طراحی موتور خودرو

milad0121

عضو جدید
سلام
اگه بخوام یه موتور طراحی کنم باید از کجا شروع کنم؟
دوستان در مورد طراحی موتور خودرو هر اطلاعاتی دارن بدن اگه کتابی هم هست معرفی کنن ممنون میشم.

خواستن توانستن است

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اگه بخوام یه موتور طراحی کنم باید از کجا شروع کنم؟
دوستان در مورد طراحی موتور خودرو هر اطلاعاتی دارن بدن اگه کتابی هم هست معرفی کنن ممنون میشم.

خواستن توانستن است
من فقط میدونم که خواستن توانستن است :D
امیدوارم موفق بشی ، منم دنبال یه طرحی میگردم شبیه این ، ولی موتور نیست.
اگر رشته ات مکانیکه که دیگه خودت اوستایی، من جای شما باشم میرم یه مکانیکی ،اگر شده شاگردی هم کنم با تمام تجهیزات موتور و وظیفه ی همشون آشنا میشم ، و سعی میکنم مشکلات و محدودیت های این سیستمی که یاد گرفتم رو برطرف کنم. کار دیگران رو لازم نیست کپی کنی، به فکر نو آوری باش
موفق باشی

milad0121

عضو جدید
من فقط میدونم که خواستن توانستن است :D
امیدوارم موفق بشی ، منم دنبال یه طرحی میگردم شبیه این ، ولی موتور نیست.
اگر رشته ات مکانیکه که دیگه خودت اوستایی، من جای شما باشم میرم یه مکانیکی ،اگر شده شاگردی هم کنم با تمام تجهیزات موتور و وظیفه ی همشون آشنا میشم ، و سعی میکنم مشکلات و محدودیت های این سیستمی که یاد گرفتم رو برطرف کنم. کار دیگران رو لازم نیست کپی کنی، به فکر نو آوری باش
موفق باشی
قربون داداش خیلی دوست دارم با این چالش تو زندگیم روبرو شم حتی اگر هم اخرش شکست باشه. ولی میدونم که موفق میشم البته با راهنمایی دوستان.
یه جمله معروف از هیتلر: اشکهای که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نرخته ایم.

alisaw

عضو جدید
کاربر ممتاز
قربون داداش خیلی دوست دارم با این چالش تو زندگیم روبرو شم حتی اگر هم اخرش شکست باشه. ولی میدونم که موفق میشم البته با راهنمایی دوستان.
یه جمله معروف از هیتلر: اشکهای که پس از هر شکست میریزیم همان عرقیست که برای پیروزی نرخته ایم.

آفرین به هیتلر :smile:
حالا که تصمیمت جدیه از این لینک شروع کن
http://mohandesyar.com/tag/%D9%85%DA%A9%D8%A7%D9%86%DB%8C%DA%A9-%D8%AE%D9%88%D8%AF%D8%B1%D9%88/