طراحی و تحلیل تقویت کننده های فرکانس رادیویی

رادیس

عضو جدید
سلام دوستان
من برای پروژه آز مدار مخابراتی منابع سایت میخوام که در مورد تقویت کننده های فرکانس رادیویی به طور کامل توضیحات داشته باشه:(
لطفا کسی منبع سایتی میشناسه به من کمک کنه ممنونش میشم:gol:

رادیس

عضو جدید
سلام دوستان
من برای پروژه آز مدار مخابراتی منابع سایت میخوام که در مورد تقویت کننده های فرکانس رادیویی به طور کامل توضیحات داشته باشه:(
لطفا کسی منبع سایتی میشناسه به من کمک کنه ممنونش میشم:gol:
ممنون که کسی پیدا نشد جوابمو بده)))))))))))))))))):

alireza_tc_eng

عضو جدید
ممنون که کسی پیدا نشد جوابمو بده)))))))))))))))))):
سلام
قرار نیست اینجا کسی از کسی طلبکار باشه .
شمایه مبحث کلان رو عنوان کردی و مطالب کاملی هم میخواین اگر همه چیز اینقدر راحت یه جا بود الان همه مهندس بودن . این مبحث اونم تو فرکانس های بالا خیلی گسترده میشه و باید قسمت قسمت تو نت سرچ بزنید .

یه سرچ تو گوگل بزنید البته به لاتین به موارد خوبی میرسید . هر مهندس خوبی قبل از هرچیز بلده خوب سرج کنه پس منتظر نباش یه چیز کامل ، راحت برسه دستت !
یا علی

رادیس

عضو جدید
سلام
قرار نیست اینجا کسی از کسی طلبکار باشه .
شمایه مبحث کلان رو عنوان کردی و مطالب کاملی هم میخواین اگر همه چیز اینقدر راحت یه جا بود الان همه مهندس بودن . این مبحث اونم تو فرکانس های بالا خیلی گسترده میشه و باید قسمت قسمت تو نت سرچ بزنید .

یه سرچ تو گوگل بزنید البته به لاتین به موارد خوبی میرسید . هر مهندس خوبی قبل از هرچیز بلده خوب سرج کنه پس منتظر نباش یه چیز کامل ، راحت برسه دستت !
یا علی
ببخشید عصبانیتون کردم ولی من طلبکار نبودم
خودم پیدا کردم من هیچ وقت منتظر نمیمونم . فک کردم شاید بتونم پروژمو کاملتر کنم
بازم عذر میخوام

alireza_tc_eng

عضو جدید
ببخشید عصبانیتون کردم ولی من طلبکار نبودم
خودم پیدا کردم من هیچ وقت منتظر نمیمونم . فک کردم شاید بتونم پروژمو کاملتر کنم
بازم عذر میخوام

بنده عصبانی نشدم اما برای کاملتر شدن پروژه تون باید سوالای ریزتر و جزعی تر بپرسید!!