[ صنعتی ]گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس

designer.Ali

عضو جدید
گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس

مـنـــــــبـع : www.archdaily.com

طراح هلندی رابرت ون امبریکس Robert van Embricqs گلبرگ های صندلی گل مانند را ایجاد کرده . خیلی آسان است که مجموعه بزرگی از صندلی های مختلف را در طول سالها در تمامی اشکال و اندازه ها جمع آوری کرد . پایه و اساس هر صندلی سطح صافی است که شما در نهایت روی آن مینشینید . با استفاده از این مفهوم به عنوان نقطه شروع ، من برش های متعددی در سطحی صاف ایجاد کرده ام که در رشته های مختلفی مانند پرتو از سطح برش داده شده کشیده می شوند . اینها ویژگی های اولیه اما متمایز هر صندلی را ایجاد می کند
[FONT=&quot]: [/FONT][FONT=&quot]محل نشستن ، قسمت تکیه گاه و پایه ها . ریتم تیرهای چوبی به صندلی حالتی ارگانیک می دهد . برش ها زمانی که صندلی در حالت اولیه است ، بیشتر قابل رؤیت هستند . اما در مرحله ساخت ، من هنوز نمی دانم که در آخر صندلی به چه شکل در می آید که از طریق قوس های مختلفی از تیرهای چوبی که صندلی از آنها ساخته شده ، مشخص می شود . به عنوان یک طراح ، من ارتباط ویژه ای با مواد به کار رفته داشتم . قالب بندی کردن صندلی به فرم نهایی آن ، احساسی شبیه به تعریف یک همکاری خاص و سخت بین من و مواد است و در حالت صاف ، رنگ های مختلف کمک به تعریف مناطق مختلف صندلی می کند . [/FONT] :

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس indoor

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس modern

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس outdoor

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس simpel

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس terrace

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس the petals

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس trendy

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس unique

گلبرگ های صندلی به شکل گل از رابرت ون اِمبریکس white

بالا