صوتی سخنرانیهای دکتر آزمندیان

parham.jun

عضو جدید
آخرین ویرایش:

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز

ممنون دوست عزیز.من قبلا این سخنرانیو داشتم.واقعا عالی هستش.به دوستای دیگه هم پیشنهاد میکنم دانلود بکنند.
دکتر آزمندیان لیسانس مکانیک از دانشگاه شریف دارند و فوق و دکترا و فوق دکتراشون رو تو رشته تحلیل سیستم از آمریکا گرفتند.و هم از لحاظ علمی و هم مادی یکی از موفق ترین افراد کشورمون هستند.من که بوجود ایشون افتخار میکنم.:gol::gol::gol:

Ros3

عضو جدید
میشه بیشتر توضیح بدید که موضوع این فایلا چیه؟
من اخیرا فایلای تکنیکای موفقیت دکتر شاهین فرهنگ رو گوش دادم خیلی تو زندگیم تاثیر گذاشت.
موضوع این فایلا هم در همین رابطه هست؟

reynolds_nike

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بیشتر توضیح بدید که موضوع این فایلا چیه؟
من اخیرا فایلای تکنیکای موفقیت دکتر شاهین فرهنگ رو گوش دادم خیلی تو زندگیم تاثیر گذاشت.
موضوع این فایلا هم در همین رابطه هست؟

من دکتر شاهین رو نمیشناسم.
تو ایران یکی احمد حلت و دکتر آزمندیان از همه معروف تر هستند.ولی واقعا دکتر آزمندیان یک چیز دیگست.
موضوع فایل در مورد هرچی که بخوای هستش کافیه گوش بدی و به بقیه توصیه کنی.

در هر صورت من پیشنهاد میکنم گوش کنی.و دیگه اصرارم نمیکنم چون قضیه لوس میشه!!!!

• Like
واکنش ها: Ros3

Ros3

عضو جدید
من دکتر شاهین رو نمیشناسم.
تو ایران یکی احمد حلت و دکتر آزمندیان از همه معروف تر هستند.ولی واقعا دکتر آزمندیان یک چیز دیگست.
موضوع فایل در مورد هرچی که بخوای هستش کافیه گوش بدی و به بقیه توصیه کنی.

در هر صورت من پیشنهاد میکنم گوش کنی.و دیگه اصرارم نمیکنم چون قضیه لوس میشه!!!!
نیازی به اصرار نیست چون در نهایت این خودم هستم که تصمیم میگیرم تا آخرش گوش بدم یا نه ( در واقع الان تصمیم گرفتم یکی دو فایل گوش بدم ببینم چجوریه)
ولی فعلا با این لینکا مشکل دارم !!!

fifa

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حرفهاش منو یاد این جملات حضرت علی (ع) انداخت:

مراقب گفتارت باش که رفتارت می شود، مراقب رفتارت باش که عادتت می شود، مراقب عادتت باش که شخصیتت می شود و مراقب شخصیتت باش که سرنوشتت می شود.

Nc22

عضو جدید
تعریف ایشون و قبلا خیلی شنیدم.از کسایی که تو کلاساش شرکت کرده بودن.همشونم واقعا تغییر کردن و اون کلاسارو نقطه تحول زندگیشون میدونن.فک نمیکردم فایل صوتیش باشه.واقعا ممنون.........;)

AvA-6586

کاربر فعال تالار حسابداری ,
کاربر ممتاز
واقعا عالی بووووووووود
ممنون:gol:

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یادش بخیر ، اونموقع ها که تازه داشت برا خودش اسم و رسمی به هم میزد چند تا اساتید دانشگاه ازش درخواست جلسه مناظره کرده بودن ببینن این حرفا چیه داره تحویل مردم میده ولی هیچوقت حاضر به جواب دادن نشد