عضويت رايگان در انجمن مهندسان مکانيک امريکا

yapoo

عضو جدید
سایت انجمن مهندسان مکانیک امریکا دقیق تر بازدید کنید. امکانات خوب و مفیدی داره. از جمله عضویت در انجمن به عنوان عضو دانشجو و از همه مهمتر به مدت یکسال رایگان! بعد از عضویت انجمن کارت عضویت شما رو به آدرس پستی شما می فرسته و از امکاناتی مثل کتابخانه الکترونیک انجمن که به تازگی 75 عنوان کتاب و هندبوک رو بصورت رایگان در اختیار اعضا قرار داده. از این فرصت طلایی استفاده کنید. وارد سایت www.asme.org شوید و گزینه Engineering Student رو انتخاب کنید. در صفحه ای که باز خواهد شد. با گزینه Student Membership Application مراحل عضویت رو تا انتها پیش ببرید. فقط در طول مراحل نوع عضویت رو Freshman(Free) انتخاب کنید.

یک نکته جالب: در تهران یک شرکت برگزارکننده کلاس های نرم افزار در تبلیغات خودش قول داده بود که نفرات برتر کلاس به طور رایگان! عضو انجمن مهندسان مکانیک امریکا خواهند شد!از!!!!

AOI

عضو جدید
سوال

سوال

در چهار ساله تحصيلي فقط يك سال را مي توان عضو انجمن بود و هزينه تمديد در غير اين صورت چقدره؟در ضمن خبرت خيلي عالي بود

saza

عضو جدید
سایت انجمن مهندسان مکانیک امریکا دقیق تر بازدید کنید. امکانات خوب و مفیدی داره. از جمله عضویت در انجمن به عنوان عضو دانشجو و از همه مهمتر به مدت یکسال رایگان! بعد از عضویت انجمن کارت عضویت شما رو به آدرس پستی شما می فرسته و از امکاناتی مثل کتابخانه الکترونیک انجمن که به تازگی 75 عنوان کتاب و هندبوک رو بصورت رایگان در اختیار اعضا قرار داده. از این فرصت طلایی استفاده کنید. وارد سایت www.asme.orgشوید و گزینه Engineering Student رو انتخاب کنید. در صفحه ای که باز خواهد شد. با گزینه Student Membership Application مراحل عضویت رو تا انتها پیش ببرید. فقط در طول مراحل نوع عضویت رو Freshman(Free) انتخاب کنید.

یک نکته جالب: در تهران یک شرکت برگزارکننده کلاس های نرم افزار در تبلیغات خودش قول داده بود که نفرات برتر کلاس به طور رایگان! عضو انجمن مهندسان مکانیک امریکا خواهند شد!از!!!!

سلام
من گزینه engineering student را پیدا نمی کنم .میتونی بگی کجای صفحه است؟:redface:

nano

عضو جدید
تمدید سالیان

تمدید سالیان

در چهار ساله تحصيلي فقط يك سال را مي توان عضو انجمن بود و هزينه تمديد در غير اين صورت چقدره؟در ضمن خبرت خيلي عالي بود

هزینه تمدید سالیانه ثابت نیست و از طرف ASME اعلام میشود. ولی بطور متوسط 100 دلار

h2data

عضو جدید
من هم گزینه engineering student را پیدا نمی کنم .میتونی بگی کجای صفحه است؟

wajiguqu0223

اخراجی موقت
acquisition to partners

acquisition to partners

"And when we elevated the cost, it didn't somebody lotro gold an effect on status." Potato says he plans to add statesman creation susceptibility shortly, and may outsource any acquisition to partners in Collection and

yapoo

عضو جدید
هزینه تمدید

هزینه تمدید

هزینه تمدید سال 2008 تنها 18دلاره برای هر عنوان مجله تخصصی هزینه حداگانه گرفته میشه که حدودا هر عنوانی 100دلار درمیآد
موفق باشید
دعام کنید ارشد قبول شم همتون مهمون خودمید ;)

taha314

عضو جدید
با سلام به همگی.آقا من تا جایی که یادم میاد زمستون سال پیش با این روش ثبت نام کردم و حتی برام کارت عضویت و یه چند باری مجله و بروشور تبلیغاتی و کاریابی و از این حرفا هم اومد. ولی الان تا جایی که از دوستان اطلاع دارم این سایت دیگه با اون روش ثبت نام نمیکنه

b A N E l

عضو جدید
کسی نیست این روش ثبت نام و به ما بگه

فکر میکنم به این صورت باشه..اول وارد این قسمت بشید:

https://shop.asme.org/CustomerInformation.cfm

ایمیلتونو وارد کنید و بقیه مراحل ثبت نامو انجام بدید

راهنمای درج آدرس به زبان انگلیسی

واحد:Unit --- طبقه:Floor--- شماره(پلاک):No --- کوچه:Alley --- بلوار:Blvd--- خیابان:St --- میدان:Sq --- بزرگراه:Free Way --- چهار راه:Cross --- بعد از:after --- قبل از:before--- جاده:Rd --- خیابان بزرگ:Ave --- ساختمان:Bldg --- روبروی:Front of in--- جنب(نزدیک):Near

نمونه یک آدرس کامل پستی(توجه:آدرس انگلیسی باید از آخر به اول نوشته شود)به طور مثال:
ایران- شیراز- خیابان بنی هاشم- میدان شهید محسنی- بلوار مهدی آباد- کوچه امین- پلاک 79
No79-aminAlley-mahdiabadBlv-shahidmohseniSq-Stbanihashem-shiraz-Iran
در قسمتی از ثبت نام از شما پرسیده میشه: Are you Student? بله را بزنید و حالت دانشجوی سال اول (Freshman) را انتخاب کنید و ثبت نام را ادامه دهید.

فکر میکنم تنها این حالت باشه که رایگانه :w16:

Student Member - Free Limited Membership
available during first year in college only

نحوه ارتباط خودتونو با سایت روی حالت از طریق ایمیل بزارید بهتره.
در انتهای ثبت نام یک کد شبیه این داده میشه: WEB200266

من خودم ثبت نام کردم...مثل اینکه بعد از 2-3روز که از ثبت نام بگذره،
Member ID براتون ایمیل میکنن...شایدم نکردن! :D

داشت یادم میرفت..موقع وارد کردن مدرک، BS به معنای لیسانسه...MBA
به معنی فوق لیسانسه...PHD هم که خودت میدونی :redface:
Postal Code هم نمیخواد وارد کنی (مگر اینکه تو کانادا یا آمریکا زندگی میکنی :whistle: )...ولی Zip Code وارد کن ( کد پستی )

موفق باشید :gol:

آخرین ویرایش:

arash-gh

عضو جدید
سایت انجمن مهندسان مکانیک امریکا دقیق تر بازدید کنید. امکانات خوب و مفیدی داره. از جمله عضویت در انجمن به عنوان عضو دانشجو و از همه مهمتر به مدت یکسال رایگان! بعد از عضویت انجمن کارت عضویت شما رو به آدرس پستی شما می فرسته و از امکاناتی مثل کتابخانه الکترونیک انجمن که به تازگی 75 عنوان کتاب و هندبوک رو بصورت رایگان در اختیار اعضا قرار داده. از این فرصت طلایی استفاده کنید. وارد سایت www.asme.org شوید و گزینه Engineering Student رو انتخاب کنید. در صفحه ای که باز خواهد شد. با گزینه Student Membership Application مراحل عضویت رو تا انتها پیش ببرید. فقط در طول مراحل نوع عضویت رو Freshman(Free) انتخاب کنید.

من هم عضو این انجمن هستم.کارتشم دریافت کردم.منتها برای تجدید ثبت نام 18$ میخواد.میدونین چه جوری میشه این پولو واریز کرد؟اخه تو ایران creditcard متداول نیست.

b A N E l

عضو جدید
من هم عضو این انجمن هستم.کارتشم دریافت کردم.منتها برای تجدید ثبت نام 18$ میخواد.میدونین چه جوری میشه این پولو واریز کرد؟اخه تو ایران creditcard متداول نیست.

شما باید هزینه رو از طریق یکی از کارتهای اعتباری (Visa, MasterCard, Eurocard, Discover, American Express) پرداخت کنید.

2 راه داره یا شما مسترکارت، ویزاکارت، ... سفارش بدید:

http://www.pay-pal.net/index.php?op...rticle&id=54:-visa-master&catid=1:latest-news

قیمت (تومان)
مستر وی آی پی 400.000

مستر گلد 300.000

مستر استاندارد نقره ای 200.000

مستر مسترو 100.000

قیمت (تومان)

ویزا پلاتینیوم 500.000

ویزا گلد 220.000

ویزا کلاسیک 160.000

ویزا الکترون 130.000

راه دوم اینکه لازم نیست کارت تهیه کنید..فقط هزینۀ سفارشتونو بپردازید:

بدين منظور به شركت فناوري اطلاعات مهتاب به آدرس ميدان گلها, خ كاج شمالي, خ فتحي شقاقي, پلاك 138 مراجعه كرده و با پرداخت ريالي خود به اين شركت پرداخت آنلاين خود را در حضور خودتان انجام دهيد.
ميدان گلها, خ كاج شمالي, خ فتحي شقاقي, پلاك 138

تلفن: 88335612 الی 14

موفق باشید :gol:

payam86

عضو جدید
سلام
منم هرچی گشتم گزینه ثبت نام پیدا نکردم. می تونید کمکم کنید.

بالا