

یک سرگرمی که مقداری من رو اکتیو نگهداره.

تقریباً بله.

aryoua

در هنگام تعریف موضوع یک جور ساختار شکست و نفر ساعت هر کار را تخمین بزنید.التبه نه خیلی دقیق. بعد تقسیم کار را صورت بدهید.
مثلاً فرض کنید موضوع کار DOE باشد.بخشهای عمده کار می تواند 1- شرح کلی روش(50 نفر ساعت) 2- doe با چند عامل(10 نفر ساعت) 3- چگونگی انتخاب عاملها (30 نفر ساعت) 4- روش تاگوچی(70 نفر ساعت) و ... باشد.
این بستگی دارد که بخواهید کارتان چقدر بزرگ باشد. به نظر من حتماً از کارهای کوچکتر شروع کنید. مثلاً تا 100 نفر ساعت. تا به یک سرانجامی برسه. ;)

mohammad u3fi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید من هنوز هدف شما را نفهمیدم.شما می خواهیدیک کار علمی بکیند؟ یک کار نسبتاً دانشجویی بکنید؟(که هم جنبه آموزشی دارد وهم تحقیقاتی) یا اینکه می خواهید چیز جدیدی را برای اجراپذیر شدن عملی درسهایی که خونده ایم استخراج کنید. یا همه اینها را به صورت جداگانه می خواهید.
به نظر من اصولاً هدف از انجام این کارها باید این باشد که اطلاعات و دانشمون رو یک اپسیلون جلو تر ببره.و تقریباً یک چیز جدیدی باشه. اگه قابل اجرا باشه که خیلی بهتره.

در هنگام تعریف موضوع یک جور ساختار شکست و نفر ساعت هر کار را تخمین بزنید.التبه نه خیلی دقیق. بعد تقسیم کار را صورت بدهید.
مثلاً فرض کنید موضوع کار DOE باشد.بخشهای عمده کار می تواند 1- شرح کلی روش(50 نفر ساعت) 2- doe با چند عامل(10 نفر ساعت) 3- چگونگی انتخاب عاملها (30 نفر ساعت) 4- روش تاگوچی(70 نفر ساعت) و ... باشد.
این بستگی دارد که بخواهید کارتان چقدر بزرگ باشد. به نظر من حتماً از کارهای کوچکتر شروع کنید. مثلاً تا 100 نفر ساعت. تا به یک سرانجامی برسه. ;)

ممنون از نظراتتون ;)
حتما در نظر گرفته میشه :cowboy:

mahzad

عضو جدید
پیاده سازی آموخته ها، یافتن مثال ها، نه تولید صرف دانش
فعالیت های مدیریتی، شدیدا علاقه مند پیگیری مدیریت دانش در کارخانجات و سازمان ها هستم.
به پیشرفت کار بستگی دارد.
شاید یک روز بچه ها را از نزدیک دیدم،
نه، افزایش دانش!
بله، در مقیاس کوچک.

mahzad

mahtabi

مدیر بازنشسته
یکی از دوستانمون تازه به جمع ما پیوستن و مایلن توی گروه باشن من ازشون سوال هارو پرسیدم:

1.هرکاری که بتونه مهارتمونو در مورد کار ایندمون بالا ببره میتونه کار خوبی باشه.
2.متونی که ما رو با کارورشتمون در سطح جهانی اشنا کنه.
3.سعی میکنم تا اونجا که میتونم ادامه بدم همکاریمو.
4.سطح اگاهی خودم بره بالا و اگه بتونم به بقیه هم کمک کنم.
5.تا حالا کار گروهی مربوط به رشتمو نداشتم.
6.yuhana

وضعیت
موضوع بسته شده است.