صنعتی اصفهان

pouyan68

عضو جدید
اوی رفیخ برقی ندی که 4 تا پروژه تودست وبالش باشه؟؟؟؟
اوی دوسم برخی ارشد نهولی کاری نداره برام یبار ک بیام دانشکده با همشون رفیخ میشمپروجه چی چی میخای؟بوگو یبار میام دانشکدتون اسد جور میکونم کاری نداره که برامخخخخخخ

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اوی دوسم برخی ارشد نهولی کاری نداره برام یبار ک بیام دانشکده با همشون رفیخ میشمپروجه چی چی میخای؟بوگو یبار میام دانشکدتون اسد جور میکونم کاری نداره که برامخخخخخخ

بیمیر تونم.همینم مونده با تو توو دانشکده قرار بذارم.یه عمر خودما ضفط کردم

pouyan68

عضو جدید
بیمیر تونم.همینم مونده با تو توو دانشکده قرار بذارم.یه عمر خودما ضفط کردم

خودد بیمیر
من نگفدم با من قرار بذار تو دانشکده
درس بوخون میفمی حرفمو ناسلومتی ارشدی خیر سرتگفدم من بیام دانشکده برق با بچه هاس اشنا میشم سریع نه با تو
اخه من با تو واس چی چی باس اشنا شم؟
تبغ کودوم دلیل و منتغ؟

خوب خوددا بمن چسبوندیا جلدی
بذار بیای عرغدا بخشکد بعد
خخخخخخخخخخخخخخ

pouyan68

عضو جدید
من خوابگاهیم خودم ماشالا اصفهانیا مهمون نوازیشون عاااالیع

oooooخخخخخخخخخخخخخ
شوووووووما لفط دارین اینا همه میگن خخخخخخخخ
بچه های م-شیمی کاریشون درسس
راسی تو زمینه ی نانو مواد اساتید تو پروژه ها نیاز به یه موادی ندارن؟
هستمااا
به شدت نیازمند مقاله های ای اس ای هستم

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودد بیمیر
من نگفدم با من قرار بذار تو دانشکده
درس بوخون میفمی حرفمو ناسلومتی ارشدی خیر سرتگفدم من بیام دانشکده برق با بچه هاس اشنا میشم سریع نه با تو
اخه من با تو واس چی چی باس اشنا شم؟
تبغ کودوم دلیل و منتغ؟

خوب خوددا بمن چسبوندیا جلدی
بذار بیای عرغدا بخشکد بعد
خخخخخخخخخخخخخخ

میگن صنعتی ها جنبه شوخی ندارنا راست گفتن والااااااااااااا
حالا اشنا شدی یا نه؟
روت هساب کنم یا نه؟
میگم چیکا تریا دانشکده از سرویس دهی به خانوما معذورس؟

pouyan68

عضو جدید
میگن صنعتی ها جنبه شوخی ندارنا راست گفتن والااااااااااااا
حالا اشنا شدی یا نه؟
روت هساب کنم یا نه؟
میگم چیکا تریا دانشکده از سرویس دهی به خانوما معذورس؟

oooooo
خخخخخ
من جنبه شوخی دارم تو نداری من فقط مثی خودد جواب دادم همین
اشنا نه نشدم
کاری ازم بر بیاد هسطم
تریا؟نمیدونم ولی برو تریا نگین مخصوص خانوماس
البته اگ منظورت تریا نویده که فقط مختص پسراس شوما برو تریا نگین که مختص خانوماس
سرویس دهی داره برا خانوما تر یا نگین. تریا دانشکده مکانیکم میتونی بری

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود بر دوستان دانشگاه صنعتی، دانشگاهتون خیلی توپه و اساتیدش خیلی شاخصن، یه موقعی سومین دانشگاه برتر ایران به حساب می اومد اما حالا شده دومین! انشاالله اینجوری که داره بی ادعا و جدی پیش میره شریف رو هم تو جیب می زاره.
:gol:

melodi88

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درود بر دوستان دانشگاه صنعتی، دانشگاهتون خیلی توپه و اساتیدش خیلی شاخصن، یه موقعی سومین دانشگاه برتر ایران به حساب می اومد اما حالا شده دومین! انشاالله اینجوری که داره بی ادعا و جدی پیش میره شریف رو هم تو جیب می زاره.
:gol:

قوربون شوما ما همیطور بریم بالا منفی هم میشیم

amir21000

عضو جدید
ما که داخل دانشگاهیم بالا رفتنی نمیبینیم نمیدونم ملت چطوری میگن هر روز رنک دانشگاه بالاتر میره اگه با افزایش درامد اساتید میره بالا که ....

احسان آراس

عضو جدید
ما که داخل دانشگاهیم بالا رفتنی نمیبینیم نمیدونم ملت چطوری میگن هر روز رنک دانشگاه بالاتر میره اگه با افزایش درامد اساتید میره بالا که ....
چند روز پیش پیش مهندس شریفی پور همین که برنامه نویسی سی دستش هست بودم میگفت قدر دانشگاتون رو بدونید خیلی رنکش بالاست و از این حرفا....دلم میخواست همونجا بهش بگم همین فکرا رو کردی که پدر بچه ها رو با این سی در آوردی دیگه.پیش خودش فکر کرده چون رنک دانشگاه بالا هست باید پدر کسی که میخواد سی پاس کنه رو دربیاره

amir21000

عضو جدید
من خوشبختانه با شریفی پور کلاس نداشتم اما دیدم دوستام چه بلایی به سرشون اومده ... با معاون فرهنگی حال حاضر دانشگاه کلاس داشتم و اینقدر مورد عنایت ایشون قرار گرفتم که نگو بعد ادعاهایی هم دارند که نگو ...
مثلا استاد الکترومغناطیس حاضر نیست برگه ما رو بررسی کنه میگه اگه اعتراض داری پاشو بیا برگتو ببین ... اخه اینا رو کجای دلم بزارم ...

YaZahra313

عضو جدید
دوستان بنده به قدری این ترم بی عدالتی و بی منطقی دیدم دربین اساتید که نگو...
وضعیت همه همینه تو این دانشگاه متاسفانه:(

polymer77

عضو جدید
سلام دوستان و مهندسان عزیز ... کسی هست اطلاعاتی از دانشگاه برام بده مخصوصا پلیمر

ehsan.mec89

عضو جدید
سلام،میشه در مورد ارشد مکانیک گرایش تبدیل انرژی در مورد نمره دادن استاداش و رنج معدلا و جو دانشگاهیش توضیح بدین؟

mersad20

کاربر فعال
سلام دوستان گل
سوالم این بود که برای خوندن دوره دکتری در دانشگاه صنعتی اصفهان چند روز در هفته درگیر خواهیم شد ؟
من در یک شرکت خصوصی کار میکنم نهایتا میتونم چهارشنبه . پنج شنبه و جمعه را نرم سر کار به نظرتون میتونم بیام دانشگاه دولتی دکتری مکانیک بخونم ؟

بالا