[طرح معماری 5]

parlaa

عضو جدید
مجتمع مسکونی نکسوس

برای نمایش در سایز اصلی روی عکس کلیک کنید !

• [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]
    [*=center]

سایت پروژه تون کجای تبریزه؟منم دارم پروژه مجتمع مسکونی تو تبریز کار میکنم

reza-mx-3d

عضو جدید
سلام دوستان عزیز
این پروژه رو بنده با خانمم طراحی کردم. حجم و مدل اولیه رو تو تریدی درآوردم و بعد بردم به اتوکد. و استاندارد سازیشرو انجام دادم. به دوستان عزیز هم این پیشنهاد رو میکنم این روش رو امتحان کنن.خوشحال میشم نظرات دوستان عزیزم رو بشنوم.

1.jpg

4.jpg

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام
ممنون از اشتراک پروژه تون:gol:
هرچند که قضاوت یک معماری بدون درنظر گرفتن همه ابعادش میسر نیست اما من فقط با توجه به آنچه که از مدل سه بعدی میبینم نظر میدم:
نورگیری فضاهای مسکونی با این عرض زیاد چجوری حل شده؟
بنظرتون تردد وسایل نقلیه در حریم نیمه خصوصی بلوک مسکونی نامناسب نیست؟
با توجه به اقلیم تبریز فکر کنم رمپ رو سرپوشیده میکردید خیلی بهتر بود. اینجوری از سایت استفاده بهتری هم میشد و پیوستگیش حفش میشد
احتمالا در مدلسازی هم محوطه سازی رو مدل نکردید چون هیچ تفکیکی صورت نگرفته ،از نظر نماسازی هم همینطور البته. بسیار یکدسته

من از جنبه های مثبت کارتون فاکتور گرفتم و به پرسیدن سوالاتی که مدنظرم بود بسنده کردم.
امیدوارم طرح های دیگه ای هم از شما ببینیم.:gol:

marziehmahjoori

عضو جدید
سلام طرح و ترکیب قشنگی داره و فرم ها توش خیلی نرم و خوب حرکت کردن فقط به نظرم من البته هدایت نور در قسمت های پهن ساختمان سخته و این کمی در پلان ایجاد اشکال میکنه اگر حجمی منفی هم در این بخش با همان فرم منحنی کم بشه از ثلبی الان در میاد و زیباییش صد چندان میشه

مصیب پیری

عضو جدید
با سلام ایده خلاقانه ای داشتید... ولی بد نیست در کنار ذهن خلاق به واقعیت اجرا هم کمی فکر کنیم.... همیشه فرا واقعیت نمیتونه به واقعیت جامعه عمل بپوشونه... کانسپت اجرا شده از لحاظ پوسته و سطح نورگیری با توجه به اقلیم سایت در حال ستیز بوده .. بهتر بود ابتدا کانسپت رو با اقلیم شروع میکردید.. در کل بعنوان طرح 5 و پروژه دانشجویی جای تحسین داره... آرزوی موفقیت واسه شما.

Ejab

عضو جدید
اخر از براي چه؟!بايد بشه اجراش كرد،عملكردي باشه. منطبق برواقعيات بهتره .ممنون:cool:

Ayda.sh

عضو جدید
نام پروژه : مجتمع مسکونی ادب
سایت موردنظر :استان کردستان شهرستان سنندج آپارتمان های ادب واقع در خیابان ادب
مساحت زمین : 20926.83مترمربع
تعداد واحد : ۴۰ واحد آپارتمان .20 واحد مسکونی مستقل
پروژه شامل : تمامی پلان ها ی مبلمان . اندازه گذاری . نماها . مقاطع و سایت پلان میباشد.
طرح 5
استاد : مهندس دانیال عباسی
دانشجو : آیدا شکوریانی
دانشگاه : آزاد اسلامی واحد سنندج
سال تحصیلی 96-95

429734251_136304.jpg431702841_224682.jpg

آخرین ویرایش: