طرح خواندن نمازهای قضا به صورت هفتگی

JavadMessi

مدیر بازنشسته
بسم رب الحسین روحی فداک

با سلام خدمت همه خواهر و برادرهای مسلمان و عزیز
طبق هماهنگیهای قبلی که در یک نظرسنجی به استحضار رسید قرار بر این شد تا در تاپیکی بهانه ای داشته باشیم برای همت بیشتر به منظور ادای نمازهای قضامون
این طرح رو سرکار خانم venous_20 داده بودند و ان شاءالله ذخیره ای هم برای خودشون باشه و هم پدر و مادر مرحومشون و خواهشا دوستان بنا به تاکیدی که خود ایشون داشتند والدین ایشون رو در طول طرح از یاد نبرند ولو با ذکر صلوات-خود ما هم که لایق نیستیم ولی عموی شهید ما رو هم خواهشا از یاد نبرید:gol:
حقیقتش من در ابتدا فکر نمیکردم این طرح به نتیجه برسه ولی استقبال دوستان خط بطلانی بر فکر من کشید:دی
شایدم شیطان باعث این مسئله بوده چون گاهی وقتها به خودم میگم حالا که وقت هست در حالی که معلوم نیست فردا زنده باشم یا میگم فرزندم در آینده ادا میکنه که اون هم معلوم نیست ولی الان که فکرش رو میکنم میبینم که وظیفه ایست بر گردن خودم که شاید کمترین وقت زندگیم رو به خودش اختصاص میده ولی ستون دینمه و اولین سوال اون دنیام در حالی که در طول روز وقت غیر مفید هم کم ندارم
علی ایها الحال طرح به این صورته که دوستان هر هفته تعدادی نماز قضایی رو که میتونند بخونند پیشنهاد میدند و در آخر هفته تعدادی که ادا کردند رو اطلاع میدند
دلیل بار اولی که تعداد انتخاب میشه اینه که دوستان خودشون رو موظف به خوندن همه اون یا تعداد حداکثری اون بدونند
عزیزانی که مایل نیستند با اسم خودشون تو طرح حاضر باشند میتونند اسم مستعاری رو به بنده یا ونوس خانوم ارائه بدهند و تعداد درخواستیشون و ادا شدشون رو هر هفته در پ.خ اطلاع بدهند
ولی خواهشا به من پیرمرد رحم کنید و همتون نخواید با اسم مستعار شرکت کنید:دی
آمار هفتگی طی جدول زیر به روز خواهد شد و آمار کلی رو خودم داکیومنت خواهم کرد تا دوستان هرموقعی آمار خودشون رو خواستند بهشون ارائه کنم
به حول و قوه الهی طرح رو استارت میزنیم و اگه مشکل و نقصی بود در طول راه با مشورت دوستان حل خواهیم کرد:gol:

ش
نام
تعداد درخواستی صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
آيات
تعداد ادا شده صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
آيات

آخرین ویرایش:

venous_20

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..باتشکر از برادر گرامی جناب آقای جوادمسی که با وجود مشغله زیادشون اجر دنیاوآخرت راخریدند.:gol:
.انشالله روح مرحوم عموی گرامی ایشون هم اجری از این کار میبرند
دوستان عزیزم برای خوشحالی ایشون صلواتی نثار روح پاک آقای بهجت که میدونم از صمیم قلب دوستشون دارند و روح عموی گرامی ایشون بنمایید
وصلواتی هم برای والدین من حقیر
متاسفانه با وجود طرح پیشنهاد از طرف خودم باز تنبلی و وجود بعضی مشکلات نماز قضاهام رابه تاخیر انداخت واین تاپیک باعث میشه انشالله دوباره شروع کنم
آقاجواد برای من یک هفته نماز و در هرروز 17 رکعت ثبت کنید
اگر تنبلی کردم اجازه دارین وسط حیاط سایت منو فلک کنید:Dیا در تاپیک هومممممممممم کنید:D
از شوخی گذشته جدا میگم تنییهی برام در نظر بگیرید تا مجبور باشم تنبلی رو کنارربگذارم:cry:

candela

عضو جدید
باسلام وعرض تسلیت این ایام به همه ی شما عزیزان.برنامه ی واقعا عالی گذاشتید.اجرتون با آقاامام حسین(ع).خداوند همه رفتگانتون رو رحمت کنه وان شاءالله باائمه اطهارمحشورشون کنه.برای پدرومادرمن هم دعاکنید.:gol:برای من هم این هفته اگرخداتوفیق بده 3روز نماز .
واقعا ازهمه شما التماس دعای مخصوص دارم.امیدوارم خداوند توفیق عزاداری باشناخت ومعرفت به همه ی ما عنایت کنه.

sadansy

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
این روزا هوای باشگاه داره خیلییییی خوب میشه...

این روزا هوای باشگاه داره خیلییییی خوب میشه...

بازم مثل همیشه طرحتون عااااالی بود آقا جواد و ونوس عزیز:gol:
واقعا ممنونم
شاید خودتون ندونید با این تذکر به ظاهر سادتون چقققققدر ثواب کسب کردین
فقط میتونم بگم التماس دعا
برای منم 3 روز بنویسید فعلا
خیلیییییییییییییییی دوستون دارم...خیلییییییی:heart::heart::heart:

.After The Rain.

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
دست شما درد نکنه بابت این طرح خوبتون:gol:
رهرو آن نیست که گهی تند و گهی خسته رود...
واسه منم دو روز بنویسین:D!!!

تیکا

عضو جدید
کاربر ممتاز
بسم رب الحسین روحی فداک

با سلام خدمت همه خواهر و برادرهای مسلمان و عزیز
طبق هماهنگیهای قبلی که در یک نظرسنجی به استحضار رسید قرار بر این شد تا در تاپیکی بهانه ای داشته باشیم برای همت بیشتر به منظور ادای نمازهای قضامون
این طرح رو سرکار خانم venous_20 داده بودند و ان شاءالله ذخیره ای هم برای خودشون باشه و هم پدر و مادر مرحومشون و خواهشا دوستان بنا به تاکیدی که خود ایشون داشتند والدین ایشون رو در طول طرح از یاد نبرند ولو با ذکر صلوات-خود ما هم که لایق نیستیم ولی عموی ما رو هم خواهشا از یاد نبرید:gol:
حقیقتش من در ابتدا فکر نمیکردم این طرح به نتیجه برسه ولی استقبال دوستان خط بطلانی بر فکر من کشید:دی
شایدم شیطان باعث این مسئله بوده چون گاهی وقتها به خودم میگم حالا که وقت هست در حالی که معلوم نیست فردا زنده باشم یا میگم فرزندم در آینده ادا میکنه که اون هم معلوم نیست ولی الان که فکرش رو میکنم میبینم که وظیفه ایست بر گردن خودم که شاید کمترین وقت زندگیم رو به خودش اختصاص میده ولی ستون دینمه و اولین سوال اون دنیام در حالی که در طول روز وقت غیر مفید هم کم ندارم
علی ایها الحال طرح به این صورته که دوستان هر هفته تعدادی نماز قضایی رو که میتونند بخونند پیشنهاد میدند و در آخر هفته تعدادی که ادا کردند رو اطلاع میدند
دلیل بار اولی که تعداد انتخاب میشه اینه که دوستان خودشون رو موظف به خوندن همه اون یا تعداد حداکثری اون بدونند
عزیزانی که مایل نیستند با اسم خودشون تو طرح حاضر باشند میتونند اسم مستعاری رو به بنده یا ونوس خانوم ارائه بدهند و تعداد درخواستیشون و ادا شدشون رو هر هفته در پ.خ اطلاع بدهند
ولی خواهشا به من پیرمرد رحم کنید و همتون نخواید با اسم مستعار شرکت کنید:دی
آمار هفتگی طی جدول زیر به روز خواهد شد و آمار کلی رو خودم داکیومنت خواهم کرد تا دوستان هرموقعی آمار خودشون رو خواستند بهشون ارائه کنم
به حول و قوه الهی طرح رو استارت میزنیم و اگه مشکل و نقصی بود در طول راه با مشورت دوستان حل خواهیم کرد:gol:

ش
نام
تعداد درخواستی صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
تعداد ادا شده صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا

طرح جالبيه
انشالله خدا رفتگانتون رو بيامرزه
ميشه راهنماييم كنين: من از زماني كه يادم مياد نماز مي خوندم ، ولي مطمئن نيستم كه چيزي جا نمونده باشه يا اشتباه نكرده باشم ، من تكليفم چيه ؟ بايد قضا بخونم ؟از 9 سالگي بايد در نظر بگيرم؟
انشالله خدا از همتون قبول كنه

V A H ! D

کاربر فعال تالار مهندسی صنایع ,
کاربر ممتاز
.
.
.

ش

نام

تعداد درخواستی صبح

ظهروعصر

مغرب و عشا

تعداد ادا شده صبح

ظهروعصر

مغرب و عشا
1وحید50 --امید بخدا ...--

[/QUOTE]

JavadMessi

مدیر بازنشسته
هفته اول

ش
نام
تعداد درخواستي صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
تعداد ادا شده صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
1​
venous_20
7
7
7
.​
.​
.​
2​
candela
3
3
3
.​
.​
.​
3​
sadansy
3
3
3
.​
.​
.​
4​
heshmat khan
7
7
7
.​
.​
.​
5​
m1990
2
2
2
.​
.​
.​
6​
سایه خانم
20
0
0
.​
.​
.​
7​
Ehsan_M
21
0
0
.​
.​
.​
8​
vahid_hse
50
0
0
.
.
.
9​
.
.
.
.
.
.
.
10​
.
.
.
.
.
.
.

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنونم خدا اجرتون بده..ولی من یکم گیج شدم این مقفداری که میزنیمو باید این هفته بخونیم؟؟؟؟؟؟
اگه اینطوریه پس من این هفته 5 تا صبح....
بقیشو یه روز کامل ..یعنی 3تا 4 رکعتی یه دونه 3 رکعتی.
اگه اشتباه متوجه شدم راهعنمایی کنید لطفا...

kakooey_m

عضو جدید
هفته اول

ش
نام
تعداد درخواستي صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
تعداد ادا شده صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
1​
venous_20
7
7
7
.​
.​
.​
2​
candela
3
3
3
.​
.​
.​
3​
sadansy
3
3
3
.​
.​
.​
4​
heshmat khan
7
7
7
.​
.​
.​
5​
m1990
2
2
2
.​
.​
.​
6​
سایه خانم
20
0
0
.​
.​
.​
7​
Ehsan_M
21
0
0
.​
.​
.​
8​
vahid_hse
50
0
0
.
.
.
9​
kakooey_m
7
2
2
.
.
.
10​
.
.
.
.
.
.
.

zahra_216

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه کار خوبی کردید.......
اما من اینقدر نماز قضا به گردنم هست که یادم نیست......اما باید شروع کنم به خوندن... فقط میشه بگید وقتی خوندیم اون مقداری رو که گفتیم باید اعلام کنیم؟؟؟؟
واسه من 20 تا نماز صبح بزنید فعلا..ممنون

zahra_216

عضو جدید
کاربر ممتاز
هفته اول

ش
نام
تعداد درخواستي صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
تعداد ادا شده صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
1​
venous_20
7
7
7
.​
.​
.​
2​
candela
3
3
3
.​
.​
.​
3​
sadansy
3
3
3
.​
.​
.​
4​
heshmat khan
7
7
7
.​
.​
.​
5​
m1990
2
2
2
.​
.​
.​
6​
سایه خانم
20
0
0
.​
.​
.​
7​
Ehsan_M
21
0
0
.​
.​
.​
8​
vahid_hse
50
0
0
.
.
.
9​
kakooey_m
7
2
2
.
.
.
10​
mahsa126
20
.
.
.
.
.

JavadMessi

مدیر بازنشسته
هفته اول

ش
نام
تعداد درخواستي صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
تعداد خوانده شده صبح
ظهروعصر
مغرب و عشا
1​
venous_20
7
7
7
.​
.​
.​
2​
candela
3
3
3
.​
.​
.​
3​
sadansy
3
3
3
.​
.​
.​
4​
heshmat khan
7
7
7
.​
.​
.​
5​
m1990
2
2
2
.​
.​
.​
6​
سایه خانم
20
0
0
.​
.​
.​
7​
Ehsan_M
21
0
0
.​
.​
.​
8​
vahid_hse
50
0
0
.
.
.
9​
kakooey_m
7
2
2
.
.
.
10​
mahsa126
20
0
0
.
.
.
11​
آیدا معمار
0
10
0
.
.
.
12​
dordoone
5
1
1
.
.
.
13​
yasna68
7
0
0
.
.
.
14​
Taßa§om
7
7
7
.
.
.
15​
golshan68
7
0
7
.
.
.
16​
بیسان
7
0
0
.
.
.
17​
.
.
.
.
.
.
.
18​
.
.
.
.
.
.
.
19​
.
.
.
.
.
.
.
20​
.
.
.
.
.
.
.

آخرین ویرایش:

dordoone

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا جواد پس چرا اسم من تو لیست نیست..جواب سوال منو نمیدید؟

yasna68

کاربر بیش فعال
سلام بچه ها جون
مرسی اقا جواد بابت اطلاع رسانی
منم 7تا نماز صبح
التماس دعا.......................... ;)