[ صورتجلسه ] درخواست و ارائه

shojaei2256

عضو جدید
دوستان عزیز ...نیاز سریع به سری صورتجلسه و فرمهای مورد نیاز کارگاهی دارم با فرمت ورد ......اگه راهنمایی هم کنید ممنون میشم ...به نظر شما پیمانکار چه فرمهایی رو نیاز داره ونوع کار هم یه کارخانه لاستیک سازیه از ابتدای ساخت تا راه اندازی و تحویل....با تشکر :smile:

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Rah Pardaz

همکار مدیر تالار مهندسی عمران متخصص راهداری
کاربر ممتاز
دوستان عزیز ...نیاز سریع به سری صورتجلسه و فرمهای مورد نیاز کارگاهی دارم با فرمت ورد ......اگه راهنمایی هم کنید ممنون میشم ...به نظر شما پیمانکار چه فرمهایی رو نیاز داره ونوع کار هم یه کارخانه لاستیک سازیه از ابتدای ساخت تا راه اندازی و تحویل....با تشکر :smile:

با سلام دوست من ........

عرض کنیم خدمت شما دوست عزیز که
انجام هر مرحله از کار ساختمان نیاز به صورتجلسه داره .............

- تحویل زمین
- پی کنی
- آرماتور بندی
- بتن ریزی
- صورت جلسه تحویل موقت
- صورت جلسه تحویل نهایی
و غیره........

نوشتن صورت جلسه .............. الان یک متن بنده می نویسم ........ شما با توجه به موضوع کارتون اون رو تغییر بدید.

بسمه تعالی

((صورت جلسه تحویل موقت))

موضوع صورت جلسه : تحویل موقت ساختمان راهداری واقع در محور سبزوار - نیشابور کیلومتر 00+15 تاریخ :1393/01/23
موضوع قرارداد :
شماره قرارداد :
پیمانکار :
مدت قرارداد
شروع به کار :
خاتمه کار :
دوره تضمین :
________________________________________________________________________________________________________________________________________________

در خصوص ساخت ساختمان راهداری در محل اشاره شده و با عنایت به اینکه موضوع قرارداد تحت نظارت این شرکت انجام گردیده است بشرح ذیل مورد تایید اعضای کمیسیون می باشد .

شرح مختصری از عملیات انجام گرفته : احداث یک دستگاه ساختمان راهداری به مساحت 90 متر مربع طبق نقشه ابلاغی در قرارداد

اعضای کمیسیون :
- شرکت مجری : شرکت ...........
- ناظر مقیم : آقای ...........
- ناظر عالیه : آقای ............
- رئیس ...........