عضو گیری در گروه های مختلف تالار گیاهان دارویی

"Pejman"

دستیار مدیر مهندسی کشاورزی گیاهان دارویی
گروه بندی در گروه های مختلف تالار گیاهان دارویی

1-اعضای گروه ترجمه:

2-اعضای گروه تهیه مقاله و مستندات علمی:
3-اعضای گروه تهیه عکس و فیلم:

4-
اعضای گروه پژوهش: (شورای پژوهشی)

5-
اعضای شورای نظارت و ارزیابی علمی بر تالار گیاهان دارویی

آخرین ویرایش:

"Pejman"

عضو گیری در گروه های مختلف تالار گیاهان دارویی

سلام دوستان عزیز: برای اینکه پویایی تالار گیاهان دارویی حفظ بشه لطف کنین و موضوع فعالیتتونو انتخاب کنین و اگر تمایل داشتید سرپرستی خودتونو هم اعلام بفرمایید:

1-گروه ترجمه:
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارش ترجمه مقالات علمی هست. جهت غنی سازی تالار !

2-گروه تهیه مقاله و مستندات علمی:
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارش تهیه مقالات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی می باشد

3- گروه تهیه عکس و فیلم:
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارش تهیه عکس و فیلم های با کیفیت مطلوب هست.

4- گروه پژوهش: (شورای پژوهشی)
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارشون آموزش و نگارش مقالات علمی و پژوهشی با رعایت تمام موازین اخلاقی جهت ارائه به مجلات و همایش های معتبر. (تبصره: سرپرست این گروه حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد باشد)

5- شورای نظارت و ارزیابی علمی بر تالار گیاهان دارویی
(تبصره:سرپرست در رشته گیاهان دارویی باید تحصیل کند)

کسانی که مایلند سرپرست گروه های مذکور باشند نظرات خود را اعلام کنند.

پی نوشت: شیرینیش هم محفوظه :D

MehD1979

متخصص زراعت و اگرواکولوژی
کاربر ممتاز
من هر جا که اعلام کنی آماده همکاریم با کمال میل

MehD1979

کاربر ممتاز
گروه پژوهش: (شورای پژوهشی) ؟؟؟ با اجازتون پیشنهاد منه به شما :gol:

هرجا دستور بدی من خوشحال میشم;)
اصلا بگو دمدر پژوهشو جارو کن فقط، منم میکنم

مهم همکاری و اتحاد در هر زمینه ایه

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
منم اگه کاری از دستم بر میاد خوشحال میشم در این زمینه به رونق این بخش کمک کنم...
و اعلام آمادگی مینمایم...

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
من میتونم توی تهیه فیلم و عکس شرکت کنم و ترجمه مقالات علمی
فقط نمیدونم چه مقاله ای ترجمه کنم :دی
شما میگین دیگه ؟؟؟؟

ad_kh66

عضو جدید
سلام دوستان عزیز: برای اینکه پویایی تالار گیاهان دارویی حفظ بشه لطف کنین و موضوع فعالیتتونو انتخاب کنین و اگر تمایل داشتید سرپرستی خودتونو هم اعلام بفرمایید:

1-گروه ترجمه:
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارش ترجمه مقالات علمی هست. جهت غنی سازی تالار !

2-گروه تهیه مقاله و مستندات علمی:
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارش تهیه مقالات علمی و پژوهشی داخلی و خارجی می باشد

3- گروه تهیه عکس و فیلم:
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارش تهیه عکس و فیلم های با کیفیت مطلوب هست.

4- گروه پژوهش: (شورای پژوهشی)
سرپرست این گروه وظیفش عضوگیری و هماهنگی بین اعضا و کسانی هست که توی گروه عضو میشن و کارشون آموزش و نگارش مقالات علمی و پژوهشی با رعایت تمام موازین اخلاقی جهت ارائه به مجلات و همایش های معتبر. (تبصره: سرپرست این گروه حداقل دارای مدرک کارشناسی ارشد باشد)

کسانی که مایلند سرپرست گروه های مذکور باشند نظرات خود را اعلام کنند.

پی نوشت: شیرینیش هم محفوظه :D

منم بعنوان عضو تو گروه ترجمه و سرچ مقاله از سایت های معتبر آمادگی خودمو اعلام میکنم. ولی سرپرست نه ها! فقط عضو پاره وقت. آخه وقت ندارم زیاد:(

AnA24

عضو جدید
باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=2استادامونوگرفتم براترجمه وازطرفی یه سری عکسهای جالب که خودم گرفتم دارم وخیلی چیزای دیگه............خلاصه اگه خداقسمت کنه میخوام نخودی باشم
یه پیشنهادم دارم:دوستای خوبم لطفاسعی کنین مطالبتون بیشترازتجربه دیگران باشه تاعلمی که هرکسی میتونه داشته باشه به قول
انیشتن:اطلاعات به معنای دانش نیست تنها منبع دانش تجربه است:smile:

Maenad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=باmessage=2استادامونوگرفتم براترجمه وازطرفی یه سری عکسهای جالب که خودم گرفتم دارم وخیلی چیزای دیگه............خلاصه اگه خداقسمت کنه میخوام نخودی باشم
یه پیشنهادم دارم:دوستای خوبم لطفاسعی کنین مطالبتون بیشترازتجربه دیگران باشه تاعلمی که هرکسی میتونه داشته باشه به قول

این توصیه ی شما منطقی نیست...
من نمیتونم تک تک تجربه های افراد رو بدونم که بعد مطالبم رو باهاش ارتقا بدم...(من نوعی منظورمه...)

"Pejman"

این توصیه ی شما منطقی نیست...
من نمیتونم تک تک تجربه های افراد رو بدونم که بعد مطالبم رو باهاش ارتقا بدم...(من نوعی منظورمه...)

کشاورزی و کشت و پرورشش و.....

یک مهندس کشاورزی و یک کشاورز از هم جدا نیستند..... جفتشون با هم علمو میبرن جلو.....

کشاورز تجربشو داره و مهندس کشاورزی علمشو.... تلفیقیه جانم ;)

AnA24

عضو جدید
به کسی برنخوره .......................plz

به کسی برنخوره .......................plz

دوست خوب وعزیزم میدونم یه سری اطلاعات بیس کارمونه وباید اوناروبدونیم
اینم خوب میدونم بایدازتجربه دیگران استفاده کنیم تاخودمون تجربه ای برادیگران نباشیم.............. تجربه اسمیه که ماروی اشتباهاتمون میذاریم شایدهمیشه تجربه نباشه!!!بااین پیشرفت سریع علم مانمیتونیم دست تنها جلوبریم درهمین حدپایان نامه وپروژه استادها که گفتم خوبه دیگه ....نهto29

MehD1979

کاربر ممتاز
هر کی به اندازه ی تواناییهاش و دانسته هاش سهیم باشه
سعی کنیم به دیگران و کارهاشون کاری نداشته باشیم

اینج مدیریت داره
خود مدیریت تشخیص میده که چی تکراریه
قدیمیه
یا موضوع مناسبی نیست

**زهره**

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام.خسته نباشید مدیر محترم
منم اگه کاری از دستم بربیاد هستم.:biggrin:
البته رشته من هیچ ربطی به گیاهان دارویی نداره
امیدوارم بتونم به نوعی کمک کننده باشم.

"Pejman"

سلام.خسته نباشید مدیر محترم
منم اگه کاری از دستم بربیاد هستم.:biggrin:
البته رشته من هیچ ربطی به گیاهان دارویی نداره
امیدوارم بتونم به نوعی کمک کننده باشم.

زهره جان بی زحمت 1 گروه مشخص بفرمایید ;)

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام/
طرح بسيار زيبا و جالبيه/ منتهي در هر زمينه اطلاعات داشتن اين رشته و نحوه عملكرد بسيار حائز اهميته/و من فكر ميكنم به كارگيري دوستان و مهندسين اين رشته بيشتر كاربردي تره تا رشته هاي ديگه/ اين رشته به يك علم تخصصي احتياج داره يك علمي كه در اين رشته تحصيل كرده باشند چه ارشد و چه بالاتر و پايين تر/
ولي برعكس رشته هاي ديگه البته توهين نباشه به رشته هاي ديگه/به علت اينكه رشته هاي ديگه يك جورايي مانند يك علوم پايه براي اين رشته بوده و همچنين مهندسين رشته گياهان دارويي تا حدودي سر رشته به دروس ديگر كشاورزي داشته ميتوانند فعاليت كنند/
منتهي مهندسين رشته گياهان دارويي بايد اين رشته رو تحصيل كرده باشند/ و فقط اطلاعات مد نظر نمي باشد
بنابراين خواهشا از مهندسيني استفاده شود كه رشته گياهان دارويي رو تحصيل كرده اند و لا غير/
متشكرم/
از ديگر دوستان هم متشكرم و اميدوارم از اين بنده حقير خرده نگيرند.
مهندس پژمان عزيز من در بند 5 ميتوانم فعاليت كنم/ البته اگه شايستگي اين كار رو دارم/ متشكرم//

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخه من مطمئن نیستم بتونم کمک کنم یا نه.همونطور که گفتم هیچی دراینباره نمیدونم
من با زهره جان موافقم/
مهندس پژمان عزيز به علت نداشتن اطلاعات كافي دوستان نميتونن در اين رشته گياهان دارويي فعاليت كنن/
و به نظرمن حق با دوستانه// البته ببخشيد//

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سیلام خدمت مودور محترم !

من توی گروه تهیه عکس و فیلم کمک میکنم . پیشنهاد خاصی ندارم :D
متشكرم دوست عزيز/
البته با اجازه مهندس پژمان / چون اين بند احتياج به داشتن تحصيل در اين رشته رو نداره و اگر بدون هيچ توضيحي باشه ميتوانند فعاليت كنند/ متشكرم/ البته دستور اخر رو بايد مهندس پژمان در اين رابطه بدن و من نظرم رو اعلام كردم/

"Pejman"

با سلام/
طرح بسيار زيبا و جالبيه/ منتهي در هر زمينه اطلاعات داشتن اين رشته و نحوه عملكرد بسيار حائز اهميته/و من فكر ميكنم به كارگيري دوستان و مهندسين اين رشته بيشتر كاربردي تره تا رشته هاي ديگه/ اين رشته به يك علم تخصصي احتياج داره يك علمي كه در اين رشته تحصيل كرده باشند چه ارشد و چه بالاتر و پايين تر/
ولي برعكس رشته هاي ديگه البته توهين نباشه به رشته هاي ديگه/به علت اينكه رشته هاي ديگه يك جورايي مانند يك علوم پايه براي اين رشته بوده و همچنين مهندسين رشته گياهان دارويي تا حدودي سر رشته به دروس ديگر كشاورزي داشته ميتوانند فعاليت كنند/
منتهي مهندسين رشته گياهان دارويي بايد اين رشته رو تحصيل كرده باشند/ و فقط اطلاعات مد نظر نمي باشد
بنابراين خواهشا از مهندسيني استفاده شود كه رشته گياهان دارويي رو تحصيل كرده اند و لا غير/
متشكرم/
از ديگر دوستان هم متشكرم و اميدوارم از اين بنده حقير خرده نگيرند.
مهندس پژمان عزيز من در بند 5 ميتوانم فعاليت كنم/ البته اگه شايستگي اين كار رو دارم/ متشكرم//

شورای گیاهان دارویی متشکل از افراد و تحصیل کرده های گیاهان دارویی هستند و یک نفر به عنوان سرپرست نظرات گروه را اعلام می دارد.
بجز گروه شماره 5 بقیه دوستانی که در تمامی رشته های کشاورزی و زیست شناسی_ گرایش های گیاهی در حال تحصیل می باشند می توانند در هر گروهی به فراخور علاقه عضو شوند.

شما فرمودید
و من فكر ميكنم به كارگيري دوستان و مهندسين اين رشته بيشتر كاربردي تره تا رشته هاي ديگه/ اين رشته به يك علم تخصصي احتياج داره يك علمي كه در اين رشته تحصيل كرده باشند چه ارشد و چه بالاتر و پايين تر/

می خواین اینجوری باشه ؟؟!!؟!؟

1-گروه ترجمه: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
2-گروه تهیه مقاله و مستندات علمی: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
3- گروه تهیه عکس و فیلم: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
4- گروه پژوهش: (شورای پژوهشی): معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
5- شورای نظارت و ارزیابی علمی بر تالار گیاهان دارویی: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !

من با زهره جان موافقم/
مهندس پژمان عزيز به علت نداشتن اطلاعات كافي دوستان نميتونن در اين رشته گياهان دارويي فعاليت كنن/
و به نظرمن حق با دوستانه// البته ببخشيد//

خوب فعالیت نکنند ... کسی رو که مجبور نکردم که بیاد فعالیت کنه....
نوشتم عضو گیری... خواستند؛ عضو میشن و نخواستند عضو نمیشن
همین

متشكرم دوست عزيز/
البته با اجازه مهندس پژمان / چون اين بند احتياج به داشتن تحصيل در اين رشته رو نداره و اگر بدون هيچ توضيحي باشه ميتوانند فعاليت كنند/ متشكرم/ البته دستور اخر رو بايد مهندس پژمان در اين رابطه بدن و من نظرم رو اعلام كردم/

عرایضم را دوباره تکرار می کنم

بجز گروه شماره 5 بقیه دوستانی که در تمامی رشته های کشاورزی و زیست شناسی_ گرایش های گیاهی در حال تحصیل می باشند می توانند در هر گروهی به فراخور علاقه عضو شوند.

در پایان به صراحت اعلام می دارم..... اینجانب از هرگونه باند بازی_توهین_تشویش_تقابل _ خرده حساب شخصی و بر هم زدن نظم عمومی تالار گیاهان دارویی به شدت مخالف بوده و مدافع حقوق کلان تالار گیاهان دارویی و اعضاء آن در تمامی زمینه ها می باشم.

هرگونه نظری مخالف با نظرات ذکر شده اینجانب را در این تاپیک بررسی کنید تا از من ارشد تر رسیدگی کنه :

[h=3]دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)[/h]

از سایر دوستان خواهشمندم: لطفا به ماهیت کار گروهی احترام گذاشته و این تاپیک را به تبادل نظر و چت روم تبدیل نکنید
متشکرم

"Pejman"

سلام

منم می خوام عضو بشم ولی نمی دونم تو کدوم قسمت هرجا صلاح دونستید عضو می شم

ریحانه جان ببین کجا از همه بهتر میتونی فعالیت داشته باشی... فکراتو بکن. نیازی نیست الان جواب بدیا... فقط ببین اگه بهت اینا پیشنهاد میشد شما کجا عضو میشدی ؟ :)

علاقتون مهمه

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز
شورای گیاهان دارویی متشکل از افراد و تحصیل کرده های گیاهان دارویی هستند و یک نفر به عنوان سرپرست نظرات گروه را اعلام می دارد.

شما فرمودید

1-گروه ترجمه: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
2-گروه تهیه مقاله و مستندات علمی: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
3- گروه تهیه عکس و فیلم: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
4- گروه پژوهش: (شورای پژوهشی): معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !
5- شورای نظارت و ارزیابی علمی بر تالار گیاهان دارویی: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !

خوب فعالیت نکنند ... کسی رو که مجبور نکردم که بیاد فعالیت کنه....
نوشتم عضو گیری... خواستند؛ عضو میشن و نخواستند عضو نمیشن
همین

عرایضم را دوباره تکرار می کنم

در پایان به صراحت اعلام می دارم..... اینجانب از هرگونه باند بازی_توهین_تشویش_تقابل _ خرده حساب شخصی و بر هم زدن نظم عمومی تالار گیاهان دارویی به شدت مخالف بوده و مدافع حقوق کلان تالار گیاهان دارویی و اعضاء آن در تمامی زمینه ها می باشم.

هرگونه نظری مخالف با نظرات ذکر شده اینجانب را در این تاپیک بررسی کنید تا از من ارشد تر رسیدگی کنه :

[h=3]دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی (پیشنهادها و انتقادات)[/h]

از سایر دوستان خواهشمندم: لطفا به ماهیت کار گروهی احترام گذاشته و این تاپیک را به تبادل نظر و چت روم تبدیل نکنید
متشکرم

اين جور كه مشخصه جوابمو من گرفتم/ متشكرم/ از اين همه احترام / من نظرمو گفتم همنطور كه خودتون گفته بوديد/
ديگه عرضي ندارم/:razz:

آیورودا

عضو جدید
کاربر ممتاز

3- گروه تهیه عکس و فیلم: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !4- گروه پژوهش: (شورای پژوهشی): معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !

نه من اينطور نخواسته بودم/ و اينطور بيان كردين/ نه من توهين كردم نه چيزي/ خوب خودتونم ميدونيد كه ما فارغ التحصيلان گياهان دارويي هم داريم/
reza vafaee
ايسا.
من اعلامميدارم كه به هيچ عنوان عضو اين گروه نميشم/ جز بي احترامي چيزي ديگه نصيب اين بنده نشد.
متشكرم از اين همه احترام/ببخشيد اگه من حرف بدي زدم كه باعث ناراحتي شما شد/ قصد رد اين قضيه رو نداشتم كه متاسفانه بد متوجه شديد/و گويا حرف هاي اينجانب فقط اسپم بوده/ موفق باشيد.

♥MitrA

عضو جدید
کاربر ممتاز

3- گروه تهیه عکس و فیلم: معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !4- گروه پژوهش: (شورای پژوهشی): معصومه دیوانعلی و فارغ التحصیلان گیاهان دارویی و دیگر رشته ها برن بمیرن !

نه من اينطور نخواسته بودم/ و اينطور بيان كردين/ نه من توهين كردم نه چيزي/ خوب خودتونم ميدونيد كه ما فارغ التحصيلان گياهان دارويي هم داريم/
reza vafaee
ايسا.
من اعلامميدارم كه به هيچ عنوان عضو اين گروه نميشم/ جز بي احترامي چيزي ديگه نصيب اين بنده نشد.
متشكرم از اين همه احترام/ببخشيد اگه من حرف بدي زدم كه باعث ناراحتي شما شد/ قصد رد اين قضيه رو نداشتم كه متاسفانه بد متوجه شديد/و گويا حرف هاي اينجانب فقط اسپم بوده/ موفق باشيد.

سلام معصومه جان
عذر میخوام یعنی ماها که گیاهان دارویی نخوندیم نمیتونیم توی اینجا فعالیت کنیم؟؟
به غیر از مورد 5 البته
ولی شما خودتونم تو تاپیکای غیر مربوط به رشته ی خودتون هم فعالیت دارین انگار...
ترجمه مقاله یا تهیه ی عکس و فیلم یا تهیه مقاله انقدر اختصاصی هستن که بقیه ی گرایشا نمیتونن بیان و کمک بدن و فعالیت کنن؟؟
من نمیگم همه چیزو درباره رشته ی شما میدونم اما میتونم بیام اینجا و از طریق بقیه دوستان اطلاعات کسب کنم
در تاپیکا به روی همه بازه
قرار نیست فقط چند نفر به خصوص بیان و فعالیت کنن
اینم یادتون باشه که رشته ی کشاورزی گرایشای زیادی داره که همشون به هم مربوطن
نمیشه تفکیک کرد و گفت بقیه نیان و فقط ماها بلدیم
:cool: