فصلنامه علمی تخصصی کشاورزی و منابع طبیعی ستاک|شماره 1 ,بهار 93

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
تشکـــر

تشکـــر

سلام
تولید دومین نشریه الکترونیکی باشگاه مهندسان ایران رو به همه ی اعضای محترم باشگاه علی الخصوص دوستان ِ خوب تالار کشاورزی تبریک میگم .
امیدوارم با استمرار و تداوم در نشر و تحریر شمارگان بعد شاهد رشد و بالندگی نشریه ستاک باشیم.
به گروه محترم ستاک نیز تبریک و خداقوّت میگم .
شاد و تندرست باشید .

به نمایندگی از
گـروه نـشـریـه نـقـشـیـنـه
احســــان - 1393/03/07

با سلام خدمت احسان عزیز و گرامی
از تبریک شما سپاسگزارم,بی شک کار گروهی و گرده همایی و مشارکت در این امر مُستلزم فعالیت بسیاری از دوستان بوده.
من از همین جا از شما هم بابت زحمات بی دریغتان در نشریه ی هنری نقشینه و این شادباش سپاسگزارم.
و خوشحالم اولین کسی که این فعالیت پسندیده و زیبا رو مدیریت کرد,شما بودید.
بی شک شما یکی از بهترین مدیران این سایت هستید و خیلی خُرسندم که به من تبریک گفتید.
امیدوارم که اینگونه گرده همایی ها همیشه ماندگــار, پایدار و پر از جُنب و جوش باشه.
با آروزی موفقیت های بیشتر و بزرگتر در دنیای واقعی.
پاینده باشید.:gol::)

تبریک و خسته نباشید به همه عزیزان زحمتکش فصلنامه

خوشحال میشم اگه بتونم سهم کوچیکی در اجرای برنامه هاش داشته باشم

با تشکر از همگی

سلام دوست عزیز.
از تبریک شما سپاسگزارم.
خیلی خوشحال میشیم که در شماره های بعدی انشاالله اگر عمری باقی ماند ما رو همراهی کنید.
تا از دانش و هنر های دیگر شما استفاده کنیم.
در صورت تمایل برای همکاری در شماره ی دوم نشریه ستاک
تاپیک هایی جهت همکاری را براتون به صورت فهرست گذاشتم,می تونید در هر بخش که مایل بودید اعلام حضور کنید.
با کلیک بر روی هر عنوان به تاپیک مورد نظر رهیابی می شوید!
باز هم از تبریک و همکاری شما سپاسگزارم:gol::)
.
.
.

گروه طراحی
گروه تحریریه
گروه ویراستاری
گروه عکاسی

این نشریه واقعاً یه حرکت جهادی لازم داشت! یکی دو سال داشت خاک می خورد تا اینکه بالاخره به همت چنتا از بچه های خوب باشگاه و با سرپرستی و هدایت خیال شیشه ای طلسمش شکست و پا به عرصۀ وجود نهاد! اینجا جا داره یه خسته نباشید اساسی به همه اونایی که نقشی در این مجله داشتن و بخصوص به مهساخانم سختکوش و پُرتلاشمون بگیم و بخاطر این همت بلند بهشون تبریک بگیم ...

سلام خدمت مدیر عزیز و محترم تالار کشاورزی
از تبریک شما سپاسگزارم.بدون شک موفقیت این نشریه در شماره ی نخست با کمک و همراهی های خوب و سازنده ی شما بوده.
و اینکه منو قبول داشتید و اجازه دادید که من مسئولیت این نشریه را برعهده بگیرم. خیلی خوشحالم.
منم از شما بابت همه ی زحماتتون چه در تالار کشــاورزی و چه در جهت فعالیت در نشریه ی ستاک ,تشکر و قدرانی می کنم.
انشاالله امیدوارم که در شماره های بعدی هم همچنان در کنار ما باشید و با کمک و راهنمایی خوب و سازنده تان ما را همراهی کنید.
سپاسگزارم:gol::redface:

آخرین ویرایش:

Moein.B

دستیار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص مباحث اجرایی
به نام خدا
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
اول از همه جا داره که از همه ی دست اندر کاران این مجموعه تشکر کنم-واقعا دست همگی درد نکنه
اما جا داره برای بهتر شدن سری بعدی مجله یکسری نکات رو متذکر بشم که از نظر بنده قابل توجه هستن:
1.ابتدا باید بگم که فاصله نوشته های متن از کناره سمت راست و چپ به نسبت استاندارد کمتر هست که باعث کسل شدن خواننده هنگام خواندن و پر شدن و ناهماهنگ نشان دادن صفحه میشه. بهتر بود که متون ستونگذاری بشن-نکته ی بعدی فونت در قسمت مقدمه هست که بهتره که با متون دیگر مجله یکسان بشه-متاسفانه از لحاظ ویراستاری هم ایراد داشت که انشالله در مجله ی بعدی این موارد رفع میشن
2.در جلد مجله متاسفانه طراحی خاصی رو شاهد نیستیم
. مثلا اسم باشگاه مهندسان ایران قید نشده یا مثلا تعداد صفحات. میتونستید تیترهای مهم روی جلد بیارید که باعث جذابیت جلد بشن
3.نکته ی بعدی
بک گراندی که در تمامی صفحات استفاده شده با کمی بی دقتی در ورد به طور کامل صفحه رو پر نکرده و علی رغم زیبایی بک گراند این ایراد به چشم میاد.
باز هم جا داره که از همتون بابت زحماتی که کشیدین تشکر کنم
موفق و پیروز و سربلند باشید

آخرین ویرایش:

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
به نام خدا
سلام خدمت همه ی دوستان عزیز
اول از همه جا داره که از همه ی دست اندر کاران این مجموعه تشکر کنم-واقعا دست همگی درد نکنه
اما جا داره برای بهتر شدن سری بعدی مجله یکسری نکات رو متذکر بشم که از نظر بنده قابل توجه هستن:
1.ابتدا باید بگم که فاصله نوشته های متن از کناره سمت راست و چپ به نسبت استاندارد کمتر هست که باعث کسل شدن خواننده هنگام خواندن و پر شدن و ناهماهنگ نشان دادن صفحه میشه. بهتر بود که متون ستونگذاری بشن-نکته ی بعدی فونت در قسمت مقدمه هست که بهتره که با متون دیگر مجله یکسان بشه-متاسفانه از لحاظ ویراستاری هم ایراد داشت که انشالله در مجله ی بعدی این موارد رفع میشن
2.در جلد مجله متاسفانه طراحی خاصی رو شاهد نیستیم
. مثلا اسم باشگاه مهندسان ایران قید نشده یا مثلا تعداد صفحات. میتونستید تیترهای مهم روی جلد بیارید که باعث جذابیت جلد بشن
3.نکته ی بعدی
بک گراندی که در تمامی صفحات استفاده شده با کمی بی دقتی در ورد به طور کامل صفحه رو پر نکرده و علی رغم زیبایی بک گراند این ایراد به چشم میاد.
باز هم جا داره که از همتون بابت زحماتی که کشیدین تشکر کنم
موفق و پیروز و سربلند باشید

سلام.از تبریک شما ممنون معین جان
بله شما درست می گید. مطمئنا هیچ کاری بدون عیب و نقص نیست!و نشریه ی ستاک دارای کم و کاستی هایی هم هست.
در مورد صفحه آرایی مثلا نام باشگاه مهندسان در جلد باشه و یا اینکه در هر صفحه باشه,یه مسئله ی سلیقه ایی هست .و آخر جلد باشگاه مهندسان معرفی شد.
در مورد بهم ریختن چیدمان صفحات,کار نهایی نشریه با من بود و چون فایل رو به PDF تبدیل کردم کمی چیدمان صفحاتش بهم ریخته.
انشاالله در شماره های بعدی مواردی که گفتید حتما رعایت خواهد شد.
از نظر و انتقادهای شما سپاسگزارم دوست خوبم.:):gol:

Samaneh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با تشکر از همه ی دوستان همکار نشریه ی ستاک ، همچنین تبریک برای خروج شماره ی نخست به همه ی همکاران ،
و
با تشکر از زحمتهای ویژه قاصدک عزیز (دانشجوی کامپیوتر )
فارغ از کاستی های موجود در شماره ی نخست نشریه که مطمئن یاد آوری آن توسط دوستان صاحب نظر باعث غنی شدن شماره های آینده می شه، به نظرم خروج شماره ی نخست مدیون زحمتهای شبانه روزی خیال شیشه ای عزیز هست
چون از نزدیک شاهد وقت و بی وقت پیگیر بودن مهسای عزیزم بودم ، و می دونم چه فشاری رو به تنهای تحمل کرده از همین طریق بهش تبریک میگم به خاطر این همه شور و نشاط و پشتکاری که برای انجام کار تیمی داره
و
امیدوارم هر کجای که هست
در دنیای واقعی بتونه از توانایی های خاص شخصیتش استفاده کنه .
و
امیدوارم ستاک شماره های بعدی رو هم در کنار کاربران خوب تالار مهندسی کشاورزی از این توانای هاش بهره ببره .

کار تیمی به صورت مجازی مشکلات خاص خودش رو داره ، و مطمئن نیاز به مشارک و همراهی بیشتر دوستان صاحب نظر و صاحب تخصص داره ، امیدوارم همه ی کسانی که توانایی همکاری دارند در اینچنین کارهای جمعی فعالیت داشته تا فعالیتها و هماهنگی ها منحصرا برای یک نفر نباشه .
.
.
.
موفق باشید .
س.ر.قاسمی
:gol:

shila_kt

عضو جدید
کاربر ممتاز
خسته نباشید بچه ها .... :gol:

دوستای خوبم من معذرت میخوام قرار بود بخشی رو ب عهده بگیرم ولی نتونستم... مصادف شد با ی سری اتفاقا تو زندگیم که وقت نفس کشیدنم واسم نذاشت....
انشالله شماره های بعد جبران میکنم...

همیشه موفق باشید ...

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
سلامممممممممم خیلی خیلی تبریک میگم بهتون. خیلی خوشگل شده بود. اسم منو ولی اشتباه نوشتین دی: یه دونه :ی: جا افتاده. :biggrin: ولی دست گلتون درد نکنه خوشم اومددددد. خسته نباشید همتون. به همتون تبریک میگم. :heart::gol::heart::gol::heart:

عســـل

عضو جدید
خستـــــه نباشيـــد همگي
تبريكاتــــــ فراوان :thumbsup2:
بفرماييـــــد نوش جــــان كنيـــد :D

مارجين

کاربر فعال مهندسی کشاورزی ,
کاربر ممتاز
الان خيلي ديره؟؟؟!!!

يعني نميدونم چرا من تا الان اينجارو نديده بودم...
يا ديده بودم و توجه نكرده بودم ...
يا ديده بودم و توجه كرده بودم و وقت نداشتم و گذاشتم براي بعد...
بعدم حجم كتابام اجازه نداده دوباره يادي ازش بكنم...

به هرحال ببخشيد ...
تورو خدا حمل بر بي احترامي نكنيداااا...بنده شرمنده...
اميدوارم بعد بتونم اين اهمال كاريم رو جبران كنم....

آقايون و خانوماي محترم و محترمه...بسيار بسيار دستمريزاد...
دستتون بي بلا...واقعا زحمت كشيديد...
الان دارم دانلودش ميكنم و بي صبرانه منتظرم كه بخونمش...

خيلي دوست دارم در آينده بتونم همكاريه مثمر ثمري با شما عزيزان داشته باشم...
البته من كوچكتر از اين حرفام و مجله جاي اساتيد هست...
اما خب اگه چايي قهوه اي نسكافه اي چيزي خواستيد بنده در خدمتم.

براتون بهترين آرزوها رو در دنيايي واقعي تر دارم...شادباشيد و هميشه پيروز.

afarenesh

عضو جدید
فصلنامه ی کامل و خوبی بود
مقاله ی بررسی خواص ریولوژِیکی پنیر موزارلا عالی بود تا اخر مطالعش کردم لذت بردم.
به امید موفقیت های بیشترتون در همهی زمینه ها

R@ha1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی خسته نباشید....
من درست از صبحه دارم تلاش میکنم تازه موفق ب دریافت فایل شم...به کل باشگاهم خبردادم دانلود کنید:d

چرا الکی میگی نرگس به من که نگفتی :razz:من تازه امروز بصورت اتفاقی این تایپکو دیدم
:smile:
به همگی خدا قوت میگم . تبریکم میگم بخاطر این کار زیباتون. ایشالا تو شماره های بعدی منم بتونم کمکتون کنم ;)
من واقعا شرمنده عزیزانم که انقد دیر به اینجا سر زدم:redface:

آخرین ویرایش:

Zara1

عضو جدید
سلام ب همه دوستان عزیز.
من هم تبریک میگم.
میدونم خیال عزیز چقدر برای این نشریه زحمت کشید.
خسته نباشی مهندس.
امیدوارم تیم کاریتون هرروز قوی تر بشه و نشریه ستاک بتونه ب جاهای بهتری برسه با زحمتای شماها.
دوستانی ک کاری از دستشون برمیاد خواهشا همکاری کنن.
موفق باشید

خیال شیشه ای

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
گذر از جاهایی که برای آدم یاد آور خاطرات خوب خیلی لذت بخش!
گاهی عبور از این خاطرات ، و مرورش برای تو ، تداعی روزهای خوب تو میشه! بخشی از وجودت!:smile::gol:

بالا