طبقه بندی ماشیهای بافندگی واندویلt

arash1969

عضو جدید
سلام
دوستان تصمیم گرفتم تا یه سری اطلاعات و فایلهایی که چند سالیه از منابع مختلف تهیه کردم در اختیار بقیه دوستان هم بزارم.
این اولین پست اگه بازخوردی نداشته باشم ، مقاله بعدی در کار نیست به تعداد دانلودها باید نظربدید.
ببینیم جامعه نساج ها چه می کنن.
(خودمونیم من که چشمم آب نمیخوره کسی نظر بده چه برسه به تشکر)

پیوست ها

• Van De Wiele.rar
    516.9 کیلوبایت · بازدیدها: 1

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
دوست گرامی سلام.ممنون از فایلی که گذاشتی .اما این اطلاعات تا موقعی که تازه هست میتونه برای دیگران جالب باشه اگه تاریخ انقضاء اون گذشت دیگه طالب نداره.(فکرشو بکن من بیام اطلاعات مربوط به اپن اند RH14 رو بذارم که ساخت 1993).من بعنوان دوست پیشنهاد میکنم اگه بازخوردی هم نبود شما به اشتراک گذاشتن اطلاعاتتون ادامه بدین.
راستی آقای مراد شمشیک(ترکیه) راه انداز و عضو تیم نصب شرکت واندویل از دوستان خیلی صمیمی هست اگه نیاز باشه میتونم شما دو دوست رو به هم ارتباط بدم.
همیشه یکی هست که اطلاعات جدید و مفید رو به آدم یاد بده پس چه بهتر شما ثوابش رو ببرید.

arash1969

عضو جدید
سلام
ممنون از نظراتوت .بهرحال اینم واسه خودش نظریه
ولی من فکر میکنم کسی که الف و نمیدونه نمیتونه یه دفعه بره سراغ "ی" (اینم فقط جهت اطلاع رسانی و سیر تکامل و طبقه بندی دستگاههای واندویل)
من همیشه از اطلاعات جدید استقبال می کنم .
لطف می کنید اگر با این اقای ترک ارتباط بدید دعات می کنم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

arash1969

عضو جدید
HCP X2 INSTALLATION INSTRUCTIONS

HCP X2 INSTALLATION INSTRUCTIONS

سلام دوباره
یکی از دوستان فعال انجمن درخواست مقالات بروزتر کرده بودن گفتم شاید بهتر باشه از جدیدترین ماشین بافندگی واندویل هم یه چیزایی بزارم.
امید است که مقبول افتد. البته خوب بهتره از نصب شروع کنم. HCP x2
:smile::smile:

پیوست ها

• Manual_EN_CRPT_M_INSTL.pdf
    1.3 مگایابت · بازدیدها: 1

hadi.textile64

مدیر تالار مهندسی نساجی
مدیر تالار
سلام دوباره
یکی از دوستان فعال انجمن درخواست مقالات بروزتر کرده بودن گفتم شاید بهتر باشه از جدیدترین ماشین بافندگی واندویل هم یه چیزایی بزارم.
امید است که مقبول افتد. البته خوب بهتره از نصب شروع کنم. HCP x2
:smile::smile:

ممنون مهندس
ولی فایل ایراد داره باز نمیشه

ramin hajeb

متخصص ریسندگی الیاف کوتاه
با سلام. براتون ی پیغام فرستادم . باز اگه مشکلی بود خبرم کنید.

arash1969

عضو جدید
HCPx2 Operation manual CRP Family جدیدترین دستگاه بافندگی واندویل

HCPx2 Operation manual CRP Family جدیدترین دستگاه بافندگی واندویل

سلام دوستان . این هم در واقع دفترچه کاربر این دستگاه جدید شرکت واندویل که اخیراً هم خیلی وارد ایران شده .فکر کنم برای دوستان که در شرکتهای فرش مشغول بکارند جالبتر باشه.:):D:D:D

پیوست ها

• Manual_EN_CRPT_M_OPERT.rar
    3.7 مگایابت · بازدیدها: 1
بالا