فرض کن خونتون اتیش گرفته فقط یه چیز میتونی از اتاقت برداری بدویی بیرون!چی برمیداری؟

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام من که چیزای زیادی واسه برداشتن دارم حالا شما شروع کنید تا بعدش خودم بگم...........

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من کامپیوترم با وایمکسم.................
اگه کامپیوترم رو برندارم تقریبا بدبخت میشم تمومه مقالاتم توشه

setare2013

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من پتو و متکام هم حتما بر میدارم....................

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
نمیدونم
تا جایی که بشه و بتونم وسایلم رو بر میدارم و از خونه میپرم بیرون

parsa913

عضو جدید
کاربر ممتاز
گوشی رو برمیدارم، زنگ میزنم آتشنشانی بیاد آتیش رو ببره!!!

Mute

عضو جدید
کاربر ممتاز
چیزا زیاده..فکر کنم خودمم توو آتیش بسوزم.:D

mech.shima

دستیار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سازام،لبتابم،مدرکم،گوشیم(نه گوشی مهم نیس ،مخاطب من همراه اوله)،یه جفت کفش،پتو و بالش،گردنبندی که خیلی دوسش دارم و ساعتم که بدونش یه لحظه دووم نمیارم:) غیره فک کنم خودم میسوزم اگه سوختم بگین اینارو بذارن تو قبرم لااقل

ziba 22

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
لاک پشتم.. مداد نوکیم.. فلش و لپ تاپم.. عروسک جوجه تیغی و خرگوشم. لیوان گاویم.. هاردم.........
عاقا من دوره آتش نشانی دیدم با کپسول خاموشش میکنم..:D

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
سازام،لبتابم،مدرکم،گوشیم(نه گوشی مهم نیس ،مخاطب من همراه اوله)،یه جفت کفش،پتو و بالش،گردنبندی که خیلی دوسش دارم و ساعتم که بدونش یه لحظه دووم نمیارم:) غیره فک کنم خودم میسوزم اگه سوختم بگین اینارو بذارن تو قبرم لااقل

شما دوتا دختر همیشه مایه سر افکندگی من بودین :)
آخه تا بخخای اینا رو جم کنی ک جزغاله شدی دختر
من چقد از دست شما دوتا حرص بخورم

لاک پشتم.. مداد نوکیم.. فلش و لپ تاپم.. عروسک جوجه تیغی و خرگوشم. لیوان گاویم.. هاردم.........
عاقا من دوره آتش نشانی دیدم با کپسول خاموشش میکنم..:D

من سرمو بزنم به کدوم دیوار !!!!!

من اگه آتیش بگیره اون جزوه ایمو بر میدارم ک پولامو توش پس انداز می کنم :D+کیف پولم

babakmail

عضو جدید
کاربر ممتاز
اگه بچه داشته باشم بچمو...يا اگه زنم گير كرده باشه زنم.....در غير اونصورت پول يا طلا يا مدارك هويتي خخخخخخخخخخخ شايدمم گربم

جاست شادی:-)

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
اگه بچه داشته باشم بچمو...يا اگه زنم گير كرده باشه زنم.....در غير اونصورت پول يا طلا يا مدارك هويتي خخخخخخخخخخخ شايدمم گربم

بابی فرض کن زنت گیر کرده باشه و گربت و فقط بتونی یکی رو انتخاب کنی کدومو نجات می دی؟:D

بالا