[فصلنامه هنر و معماری نقشینه] - ارتبــاط با ما

E . H . S . A . N

مدیر تالار مهندسی معماری مدیر تالار هنـــــر
مدیر تالار
با سلام و احترام
این تاپیک، پل ارتباطی بین خوانندگان و مخاطبین ِ گرامی با مدیریت و اعضای گروه نشریه الکترونیکی تالار هنر « فصلنامه هنری نقشینه» می باشد .
با ارائه ی نظرات، پیشنهادات ، انتقادات و طرح ایده های جدید و ...، در پیشبرد اهداف نشریه و رشد و بالندگی ِ آن، یاریگر ما باشید.
حضور شما عزیزان مایه افتخار ماست و آن را ارج می نهیم . :gol:

با تشکر - مدیر مسئول نشریه الکترونیکی تالار هنر
1392/10/23

سایر پلهای ارتباطی :
» ایمیل نشریه : iran.eng.art@gmail.com
» وبلاگ نشریه : http://naghshine-iran-eng.blogsky.com/

آرشیو شمارگان نشریه :
تاپیک: [نشریه الکترونیکی تالار هنر]-فصلنامه هنری نقشــــینه ( ویژه نامه یلدا) - پائیز 1392-شماره 1

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درود
کمی بیشتر توضیح بدید توضیحاتتون کمه به شخصه نفهمیدم چی هستش اصلا

با سلام
سپاس از حسن توجه تون

همانطور که از توضیحات پست اول بر میاد فصلنامه هنری نقشینه تاپیکی رو به منظور پل ارتباطی میان تیم گروه نشریه و مخاطبانش برای ارتباط دوسویه و سازنده فراهم کرده است.
شما میتوانید از این طریق نظرات خودتون رو در قالب پیشنهاد ، انتقاد و یا طرح ایده های ابتکاری بیان کنید.
برای مثال ...
پیشنهادی دارید که باعث بهبود کیفیت مطالب و ارائه ی نشریه خواهد شد ، یا نقدی از مطالب شماره قبل و فرضا نکته ای بنظرتون میرسه که میشه این نقص رو برطرف کرد ...مطمئنا از تبادل نظر مفید شما عزیزان استقبال میکنیم .

* همچنین به منظور حمایت از نیروهای مستعد در زمینه هنر عزیزان می توانند مقالات و مطالب تالیفی خودشون رو برای نشریه ارسال نمایند.

حضور شما باعث دلگرمی ما و رشد و ارتقای بهتر اهداف نشریه خواهد بود.
با تشکر :gol:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام
سپاس از حسن توجه تون

همانطور که از توضیحات پست اول بر میاد فصلنامه هنری نقشینه تاپیکی رو به منظور پل ارتباطی میان تیم گروه نشریه و مخاطبانش برای ارتباط دوسویه و سازنده فراهم کرده است.
شما میتوانید از این طریق نظرات خودتون رو در قالب پیشنهاد ، انتقاد و یا طرح ایده های ابتکاری بیان کنید.
برای مثال ...
پیشنهادی دارید که باعث بهبود کیفیت مطالب و ارائه ی نشریه خواهد شد ، یا نقدی از مطالب شماره قبل و فرضا نکته ای بنظرتون میرسه که میشه این نقص رو برطرف کرد ...مطمئنا از تبادل نظر مفید شما عزیزان استقبال میکنیم .

* همچنین به منظور حمایت از نیروهای مستعد در زمینه هنر عزیزان می توانند مقالات و مطالب تالیفی خودشون رو برای نشریه ارسال نمایند.

حضور شما باعث دلگرمی ما و رشد و ارتقای بهتر اهداف نشریه خواهد بود.
با تشکر :gol:
دوست خوبم ممنون از توضیحاتت. شعرهم قبوله ؟ یا حتما باید مقاله باشه؟
ضمنا سخنی که با خوانندگان گذاشتید فونتش ناخوانا هستش و اذیت کننده

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
دوست خوبم ممنون از توضیحاتت. شعرهم قبوله ؟ یا حتما باید مقاله باشه؟
ضمنا سخنی که با خوانندگان گذاشتید فونتش ناخوانا هستش و اذیت کننده

خواهش میکنم ممنونم از شما:gol:

با توجه به ارائه بخش های متنوع در نشریه اعم از مقالات تالیفی و ترجمه شده ، یادداشت ، گفتگو ، گزارش ، اموزش و ... شما میتونید با توجه به زمینه مورد علاقه و تخصصی که فعالیت دارین مطالبتون رو برای ما ارسال کنین.
در بخش عمومی یک صفحه به شعر و ادبیات اختصاص داده شده ، اگر از دوستان شعر های مناسبی را ارائه بدهند ، پس از بررسی در هیئت تحریریه در صورت امکان ازشون استفاده میشه
برنامه هایی برای شماره های اتی تدارک دیده شده که بهتر بشه از پتانسیل عزیزان بهره برد.

در مورد سخنی با خوانندگان هم ممنونم از دققتون ؛ با توجه ماهیت مطلب، فونتش متفاوت از رسم الخط متداول نوشتاری در سایر قسمتای فصلنامه گذاشته شده و همین متفاوت بودن باعث نااشنایی با سطور بوده.با این حال هدف ما احترام به خوانندست و این نکته رعایت خواهد شد//ممنون:gol:

Setayesh

مدیر تالار کتابخانه الکترونیکی
مدیر تالار
یه اشتباهی که در شماره اول دیدم
تعداد صفحات 75 صفحه روی جلد خورده
ولی نشریه ( جدا از صفحه ی اخر که به نظر پشت جلد هست)، 83 صفحه است.

البته چون خودم در جریان فشردگی کار بودم این اشتباهات جزیی طبیعیه که انشالله در این شماره مرتفع میشه.
پیروز باشید. :gol:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه اشتباهی که در شماره اول دیدم
تعداد صفحات 75 صفحه روی جلد خورده
ولی نشریه ( جدا از صفحه ی اخر که به نظر پشت جلد هست)، 83 صفحه است.

البته چون خودم در جریان فشردگی کار بودم این اشتباهات جزیی طبیعیه که انشالله در این شماره مرتفع میشه.
پیروز باشید. :gol:

مرسی ستایش عزیز از توجه شما .:gol:

تمام تلاش ما همواره بر این هست و خواهد بود که کیفیات نشریه رو روز به روز ارتقاء بدیم و در نهایت انشاالله به جایگاهی که در خور و شایسته ی نشریه نقشینه هست، برسیم.

آخرین ویرایش:

mina jigili

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خواهش میکنم ممنونم از شما:gol:

با توجه به ارائه بخش های متنوع در نشریه اعم از مقالات تالیفی و ترجمه شده ، یادداشت ، گفتگو ، گزارش ، اموزش و ... شما میتونید با توجه به زمینه مورد علاقه و تخصصی که فعالیت دارین مطالبتون رو برای ما ارسال کنین.
در بخش عمومی یک صفحه به شعر و ادبیات اختصاص داده شده ، اگر از دوستان شعر های مناسبی را ارائه بدهند ، پس از بررسی در هیئت تحریریه در صورت امکان ازشون استفاده میشه
برنامه هایی برای شماره های اتی تدارک دیده شده که بهتر بشه از پتانسیل عزیزان بهره برد.

در مورد سخنی با خوانندگان هم ممنونم از دققتون ؛ با توجه ماهیت مطلب، فونتش متفاوت از رسم الخط متداول نوشتاری در سایر قسمتای فصلنامه گذاشته شده و همین متفاوت بودن باعث نااشنایی با سطور بوده.با این حال هدف ما احترام به خوانندست و این نکته رعایت خواهد شد//ممنون:gol:

مرسی دوست عزیز:gol:
من که شدید دوست دارم همکاری کنم باشما البته اگر قابل بدونید .
ضمنا حرفمو راجع به فونت پس میگیرم دانلود کردم و خوندم خوب بود :gol:
از بخش معرفی هنرمد نقاش خیلی خوشم اومد عالی بود این بخش . اگه میشد از هنرمندای باشگاه خودمون و معرفی اونها و آثارشون هم استفاده بکنید عالیه که ماشالله توی باشگاه کم نیستند مثل روزبه و سودا 66 و........... که واقعا هنرمندن .
با سپاس از تمامی زحماتی که میکشید.
یک پیشنهاد دارم شاید به نظر مسخره بیاد ولی پیشنهاده دیگه . میتونید یک فراخوان توباشگاه بدید و اونایی که تو کار موسیقی هستند اثرشون را برای مجله بفرستند تو بخش موسیقی هم معرفی بشن و هم اثرشون را بشه دانلود کرد .
پیروز باشید;)

آخرین ویرایش:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
مرسی دوست عزیز:gol:
من که شدید دوست دارم همکاری کنم باشما البته اگر قابل بدونید .
ضمنا حرفمو راجع به فونت پس میگیرم دانلود کردم و خوندم خوب بود :gol:
از بخش معرفی هنرمد نقاش خیلی خوشم اومد عالی بود این بخش .
پیشنهاد 1 : اگه میشد از هنرمندای باشگاه خودمون و معرفی اونها و آثارشون هم استفاده بکنید عالیه که ماشالله توی باشگاه کم نیستند مثل روزبه و سودا 66 و........... که واقعا هنرمندن .
با سپاس از تمامی زحماتی که میکشید.
پیشنهاد 2: یک پیشنهاد دارم شاید به نظر مسخره بیاد ولی پیشنهاده دیگه . میتونید یک فراخوان توباشگاه بدید و اونایی که تو کار موسیقی هستند اثرشون را برای مجله بفرستند تو بخش موسیقی هم معرفی بشن و هم اثرشون را بشه دانلود کرد .
پیروز باشید;)

ما هم از حضورتون استقبال میکنیم:smile:
و ممنون از پیشنهاداتتون ...

پاسخ پیشنهاد 1:خوشبختانه شرایط برای همه مهیاست که بتونن تخصصشون رو به نمایش بذارند. دوستان هنرمندم میتونند در قالب گزارش کارهاشون رو ارائه دهند.
پاسخ پیشنهاد 2:مطالب این شماره تکمیل شده اما برای شماره های آتی همانطور که در پست قبل گفتم برنامه هایی داریم که اعلام خواهد شد.

سپاس:gol:

آخرین ویرایش:

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام و عرض ادب
جلد 1 که نتونستم دانلود کنم گویا لینک خراب است
جلد 2 هم جایی برای دانلود آن نمیبینم
سپاس از پیگیری

سلام دوست عزیز.
ممنون از حسن توجه شما نسبت به شماره های پیشین .
تست شد، مشکلی نداره ..
وقتی صفحه زیر براتون باز میشه اول رمز عبور رو بزنید بعد کلمه دانلود رو بزنید .موفق باشید :gol:
رمز عبور :
iran.eng.art@gmail.com

لینک شماره 1 :

http://s5.picofile.com/file/8105062242/فصلنامه_هنری_نقشینه_پائیز_1392_شماره1.pdf.html

لینک شماره 2:

http://s5.picofile.com/file/8114116834/فصلنامه_هنری_نقشینه_شماره_2_زمستان_1392.pdf.html

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
سلام به دوستان فعال در نقشینه
اسنادی که قرار است در سری جدید نقشینه منتشر شود را از کدام قسمت میتوانم مطالعه کنم؟
با سپاس

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام
منم علاقه مندم که فعالیت هنری داشته باشم اما فک نمیکنم
میتونم براتون چرخدنده طراحی کنم!!! :)
نه جدی به نظرتون من هم میتونم این کارا رو یاد بگیرم!؟

E . H . S . A . N

مدیر تالار
...

...

سلام به دوستان فعال در نقشینه
اسنادی که قرار است در سری جدید نقشینه منتشر شود را از کدام قسمت میتوانم مطالعه کنم؟
با سپاس

سلامی دوباره خانوم مهندس ِ عزیز
راستش طبق روال مرسوم در نشریه، کلیه ی فایل هایی که فقط مربوط به اعضای نشریه هست (اعم از قوانین کاری،فهرست های فعالیتی و ...) با پسورد خاص در هر شمارگان به اعضای حاضر در اون شماره داده میشه. که البته بیشتر به خاطر مسائل داخلی نشریه هست. به همین جهت علی رغم ی میل باطنی،نمیشه برای موارد خاص در قوانین تغییر ایجاد کرد.
از توجه و همراهی شما سپاسگزارم.
سلام
منم علاقه مندم که فعالیت هنری داشته باشم اما فک نمیکنم
میتونم براتون چرخدنده طراحی کنم!!! :)
نه جدی به نظرتون من هم میتونم این کارا رو یاد بگیرم!؟

سلام بر شما خانوم مهندس
من به عنوان نماینده ی کوچکی از خانوده ی بزرگ تالار هنر و همچنین گروه نشریه نقشینه همیشه و همه جا از فعالیت های علمی - هنری دوستان عزیز استقبال کردم و این دوستان رو ترغیب به فعالیت و همکاری کردم . و چیزی که مسلم هست همه ی ما اگر زمینه ی مناسبی برای فعالیتمون مهیا بشه ، مسلما میتونیم مثمر ثمر واقع بشیم . و قطع به یقین شما نیز همینطور هستید.
اگر تمایل به همکاری در نشریه رو دارید ، نوع فعالیت و علاقه تون رو مطرح کنید تا پس از بررسی ، هماهنگی لازم رو انجام بدیم.
و اگر مایل به فعالیت در تالار هنر هستید یا پیشنهاداتی برای تالار دارید میتونید در دفتر مدیریت تالار مطرح بفرمائید.
موفق و پیروز باشید ...:gol:

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
من خوب می نویسم خوب تحلیل می کنم خوب دقت می کنم و هنر را با قلبم احساس می کنم.تمایل به همکاری دارم.

سلام دوست عزیز
تشکر از اعلام حضورتون
در استانه ی شماره جدید مجددا فراخوان داده می شود و میتوانید نوع فعالیت و علاقمندی خودتون رو بفرمایید تا پس از بررسی هماهنگی لازم بعمل اید .
با ســــــپاس :gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
سلام:smile:
اعلام همکاری برای اعضای جدید امکان نداره؟؟؟؟؟!!!!!!!

سلام.بسم الله منم هستم.

با تقدیم سلام حضور دوستان ِ خوبم
از حسن توجه و اعلام همکاری شما بی نهایت سپاسگزارم و مسلما همکاری با دوستان عزیزی چون شما مایه ی افتخار ما خواهد بود.
اما از طرفی طبق تجربیاتی که در سه شماره ی قبل داشتیم، دوستان ِ تازه وارد فقط اعلام آمادگی میکردند، و بعد از اینکه روی تک تک اعضا برنامه ریزی می شد ، و موقع ِ انجام کارها می رسید، دیگه حضور نداشتند!
هر چند که اساس ِ سازمان نشریه طوری پایه ریزی شده که با حضور یا غیاب چند نفر خللی در حرکت ما وارد نمیشه ، ولی خب این رفتار غیرحرفه ای باعث شد که در پذیرش اعضاء سخت گیری ِ بیشتری به عمل بیاد؛ و بزودی برای دوستانی که اعلام همکاری کردند ، فرم های تکمیل رزومه و تعهدنامه ارسال میشه که بعد از تکمیل اونها عضویتشون تائید میشه (حتی کسانی که در شماره های پیش فعالیت داشتن).
این توضیحات رو نه فقط برای شما عزیزان، بلکه برای همه ی دوستانی که (چه تازه وارد و چه قدیمی ) میخوان به تازگی به نقشینه بپیوندند ، دادم که به نوعی حرفی ناگفته باقی نمونه.

و مشخصا برای شما دو عزیز، بعد از مطالعه ی کامل متن تاپیک ِ اعلام همکاری، اگر شرایط عضویت رو میتونید انجام بدید ، طبق علاقه و توانایی هاتون، گروه هایی رو که مایل به همکاری هستید به ترتیب اولویت انتخاب کنید.
شرایط عضویت :
A. حداقلِ فعالیت در یکی از تالارهای هــنر یا معمـــاری
با توجه به اینکه موضوع نشریه، هنر و معماری است و عمده ی فعالیت های تالارهای هنر و معماری در راستای محتویات نشریه هست، لذا برای هماهنگی و همکاری بیشتر و افزایش حس تعهد، و آشنایی اعضا با این حوزه ها، اعضای نشریه باید حداقل در یکی از این تالارها فعالیت داشته باشند . نوع، میزان و نحوه ی فعالیت به روحیات و توانایی های ایشان بستگی خواهد داشت.
تبصره : آیتم
A برای مدیران سایر تالارها، اختیاری است.​

B. داشتن تخصص و تجربه جذب اعضاء جدید جهت همکاری در هر بخش ، مستلزم داشتن حداقل ِ تجربه و تخصص در حوزه ای است که در آن قصد همکاری با نشریه رو دارند.

C.
تکمیل فرم تعهد نامه
در این گونه فعالیت ها، مهمترین آیتم برای هر شخص داشتن امانتداری، حس تعهد و مسئولیت پذیری نسبت به نشریه و مسئولیت های محوله است. این تعهد ، از آغاز تا پایان نشر و تولید یک شمارگان معتبر خواهد بود. این فرم، بعد از اعلام آمادگی اعضای محترم در تاپیک و تائید اولیه ی عضویت آنان به صورت پیام خصوصی، در اختیار دوستان قرار می گیرد.
اطلاعیه 02 -اعلام همکاری با فصلنامه هــنر و معمــاری نقشینه در تولید شمارگان چهارم - پائیز 1393

.
.
.

با آرزوی موفقیت و تندرستی شما خوبان ..:gol:

E . H . S . A . N

مدیر تالار
سلام
بنده هم هستم
با سلام
از حسن توجه و اعلام همکاری شما سپاسگزارم.
پیشنهاد میدم که این پست رو مطالعه بفرمائید : #19
همچنین اسامی ِ اعضا در نشریه، به صورت اسامی حقیقی اعضا خواهد بود.
اگر شرایط پست شماره 19 و همچنین شرط حقیقی بودن اسامی اعضا رو می پذیرید، در تاپیک مربوطه اعلام همکاری کنید که پیشنهادتون در اولین فرصت بررسی بشه .
موفق باشید .

بالا