فایل های صوتی انتقال تجربیات رتبه 11 گرایش شبکه و امنیت و 69 گرایش ایتی و تجارت ارشد 92

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
این تجربیات در مورد : نحوه درس خوندن، روش های برنامه ریزی، منابع مطالعاتی مناسب و ...

مهدی : " همینجا میگم که هدف من مشاوره دادن یا نسخه پیچیدن نیست... فقط در حد دونسته های خودم و تجربیاتی که داشتم میخوام باهاتون حرف بزنم... مطمئن هستم که لا به لای این حرفا، چیزای به درد بخوری برای هر کسی در هر سطحی پیدا میشه
این تاپیک به مرور زمان به روز رسانی میشه و فایلهای جدید بهش اضافه میشن

امیدوارم که بتونم به دوستانم کمکی بکنم و در حد توان و دانش و تجربه خودم، دست دیگران رو بگیرم.

موفق باشین "

با توجه به قول های ایشان بحث های بعدی به زودی قرار داده میشود به احتمال زیاد بحث بعدی در مورد منابع و ... است
.

بحث اول: معرفی خودم و مقدمه
بحث دوم: انگیزش و حل مشکل خواب
بحث سوم: موسسات و کلاس های کنکور

منبع : مانشت

t.m.s

عضو جدید
ممنون از اینکه تجربیات خودتونو در اختیار ما قرار دادین. امیدوارم ما هم بتونیم با راهنماییهای شما موفق شویم.

mansoree

عضو جدید
سلام میگم چرا از مانشت برش داشتن سوال داشتم از این آقاهه اطلاع ندارید چرا برداشتن؟:confused:

Saoshiyant

کاربر فعال مهندسی IT ,
کاربر ممتاز
سلام میگم چرا از مانشت برش داشتن سوال داشتم از این آقاهه اطلاع ندارید چرا برداشتن؟:confused:

سلام

بعد قرار دادن این فایلها توی مانشت ی مشکلاتی به وجود اومد بعضی ها با این روش موافق و بعضی ها مخالفت کردند . این جر و بحثها بالا گرفت (خیلی بالا) . اخر سر مجبور شدند که فایلها رو وردارند . ولی خود آقای صمیمی توی مانشت هستند مدیرش کردند اگه سوالی داشتید میتونید از خودشون بپرسید

mansoree

عضو جدید
سلام

بعد قرار دادن این فایلها توی مانشت ی مشکلاتی به وجود اومد بعضی ها با این روش موافق و بعضی ها مخالفت کردند . این جر و بحثها بالا گرفت (خیلی بالا) . اخر سر مجبور شدند که فایلها رو وردارند . ولی خود آقای صمیمی توی مانشت هستند مدیرش کردند اگه سوالی داشتید میتونید از خودشون بپرسید
میشه لینک آدرسشو بزاری ممنون میشم:gol:

بالا