عزای عمومی در باشگاه مهندسان!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اصلا حال و حوصله تایپ هم ندارم!

خیلی دلم پره! نمیدونم درد زیر آوار مردن هموطنانمو بکشم یا بی عرضه گیه مسئولانمونو!

حداقل بیاییم برای دو روز از زدن تاپیکهایی که نشون میده ما هم برامون مردن هموطن فرقی نداره و سرمون به کار خودمون گرمه، خودداری کنیم.

برای کشته شدگان زلزله اخیر طلب عفو مغفرت و برای بازماندگانشان صبر و برای مسئولانمان یه کم شعور و عرضه از خداوند بزرگ خواهانم.

:cry::cry::cry:

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز

هیچ حرفی نمیتونه تسکین دهنده درد این مردم باشه...

فقط میتونیم براشون دعا و طلب صبر کنیم...

همدردی ما رو بپذیرین....

خدا ارحم الراحمینه...

آرانوس

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
روزگارت بر امان، دور از دست گزند
پشت تو بی لرزه باد، همچنان کوه سهند

.....
منم تسلیت میگم واقعا وروح همه از دست رفتگان قرین آرامش باشه وآرزوی صبر و دلی آرام برای بازماندگان .... :gol:

رهاپرتو

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

اصلا حال و حوصله تایپ هم ندارم!

خیلی دلم پره! نمیدونم درد زیر آوار مردن هموطنانمو بکشم یا بی عرضه گیه مسئولانمونو!

حداقل بیاییم برای دو روز از زدن تاپیکهایی که نشون میده ما هم برامون مردن هموطن فرقی نداره و سرمون به کار خودمون گرمه، خودداری کنیم.

برای کشته شدگان زلزله اخیر طلب عفو مغفرت و برای بازماندگانشان صبر و برای مسئولانمان یه کم شعور و عرضه از خداوند بزرگ خواهانم.

:cry::cry::cry:

سلام
بله حتما اما چی بگم که تف سربالا نباشه!!
بیشترین زخممون از.....

senaps

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم تصاویر و تاپیک های این فاجعه بالا بمونه و پاک نشه.... واقعا ناراحت کننده هست این ماجرا و کلا تمرکز رو از خیلی ها گرفته.... من که صبح دل و دماغ سر کار رفتن نداشتم و عصر هم حوصله‌ي دانشگاه رو...

شخصا نه تاپیک میزنم تا یه هفته، نه تو تاپیکی غیر از تاپیک های مربوط به زلزله‌ی ازرباییجان شرکت میکنم...

j0o0o0o0o0di

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش بهروز:cry:ما هم خهلی ناراحتیم:(
خدا بیامرزتشون:(
از دیروز تا حالا با هر یه نفر که آمار کشته ها میره بالا انگار یکی یکی اعضای خانوائم دارن کم میشن...
خدا ب بازماندگانشون صبر بده:cry:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون همتون برم

ایشالا هیچ وقت همچین بلاهایی سر شما و خانوادتون نیاد، آمین.

کاری که ما میتونیم بکنیم مهمترینش اهدای خونه، اگه به منطقه نزدیک هستیم اگه کاری از دستمون بر میاد نباید دریغ کنیم!

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ضمن عرض تسلیت، با خانواده های جان باختگان و صدمه دیدگان این حادثه ناگوار اعلام هم دردی می نماییم و از خداوند منان برای رفتگان طلب آمرزش وبرای بازماندگان صبر وشکیبایی مسئلت می کنیم .

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
شهادت دکتر چمران میشه، 10 خط آقای ادمین این بالا نوشته میزارن، شهادت میشه باشگاه مشکی میشه، پس چی شده یه روبان کوچیک مشکی این بالا نمیزارن؟ کم مصیبتیه؟

از آقای پیرجو درخواست کردم واسه اینکه ایشونم از دید ما مثل بقیه مسئولین نباشن ولی انگار نه انگار!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
امیدوارم تصاویر و تاپیک های این فاجعه بالا بمونه و پاک نشه.... واقعا ناراحت کننده هست این ماجرا و کلا تمرکز رو از خیلی ها گرفته.... من که صبح دل و دماغ سر کار رفتن نداشتم و عصر هم حوصله‌ي دانشگاه رو...

شخصا نه تاپیک میزنم تا یه هفته، نه تو تاپیکی غیر از تاپیک های مربوط به زلزله‌ی ازرباییجان شرکت میکنم...
موافقم...
جان ایرانی برای کسانی که در قدرت خوش نشینن ارزش نداره، برای مای سازنده بدنه جامعه ایران هم نباید ارزش داشته باشه...؟ من هم خودم رو عزادار هموطنام و همنوعام می دونم

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
اصلا حالم خوب نیست شوکه شدم .من چند روز بود که نه TV (ماهواره) نگاه میکردم نه نت میومدم فقط این شبکه های وطن فروش خودمون رو میدیدم برا همین فکر میکردم خسارت چندانی پیش نیومده ولی امروز عصر که اومدم باشگاه و رفتم توی تاپیک لعنت که زلزله انگار فقط از ما می کشد انگار همه ئ دنیا رو سرم خراب شد.
دلم گرفته واقعا حالم بده نمیدونم باید چی بگم و چی کار کنم.

من نمیدونم یکی به این بی همه چیزا بگه مگه مردم ازربایجان بیگانه هستن این طوری باهاشون رفتار میشه! اگه خودتون دوست ندارین کمک کنین لاعقل بذارین هم خونای ترکمون بهمون کمک کنن بذارین ازربایجان و ترکیه به دادمون برسن.

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
شهادت دکتر چمران میشه، 10 خط آقای ادمین این بالا نوشته میزارن، شهادت میشه باشگاه مشکی میشه، پس چی شده یه روبان کوچیک مشکی این بالا نمیزارن؟ کم مصیبتیه؟

از آقای پیرجو درخواست کردم واسه اینکه ایشونم از دید ما مثل بقیه مسئولین نباشن ولی انگار نه انگار!

میرحسین سن الاه سنین ده غریبه اینتیطارئن وار ها ........
مدیریت اینجا دست کمی از دولت مردمی نداره ............

silver light

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دیشب تا صبح خواب به چشمم نیومن همش نگران دوستاهای اهریم بودم .گوشی هاشونم که آنتن نمیداد.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کلی از روستاها هنوز به اون صورت امداد رسانی نشدند، رئیس هلال احمر کلاس میزاره، نیازی به کمک دیگران نداریم، مرتیکه چرا با جون مردم بازی میکنی، کمک کنن از شان تو کم میشه؟

میترا باجی بوننار اوزلرین قشه ورسدیللر، آغا 30 ساعاتدان سورا یادینا دوشورکی تسلیت پیامی وئره، شبکه 3 ده خنده بازار پخش اولور!!!!!!!!!!!!!!!!!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که دیشب تا صبح خواب به چشمم نیومن همش نگران دوستاهای اهریم بودم .گوشی هاشونم که آنتن نمیداد.

منم بهترین دوستم اونجاییه، دیروز آنتن نداشت از یه طریقی فهمیدم که اونا حالشون خوبه امروز گوشیشون آنتن داد حرف زدم خیالم راحت شذ. ولی فرقی نداره که، چه دوست چه غریبه چه دشمن، انسانه که زیر آوار میمونه!!

mitra*

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
کلی از روستاها هنوز به اون صورت امداد رسانی نشدند، رئیس هلال احمر کلاس میزاره، نیازی به کمک دیگران نداریم، مرتیکه چرا با جون مردم بازی میکنی، کمک کنن از شان تو کم میشه؟

میترا باجی بوننار اوزلرین قشه ورسدیللر، آغا 30 ساعاتدان سورا یادینا دوشورکی تسلیت پیامی وئره، شبکه 3 ده خنده بازار پخش اولور!!!!!!!!!!!!!!!!!

نه دیم الاه هامسئن یر اوزونن گوتوسون.
الاه اونارئن کی بو موصوبته سوینیلر اوز باشلارئنا گتیسین.
اره الان چندتا از دوستای اهری مون گفتن که هنوز به خیلی از روستاها امداد نرسیده!

island1991

عضو جدید
کاربر ممتاز

آقا استثنائا فهمیدم چی گفتی...واقعا مایه تاسفه!!شما خودتو ناراحت نکن...:razz:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی زلزله اومده من خبرندارم؟؟؟؟الان یه چیزایی شنیدم اماکامل نمیدونم چی شده
200نفرمردن؟؟؟؟؟؟
ای خدااااااااااا:cry:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا استثنائا فهمیدم چی گفتی...واقعا مایه تاسفه!!شما خودتو ناراحت نکن...:razz:

آخه آدم میمونه در انسان بودن اینا! من تلویزیون نمیبینم ولی میگن طنز خنده بازار پخش میشه! دنیا خودشو در سوگ ما شریک میدونه ولی داخلیا ....

yare66

عضو جدید
سلام دوستان
تسلیت و همدردی منو به عنوان کسی که زلزله رو تجربه کرده بپذیرین...واقعا دردناکه...

lili-likeable

کاربر فعال
آخه آدم میمونه در انسان بودن اینا! من تلویزیون نمیبینم ولی میگن طنز خنده بازار پخش میشه! دنیا خودشو در سوگ ما شریک میدونه ولی داخلیا ....

همینه دیگه.......
دولتی که ترسی نداره از کشتن مردم خودش دیگه در برابر زلزله که .......چی بگم؟
واقعا متاسفم
به همه ایرانیا تسلیت میگم

nazliii

مدیر مهندسی برق مخابرات - متخصص نیمه هادی
مشکل اینه که آذربایجان رو جز داخل کشور حساب نمیکنن مگر تو مواقع خاص مثل وقتی که آذربایجان مدال میاره

• Like
واکنش ها: Mute

z_elec_1991

عضو جدید
زلزله 6.2 ریشتری در شهرهای شمالغربی کشور که موجب کشته و زخمی شدن هزاران تن از هموطنانمان شده ، گویا برای برخی از مطبوعات کشور، اهمیت چندانی نداشته است!

نگاهی به نیم تای بالای صفحه اول روزنامه های صبح امروز نشان می دهد که دو روزنامه "رسالت" و "کیهان"، نه تنها در عکس و تیتر اول روزنامه بلکه حتی در میان اخبار حاشیه صفحه هم به موضوع زلزله اشاره نکرده اند. روزنامه ابرار هم در صفحه اول خود به زلزله اشاره نکرده است.

موضوعات مهم از نگاه برخی روزنامه های صبح امروز را در زیر می خوانید:

منبع: عصر ایران

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
منم به نوبه ی خودم از طرف تمام کرد زبون ها تسلیت می گم ، دیشب پدر و مادرم تبریز بودن واقعا از عمق فاجعه تو اطراف تبریز می گفتند ، خدا بهشون صبر بده

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
تسلیت میگم به همه ی ایرانی های اصیل!

به ویژی آذربایجانی های عزیز
ایشاا... خداوندبهتون صبر بده.امیدوارم ماهم درغمتون شریک بدونید چون غم همه اس:gol:

واقعا معلوم نیس کی قرار درس بگیریم!
متاسفم

بالا