فرصت های شغلی برای مهندسان مکانیک

reza_19933

عضو جدید
من الا در حال خدمت سربازی ام. ۶ ماه دیگه تموم میشه. بعد از ظهرا ۴ به بعد خونه ام. به نظرتون این تایم رو چه نرم افزاری کار کنم بازار کار مکانیک بیشتر با چه نرم افزاری کار داره؟؟؟ یا هرچیز دیگه ای که فکر‌میکنین بهتره انجام دادنش..
لیسانس مکانیک. بدون گرایش

dash @li

کاربر بیش فعال
من الا در حال خدمت سربازی ام. ۶ ماه دیگه تموم میشه. بعد از ظهرا ۴ به بعد خونه ام. به نظرتون این تایم رو چه نرم افزاری کار کنم بازار کار مکانیک بیشتر با چه نرم افزاری کار داره؟؟؟ یا هرچیز دیگه ای که فکر‌میکنین بهتره انجام دادنش..
لیسانس مکانیک. بدون گرایش
این بسته به گرایشتون داره و بسته به جایی مد نظرتون هست برید سر کار.
مثلا رشته سیالات بیشتر اتوکد و جامدات بیشتر کتیا و سالید برای نقشه کشی نیاز دارن.
نرم افزار های تحلیلی هم زیاد تو بازار کار مد نظر نیست.

مهران پاهنگ

عضو جدید
سلام.چ خوب میشد کار قشنگتونو با جدا کردن کار هراستان کامل میکردین ک هرکسی توزمان کمتری فقط اگهی های شهر خودشو چک کنه..ممنون

kamran293

عضو جدید
مهندس جان چرا سختش میکنی؟؟ اگه واقعا علاقه داری در حال حاظر برای گرایشت بیشترین کار هست...پاشو تکون بخور ..برو بندر عباس برو عسلویه...جایی که کولر بیشتر هست..شمال..تمعیرات کولر ..تعمیرات یخچال...ساخت یخچال و سردخانه صنعتی...ای باا..روز اول نمیتونی مهندسی کنی...موفق باشی

kamran293

عضو جدید
مهندس جان چرا سختش میکنی؟؟ اگه واقعا علاقه داری در حال حاظر برای گرایشت بیشترین کار هست...پاشو تکون بخور ..برو بندر عباس برو عسلویه...جایی که کولر بیشتر هست..شمال..تمعیرات کولر ..تعمیرات یخچال...ساخت یخچال و سردخانه صنعتی...ای باا..روز اول نمیتونی مهندسی کنی...موفق باشی

لام من مهندسی مکانیک رو یک سال میشه در گرایش تاسیسات حرارتی وبرودتی گرفتم ولی تا حالا جایی نبوده که کارکنم سابقه کار داشته باشم فقط درس خوندم الان هم وضعیت مالیم هم خیلی بده الان به نظر شما میتونم کار پیدا کنم هرچی تو سایت تون میگردم واسه کار همه سابقه کاری میخوان چیکارکنم راهنمایی کنید .

یک مرکز پژوهشی آزمایشگاهی دانش بنیان وابسته به صنعت در راستای رصد و تحلیل فناوری‌های آینده نیازمند همکاری از میان دانشجویان و فارغ‌التحصیلان ارشد و دکتری (یا دانشجویان علاقه مند کارشناسی) رشته‌هاي هوافضا، مکانيک، مهندسی مواد و متالورژی (به صورت کمک هزینه تحصیلی، کسر خدمت یا جایگزین خدمت سربازی ) می‌باشد.
توانمندی‌هاي اولیه مد نظر:
1- تسلط بر زبان‌های خارجی (انگلیسی، روسی، آلمانی، چینی و ...)
2- آشنایی با فن پژوهش، آینده پژوهشی، رصد علم و فناوری و جستجو منابع اينترنتي و ...
3- آشنايي حداقلی با الزامات روزنامه‌نگاری علمی
4- آشنایی یا علاقه به آشنایی با سامانه های هوافضایی مدرن
لطفاً رزومه خود را تا تاریخ 15/05/1398 به آدرس abbasbabaei1@chmail.ir ارسال نمایید. بدیهی است پس از بررسی رزومه متقاضیان، از کسانی که شرایط لازم جهت همکاری با این مرکز را دارند جهت انجام مصاحبه حضوری دعوت به عمل خواهد آمد.

Armin_gh

عضو جدید
سلام
من امسال کنکورم رو دادم و دیروز نتیجه انتخاب رشتمو گرفتم
و ساخت و تولید سمنان روزانه و مکانیک ازاد قبول شدم
من ساخت و تولید دوست دارم ولی چون نظام مهندسی نداره یکم دو دل شدم
به نظر شما ساخت و تولید رشته خوبیه؟!
و اینکه راهی وجود داره ک نظام مهندسی رو از ساخت و تولید بگیرم؟!
ممنون میشم اگه کمکم کنید🥀

بالا