[ صنعتی ]کالسکه عروسی سلطنتی از رضا اسماعیلی

designer.Ali

عضو جدید
کالسکه عروسی سلطنتی از رضا اسماعیلی

مـنـــــــبـع : www.archdaily.com

میلیونها نفر در این لحظه به یاد ماندنی منتظر یکی از مهمترین مراسم عروسی در این چند سال اخیر هستند ، زمانی که پرنس ویلیام و کیت میدلتون رسمأ زن و شوهر می شوند . در هنگام تماشای این عروسی سلطنتی ، بسیاری از شما خواهید گفت : این کالسکه شاهی قدیمی و زشت برای عروس و داماد چیست ؟! من فکر می کنم آنها به یک مدل جدید نیاز دارند . رضا اسماعیلی ، معمار و طراحی که در حال حاضر در دفتر زاها حدید در لندن مشغول به کار است ، در این باره فکر کرده و تصمیم به طراحی یک کالسکه سلطنتی جدید گرفته . به گفته او : من کالسکه را به گونه ای دیگر تصور کردم ، مانند یک افسانه ، یک پرنده درخشان ، یک حباب شفاف با دم تشریفاتی یا چیزی که مراسم عروسی را تبدیل به یک رویداد فرهنگی کند ، کالسکه ای که مردم بریتانیا ، تا مدتهای طولانی از آن صحبت کنند . برش لبه کالسکه به صورت حرفه ای طراحی شده تا شاهزاده و شاهزاده خانم به راحتی بتوانند از آنجا برای مردم دست تکان دهند ، جادویی عاشقانه که قلب آنها را برای همیشه پر خواهد کرد . فقط چشمان خود را ببندید و کالسکه ای با شیشه هایی کروی شکل ، ساخته شده توسط تولیدکنندگان شیشه بریتانیا ، را تصور کنید . این کالسکه که نشان دهنده دوران مدرن است ، یک دم ظریف منحنی و بلند دارد که از پلاستیک شیشه ای تقویت شده ، شکل گرفته ، همه به رنگ سفید با الگوها و نقوش برگرفته از گل .

بالا