علاقه به رشته مخابرات

hajsajad

عضو جدید
سلام بچه ها من ترم 6 قدرتم میخوام برا ارشد مخابرات بخونم!!! نظرتون چیه؟؟ از قدرت زیاد خوشم نیومد ولی مخابرات و الکترونیک جذاب تر هستن... اونوقت اگه ارشد مخابرات قبول بشم باید همه ی درس های اختصاصی کارشناسی مخابرات رو تو ارشد پاس کنم؟؟:smile:

Joe_Bel

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سلام بچه ها من ترم 6 قدرتم میخوام برا ارشد مخابرات بخونم!!! نظرتون چیه؟؟ از قدرت زیاد خوشم نیومد ولی مخابرات و الکترونیک جذاب تر هستن... اونوقت اگه ارشد مخابرات قبول بشم باید همه ی درس های اختصاصی کارشناسی مخابرات رو تو ارشد پاس کنم؟؟:smile:

بستگی به دانشگاه اش داره ، حتی بعضی از دانشگاه ها که یه سری از درسا رو تو کارشناسی پاس نکردی باید پاس کنی گرچه زیاد جدی نگیر این احتمال خیلی کمه

علاقه مهم نیست دانشت در مورد مخابرات چه قدره پس فردا قبول میشی اصلا سر از مقالات در نمی یاری می مونی ...

در ضمن برای پذیرش دکتری یه کم به مشکل می خوری ...

mostafa sh 66

عضو جدید
متاسفانه یکی از سخت ترین رشته ها هست . که فقط به درد ادامه تحصیل تحصیل در کارشناسی ارشد می خوره

moslemi.mona

عضو جدید
عرفان عزیز: من ارشد مخابرات دارم . و این رشته برام جذابیت داره و بازار کارشم خوبه.
اما واقعیت اینه اگه میدونی که به چیز دیگه ای علاقه داری نباید بترسی. باید دنبال چیزی که دوست داری بری. آدم های موفق دنبال علایقشون می رن حتی اگه همه آدم هابگن کارشون اشتباهه.
پس اول ببین به چی علاقه داری اگه مطمئن بودی بهترین کار اینه به دنبال علاقه ات بری.
موفق باشی