عشق های اینترنتی.. آره یا نه ؟؟؟

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی مطلق نمیتونه بگه خوبه یابد.دقیقامث دنیای واقعی
اونجام طرف توچشمات زل میزنه دروغ میگه.فرقی نداره.آدم بایدخودش مراقبت کنه

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
میشه گفت درصد بسیاری از شخصیت انسان در 8 سال اول زندگی شکل میگیرد هیتلر هم دوران کودکی سختی داشت قطعا هیتلر هم شخصیتی منفی از اول نداشت و عوامل درونی و بیرونی زیادی در شکل گیری شخصیت او نقش داشت بقول فروید هنر خواهی عشق و شعرو.. بشر به خاطر سرکوب نیازهای روآنی و جنسی طرفه، متاسقانه در دنیای واقعی جامعه ما هم نمیشه شخصیت واقعی طرف و فهمید چون دروغ و ظاهر سازی شده ارزش، شاید تا یه مدتی زیر یک سقف زندگی نکنی نتونی طرف و بشناسی!
قبول دارم..

Mʀ Yᴀsɪɴ

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بستگی داره به هر دو طرف خیلی از ازدواج های اینترنتی موفق بودند و خیلی از ازدواجهای بر اسا شناخت با شکست مواجه شدند.. توی نت اگر با کسی آشنا شدی که سریع نباید ازدواج کرد یه مدت رو با اطلاع خونواده ها برای آشنائی با هم میگذرونید بعد تصمیمی میگیرید که میتونید با هم ازدواج کنید یا نه؟ درسته شاید خیلی از افراد حقیقت واقعیشون رو درنت بازگو نکنن ولی با آشنائی بیشتر و بیرون رفتن خیلی چیزا رو میشه فهمید
خیلی ن فقط کمتر از ده درصد به ادامه زندگی انجامیده

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
اون تصور ذهنی که در پشت پی سی از یک شخص در این جور روابط ایجاد میشه ، از خود اون شخص خیلی بهتره!!

همین باعث ایجاد احساس کاذب می شه.

در کل ، مختصر عرض می کنم: عشق قبل از ازدواج شهوت است نه عشق ، چرا؟
علت :چون شما هیچوقت قبل از ازدواج نمی توانید عیوب را ببینید ، چون دلتان نمی خواهد که عیوب را ببینید ، چون او را می خواهید ، پس هر جور که شده همه چیز را توجیه می کنید ، و بعد از ازدواج خواهید دید که وقتی شهوتتان فروکش کرد ، مشکلات شروع می شود و عیب ها را مضاعف می بینید ، این حرف برای حالت واقعی بود ، مجازی که جای خود دارد.

به نظر من شما قبل از ازدواج یک شناخت نسبی باید پیدا کنید ، بعد حساب و کتاب بکنید و چرتکه بندازید ، بعد به طرف مقابل یا اعتماد می کنید و جلو می روید ، یا اینکه پا پس می کشید ، و بعد از چند سال زندگی ، طرف را کامل می شناسید و عاشق او می شوید ، این بنظرم بهترین و سالم ترین عشق است ، در غیر اینصورت همان مشکلاتی رخ خواهد داد که ذکر شد و شما هم در جامعه می بینید...

حالت مجازی یا حقیقی ، به نظر بنده شاید زیاد تفاوت نکند چون همانطور که عرض کردم فقط نیاز است که شما از طرف مقابل ابتدا شناخت پیدا کنید و بعد مراحل بعدی را طی کنید ، ولی از انجایی که:
1- در نت شما فرصت امتحان کردن شخص مقابل را ندارید
2- در نت شما نمی توانید دروغ را چهره و حرف ها و... تشخیص دهید
و...............
به همین دلیل نت زیاد مناسب نمی تواند باشد...

"The moon"

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک مثال ساده :

شما فرض کنید می خواهید یک ماهی زینتی برای اکواریومتان بخرید ، ایا از نت ترجیح میدهید خریداری کنید یا از مغازه؟ ایا از نت می توانید به بیماری های ماهی ، نحوه شنای ماهی و... پی ببرید؟ با عکس می شود همه چیز را فهمید؟

یا اصلا می خواهید یک شلوار بخرید ، شما باید شلوار را امتحان کنید ببینید سایز شما هست یا نیست؟ برازنده شما هست یا نیست؟ جنسش چگونه است؟ ضخامتش چگونه است؟ و........

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به تجربیاتتون در نت لطفا پاسخ بدید:

* به چه دلیل در نت عاشق کسی میشیم که گاهی حتی ندیدیمش؟

* تفاوت عشق اینترنتی با عشق دنیای واقعی چیست؟

* آیا میشه روی عشق اینترنتی حساب کرد؟

* از کجا بفهمیم که ای
ن یه فریب نیست؟

سلام، زیاد دیدم که برخی خودشون رو خانم معرفی می کنند و اغلب دوستان نزدیک خودشون رو سر کار می زارن حتی تا پیشنهاد xxx! هم این شوخی احمقانه رو ادامه می دن. به نظر من در فضای اینترنتی نمی شه به هیچ چیزی اعتماد کرد و اطلاعات شخصی رو می بایست به شدت محافظت کرد.

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
عشق جایگاه مقدسی دارد.
عشق عاری از هر گونه رنگ و ریاست.
عشق خالی از همه هوس هاست.
و
.
.
.
انان که عشق واقعی را تجربه کردند؛بهتر می دانند.

در دنیای مجازی هم می شود گزینه ای را کاندید کردوآن را با معیار های عقلانی گام به گام بررسی کرد؛خیلی ها به ان اعتقاد ندارند؛اماباید بدانیم که این راه ها الان یک مقداری کم رنگ است؛کسی نمی داند شاید فردا نهادینه شود.
به هر حال دنیای ارتیاط با این همه سرعت در حال حرکت است و خلق این گونه روشها اجتناب ناپذیر است.
البته عشق های مجازی به دلیل جذابیت هایی که دارند؛می تواندفریبنده نیز باشد؛زیرا بیشترین مخاطب های ان جوانان هستند.
باکمی واقع بینی و کنترل احساس ها و عواطف می شود به قضیه عشق دنیای مجازی ورود کرد.
باید مواظب بود که اگر ورود یپدا کردیم دقت کنیم تا حریم عواطف پاک با ناپاکی ها آلوده نشود.
من تجربه ای در این خصوص نداشتم.
به این راحتی ها هم نیست که خیلی ها فکر می کنند؛می شود در دنیای مجازی به نتیجه رسید.
البته تجربیات موفق هم هست؛هر چه قدر هم که رابطه عشق مجازی طولانی باشد و طرفین ادعا کنند که از یکدیگر شناخت دارند.
دیدارها،دیدن ها،ارزیابی های واقعی،برخورد ها و رفتار های عملی است که می تواند انها را به انتخاب یک تصمیم درست هدایت کند.

آخرین ویرایش:

ssepidar

اخراجی موقت
:Dنتیجه اخلاقی چی شد
به فکر ازدواج اینترنتی باشیم یا نه ؟

majid@bnd

عضو جدید
یک مثال ساده :

شما فرض کنید می خواهید یک ماهی زینتی برای اکواریومتان بخرید ، ایا از نت ترجیح میدهید خریداری کنید یا از مغازه؟ ایا از نت می توانید به بیماری های ماهی ، نحوه شنای ماهی و... پی ببرید؟ با عکس می شود همه چیز را فهمید؟

یا اصلا می خواهید یک شلوار بخرید ، شما باید شلوار را امتحان کنید ببینید سایز شما هست یا نیست؟ برازنده شما هست یا نیست؟ جنسش چگونه است؟ ضخامتش چگونه است؟ و........

سلام به همه
البته یه فرقی با خرید ماهی و کت شلوار داره اونم اینه که با یک انسان طرف هستیم که میتونه حرفای مارو درک کنه و در مورد موضوعی با ما حرف بزنه هر چند که مجازی باشه
شما با مطالعه یه متن (بسته به موضوع متن) کم و بیش میتونید با نظرات و علایق شخص آشنا بشید

majid@bnd

عضو جدید
خو نمیشه گفت هر کی اینجا هست بده یا خوب!
همه جور ادم تو دنیا وجود داره!
ولی بدا بیشتر از خوبااان!
از کجا مطمئنی؟ چرا فکر میکنی بیشتر لیوان خالیه..!
تقسیم بندی آدما به خوب ها و بدها کار درستیه؟

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من هنوز تو فهم معنی این کلمه عاشق شدن و عشق اینترنتی و اونترنتی موندم. با توجه به سابقه ذهنی بزرگترا اینو فهمیدم که آنچه را که اونا عشق مینامیدند با تصور ما از عشق زمین تا اسمان فرق داره. ایکاش قبلش این عاشق شدن رو مفهوم شناسی میکردیم که ببینیم وقتی میگیم عشق و عاشقی و عاشق شدن , در اصل منظورمون چیه؟

s.ferdows

عضو جدید
کاربر ممتاز
با توجه به تجربیاتتون در نت لطفا پاسخ بدید:

* به چه دلیل در نت عاشق کسی میشیم که گاهی حتی ندیدیمش؟

* تفاوت عشق اینترنتی با عشق دنیای واقعی چیست؟

* آیا میشه روی عشق اینترنتی حساب کرد؟

* از کجا بفهمیم که ای
ن یه فریب نیست؟

عشق مگه اينترنتي همميشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ به حق چيزاي نشنيده

هوس اينترنتي درسته

majid@bnd

عضو جدید
من گفتم مطمعنم؟
خو اینجوری فک میکنم.
اره چرا غلط باشه؟
یه جورایی آره "متمعن" گفتی بدا بیشتر از خوبان!!
پس تقسیم کن! باقی مانده برای من خارج قسمت برای شما! یا بلعکس... اصلا شیر یا خط می کنیم

aozita

عضو جدید
کاربر ممتاز
هرچه سریعتر از حالت مجازی دراد و هر دو قابل لمس بشن............اینطوری اره.....

m.f.y

عضو جدید
من تجربه موفقش رو داشتم
خیلی از زندگیم رازی هستم

طرف تو نت اشنا میشه فردا سر سفره عقد که نمیشینه
ملاقات حضوری و رفت امد میشه تا به ازدواج ختم شه
کسی راه درست رو بره یکی از بهترین گزینه های اشنایی هست