طراحی یک سیستم قدرت نمونه از تولید تا مصرف (1- اعلام آمادگی)

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
سلام دوستان بنده هم اعلام آمادگي ميكنم كمي رله و حفاظت كار كردم و يه چيز هايي بلدم

سلام
خیلی ممنون دوست خوبم
باعث افتخاره
والا ما هم منتظریم تا بچه ها از خواب و استراحت ایام بعد از امتحانات بیرون بیان تا شروع کنیم
ایشالا ازتون درسهای مفیدی بگیریم;)

kamyabshabrandi

عضو جدید
سلام ایده جالبی هست ولی باید ابتدا منابع رو مشخص کنیم بعدش از سیستم فشار ضعیف شروع کنیم چون ساده تر هست و گروه ها به هماهنگی رسیدن وارد پستها و نیروگاه ها بشیم

mhoseinjafari

عضو جدید
باعرض سلام
پروژه پایانی من طراحی تاسیسات الکتریکی یک کارخانه است
اگر در این زمینه نیازی به حضور بنده باشد تا آنچه آموخته ام در اختیار دوستان بگذارم با تمام وجود در خدمتم

Unknown_S

متخصص سیستم های قدرت
کاربر ممتاز
باعرض سلام
پروژه پایانی من طراحی تاسیسات الکتریکی یک کارخانه است
اگر در این زمینه نیازی به حضور بنده باشد تا آنچه آموخته ام در اختیار دوستان بگذارم با تمام وجود در خدمتم

سلام ایده جالبی هست ولی باید ابتدا منابع رو مشخص کنیم بعدش از سیستم فشار ضعیف شروع کنیم چون ساده تر هست و گروه ها به هماهنگی رسیدن وارد پستها و نیروگاه ها بشیم

سلام دوستان عزیز

ممنونم واسه شرکت در این تاپیک
دیگه فکر کنم کم کم باید شروع کنیم و همه دوستایی هم که اعلام آمادگی کرده بودن رو دعوت کنیم

من فکر میکنم که اول باید از بار ها و مصرف شروع کنیم. یعنی میزان توان، ولتاژ و ... اونها رو مشخص کنیم
چون در صورت مشخص نبودن بار ها، کار کردن درباره تولید بی فایده هست

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
دوستان بی زحمت وضع تاپیک رو روشن کنند، اگه فعلا قصد جدی برای پیگیری نیست و یا سرعت و فرصت کافی نیست، تاپیک از حال مهم خارج بشه و برای مدتی به صورت عادی بمونه چون برای تعداد تاپیکهای مهم محدودت داریم!

Ice Man

مدیر تالار مهندسی برق
مدیر تالار
همونطور که از اول فکر میکردم ظاهرا پروژه به جایی نرسیده، به هر حل به دلیل محدودیت در تاپیک های مهم و راکد موندن این تاپیک از حالت مهم خارج میشه و دوستان اگه مایل باشن به صورت تاپیک عادی موضوع رو پیگیری کنن.

hamed.amirahmadi

عضو جدید
سلام دوستان عزیز من هم در حد بررسی سیستم 1 اطلاعات دارم اگر برای شروع خوبه منم هستم