فریمورک YII

EngMrj

عضو جدید
سلام
دوستان این اولین کاره منه با فریمورک Yii لطفا نظر بدین
www.wonderco.ir

koorosh4

عضو جدید
سلام
دوستان این اولین کاره منه با فریمورک Yii لطفا نظر بدین
www.wonderco.ir

خیلی قشنگه . طراحی زیبا . اما خیلی سنگین . یعنی اگه شخصی تو جستجو این آدرس را ببینه بار اول کلیک کنه ببینه بعد از چند ثانیه باز نشد دیگه میبنده و میره سراغ سایتهای سبکتر و مفید تر .
اما بطور کلی و از نظر زیبایی خیلی قشنگه . میتونی برای رزومه کاری نگه داریش

koorosh4

عضو جدید
لاگ گرفتن از کاربران

لاگ گرفتن از کاربران

چطور میشه فعالیتهای کاربران سایت را ذخیره کرد (اعم از ورود و خروج و اعمال تغییرات همراه با ساعت و تاریخ و آی پی آدرس کاربر) و ماهیانه و یا هفتگی به کاربران گزارش عملکرد داد ؟
مثلا گوگل هر چند از گاهی برام میل میده و گزارش عملکردم را بهم میده؟
به این کار میگن log گرفتن از فعالیت کاربران
لان کاربر که وارد سایت میشه نام کاربری و آی پی و تاریخ ورود و ساعت ورودش را نمایش میده . اما برای ذخیره در بانک اطلاعاتی موندم چیکار کنم . کتاب جعفرنژاد قمی و محمد مصدری را مطالعه کردم . توی هیچکدومشون به چنین چیزی اشاره نشده . اونا فقط میگن برای ذخیره در بانک اطلاعاتی باید یه فرم بسازیم با html و اطاعات را از کاربر بگیریم . تو نت هم گشتم دیگه خسته شدم . همه جا بانک اطلاعاتی را با ورودی کاربر آوردن
اینم کد اطلاعاتی که باید ذخیره بشن (ساعت و تاریخ و آی پی و نام کاربری

HTML:
<script> TIME = new Date(); DIFF =  new  Date() - TIME ;  INTV = window.setInterval("Show_Clock()",1000) ;      function Show_Clock(){      TIME = new Date(new Date() - DIFF) ;       HH   = TIME.getHours() ;      MM = TIME.getMinutes() ;      SS =   TIME.getSeconds() ;       document.getElementById('CLOCK').innerHTML=((HH<10  )?  "0"+HH:HH) + ":" + ((MM<10)? "0"+MM:MM) + ":" + ((SS<10)?  "0"+SS:SS); } </script>  <span id="CLOCK"></span> <br> <?php echo jdate('j / F / Y');?> <!-- پایان کد تاریخ و ساعت --> <br>   <?php echo $this->currentUser->username; ?>  <?php echo('خوش آمدید '); ?> <br> <?php echo ('آی پی شما :');?> <?php  function getRealIpAddr() {     if (!empty($_SERVER['HTTP_CLIENT_IP']))     //check ip from share internet         $ip=$_SERVER['HTTP_CLIENT_IP'];     elseif (!empty($_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR']))     //to check ip is pass from proxy         $ip=$_SERVER['HTTP_X_FORWARDED_FOR'];     else         $ip=$_SERVER['REMOTE_ADDR'];              return $ip; } $ip = getRealIpAddr(); echo ($ip); ?>

ممنون میشم راهنماییم کنید . خیلی گشتم دنبال مطلبش . تو خیلی سایتها رفتم

koorosh4

عضو جدید
چطور میشه فعالیتهای کاربران سایت را ذخیره کرد (اعم از ورود و خروج و اعمال تغییرات همراه با ساعت و تاریخ و آی پی آدرس کاربر) و ماهیانه و یا هفتگی به کاربران گزارش عملکرد داد ؟
مثلا گوگل هر چند از گاهی برام میل میده و گزارش عملکردم را بهم میده؟
به این کار میگن log گرفتن از فعالیت کاربران

با تشکر . انجام شد . دیگه نمیخواد راهنمایی کنید :))