عضو گیری در گروه های مختلف تالار گیاهان دارویی

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا پژمان لطف کردن و مارو دعوت کردن که بیایم و فعالیت کنیم تا بخش گیاهان دارویی همیشه آپ باشه و مفید
شما خودتون این رشته رو خوندین دوست ندارین که بخش فعالی داشته باشین؟؟
عجیبه والا

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا پژمان لطف کردن و مارو دعوت کردن که بیایم و فعالیت کنیم تا بخش گیاهان دارویی همیشه آپ باشه و مفید
شما خودتون این رشته رو خوندین دوست ندارین که بخش فعالی داشته باشین؟؟
عجیبه والا
خوشبختانه و با افتخار اعلام ميكنم/ كه تنها تالاري كه فعاليتش در اين چند ماه بالا بوده تالار گياهان دارويي / با مديريت مهندس پژمان و ديگرا دوستان/ و من خوشحالم كه دوستان اين بخش كشاورزي رو با طرح هاي بسيار زيباشون فعال كردن/
يك سوئ تفاهم نظري بين من و اقا پژمان ايجاد شده بود كه به شكر خدا تموم شد/
بنابراين همه دوستان با موافقت بچه هاي كشاورزي در هر زمينه اي ديگر ميتوانند ما را در ابادي هر چه بيشتر اين تالار همياري كنن/
اميد به اينكه دوستان ديگر گياهان دارويي به جمع ما هم بپيوندند/ و همچنين دوستان كشاورزي/ زيست شناسي/ زراعت/ خاكشناسي/ گياهشناسي/ و غيره....
متشكرم//

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام معصومه جان
عذر میخوام یعنی ماها که گیاهان دارویی نخوندیم نمیتونیم توی اینجا فعالیت کنیم؟؟
به غیر از مورد 5 البته
ولی شما خودتونم تو تاپیکای غیر مربوط به رشته ی خودتون هم فعالیت دارین انگار...
ترجمه مقاله یا تهیه ی عکس و فیلم یا تهیه مقاله انقدر اختصاصی هستن که بقیه ی گرایشا نمیتونن بیان و کمک بدن و فعالیت کنن؟؟
من نمیگم همه چیزو درباره رشته ی شما میدونم اما میتونم بیام اینجا و از طریق بقیه دوستان اطلاعات کسب کنم
در تاپیکا به روی همه بازه
قرار نیست فقط چند نفر به خصوص بیان و فعالیت کنن
اینم یادتون باشه که رشته ی کشاورزی گرایشای زیادی داره که همشون به هم مربوطن
نمیشه تفکیک کرد و گفت بقیه نیان و فقط ماها بلدیم
:cool:
عزيز دلم شما هم بد متوجه شديد/ نه منظورم اين نبود/ همه شما قابل احترام براي من هستيد/ نه من خودم هيچي بلد نيستم/ از دوستان عزيز علم را اموختم/ كشاورزي رو شناختم و به احترام امام صادق كشاورزي را درك كردم/
عزيز دلم سوئ تفاهم براتون نشه اينجا يعني نظردهي و عضويت/ منتهي من مقصودم اينه كه سرپرست هر قسمت بايد اگاهي اين رشته رو داشته باشه/ ما مهنسين اين رشته رو در تالار داريم ولي به علت مشغله فكري و كاري حضورشون كم رنگه/
ولي من اصلا مخالف نيستم ديگه كه از دوستان سرپرستي رو اگر لايقش ميدونن و حتما هم لايقش هستن به دست بگيرن/
شماها سرپرست ما بشيد ما از شما مي اموزيم/ اين افتخاره منه كه من از دوستان ياد بگيرم/
وصحبت هاي من سوئ تفاهم نشه مانند مهندس پژمان من اصلا بدون هيچ منفعتي براي خودم نظرم رو دادم/ ميدونم مديريت اين تالار چقدر سخته / و اينكه سرپرستي هم كمي از مشكلات مديريتي رو نداره/ سرپرست يعني مسئوليت/

دوستان خواهش ميكنم از حرف هاي من برداشت غلط نكنيد/ وقتي مهندس شماها رو دعوت كرده براي عضويت/
پس لياقت و لايق بودن رو در اين زمينه در شما ديده/
متشكرم/ از همكاريتونو نظرات بسيار زيباتون/

نارون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کار خیلی جالبیه
من تازه این تاپیک را دیدم
اگر مدیر محترم اجازه بدن و شرایط را داشته باشم عضو گروه پژوهش میشم
ای کاش همچین کاری هم در تالار کشاورزی میشد و فقط مربوط به گیاهان دارویی نمیشد
مثلا تالار مهندسی ضنایع یه زیر تالار به اسم فعالیت های گروهی داره

.آیسا

عضو جدید
سلام. همین اول بگم قصدم نه طرفداری هست نه جانبداری. دو کلمه حرف حق بشنویم دقایقی:
چقدر نظرات جالبی دادند بقیه! معصومه جونم خانمی با خوندن نظراتت من شوکه شدم. احساس می کنم خیلی تند رفتی عزیزم. خوب معلومه با اون نوشته ها هرکسی بود باید یک جور دیگه فکر کنه.
همه میدونیم بدون پژمان اینجا صفا نداره. نه اینکه اون زیاد میاد. نه. من از همه کمتر میام. چون وقت نمیکنم بیام. هر وقت بتونم میام. اما بارها با پیام خصوصی ازش سوال درسی کردم خیلی دیر جواب داده. دلگیر شدم ازش. میگه دارم تاپیک جابجا میکنم. تاپیک مرتب میکنم. میگه ببخشید دیر جواب دادم.
تازه میگفت چرا تو فعال نیستی؟ چرا فقط و فقط معصومه فعاله. میگفت بعد از سالیان سال یکی پیدا شده که به درد تالار برسه. و اون هم معصومه هست. حتما به خودتم گفته.چون همیشه از فعالیتت راضی بوده.
همیشه دوست داشت از نظر علمی تالار گیاهان داروئی اونی باشه که واقعا هست. نه کمتر و نه بیشتر. علمشو داره. فکر نکنم کسی به علم پژمان شک داشته باشه. چون یکی از باسوادترین بچه های تالار کشاورزی هست. همه هم اینو خوب میدونیم. کسی هست که تقریبا در زمینه گیاهان داروئی شناخته شده هست. همه میشناسنش. از مشاور وزیرش بگیر تا ماها :D خواستین عکسشو بزارم
:D بفهمه من اینارو گفتم میکشه منو :D
خانمی کسی از شما دلگیر نشده. آخه اونجوری که شما نوشته بودی در مورد رشته های دیگه منم شوکه شدم. :D بعدش جواب پژمانو که دیدم خیلی بیشتر شوکه شدم. :eek:
پژمان وقتی میخواد یک کاری شروع کنه با جدیت اونو انجام میده. کسی هم براش فرقی نمیکنه که میشناستش یا نه... باور کن اگر من رشتم گیاهان دارویی نبود شاید از نوشته های شما دلگیر میشدم چون طوری نوشته بودی که آدم فکر میکنه اگه رشتش گیاهان داروئی نباشه زیادیه چون همه چیز بوضوح در پست اول معلوم بود.
خوشبختانه معصومه جان من هم شمارو میشناسم هم پژمانو. اکثر بچه های تالار کشاورزی تا اونجایی که من میدونم هم ایشونو دیدن هم اینکه شاید تلفنی باهاش در ارتباطن. اینو وقتی یک بار در همایش گیاهان دارویی ساری ایشونو برای اولین بار دیدم متوجه شدم. :D غیبت کردم پشت سرش.

فکر کنم پژمان در مقابل حرفای شما به دیگران این حرفو زده وگرنه فکر کنم خودتم میدونی هیچ وقت پژمان بی احترامی نمیکنه به کسی. اصلا کسی هست تا حالا از پژمان بی احترامی دیده باشه ؟ پژمان بیشتر دفاع کرد از بقیه رشته های کشاورزی. نه توهین و بی احترامی. هرکسی که پژمان به اون بی احترامی کرده همین جا اعلام کنه
:D

معصومه جون اسم منو و وفایی را بردی گفتی گیاهان داروئی خوندیم. چند نفر فعال داره اینجا ... قبلا کی فعال بوده آینده کی فعال هست...
ایده ای که پژمان داد ندیدم تاحالا جایی و خیلی خیلی خوبه. کمی قدر خودمونو و این آقا پسرو بدونیم.

جدیت و عزم راسخ را بی احترامی ندونیم لطفا.

خوب کدوم گروه خالی مونده من فعالیتمو شروع کنم؟

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام. همین اول بگم قصدم نه طرفداری هست نه جانبداری. دو کلمه حرف حق بشنویم دقایقی:
چقدر نظرات جالبی دادند بقیه! معصومه جونم خانمی با خوندن نظراتت من شوکه شدم. احساس می کنم خیلی تند رفتی عزیزم. خوب معلومه با اون نوشته ها هرکسی بود باید یک جور دیگه فکر کنه.
همه میدونیم بدون پژمان اینجا صفا نداره. نه اینکه اون زیاد میاد. نه. من از همه کمتر میام. چون وقت نمیکنم بیام. هر وقت بتونم میام. اما بارها با پیام خصوصی ازش سوال درسی کردم خیلی دیر جواب داده. دلگیر شدم ازش. میگه دارم تاپیک جابجا میکنم. تاپیک مرتب میکنم. میگه ببخشید دیر جواب دادم.
تازه میگفت چرا تو فعال نیستی؟ چرا فقط و فقط معصومه فعاله. میگفت بعد از سالیان سال یکی پیدا شده که به درد تالار برسه. و اون هم معصومه هست. حتما به خودتم گفته.چون همیشه از فعالیتت راضی بوده.
همیشه دوست داشت از نظر علمی تالار گیاهان داروئی اونی باشه که واقعا هست. نه کمتر و نه بیشتر. علمشو داره. فکر نکنم کسی به علم پژمان شک داشته باشه. چون یکی از باسوادترین بچه های تالار کشاورزی هست. همه هم اینو خوب میدونیم. کسی هست که تقریبا در زمینه گیاهان داروئی شناخته شده هست. همه میشناسنش. از مشاور وزیرش بگیر تا ماها :D خواستین عکسشو بزارم
:D بفهمه من اینارو گفتم میکشه منو :D
خانمی کسی از شما دلگیر نشده. آخه اونجوری که شما نوشته بودی در مورد رشته های دیگه منم شوکه شدم. :D بعدش جواب پژمانو که دیدم خیلی بیشتر شوکه شدم. :eek:
پژمان وقتی میخواد یک کاری شروع کنه با جدیت اونو انجام میده. کسی هم براش فرقی نمیکنه که میشناستش یا نه... باور کن اگر من رشتم گیاهان دارویی نبود شاید از نوشته های شما دلگیر میشدم چون طوری نوشته بودی که آدم فکر میکنه اگه رشتش گیاهان داروئی نباشه زیادیه چون همه چیز بوضوح در پست اول معلوم بود.
خوشبختانه معصومه جان من هم شمارو میشناسم هم پژمانو. اکثر بچه های تالار کشاورزی تا اونجایی که من میدونم هم ایشونو دیدن هم اینکه شاید تلفنی باهاش در ارتباطن. اینو وقتی یک بار در همایش گیاهان دارویی ساری ایشونو برای اولین بار دیدم متوجه شدم. :D غیبت کردم پشت سرش.

فکر کنم پژمان در مقابل حرفای شما به دیگران این حرفو زده وگرنه فکر کنم خودتم میدونی هیچ وقت پژمان بی احترامی نمیکنه به کسی. اصلا کسی هست تا حالا از پژمان بی احترامی دیده باشه ؟ پژمان بیشتر دفاع کرد از بقیه رشته های کشاورزی. نه توهین و بی احترامی. هرکسی که پژمان به اون بی احترامی کرده همین جا اعلام کنه
:D

معصومه جون اسم منو و وفایی را بردی گفتی گیاهان داروئی خوندیم. چند نفر فعال داره اینجا ... قبلا کی فعال بوده آینده کی فعال هست...
ایده ای که پژمان داد ندیدم تاحالا جایی و خیلی خیلی خوبه. کمی قدر خودمونو و این آقا پسرو بدونیم.

جدیت و عزم راسخ را بی احترامی ندونیم لطفا.

خوب کدوم گروه خالی مونده من فعالیتمو شروع کنم؟

خیلی خیلی ممنون
از صحبت هاتون کلی فیض بردم
موفق باشید

faride27

عضو جدید
سلام
من در بندهای 2-4-5 با توجه قانون اساسی Pejman تبصره معصومه دیوانعلی قادر به فعالیت هستم البته نه تمام وقت.حالا هر کدومو صلاح میدونید.:)

afsoon6282

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
دوستان عزیز حواسمون باشه اینجا باید به همدیگه کمک کنیم تا بتونیم رشتمونو به بهترین جا برسونیم
همه دوستان از همه گرایشا میتونن تو هر جای تالار که بخوان فعالیت کنن
ما متخصصین هر گرایش هم باید تا حد توانمون کمک کنیم بهشون
فرقی نداره کی کجا باشه همین که کمر همت رو بستیم و میخوایم کاری رو شروع کنیم مهم هست
اگه بلد بودیم که در اختیار دیگران میذاریم اگه بلد نبودیم میریم دنبالش تا بتونیم تو زمینه های غیر تخصصیمون هم حرفی واسه گفتن داشته باشیم
مهم اینه که کنار هم و با هم هستیم
انشالا که این بشه اولین قدم و بتونیم تو بقیه تالارها هم چنین کاریو پیش ببریم

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من از جانب خودم به عنوان زیست شناسی میگم که به دعوت آقا پژمان و تنها به احترام ایشون اومدم اینجا...
اما همون جور که دیده شد انگار برخی به مدیریت علاقه دارن و خیلی مایل هستن که تعیین و تکلیف کنن در جایی که تنها یک عضو ساده هستن...
و این تاسف آور بوده...
و من بسیار بسیار از برخوردهایی که از پیش اومدن این نا هنجاریها جلوگیری میکنه، حمایت میکنم...
حتی اگر به قیمت ناراحتی دیگر اعضا و برخوردهای اونها تموم بشه...
چون علم گیاهان دارویی و مسایل مورد پژوهش فکر نمیکنم به نام شخص خاصی خورده باشه...
من در این صورت قبول همکاری ناچیز و به اشتراک گذاری علم کمم رو کردم که دیدم آقا پژمان تلاش در بهبود شرایط داره
هرچند برخی اجازه ندن...
و من شخصا با اون برخی طرف حساب نیستم...
بر خلاف تصمیمم به سکوت لازم دیدم با توجه به مراجعه به تالار مدیریت کشاورزی! و دیدن پست برخی از اعضا این حرفا رو بزنم...
موفق باشید همگی...

Phyto

مدیر تالار
سلام کار خیلی جالبیه
من تازه این تاپیک را دیدم
اگر مدیر محترم اجازه بدن و شرایط را داشته باشم عضو گروه پژوهش میشم
ای کاش همچین کاری هم در تالار کشاورزی میشد و فقط مربوط به گیاهان دارویی نمیشد
مثلا تالار مهندسی ضنایع یه زیر تالار به اسم فعالیت های گروهی داره

به به، مریم خانم، صفا آوردی... شدیداً استقبال میکنیم. شما هم تو یه بخش دیگه همچین پروژه ای رو کلید بزن :):gol:

Phyto

مدیر تالار

بر خلاف تصمیمم به سکوت لازم دیدم با توجه به مراجعه به تالار مدیریت کشاورزی! و دیدن پست برخی از اعضا این حرفا رو بزنم...
موفق باشید همگی...
این قضیه هم فرض کنید سوء تفاهمی بوده که برطرف شده... زیاد سخت نگیرید!

* ziba *

عضو جدید
کاربر ممتاز
این قضیه هم فرض کنید سوء تفاهمی بوده که برطرف شده... زیاد سخت نگیرید!

چشم قربان :w41: اطاعت میشه

قول میدم بعد از این پست دیگه یک کلمه هم راجب این قضیه چیزی نگم

بنده هم به نوبه خودم از کلیه ی عزیزانی که احیانا بهشون توهین شده پوزش میطلبم

از دوستان عزیزی که به تازگی به جمع ما پیوستن خواهش میکنم یک کم بزرگواری و صبوری به خرج بدن تا به قول معروف رشته کار بیاد دستشون ( درست گفتم ؟ :surprised::redface: ) خلاصه به نظر میرسه دوستانمون به محیط های علمی فعال و البته هزار ماشالا پر جمعیت آشنا نیستن
اینجا نمونه ای از جامعه ایه که دارین توش زندگی میکنین

اگر فردا روزی خواستین متأهل بشین با این همه گیر سه پیچ که به یه موضوع بی اهمیت و سوء تفاهم میدین کی حاضر میشه با شما زندگی کنه ؟ این نصیحتو از مادر پیرتون آویزه گوشتون کنید فردا به دردتون میخوره مادر جون !

afsoon6282

مدیر تالار
تاپیک قفل میمونه تا پژمان بیاد و شروع کنه
این جوری فقط داره پستای اسپم زده میشه

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
تاپیک قفل میمونه تا پژمان بیاد و شروع کنه
این جوری فقط داره پستای اسپم زده میشه

سلام متشکرم از شما. در پست دوم همین تاپیک بچه ها گروه بندی شدند. منتظر بقیه دوستان عزیز هستم که بیان عضو بشن تا کم کم فعالیتمونو شروع کنیم. سرکار خانم نمیخوان عضو بشن ؟ :D

متشکرم که در نبودم هوای اینجا رو داشتین ;)

khalsiyah

عضو جدید
سلام به بالایی ها

این جانب با کمال یا بی کمال حاضرم با آنجنابان همکاری درخور توجه دیگران به عمل آورم

آیا پذیرای اینجانب هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

"Pejman"

سلام به بالایی ها

این جانب با کمال یا بی کمال حاضرم با آنجنابان همکاری درخور توجه دیگران به عمل آورم

آیا پذیرای اینجانب هستید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:)

سلام بله حتما بفرمایید.... رشته تحصیلیتون چی بوده... در چه مقطعی هستین و در کدوم گروه تمایل به همکاری دارید؟

Phyto

مدیر تالار
آقا منم اومدم! بگید کدومش از همه آسونتره و کمتر وقت میگیره تا بیام همونجا! البته فعلا به عنوان عضو غیردائم تا ببینیم چی میشه :)
فقط برنامه های کاری رو دقیق و مرتب اعلام کنید تا طبق برنامه و اصولی کارا پیش بره
حالا رئیسش بیاد بگه ببینیم دنیا دست کیه و کی باید چکار کنه؟ زمانبندیشم مشخص کنید بی زحمت ...

(خودم رفتم دیدم)
ولی یه هفته به نظرم کمه!

خب، طبق بررسیهای انجام شده به نظر میاد تهیه عکس و فیلم از بقیش راحت تره! آقا منم میرم دنبال عکس :D
البته اگه عکسای نت تا حالا تموم نشده باشه!

آخرین ویرایش:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
انگلیسی بسرچول پسر خاله

"Pejman"

آقا منم اومدم! بگید کدومش از همه آسونتره و کمتر وقت میگیره تا بیام همونجا! البته فعلا به عنوان عضو غیردائم تا ببینیم چی میشه :)
فقط برنامه های کاری رو دقیق و مرتب اعلام کنید تا طبق برنامه و اصولی کارا پیش بره
حالا رئیسش بیاد بگه ببینیم دنیا دست کیه و کی باید چکار کنه؟ زمانبندیشم مشخص کنید بی زحمت ...

(خودم رفتم دیدم)
ولی یه هفته به نظرم کمه!

خب، طبق بررسیهای انجام شده به نظر میاد تهیه عکس و فیلم از بقیش راحت تره! آقا منم میرم دنبال عکس :D
البته اگه عکسای نت تا حالا تموم نشده باشه!

اسمتون اضافه شد ;)

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مهندس پزمان..
خدایی این بچه هایی که اعلام امادگی کردن کجا هستن؟
چرا نمیان فعالیت کنن...
و به این تالار کمک کنند..
یادت یاد حرفایی که زدم تو این تاپیک یادت....
حالا من حق نداشتم؟
خیلی ناراحت میشم که قول میدن و عمل نمیکنن..
تالار ما اهمیت داره.. خیلی هم اهمیت داره منتهی قدرشو. نمیدونن.
بازم از همه دوستانی که اعلام امادگی کردن حداقل به خاطر قولی که دادن تشریف بیارن...
با تشکر....