[فایل های اکسل عمرانی] ► دانلود

hossein_3962

عضو جدید
برنامه ایی تحت اکسل برای طراحی اتصال ستون به ستون(وصله ستون)

پیوست ها

• Vasle Sotoon.rar
    106.4 کیلوبایت · بازدیدها: 1

rasool.civil

مدیر بازنشسته
فایل های اکسل عمرانی

فایل های اکسل عمرانی

سلام
تقریبا همه با این نرم افزار کاربردی (excel) آشنا هستند
میدونید که خیلی از محاسبات تو در تو و وقت گیر رو راحت میکنه
و حتما شما هم یکسری فایل اکسل به درد بخور واسه خودتون درست کردید
خوب ،بد نیست اینارو به اشتراک بگذاریم تا همه بتونیم استفاده کنیم
امیدوارم تو این تاپیک بتونیم یه منبع بزرگ از فایلهای اکسل تهیه کنیم
حتی اگه موافق بودید میتونیم یه موضوع انتخاب و یه فایل براش تهیه کنیم به صورت گروهی:)

rasool.civil

مدیر بازنشسته
محاسبات مربوط به ضریب زلزله

محاسبات مربوط به ضریب زلزله

این یکیو حتما دانلود کنید که خیلی به درد بخوره
انجام خودکار محاسبات مربوط به ضریب زلزله
امکان تهیه و پرینت چک لیست آیین نامه زلزله 2800 در قطع A4
گزارش اخطار در صورت مغایرت داده های ورودی با آئین نامه زلزله 2800

[FONT=tahoma,verdana,arial,helvetica,sans-serif]کلیککنید[/FONT]
منبع مرجع :
mahmoodimr@gmail.com
www.mahmoodimr.com

rasool.civil

مدیر بازنشسته
برنامه کمکی ترکیبات بارگذاری

برنامه کمکی ترکیبات بارگذاری

این برنامه ترکیبات بارگذاری سازه فولادی و بتنی که تو ایتبس لازم دارید رو میده با توجه به مشخصاتی که ازتون میخواد
دانلود کنید بد نیست
Download

آخرین ویرایش:

Mehdi_Kaka

عضو جدید

rasool.civil

مدیر بازنشسته
بابا آقا رسول دست شما درد نکنه محاسبات دستی تحت اکسل متره و سازه های فلزی و بتنی و ... هم اگه دار بزار
ممنون
سلام
خواهش میکنم
راستش واسه متره الان یه کاری برداشتیم دارم لیستوفر تهیه میکنم
یه ساختمون 9 طبقه بتنی هست
تموم شد میذارم ولی حالا در حالت کلی واسه لیستوفر ساختن یکی از شیتها فقط میشه بانک اطلاعاتیمون
یعنی مشخصات میلگردها و position ها و ..معرفی میشن و تو بقیه شیتها جدول درست میکنم
این فایل ماله فنداسیون
نقشه هاشو نمیتونم بذارم شرمنده
http://www.4shared.com/file/OaXtNTxu/foundation_bar.html

rasool.civil

مدیر بازنشسته
26 برنامه تحت اکسل برای طراحی بتنی بر اساس آیین نامه انگلستان

26 برنامه تحت اکسل برای طراحی بتنی بر اساس آیین نامه انگلستان

[FONT=verdana, arial, helvetica]RCC-2000

SPREADSHEETS FOR CONCRETE DESIGN TO

BS 8110 and EC2

User Guides for each spreadsheet in MS Word format and Acrobat .pdf format
Spreadsheets to BS 8110
[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC11[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Element Design.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC12[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Bending and Axial Force.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC13[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Punching Shear.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC14[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Crack Width.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC21[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Subframe Analysis.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC31[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]One-way Solid Slabs (A & D).xls #[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC32[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Ribbed Slabs (A & D).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC33[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Flat Slabs (A & D).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC41[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Continuous Beams (A & D).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC42[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Post-tensioned Slabs & Beams (A & D).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC51[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Column Load Take-down & Design.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC52[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Column Chart generation.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC53[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Column Design.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC61[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Basement Wall.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC62[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Retaining Wall.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC71[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Stair Flight & Landing - Single.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC72[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Stairs & Landings - Multiple.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC81[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Foundation Pads.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC91[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]One-way Solid Slabs (Tables).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC92[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Ribbed Slabs (Tables).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC93[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Flat Slabs (Tables).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC94[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Two-way Slabs (Tables).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCC95[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Continuous Beams (Tables).xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica] Spreadsheets to EC2 (ENV 1992)
[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCCe11[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Element design.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCCe21[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Subframe analysis.xls[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]RCCe41[/FONT] [FONT=verdana, arial, helvetica]Continuous beams (A & D).xls[/FONT]

rasool.civil

مدیر بازنشسته
فایلهای اکسل طراحی تیر – ستون و دیوار برشی

- طراحی برشی و خمشی تیر بتنی بر اساس آبا و چک کردن ضوابط مربوطه
-طراحی ستون بتنی تحت خمش دو محوره با در نظر گرفتن لاغری بر اساس آبا
- طراحی دیوار برشی بر اساس آبا

aliomran

عضو جدید
نرم افزار طراحی پرلین z سوله

نرم افزار طراحی پرلین z سوله

با سلام من این نرم افزار را با excel برای طراحی دقیق پرلین سوله نوشته ام لطفا دانلود کنید ونظر بدهید

پیوست ها

• نرم افزار طراحی پرلین سوله.rar
    15.7 کیلوبایت · بازدیدها: 1

arash1700

عضو
سلام
یه چند تا صورت وضعیت که تو کارگاه های ساختمونی می نویسند می خوام که مثلا ساعات کاری کارگر دستمزد و مراحل پیشرفت کاری و ... اینا .
ممنون میشم خیلی نیازش دارم /.;)

sarmashigh

عضو جدید
سلام
یه چند تا صورت وضعیت که تو کارگاه های ساختمونی می نویسند می خوام که مثلا ساعات کاری کارگر دستمزد و مراحل پیشرفت کاری و ... اینا .

این که گفتی گزارش ماهانه یا هفتگی و روزانه است نه صورت وضعیت
که در آن:
سیمای کلی طرح اعم از هدف طرح یا پروژه - نیاز به طرح و ...
پروژه های تحویل داده شده
پیشرفت فیزیکی کار
لیست ماشین آلات و کادر اجرایی و کلیه پرسنل مشغول در کارگاه یا دفاتر فنی یا دفتر مرکزی
شرایط جوی و وضعیت فعال یا غیر فعال بودن کارگاه در طی روزهای هفته یا ماه
عکس هایی از مراحل اجرای کار و روند عملیات اجرایی کارگاه
آورده می شه

arash1700

عضو
این که گفتی گزارش ماهانه یا هفتگی و روزانه است نه صورت وضعیت
که در آن:
سیمای کلی طرح اعم از هدف طرح یا پروژه - نیاز به طرح و ...
پروژه های تحویل داده شده
پیشرفت فیزیکی کار
لیست ماشین آلات و کادر اجرایی و کلیه پرسنل مشغول در کارگاه یا دفاتر فنی یا دفتر مرکزی
شرایط جوی و وضعیت فعال یا غیر فعال بودن کارگاه در طی روزهای هفته یا ماه
عکس هایی از مراحل اجرای کار و روند عملیات اجرایی کارگاه
آورده می شه

آهان پس /.

اگه امکان داره یه نمونه از این نوع نوشته ها اگه بزارین که یاد بگیریم ممنون میشم
;):)

esmaeili60

عضو جدید
کاربر ممتاز

سرزمین من

عضو جدید
سلام دوست من همین روزها در مورد این سوالت روی برنامه کنترل پروژه می تونی همشون رو خوب یاد بگیری قصد دارم از مبتدی تا حرفه ای در مورد این برنامه زیبا بحث کنم

سرزمین من

عضو جدید
سلام

سلام دوست من همین روزها در مورد این سوالت روی برنامه کنترل پروژه می تونی همشون رو خوب یاد بگیری قصد دارم از مبتدی تا حرفه ای در مورد این برنامه زیبا بحث کنم

بالا