صندلی داغ behzadk2019

وضعیت
موضوع بسته شده است.

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
سلام داداشی .. خسته نباشی

بهزاد دوست دارم واقعا عالی این سوالام رو جواب بدی .. درسته من سوال پرسیدم .. ولی با این سوالام خواستم بهت اون چیزایی که میدونم رو یاد بدم ..

حتی دوست داشتی هیچ کدوم رو جواب نده .. ولی دوست دارم با تمام وجودت سوالام رو درک کنی .. :redface:

1. با حست این واژه ها رو برام توی پنج حرف بنویس :

سبز :
محبت :
آرزو :
معرفت:
عشق :
خدا :

2. یه موسیقی که خیلی دوستش داری رو بگو

3. سوالات دو گزینه ایی :

دوست داری شب , مهتابی باشه یا نه :

شهر خاکستری یا آبی :

ماه یا خورشید :

هندوانه یا خربزه :

موندن یا رفتن :

رویا یا واقعیت :

آشنا یا غریبه :

3. فصل ها و ماه ها :

فصل قصه هات کدومه ؟!!

ماه عاشقیت کدومه ؟!!

فصل غصه هات کدومه ؟!!

ماه قشنگت کدومه ؟!!

4. این عبارت رو تفسیر کن : "اگه بی راهه نباشه , جاده هم معنی نداره"

5. دوست داری لحظات رو جستجو کنی ؟!! اگه آره دوست داری با چه کفشی توی اون قدم بزنی ؟!!

6. پررنگ ترین چیزی که میتونه تو رو نجات ابدی ببخشه .. بنظرت چیه ؟!! چقدر اونو میشناسی ؟!! چقدر دوست داری بشناسیش ؟!! چقدر همت میکنی که بشناسیش ؟!!
اصلا اگر بشناسیش فکر میکنی چیکار کنی ؟!!

7 . دوتا از کارهایی که واقعا از ته دل دوست داری انجامش بدی چی هست ؟!!

8. یه جمله بنویس که هر دومون دوستش داشته باشیم :redface: (اگر بتونی جمله ایی بگی که همه دوست داشته باشن واقعا عالی تر هست:smile:)

9. با دیدن این عکسا .. اون حسی که پیدا میکنی بگو : (اگر هم تونستی ربطی بین عکسایی که گذشتم پیدا کنی .. خیلی خیلی عالی میشه )

10 . این دکلمه رو توی صندلی داغم برام گذاشتن .. وقتی گوشش میدم یه حس خوبی پیدا میکنم .. دوست دارم تو هم گوشش کنی و اگر دوست داشتی حست رو هم در حین شنیدنش برام بنویسی .. اینجا کلیک کن

========================
تمام سوالاتم اینا بود .. سوال دیگه ایی ندارم .. فقط برای این دعا رو میکنم :
"انشاالله بهترین ها مشتاقت باشن"

Touch of Pink

عضو جدید
سلام داداش امیدوارم خسته نباشی و چش درد و سر درد نداشته باشی!!;)

حالا با حوصله جواب بده :

می گن فلانی قسم خورده یعنی چی؟ مگه قسم خوردنیه؟

تام یا جری؟

احمق ترین مخلوق خدا با دلیلت برای حماقتش؟

داری غذا میخوری خیلی هم گرسنته یهو تو دهنت یه مو خیلی بلند پیدا میشه چیکار میکنی؟

تا حالا شلوارت سوراخ شده؟

تو مهموني رسمي تا حالا ضايع شدي؟ اگر شدی چه طوری ؟

تا حالا به ماشيني لگد زدي صداي آژيرش بلند شه؟

ناپلون میگه : ازدواج پایان تمام عشق هاست. چقدر با این گفته موافقی؟

تا حالا كسي را كه خوابه اذيت كردي؟

Touch of Pink

عضو جدید
:cool:.........

* حیای گربه در هنگام باز بودن درب دیزی کجاست؟
:surprised:

* آتش نشانی آتیش بگیره به کجا زنگ میزنه ؟
:cry:

* اگر این سایت رو نداشتی که بهش سر می زدی چه کار می کردی؟
:cool:

* تا حالا تو چت دختریو سر کار گذاشتی ؟ اگه آره چجوری؟
:biggrin:

* پشه ها روزا کجا می رن؟
:confused:

* آیا مرد رو جنس برتر میدونی؟
:warn:

* همین الان توی جیبت چیا هست؟
:whistle:

* چلو کباب یا آب گوشت؟
:love:

Touch of Pink

عضو جدید
اجاق گاز چیست و چگونه از آن استفاده میکنن ؟؟!!!

تا حالا چند بار چای یا شربت ( نوشیدنی ) آوردی بدون اینکه سینی رو تبدیل به استخر کنی ؟؟

تفاوت های بنیادی بین نیمرو و تخم مرغ آبپز چیست ؟؟( ذکر 10 مورد الزامیست !!!!!!!!!!!!!)

آیا گم کردن راه و آدرس پرسیدن از کسی به معنی از دست دادن هویت برای یک مرد است ؟؟

به نظر شما آیا از لحاظ ژنتیکی غیر ممکنه که یک مرد از رانندگی خانوما ایراد نگیره ؟؟

آیا هدیه دادن به یک خانوم سلامتی یه مرد رو به خطر میندازه ؟!!

Touch of Pink

عضو جدید
چاکریم...
کرتیم...کورتیم...اتیشه س...بوووووووووق...فوت کن فنا شیم

خوب دوباره شروع میکنیم...وسایله کاره منو بیارین میخاممم حرف بکشم ازش....

توچشایه من نگاه کن بگو ببینم تا حالا تقلب کردی؟؟؟

معمولا چجوری تقلب میکنی؟؟؟

تا حالا حین تقلب گرفتنت؟
؟بگو اونموقع چه حسی داشتی؟؟ترجیحا تصویرتو بذار درحین لو رفتنت!

دوست داری با دوست من که دوست داره با دوسته تو دوست بشه دوست بشه...؟؟؟
:D

الان چه لباسی پوشیدی؟؟؟

اگه یکی رو لباسه نوت که تازه خریدی چیزی بیریزه (به عمد)چیکارش میکنی؟؟(مثلا من)

کی گفت پاشی بیای اینجا..هان؟؟؟

یه جوک اصفهونی بگو دادا
بگو نترس...

دوس داشتی کی جایه تو الان رو صندلی داغ بود؟؟؟

اگه من الان بگم 100 هزار تومن میخام بهم قرض میدی؟؟؟درووووووووغ...

برگه ها بالا.....

خیلی لفت میدی و فس فس میکنی....5 نمره به خاطر این کارت ازت کم میکنم....:دی

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
100 در 100 آقای بهزاد

خو حالا بوگو که:

1.عصبی میشی آیا؟ هر کسی عصبی میشه . هر کسی میگه نه نمیشم .یکم دروغ میگه . کم میشم عصبی
زیاد؟
کم؟
موقع عصبانیت چی کار میکنی؟ خو اولش یکم سعی میکنم اروم باشم . ولی بعدش یه داد میزنم که زمین بلرزه

2.نظرت در مورد زندگی چیه؟ تکراری . اینو قبلن جواب دادم
3.ممممم....زندگیت چه رنگیه؟چرا اونوقت؟ خو زندگی من میشه گفت صورتیه . من که خوشم میاد از این زندگی . خوشی نیست تنها ولی کسایی هستند دور ورم که زندگی که سخت هست رو به اسون تبدیل کردن

4.دوس داشتی الآن کی پیشت باشه؟ دقیقا منظورتو متوجه نشده .یعنی چی؟؟ ولی خو سوال سختی پرسیدی . نمیشه بگم که دقیقا کی

5.اسمت رو دوس داری؟ خیلی خیلی خیلی خیلی زیاد
مممم...دوس داشتی اسمت شی شی باشه غیرِ آقای بهزاد؟ هیچی . من اسم رو خیلی دوست دارم . به غیر بهزاد هیچی

6.معلم اول دبستانت کی بود؟یادته؟ بله . خانم نقیبی رکنی بود . خیلی خوب یادمه .. اخه همین یه ماه پیش دیدمش تو خیابون . کلی با هم حرف زدیم
یه خاطره ی اول دبستانی میتونی بگویی؟ بله . من یه کسی بودم که باید خودم معلممم رو انتخاب میکردم . از همون اول دبستان یه معلم مرد افتاد سر کلاس من . منم خوشم نیومد . داد و بیداد که باید عوض بشه . همه مدرسه میگفتن که خوبه این معلم اقاهه ولی من قبول نکردم . تا اینکه خودم معلمم رو از وسط همه معلمها انتخاب کردم . در طول دوران تحصیل اول دبستان هم کلی خاطره دارم از ایشون
هنوز دوستای اول دبستانت رو میبینی آیا؟ نه نمیبینمشون

تشکر مجدد از شوما....

مرسی مهدیه جان . با سوالاتت کلی خاطره به یادم اوردی .

behzadk2019

کاربر ممتاز
بازم خوش اومدی داداشم
و باز هم من......

نظرت راجع به شکلای زیر چیه ؟ هر چی به ذهنت میرسه بگو . یاد چی میوفتی ؟
میتونی اسم کسی رو هم بذاری جلوشون

1.
این یاد یه کسی منو انداخت که همش اینطوری میکرد . کلی خنده داشت .

2.
خو یاد کسی که یه کاری کرده که میخاد ببینه کسی فهمیده یا نه و یا اینکه میخاد ببینه چه کسایی هستن

3.
یاد مادران میندازه که به خوبی از بچه هاشون مراقبت میکنن

4.
یاد شبکه pmc افتادم تا اینو دیدم . یاد شادی

5.
یاد ماشین لباسشویی 20 سال پیش افتادم که وقتی روشنش میکردیم باید 20 نفری میگرفتنش تا راه نیافته برای خودش . ولی الان نمیدونم کجاست این عجوبه

6.
خو این یاد شیطان پرستی .یا همونی اهنگ برنامه شوک انداختم

7.
یاد موزیکهایی که به ادم ارامش میده

8.
یاد وقتی که مامانت میگفت هواپیما اومدددددد . دهنتو باز کن

9.
یاد نرمش صبح گاهی مدرسه که همش بدبختی بود . اول صبح و نرمش:(

10.
یاد خود برنامه زرو افتادم . اون ادم چاقش که به پشتت علامت زرو رو میزد:smile:

11.
یاد بامشاد افتادم که میگفت پشت بلند رو نگاه کن

12.
یاد یه نفری افتادم که خودشو از پل انداخت خودکشی کرد .

مرسی بردیا جونم

behzadk2019

کاربر ممتاز
چرا باید بکشمت . ولی سوالات خیلی جالبه . تو انگار خیلی دوست داری بری زمان بچگیت

بهزاد من نکش.....:D
حیفم اومد اینارو ازت نپرسم........

1. چه چیزی تو رو به هیجان میاره ؟؟
خو خیلی چیزا هست نمیشه یه چیز خاص رو بگم

2. چی باعث میشه کنجکاو شی ؟؟
مثلن وقتی یه کسی یه کاری کنه که به نظرم جالب باشه .دوست دارم ببینم چرا این کار رو کرد . ازش میپرسم اگه شد

3. 10 تا از خواص قارچ ؟؟

ـ قارچ دارای 5/1 ـ 6 درصد پروتئین است كه 70 تا 90 درصد آن جذب بدن می‌گردد همچنین به علت پایین بودن اسید اوریك آن بسیاری از پزشكان مصرف آن را برای سالمندان و مبتلایان به نقرس وبیماریهای مربوطه توصیه كرده‌اند .

ـ دارای ویتامین‌های B2 - B1-B12 - B6 - C و H است كه برای محافظت از پوست و ایجاد آلرژی در بـدن ، سلامت سیستم عصبــی، سلامت پوست و چشـم و بافتـهای بدن ، تشكیل اسیــدهای چرب ضروری در سیستم عصبی و ماهیچه‌ها ، درمان كم‌خونی و جلوگیری از بروز ضایعات در مغز و ستون فقرات نقش اساسی دارند كه البته در صورت استفاده از روش‌های صحیح پخت‌، فریز و خشك كردن خواص تمام این ویتامین‌ها حفظ می‌گرد

4.این شعر رو به یه نفر تقدیم کن :

به تو می اندیشم
تو که از جنس بلور
تو که از جنس گل و شاپرکی
به تو می اندیشم
تو که از جنس خدا
تو که از پاکی گل پا ک تری
تو که از جنس بهار
تو که از جنس طلوع
تو که پاینده تر از هر چه غروب
به تو می اندیشم....

بچه منو تو اینجور موقعیتا قرار نده .نمیشه بگم

5. جلوی هر کدوم از این لقب ها اسم یکی از بچه های باشگاه رو بنویس :
من یکی رو نمیزام .بعضی هاش دو تا میزارم

فعال ترین کاربر:
همه میشه یه جورایی
کم پیدا ترین :
ندا
شوخ ترین :
امیر حسین و اوا
با جنبه ترین:
اوا و امیر حسین و نیلو و................
شجاع ترین:
احسان
مهربون ترین:
اوا و امیر حسین
شلوغ ترین:
مرجان
تکراری ترین:
هیچکس
لوس ترین:
هیچکس
بامزه ترین:
نی نی باشگاه
جدی ترین:
محمد اقا
خوش تیپ ترین:
ندیدمشون که
ريسك پذير ترين :
نمیدونم کی رو بگم
احساسي ترين :
امیر و شیدخت
بي احساس ترين :
هیچکس
با حوصله ترين :
خیلی ها هستن
عشقولانه ترين :
امیر
با كلاس ترين :
همه
بي كلاس ترين :
هیچکس
بي سليقه ترين :
هیچکس
با سليقه ترين :
همه
با انظباط ترين :
امیر حسین
باحال ترين :
همه
مثبت ترين :
همه
خبيث ترين :
هیچکس
مغرور ترين ( غرور كاذب ) :
هیچکس
خاكي ترين :
همه
خوش ذوق ترين :
همه

6. فکر میکنی مثله خودت ( با خصوصیات شما ) چند نفر رو کره زمین هست ؟ تو کره های دیگه چی ؟/
خو میشه هر کسی مثل من باشه . تو کره های دیگه فکر نکنم کسی باشه

7. اگه طراح بودی به جای این لوگوی گوگل چی میزاشتی ؟؟
میدادم به چند که با هم طراحی کنن . اخه سایت مهمی هست

8. اسم 20 تا از بچه های باشگاه رو بگو و بهشون از 10 تا 100 نمره بده ( نمیتونی به بیشتر از 5 نفر نمره بالای 90 بدی )

یعنی چی نمیشه بیشتر از 5 بدی . من به همه بچه های باشگاه نمره 100 میدم

9. دمای صندلی چطوره ادامه بدیم ؟؟
دماش الان چند درجه اس ؟؟ به سلسیوس و فارنهایت و سانتی گراد و اهم و نیتون و کیلو و ... دمای صندلی داغ اولش خیلی بالا بود .اخه نیلوفر یه سوال پرسید که باورم نمیشد بخاد این بلا رو سرم بیاره . ولی الان خیلی خوب شده

10. اگه بین دزدای دریایی گیر بیفتی چیکار میکنی ؟؟
خو هیچی . زنگ میزنم به امیر تا با کشتیش بیاد منو نجات بده

11. سه تا انتقاد از من ( جدی و واقعی )
1- خیلی شلوغی
2 - یکم تند ناراحت میشی
3- یکم به فکر درسات باشه .اخه من که ندیدم بری تو تالار رشته خودت فعال باشی

مرسی بردیا جان

behzadk2019

کاربر ممتاز
به نام مهربان ترین...
سلام
:smile:

1.منی که باید منت باشه رو پیدا کردی؟؟؟ملاکایی که اون من باید داشته باشه چیه؟؟؟ خو به نظرم هنوز زوده که پیداش کنم ... ملاکای خاصی ندارم ولی مثل خودم باشه یا از من بالاتر باشه

2.این منی که الان منته چند درصد از اون منیه که باید منت باشه؟؟
من الان هیچکس رو ندارم که منم باشه

3.چرا تنهایی احساسه دو گانه ایه؟؟؟یه وقتایی دوسش داری یه وقتایی ازش متنفری؟؟؟
خو بر میگرده به حسی که قبلش داشتی و شایدم حسی که دوست داری و باور کردی اینطوری نشون میده و میتونه هم برگرده به مشکلاتی که داشتی و داری . نحوه زندگی کردن هم روش تاثیر داده و نحوه ارتباطی که با دیگران داشتی و شخصیتی که داری

4.تو بیشتر کدوم حالت از سئوال بالا رو تجربه میکنی؟؟؟
من بیشتر حالتی پیش اومده برام که تنهایی رو دوست دارم

5.اگه یه رنج داشتی از عشق,دوست داشتن,دوست نداشتن و تنفر کدوم جفت رو واسه آدمی که باهاش در رابطه ای انتخاب میکردی؟؟عشق و بعدش تنفر (یا حتی برعکس!!!) یا دوست داشتنو دوست نداشتن؟؟؟
به نظرم کسایی که میگن تنفر الکی میگن .اخه ادم نمیتونه حس تنفر رو داشته باشه .ته دلش یه دوست داشتنی داره نسبت به اونی که مورد رنجش قرار داده . من دوست داشتنو و دوست نداشتن رو انتخاب میکنم

6.با خدا شبیه کدوم صحبت میکنی؟؟؟عشقت,خودت,مادرت,دوستت یا هیچ کدوم؟؟؟
من شبیه کسی حرف نمیزنم . میشه گفت شبیه همه . من حرفم رو خیلی ساده میزنم

7.چه جوری میشه همیشه یادمون باشه خدا همیشه هست؟؟؟
خو اینو نمیشه به زور به کسی گفت ولی باید خود ادم این و باور داشته باشه

8.چه جوری میشه درد بی درمونو تحمل کرد؟؟؟
با بیخیال بودن نسبت بهش و زیاد فکر نکردن بهش . من برای تو در یه تاپیکی منظورمو از بیخیال بودن کامل توضیح دادم

9.عشق چه جوری بوجود میاد؟؟؟آیا شناخت میتونه زمینه سازش باشه یا احساسیه که تو یه لحظه خاص بوجود میاد؟؟؟
من به نظرم کسایی که میگن با یه نگاه هست مخالفم . اخه باید اول شناختی داشته باشی از فرد مورد نظر بعدش باید همه جوانب رو در نظر بگیری بعدش عاشق شی . درضمن بهتره بگیم دوست داشتن که فقط میشه به یه نفر گفت

10.یه عکس رو بذار که دیدت به دنیا رو شون بده(عکسی که فک میکنی دنیا اون شکلیه)... من نمیتونم یه عکس رو بگم که دنیا اینطوریه ولی میتونم در چند عکس بگم که دنیا از نظر من چطوریه
اپلود کردم . ادرس میزارم .فقط کافیه یه کلیک روی هر ادرس کنید

http://s2.picofile.com/file/7360523331/123650.jpg
[url]http://s2.picofile.com/file/7360523438/6035479107_dd91da811c_z.jpg

http://s2.picofile.com/file/7360523652/17589382627990380200.jpg
http://s1.picofile.com/file/7360523973/xvq2j1v9eo.jpg
http://s1.picofile.com/file/7360527525/237.jpg
http://s1.picofile.com/file/7360523973/xvq2j1v9eo.jpg
[/URL]11.یه جمله از امام علی رو که خیلی دوسش داری بنویس... امام علی (ع) : بهترین برادران (دینى) تو کسى است که با راستگویى‏اش تو را به راستگویى و باکردار نیکش تو را به بهترین کارها دعوت کند.
البته من خیلی از جملاتش دوست دارم ولی در حال حاضر این یکی در ذهنم بود

12.دوست داری با نگاه باهات حرف بزنن یا کلام؟؟؟ کلام . چون که تاثیر بیشتری داره

13.اگه میتونستی یه خصلتو از همه آدما بگیر و یه خصلت دیگه به همه شون بدی,این خصلتا چی بودن؟؟؟
خصلت حسادت رو میگرفتم و خسلتی که بر علیه این باشه رو میدادم به همشون
14.چه جوری میشه خوب بود و خوب موند؟؟؟
:smile: خو به خیلی چیزها ربط داره . طرز زندگی کردن . دوراطرافیان . کشور یا بهتر بگم سیاست دولت . دیدی که به دنیا نگاه میکنی . به خودت خیلی سخت نگیری . کسی اذیتت نکنه کسی رو مطمئن باش که کسی ازارش به کسی نمیرسه ( نمیدونم رسوندم منظورمو؟)
هر کسی میتونه خوب باشه . یه دوستی در همین باشگاه یه جمله ای گفت که همه خوب هستن مگر اینکه خلافش ثابت بشه ( درسته جمله ای ساده هست ولی کلی به نظر من درش معنی هست)

مرسی اجی جونم ..خیلی خوشحالم کردی

"Dezire"

عضو جدید
کاربر ممتاز
اومدم بدبختت کنم و برم:d
1. واقعا سری اول سوالاتم اینقدر سخت بود؟:eek:
2. این متن رو که میدم به زبون اوا بنویس:d

دارای ویتامین‌های B2 - B1-B12 - B6 - C و H است كه برای محافظت از پوست و ایجاد آلرژی در بـدن ، سلامت سیستم عصبــی، سلامت پوست و چشـم و بافتـهای بدن ، تشكیل اسیــدهای چرب ضروری در سیستم عصبی و ماهیچه‌ها ، درمان كم‌خونی و جلوگیری از بروز ضایعات در مغز و ستون فقرات نقش اساسی دارند كه البته در صورت استفاده از روش‌های صحیح پخت‌، فریز و خشك كردن خواص تمام این ویتامین‌ها حفظ می‌گرد:d

2. نظرت در مورد آقا حمید خان با صلابت و شوکت مدیر تالار زنگ تفریح چیه؟
3. هر کودوم از این کلمه ها تو رو یاد چی میندازه؟(با یک کلمه بگو)
سیم تلفن:

اینترنت:

کِشتی:

آواتار:

عشق:

داییناسور:

رضا:
:d

4. این کلمه ها رو تو یه جمله قرار بده:

_ گوسفند

_ آیینه

_ باشگاه مهندسان

_ مریم سایلنت

_ سربازی

_ خل

_ کشک

_ بادمجون

5. نظرت در مورد من:d(توو سه خط)

6. فکر میکنی تفاوت اساسی بین عشق و دوست داشتن چیه؟

7. فکر میکنی از کجا باید متوجه شد که به کسی علاقه مند شدی؟

8. شده توو موقعیتی قرار بگیری که دوستات رو فراموش کنی و فقط به خودت فکر کنی؟

9. نظرت در مورد این عکس....هر چی به ذهنت میرسه بگو

10. همین الان به چی داری فکر میکنی؟

اینا اخرین سری سوالات نیلو بود.....میدونم الان غمگینی و افسردگی مزمن گرفتی از این حرفم ولی دیگه چه میشه کرد:cool:

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام خاله عمه . مرسی خوبم ..همه خوبننننننننن
ااااااا دیدی حواست نبود حال همسایه ها رو بپرسی ...حال اینو نمیگم خوبن یا نه:biggrin:

پخخخخخخخخخخخخ...بوگو تلسیدم :دی
للام بهزادی....حالت خوفه؟خوشی؟للامتی؟خونفاده خوفن؟مهن حالم شیطوره؟خوفم؟خونفادم خوفن؟ :دییییییی
خو بسه دیه بیریم سراخه سوالات...

1.فلض کن هه لوز میلی بیلون بهد هه دخمره میبینی هوارتا خوشجل و خانم هه دل نه صد دل عاشخش میشی میلی دنبالش ادلسشو میابی وختی بلگشتی خونه پاتو موکونی تو هه کفش که باهدا بیرین برا مهن خواسمگاری این دخمره...خلاصه وختی میری اونجا خرار میشه با دخمر خانمه تهنایی صحبت بنمایی....وختی شلوع موکونی میبینی هیییییییییی واااااااااااااای لهجه لری داله خفن...نصبه کلماتشم لری موگوهه...شه حسی بهت دست میده؟شیکار موکونی؟

لاستشو بوگو و هادت نله که هوارتا عاشخش بشدیا...آی دومس میدالم اونجا باشم خیافتو بیبینم...یوهاهاهااااااااااااا :biggrin:
خو اون موقع من که چیزی از حرفاش نمیفهمم . میگم فارسی پلیز .
تازه خبر نداری که من اولین شرطم که از الان میگم اینه که باید فارسی حرف بزنه نه به هیچ لهجه ای دیگه :cool::redface: ولی تو گفتی فرض کن عاشق شدی . من که گفتم تو سوالات قبل ( فکر کنم سوال پرنیان بود ) که با یه نظر عاشق کسی نمیشه .پس این سوال رو با این فرض نمیتونم جواب بدم
میخای برای مجلس خواستگاری ببرمت باهام ولی ممکنه اون خانواده بگن پسره خنگ این دختره هست اومدی دختر ما رو بگیری . ایششششششششش
2.میلی خیابون بهد هکی میهاد بی اینکه چیزی بهت بوگوهه هکی میخوابونه تو گوشت شیکارش موکونی؟عکس العملت شیه؟ همون موقع بهش اجازه فکر کردن نمیدم یکی منم میخابونم تو گوشش . یه بلایی سرش بیارم که نفهمه چی شده
3.حاضلی با کسی مزدوج شی که ی مشکل جسمی داشته باشه..مثلا نابینا یا کرو لال باشه؟چه دلایلی باعث میشه این کالو بکنی؟
خو اگه بگم اره دروغ گفتم . ولی اگه بهزاد کسی رو بخاد حاضره براش هر کاری کنه ..به بهزاد شک ندارم
4.اگه بهت بوگوهن دور از جونت زبونم لال فخط هه ماه دیه فلصت دالی که زندگی کنی شیکار موکونی؟شه کارایی انجام میدی؟
تو دیگه حرفتو زدی حالا میگی زبونم لاللللل:smile:
ببشخید این سوالو پلسیدم..ایشالا هوارتا سال عمر بنمایی عسیسه خاله عمه
چیکار میتونم کنم .خو بهم میریضم به کل . خیلی داغون میشم
خواهش میکنم خاله عمه ..تو برای بهزادی خیلی خیلی مهمی .از دست تو هیچ وقت ناراحت نمیشم

5.دومس دالی زندگیت الوم باشه یا هیجانی؟اصن آرامشو بیشتلیا دومس میدالی یا هیجانو؟ من هر دو رو دوست دارم ولی هیجانم خوبه ..هیجانی باشه بهتره

6.دومس دالی چند سال عمر کنی؟فک موکونی وختی پیر شدی از زندگیت لاضی هستی؟ممکنه حسرته گذشته رو بوخوری؟مثه خیلی از ادما
من همین الان حسرت 2 سال پیش رو میخورم ولی به موقع این حسرت برام پیش اومده .پس فکر کنم نه حسرت نخورم .البته سعی میکنم .
ببین هر کسی این حسرت رو داره .اخه از همه لحاظ پیشرفت میکنه . ممکنه از نظر دیدگاهی این رفتار باعث بشه

7.کنوم دوره از زندگیتو بیشتلیا دومس میداری؟دوس دالی به دوران خاصی از زندگیت بلگلدی؟اگه اره دلیلشو بوگو
برام فرق نمیکنی .ولی بیا اینو برات خصوصی میگم ولی خودت فکر کنم بدونی

8.اگه بخوای زندگانی و دنیا رو تعریف کنی شی موگوهی؟تهریفت ازشون شیه؟
اینو کامل جواب دادم . معذرت خاله عمه

9.تا حالا شده هه طلفه به قاضی بلی؟وختی متوجه شدی اشتباه کلدی شه حسی داشتی؟
نه یادم نمیاد که اینطوری شده باشه ..ممکنه رفته باشم ولی الان یادم نمیاد
10.همیشه عصبانی میشی؟وختی عصبانی میشی همیشه تلسناک میشی؟ :cry::D
نه بابا خیلی کم ..حالا اون شب شد همش بگوووووووو

خو فیلن اینا لو ج بیده تا باز بیلم فسفر بیسوزونم و بلگلدم...این لوزا همه فسفرامو خرجت کلدما....بهدما با هم حیساب موکونیم :دی
مهن سوتی ندادم که خودم بلا وخت گذلونی اون کالو بکلدم :biggrin:

ایششششششششششش....
اونیو که گفتم بهدما نگی گهل موکونم باهات...به این موگوهن زورگویی....یوهاهاهااااااااااااااااا

1.فلض کن شینا بلت نیستی بهد هه لوز که کنار دریا بلفتی میبینی هکی داله خرخ میشه هیشکیم جز تو اونجا نیست شیکار موکونی؟
بلد که نیستم ولی هر جوری شده نجاتش میدم . نمیدونم چطوری ولی اونجا یه راهی پیدا میکنم

2.مهمولا با کی دردو دل موکونی؟
خودت که میدونی .اینو نمیشه توضیح بدم

3.وختی احساس تهنایی موکونی شیکار موکونی؟
سعی میکنم یه جوری خودمو از تنهایی بیارم بیرون .هر جوری شده . یه جوری خودمو مشغول یه کاری میکنم

4.اگه هه میلیارد پیل گیرت بیهاد شیکار موکونی باهاش؟بمنم ازش میدی؟ :دی
اول میرم دو تا خرس میخرم .یکیشو میدم به تو ..بعدش اگه بگم اره فکر کنم بقیه فکر کنن یکم جو گرفتم ولی شک نکن به تو یکی میدادم . اخه میشه با همون پولی که داری رو 1000 برابر کنی . میخای بهت یاد بدم؟؟

5.به نظلت ادمی هستی که اگه اراده کنی هر چیزیو بوتونی بدست بیهاری؟
شکن نکن ..حتمااااااااااا

6.بدتلین سوتی که تو عمرت دادی شی بوده؟ سوتی که زیاد میدم .ولی نه دیگه تا این حد که بدترین باشه
ولی یه بار تو تهران با مامانم رفته بیرون .من یکم دیرترش رفتم تو مغازه .رفتم به یه زنه دست زدم که مامان .وقتی دیدم مامانم نیست . نمیدونی چه جالتی شدم .زنه که مونده بود این چشههه:surprised:

7.هادته افلین باری که مهنو دیدی کوجا بود و شژوریا دومس بشدیم؟لاستی خرار بود جلسه ای 100000بهم بدی..پیلام کو؟بیده بیبینم.... بله .تو تاپیک بی خوابان بود . تو مثل بچه گی حرف میزدی .که من کلی خوشم اومدددددددددد .. اااااا من به تو پول بدم .. الان من یهو الزایمر گرفتم :smile:

8.به نظلت دیدگاه مهن به زندگی رویاییه؟ نه . خیلی خوب و منطقیه . به نظرم دیدگاهی خوبی داری . میشه کسی باهات مشورت کنه و شکست نخوره

9.شیرا دیه سوالم نمیهاد به نظلت؟فک کنم فسفرام تموم شد....خرار بود بهم از فسفرات بدی پ شی شد؟؟ :biggrin:
اره دیگه فسفر نمونده . میخای من یه کاسه فسفر بهت بدم . تو که دیشب بهم ندادی :D

خاله عمه مرسی .. بهترینی

behzadk2019

کاربر ممتاز
بهزادی یعنی دستم بهت برسه پوستتو میکنم....هی داشتم غصه میخوردم که صندلی داغ نصفه نیمه رها شد(از اینکه نباشی ناراحت نبودما از نیمه کاره موندن صندلی داغ ناراحت بودم...گفتم که جو گیر نشی یه وقت):d
سری جدید سوالات:
1.خصوصیات یه دوست خوب؟؟
عین من باشه . خصوصیات رو بگم که نوشابه باز کردم برای خودم

2.یه تیکه از شعر روباه و زاغ رو بنویس،و بگو شاعرش کی بود؟؟؟
عجب بالی . بقیش رو خودت بخون .به همراهی هم
:smile:
3.این آهنگ مال کدوم فیلمه"مادر من،مادر من،تو یاری و یاور من"؟؟؟
یادم نمیاد تو کدوم فیلم بود ولی خیلی برام اشناس

4.برای هر کدوم از اینایی که میگم یه اسم دیگه انتخاب کن:
به نظرم همه اسماشون خوبن ..به جان خودم همه رو همون اسمای خودشون انتخاب میکنم
بهزاد
بهزاد
رضا
رضا
امیر
امیر
احسان
احسان
آوا
اوا
من
مرجان
بهنام
بهنام
علی
علی
پرستو
پرستو
شبنم
شبنم
رزا
رزا
تکتا
تکتا
نیلو
نیلو
مریم سایلنت
مریم
مهناز
مهناز
ناهید
ناهید
صفا
صفا
ناصر
ناصر
فریبا
فریبا
بردیا
بردیا
باربد
باربد
پرنیان
پرنیان
آبجی غیرتت
اسم خودش
حمید تفریح
حمید

5.عدد بعدی کدام است؟؟؟3 ، 4 ، .....
5
الف)5 ب)7 ج)12 د)1

6.فرض کن الان بالای برج میلاد وایسادی....چی کار میکنی؟؟؟؟
من از ارتفاع میترسم .تندی میرم پایین ولی قبلش یه داد بلند میشکم . که همه بفهمن

7.هر گلی یه بویی داره یعنی چی؟؟؟من چرا هی اینو میگم؟؟؟من اینو چندین بار گفتم...به نظرت اون لحظه حرفم منطقی بوده؟؟؟
تو خودت هی میگی .. خوب به نظرم دوست نداری تو کسی رو ناراحت کنی .. به نظر من بله ولی نباید همش این نطرت باشه . باید جرات داشته باشی حرف دلتو بزنی
8.یه آهنگ از معین انتخاب کن...اونی که خیلی دوستش داری...یه تیکه ازش رو بنویس
درد و بلات غصه هات به جونم نزار بیشتر از این چشم به رات بمونم
9.اینایی رو که میگم بگو متولد چه ماهی هستند؟؟؟(اگه روزشم میدونی بگو) به جان خودم یهو یادم رفت ..نگا یادم بودن ولی یهو بعضی هاشون یادم رفت ..داغ کردم بچه
رضا
امیر
احسان
آوا
من
نیلو
شبنم
علی
بهنام
پرستو

حمید تفریح
رزا
تکتا
پرنیان
صفا
ناهید
بردیا
باربد
ناصر
فریبا
عقرب خاتون
نی نی باسگاه
محدثه ی ما:دی
هیتلر
دکتر ماندگار(جراح قلب...پنجه طلایی...ملت دارن درباره اش میحرفن من نوشتم اسمشو)
ابی
سیاوش قمیشی
9.یه عدد یه رقمی فرد که دوسش داری رو انتخاب کن.....
7
10.تو میدونی برگه سوالات من کجان؟؟؟(به جون خودم انگار جن بردتش)
پیش من هستن .بیا بگیرشون
:mad:

مرسی مرجییییییییییییییییییییییییییییی

behzadk2019

کاربر ممتاز
خب اینم یه سری دیگه::w26:
1.اون کدوم بازیگره که میتونه از 20 ساله تا 60 ساله رو بازی کنه؟؟؟
خبر ندارم

2.امروز تو دانشگاه یکی از دوستام از پله های بالایی سر خورد تا اومد پایین...بعد همه دورش جمع شدن....پسرا هم هر هر و کر کرشون به پا بود...منم که...تو این مواقع میپوکم از خنده:w15:
حالا هی ملت میخواستن کمکش کنن رو پاهاش وایسه و به منم میگفتن مرجی کمکش کن...یکی باید به خودم کمک میکرد که از خنده درحال غشیدن بودم...
حالا فرض کن تو توی یه همچین وضعیتی قرار بگیری و از بالا پرت شی پایین...عکس العمل خودت چیه؟؟؟میخندی؟؟؟؟حالا اگه دوستت مثه من بخنده و نتونه کمکت کنه تو چیکار میکنی؟؟؟
منم میزنم زیر خنده ..اخه همینطوری یه بار شدم .از پله دانشگاه با مخ افتادم زمین
3.یه سوال که خیلی دوس داری ازم بپرسی رو بپرس...
چقدر استاد برنامه نویسیتو دوست داری؟؟؟
4.از سرعت خوشت میاد؟؟؟؟چرا؟؟؟
بلهههههههه . خو هر کسی خوشش میاد
5.چرا میگن بهشت زیر پای مادران است؟؟؟
چون به جز خوبی کردن چیزی دیگه ندارن
6.فمنیست یعنی چی؟؟؟به نظرت من فمنیستم؟؟؟یه فمنیست نام ببر؟؟؟
7.مرد سالاری یعنی چی؟؟؟؟یادته هفته پیش از دعوای یه مرده با زنش تو خیابون گفتم؟؟این مرد سالاریه؟؟؟غیرته؟؟؟تعصبه؟؟؟؟زوره؟؟؟چیه؟؟؟کلا دیدت به اون ماجرا چیه؟؟
زوره اون ماجرا .دیدم که تو همون تاپیک گفتم چه بلایی سرش میارم .. مرد سالاری یعنی فقط مرد زور بگه و همه چیز به نفع مرد باشه
8.به سوالهای زیر جواب کوتاه دهید:
از کدوم خوشت میاد؟؟؟یاقوت،الماس،زمرد،مروارید،فیروزه
الماس
کدوم وسیله رو برای دفاع مناسب تر میبینی؟؟؟نیزه،کمان،تبر،شمشیر،گرز
شمشیر
کدوم یکی رو میخوری برای صبحونه؟؟؟نون و پنیر،نون و کره،کیک،نون و عسل،تخم مرغ
نون و کره ومربا
کدوم وسیله نقلیه رو ترجیح میدی؟؟؟هواپیما،قطار،ماشین،کشتی،گاری و اسب
قطار
9.یه انتقاد اساسی از من بکن.
تو نمیتونی عصبانیتت رو کنترل کنی ..یکم تمرین کن که کنترلش کنی
10.این مورچه جنسیتش چیه؟؟مونثه یا مذکر؟؟؟از کجا فهمیدی(سوال اختصاصی شبنمه)
دو نجسه هست .. خو معلومه دیگه

مرسی از مرجی و شبنم

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یهنی من عاشق این صندلی داغتمممممم....هوارتا روز ادامه میداره
1.هر کدوم از اینایی که میگم بگو شکل کدوم پرنده ان:
من
رضا
احسان
آوا
بهنام
علی
امیر
پرستو
پرنیان
نیلو
ندا
ناهید
غیرت
تکی
صفا
رزا
حمید تفریح
شبنم
نی نی باسگاه
بهزاد
2.فرض کن میفهمی که الان من مردم.....اولین جمله ای که میگی چیه؟؟؟؟
3.فرض کن دا بهت دو تا بال داده...اولین جایی که میری کجاس؟؟؟
4.فرض کن مشرف شدی خونه ی خدا...اولین باری که چشمت میفته به خونه ی خدا چیکار میکنی و چه دعایی میکنی؟؟؟
5.فرض کن سه تا شی قیمتی هس و با ارزش....یکیش یه وسیله ای هس که تو رو همیشه قهرمان میکنه توی همه ی جنگ ها....یکی دیگه اش یه سنگه که مرده ها رو زنده میکنه.یکی دیگه اش یه شنل نامریی که تو رو از همه حتی فرشته ی مرگ مخفی نگه میداره...تو کدومو انتخاب میکنی؟؟؟؟
6.فرض کن یه وسیله ای هس که تو رو فنا ناپذیر میکنه...اما با از بین بردن یه انسان دیگه...تو اینکارو میکنی؟؟؟؟
7.نصفه شبه...خودت تو خونه تنهایی.یه صدای میاد...از توی حیاط...میری ببینی چ خبره؟؟؟؟یا میمونی تو ااق و میگی توهم زد یا میری زیر پتو و تا صبح میلرزی؟؟؟؟کودوم؟؟؟
8.توی خیابون یه کیف پول میبینی که افتاده زمین...توس 5 میلیون پوله...چیکار میکنی؟؟؟؟توش نه هیچ کارت شناسایی هس نه چیز دیگه ای...فقط پول هس...
9.فرض کن تو شب تاریک زمشتون یه خانومی رو گوشه خیابون میبینی که زیر بارون وایساده و منتظر ماشینه و تو هم با ماشینی...براش وایمیسی تا برسونیش؟؟؟نمیترسی از اینا باشه که جیب مدمو خالی میکنن؟؟؟
10.سوالام چطوره ؟؟؟؟کلا دوس داری بازم بیام بهزادی ؟؟؟
اینا یه قسمت از اون سوالا بود که گفتم....

آخرین ویرایش:

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام داداشی .مرسی . اول بگم که همش منتظر تو بودم که بیایی این سوال رو بپرسی . دوستت دارم خیلی داداشم
چشم حتما با تمام وجودم سوالات رو جواب میدم

سلام داداشی .. خسته نباشی

بهزاد دوست دارم واقعا عالی این سوالام رو جواب بدی .. درسته من سوال پرسیدم .. ولی با این سوالام خواستم بهت اون چیزایی که میدونم رو یاد بدم ..

حتی دوست داشتی هیچ کدوم رو جواب نده .. ولی دوست دارم با تمام وجودت سوالام رو درک کنی .. :redface:

1. با حست این واژه ها رو برام توی پنج حرف بنویس :

سبز : شادی و هیجان و سیاست و
محبت : مهربانی و نزدیک شدن و
آرزو : هدف و کم داشتنی ها و امید و شوقی برای زندگی کردن
معرفت: دوستی و با وفا بودن و
عشق : فداکاری و کاری بی منت و خود رو وقف کردن و هیچ چیزی بدون عشق نبینی
خدا : عشق و محبت و معرفت و پاکی و خوبی انسان خواستن

2. یه موسیقی که خیلی دوستش داری رو بگو موسیقی یا اینکه ساز ؟؟ اگر موسیقی منظورت ترانه هست من یه ترانه از ندیم هست به اسم نگذر خیلی دوستش دارم ولی اگر منظورت الت موسیقی هست من از ویولن خیلی خوشم میاد

3. سوالات دو گزینه ایی :

دوست داری شب , مهتابی باشه یا نه : بله . چون شب مهتابی یه حس خاص داره . حس رو نمیدونم چطوری بیان کنم ولی حس جالبی هست

شهر خاکستری یا آبی : ابی

ماه یا خورشید : ماه

هندوانه یا خربزه : هندوانه

موندن یا رفتن : موندن

رویا یا واقعیت : خو هر کدوم یه معنی داره که به نظرم خیلی نزدیک هم نیستن . هر دو خوبن به نظر من گاهی اوقات واقعیت گاهی اوقات رویا . ولی اگر یکیشون احتمالش بیشتر باشه واقعیت هست

آشنا یا غریبه : اشنا ولی غریبه هم خوبه .. این دو سوال خیلی سخته جواب دادن . اخه بازم من با هر دوتاشون خیلی راحتم

3. فصل ها و ماه ها : ماه ها

فصل قصه هات کدومه ؟!!

ماه عاشقیت کدومه ؟!! من ماهی که خیلی دوستش دارم . اردیبهشت هست . نمیدونم چرا ولی از بقیه ماه ها خیلی بیشتر دوستش دارم

فصل غصه هات کدومه ؟!! تابستون

ماه قشنگت کدومه ؟!! بازم اردیبهشت

4. این عبارت رو تفسیر کن : "اگه بی راهه نباشه , جاده هم معنی نداره" خو میشه به دو حالت تفسیرش کرد . 1- اگر کار اشتباه نبود کار درست معنی پیدا نمیکرد
2- اراده و تفکر ادم باعث میشه که بتونیم راه درست رو از غلط تشخصی بدیم . برای همینه که که در بعضی مواقع ( گفتم مواقع چون هر انسانی مطلق بد نیست) ادم به اشتباه میره ولی اشتباهاتی که میتونه خودش کلی درس در پی داشته باشه ولی باید زرنگ باشی که بتونی این درس ها رو از زندگی یاد بگیری و بتونی نکته برداری کنی . حتی در یه کار کوچیک

5. دوست داری لحظات رو جستجو کنی ؟!! اگه آره دوست داری با چه کفشی توی اون قدم بزنی ؟!! خوب هر کسی دوست داره لحظات رو جستجو کنه . منم دوست دارم
چه کفشی . اول بگم که اولش از معنی این کلمت چیزی متوجه نشدم ولی خوب با کفشی که خاکی باشه و خیلی خواسته های زیاد و بلندی نداشته باشم
نمیدونم اینو درست متوجه شدم؟؟؟ به نظر خودم یکم چرت و پرت گفتم:D

6. پررنگ ترین چیزی که میتونه تو رو نجات ابدی ببخشه .. بنظرت چیه ؟!! چقدر اونو میشناسی ؟!! چقدر دوست داری بشناسیش ؟!! چقدر همت میکنی که بشناسیش ؟!!
اصلا اگر بشناسیش فکر میکنی چیکار کنی ؟!! منظورت از نجات چیه؟؟؟ خو به نظرم پر رنگ ترین میتونه خدا باشه . من تا اونجایی که که به خودم رو میشناسم خوب خدا رو شناختم ولی هنوز خیلی راه هست چون که هیچکس نمیتونه خدا رو بشناسه با تفکر و ذهن ادمی

7 . دوتا از کارهایی که واقعا از ته دل دوست داری انجامش بدی چی هست ؟!! از ته دل ؟؟ 1- کمک به دیگران
2- دوست داشتن

8. یه جمله بنویس که هر دومون دوستش داشته باشیم :redface: (اگر بتونی جمله ایی بگی که همه دوست داشته باشن واقعا عالی تر هست:smile:) میتونیم یه جمله از تو امضای خودت ور دارم ولی منظورم از این ساده بودن این نیست که یه طوری باشی که هر کسی ازت سوء استفاده کنه و هر کسی به راحتی سرت کلاه بزاره .ساده بودن سخته که منظورمو درست برسونم ایشالله که منظورمو گرفته باشی
کاش ساده باشیم

9. با دیدن این عکسا .. اون حسی که پیدا میکنی بگو : (اگر هم تونستی ربطی بین عکسایی که گذشتم پیدا کنی .. خیلی خیلی عالی میشه )

اولین جمله ای که به ذهنم میرسه اینه که انسان زندگی رو به خودش سخت میگره و دوست داره به خودش سختی بده .
اگر ما یکم با فکرتر با مسایل برخورد کنیم مطمئن به دنیایی بزرگتر از اونی که هستیم میرسیم ولی باید دید خودمون رو عوض کنیم ( دنیای کوچیکتر یعنی همین سکوی کوچیکی که الان روش مرده ایستاده )

یه جوری برای کارایی که فکر میکنیم اولش فکر نمیکنم و اصلن به محیط دور اطرافمون توجه نمیکنیم و دید نگاهمون رو به حد خاصی محدود میکنیم میشه گفت انسان اینو به خودش باور کرده ولی ماهیت انسان این گونه نیست

دنیای کوچیکی که بعضی انسان ها دارند ولی در همین دنیای کوچیک بازم شاد هستند ولی شادی اینا با بقیه انسان ها فرق داره خیلی . دیدگاهشون نسبت به اتفاقات اطراف فرق داره با دیگران
اگر چه دوست دارن پیشرفت کنن ولی بازم در همین حد زندگی میکنن
عشق ورزدین یه پدر به بچش رو میرسونه و نشون میده که دل یه بچه با چه چیز ساده ای شاد میشه
و اینو به یادمون میاره که ماها که بزرگتر این بچه هستیم ولی با چیزایی بزرگتر عینک بهمون دادن ولی بازم ناشکر هستیم

حس رهایی و ازاد بودن
حس فکر نکردن به مشکلات و بیخیالی زدن
حس از زندگی لذت بردن .
حس نزدیکی به خدا
حس خواسته انسان به رسیدن به نور و از دنیای مادی رها شدن

حس اینکه انسان همیشه به بالا رسیدن و پیشرفت فکر میکنه

خو اولین چیزی که یادم میاره اینه که در دنیا دو گونه چیز هست زشتی و زیبایی . در این عکس حس زیبایی هست
دنیای رنگی . حس ارامش داشتن . حس پاکیزگی . حس نظم . حس سرزندگی

خو برای این عکس میشه گفت که در این عکس هنر رو میشه دید . هنری که با تمام وجود من میتونم درکش کنم
حس دوست داشتن انسان به زیبایی . عکاس خیلی خوب این زیبایی رو اول با چشم دیده و با یه دوربین اینو به نمایش گذاشته
من در عکس خشکسالی رو میبینم ( منظروم از زمین زرد بود) ولی در اسمون ابر هست . به این میرسم که اگه خدا نخاد یه جایی یه اتفاقی نیفته ، اتفاق نمیفته

10 . این دکلمه رو توی صندلی داغم برام گذاشتن .. وقتی گوشش میدم یه حس خوبی پیدا میکنم .. دوست دارم تو هم گوشش کنی و اگر دوست داشتی حست رو هم در حین شنیدنش برام بنویسی .. اینجا کلیک کن

میگه که هر کسی رازی داری در هر حرکتی که هست و خودش هم نمیدونه بعضی موقعها چیه . فقط یه کسی رو میخاد که همه کسش شه . میدونه کیه ولی جرات نداره در روبروش بایسته بهش بگه ولی در ادامش این حس از بین میره . انگار داره با یه کسی که دوستش داره حرف میزنه و ازش التماس میکنه که دوباره باهاش حرف بزنه .دوست داره دوباره بر گرده به اون زمان ولی میدونه که نمیشه
در کل میتونم بگم که همه حسی توش هست . حسی که انسان رو امیدوار میکنه به اینده ولی یه غم خاصی داره توش . من یه عکسی رو میتونم همینطوری برای این در نظر بگیرم که خیلی حرفاها در نکاهش هست ولی همه حرفاشو در خودش میریزه . در نگاهش خیلی خیلی حرف هست . که نمیشه بتونه . ای کاش.........

اینم عکسی که من گفتم ..یه حس خاصی نسبت به این عکس دارم http://s2.picofile.com/file/7356904836/36789.jpg

========================
تمام سوالاتم اینا بود .. سوال دیگه ایی ندارم .. فقط برای این دعا رو میکنم :
"انشاالله بهترین ها مشتاقت باشن"

مرسی امیر جونم ...واقعا سوالات با بقیه فرق دارن . همینطوری که شخصیتش یه چیز دیگس
من یه روز کامل سر سوالات فکر کردم ولی از بدشانسیم هر چی فکر کردم در موردشون یهو یادم رفتن . همینا رو نوشتم . نمیدونم از نظر تو چه نمره ای میگرم ولی بدون که نمیشه در عرض چند ساعت اینا رو جواب داد ..

آخرین ویرایش:

behzadk2019

کاربر ممتاز
یهنی من عاشق این صندلی داغتمممممم....هوارتا روز ادامه میداره
1.هر کدوم از اینایی که میگم بگو شکل کدوم پرنده ان:
اخه تو منو کشتی با این سوالات .. بزنم تو سرتتتتتتتت . اینو چی بگم الان؟؟؟ خو الان میگی پیچوندی .. نمیدونم اینو چی بگم خوووووووووووووووووووو
فکر میکنم راجب این . جوابتو میدم

من
رضا
احسان
آوا
بهنام
علی
امیر
پرستو
پرنیان
نیلو
ندا
ناهید
غیرت
تکی
صفا
رزا
حمید تفریح
شبنم
نی نی باسگاه
بهزاد
2.فرض کن میفهمی که الان من مردم.....اولین جمله ای که میگی چیه؟؟؟؟
اولن خدا نکنه . ببند دختر بد . خدا نکنه
3.فرض کن دا بهت دو تا بال داده...اولین جایی که میری کجاس؟؟؟
میرم یه جایی که تا به حال نرفتم .خیلی جاها هست
4.فرض کن مشرف شدی خونه ی خدا...اولین باری که چشمت میفته به خونه ی خدا چیکار میکنی و چه دعایی میکنی؟؟؟
خو اولین بار گریه میکنم فکر کنم .خود به خود میاد .. دعا که زیاد دارم ... خیلی زیاد هستند . یکی از اون دعاها ( اولین نه) میگم زندگی رو از این بهتر کن و به تمام اروزهام برسون
5.فرض کن سه تا شی قیمتی هس و با ارزش....یکیش یه وسیله ای هس که تو رو همیشه قهرمان میکنه توی همه ی جنگ ها....یکی دیگه اش یه سنگه که مرده ها رو زنده میکنه.یکی دیگه اش یه شنل نامریی که تو رو از همه حتی فرشته ی مرگ مخفی نگه میداره...تو کدومو انتخاب میکنی؟؟؟؟
اینا هر جایی میشه ازهر کدومشون استفاده کرد ولی من اونی رو انتخاب میکنم که قهرمانم کنه
6.فرض کن یه وسیله ای هس که تو رو فنا ناپذیر میکنه...اما با از بین بردن یه انسان دیگه...تو اینکارو میکنی؟؟؟؟
نه این کار رو نمیکنم .به خودم شک ندارم
7.نصفه شبه...خودت تو خونه تنهایی.یه صدای میاد...از توی حیاط...میری ببینی چ خبره؟؟؟؟یا میمونی تو ااق و میگی توهم زد یا میری زیر پتو و تا صبح میلرزی؟؟؟؟کودوم؟؟؟
میرم از پنجره تو حیاط رو میبینم ..ببینم چیه . بعدش میرم تو حیاط
8.توی خیابون یه کیف پول میبینی که افتاده زمین...توس 5 میلیون پوله...چیکار میکنی؟؟؟؟توش نه هیچ کارت شناسایی هس نه چیز دیگه ای...فقط پول هس...
اینو خوب الان نمیتونم بگم .باید این شرایط پیش بیاد ولی مطمئن اولش پیش خودم نگهش میدارم بعداش یه جاهایی نوشته میزنم که مقداری پول پیدا شده... بعدا تصمیم میگرم چیکارشون کنم
9.فرض کن تو شب تاریک زمشتون یه خانومی رو گوشه خیابون میبینی که زیر بارون وایساده و منتظر ماشینه و تو هم با ماشینی...براش وایمیسی تا برسونیش؟؟؟نمیترسی از اینا باشه که جیب مدمو خالی میکنن؟؟؟
من دراون شرایط اصلن فکرم به سمتی که فکر کنم دزد باشه نمیره ..حتما کمکش میکنم
10.سوالام چطوره ؟؟؟؟کلا دوس داری بازم بیام بهزادی ؟؟؟
سوالات افکار خودتو میرسونه . که به چه چیزایی فکر میکنی .. حس کمک و دوست داشتن در تو خیلی زندس . ...بله دوست دارم مرجی
اینا یه قسمت از اون سوالا بود که گفتم....

کجا بودن برگه ها؟؟؟؟؟
مرسی مرجان جونم

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام بازم به همگی... خب مگه چی میشه به همه سلام کنم.:D.چه خبرا خوش میگذره مهندس

هیجانت کمه یا زیاد؟

از مرگ میترسی؟
دوسدار چند سال عمر کنی؟
رنگهای شاد رو برای لباس انتخاب میکنی یا تیره؟

عینک آفتابی استفاده میکنی؟

از کنفرانس دادن میترسی؟

اگه ضایع بشی چیکار میکنی؟

تا حالا تو دانشگاه حال کسی رو گرفتی؟
تا حالا با استادی بد افتادی؟

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
احیانآآا تموم شده زمانش؟

نه تموم نشده هنوز راه داره :D
اسپم ممنونعععععععععععععععع :دی
ایندفه از زیر تیغ عدالت جستی :دی
مدیریت بخشنده و مهربان تالار :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

behzadk2019

کاربر ممتاز

سلام بازم به همگی؟؟:( خو بیا فقط به خودم سلام کن :cry:
اصلن باهات حرفی ندارم :razz:
ولی مکه میشه :redface:

سلام بازم به همگی... خب مگه چی میشه به همه سلام کنم.:D.چه خبرا خوش میگذره مهندس

هیجانت کمه یا زیاد؟
نمیشه که بگم کم یا زیاد . هی هی کم و زیاد میشد . این سوال امیرحسین خیلی خیلی داغش کرد :smile: ولی در مجموع خوشم اومده از این صندلی
از مرگ میترسی؟ بله
دوسدار چند سال عمر کنی؟
هر چی بیشتر بهتر تا وقتی به چیزایی که دلم میخاد برسم
رنگهای شاد رو برای لباس انتخاب میکنی یا تیره؟
شاد ولی تیره هم میپوشم ولی از شاد بیشتر خوشم میاد
عینک آفتابی استفاده میکنی؟
بلهههههههههههههههههه ( اینم ماجرا داره)
از کنفرانس دادن میترسی؟
خو هر کسی میترسه ولی خیلی خیلی کم برام پیش اومده که کنفرانس بدم ولی جرات این کار رو دارم
اگه ضایع بشی چیکار میکنی؟
خو منم با بقیه جمع میخندم به خودم
تا حالا تو دانشگاه حال کسی رو گرفتی؟ حال کسی رو نه .ولی یه جوری مشارکتی بوده . حال مراقبای امتحان رو خیلی خیلی خیلی
تا حالا با استادی بد افتادی؟
بله .. من یه بار با استاد دینامیک داشتم حرف میزدم که یهو در اومد تو جمع یه چیزی گفت منم در اومدم بهش گفتم شخصیت خوب چیزیه که متاسفانه بعضی ها ندارن . حتی به موبایلشم اس دادم ولی دیگه طرف این استاد نرفتم . در کل کار کاسبیش کساد شد:D

احیانآآا تموم شده زمانش؟

نه هنوز ادامه داره ...مگه این مدیر خندون ول میکنه .همش تو پیام خصوصی میگه ادامه بده .. ایششششششششششششش

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام داداشی
سلام داداش امیدوارم خسته نباشی و چش درد و سر درد نداشته باشی!!

حالا با حوصله جواب بده : چشم حتما

می گن فلانی قسم خورده یعنی چی؟ مگه قسم خوردنیه؟
خو پس به نظرت چی بگن ؟؟ یه اصطلاحه دیگه

تام یا جری؟
جری

احمق ترین مخلوق خدا با دلیلت برای حماقتش؟
پرنده اسکل .. اخه مگه بیکاری که یادت بره غذاهات کجاستتتتتتتتتتتت

داری غذا میخوری خیلی هم گرسنته یهو تو دهنت یه مو خیلی بلند پیدا میشه چیکار میکنی؟
کار خاصی نمیکنم ..میرم نون و پنیر میارم

تا حالا شلوارت سوراخ شده؟
بله ..یه بار احیای یکی از اقوام بود منم رفتم بشینم یهو موبایلم تو جیبم بود . یه خط بلند جایی که موبایلم بود پاره نشه .:D

تو مهموني رسمي تا حالا ضايع شدي؟ اگر شدی چه طوری ؟
نه نشدم . سعی میکنم یکم سنگین باشم اونجا

تا حالا به ماشيني لگد زدي صداي آژيرش بلند شه؟
بلههههههههههههههه .

ناپلون میگه : ازدواج پایان تمام عشق هاست. چقدر با این گفته موافقی؟
هیچی موافق نبودم .ناپلون وقتی اینو گفته که با زنش دعواش شده .زنشم پرتش کرده از خونه بیرون . بعدش اینو گفته

تا حالا كسي را كه خوابه اذيت كردي؟
بله . مثلن رفتم روش اب ریختم یا یهو پریدم روش . یه کلی پتو انداختم روش .یا با داد بیداد یهو بیدارش کردم وقتی بلند شده میگه چیههههههههههههههه . میگم هیچی بگیر بخاب:smile:

.........

* حیای گربه در هنگام باز بودن درب دیزی کجاست؟
خونه بقلی جاش گذاشته بوده

* آتش نشانی آتیش بگیره به کجا زنگ میزنه ؟
خو خودش خاموشش میکنه .. یا اینکه زنگ میزنه 115 میگه بیاد جنازه های ما رو چند ساعت دیگه ببرید

* اگر این سایت رو نداشتی که بهش سر می زدی چه کار می کردی؟
خو سایتی دیگه میرفتم . کلی سایت هست .ولی انصافا این سایت یه چیز دیگس

* تا حالا تو چت دختریو سر کار گذاشتی ؟ اگه آره چجوری؟
دختری رو که اره ولی من با چند نفر چت میکنم که خیلی وقته میشناسمشون . اونا هم از همین باشگاه هستند

* پشه ها روزا کجا می رن؟
میرن تو خیابونا تا وقتی رد میشی بیان تو چشت برن :(

* آیا مرد رو جنس برتر میدونی؟
نه اینطور نیست .زن هم میتونه جنس برتر باشه

* همین الان توی جیبت چیا هست؟
من کلید و برگه های فیش بانکی ( خود پردازی ) یه کارت بانکیو . از این خرت و پرتا :D

* چلو کباب یا آب گوشت؟
چلوکباب

اجاق گاز چیست و چگونه از آن استفاده میکنن ؟؟!!! اجاق گاز وسیله ای است که در این روزگار باهاش غذا درست میکنن .. کبرین میزنی و شیر گاز رو باز میکنی ..بعدش اتیش میاددد بالااااااااااااااااااا
تا حالا چند بار چای یا شربت ( نوشیدنی ) آوردی بدون اینکه سینی رو تبدیل به استخر کنی ؟؟
من خیلی کم اتفاق افتاده ..هیچی
تفاوت های بنیادی بین نیمرو و تخم مرغ آبپز چیست ؟؟( ذکر 10 مورد الزامیست !!!!!!!!!!!!!)
نمیرو خو در عرض چند دقیقه میشه ولی تخم مرغ اب پز 20 دقیقه وقت میخاد
نمیرو برای افراد بیحوصله بهتر هست از اب پز
بقیش از کجا بیارم اخههههههههههههههههههه

آیا گم کردن راه و آدرس پرسیدن از کسی به معنی از دست دادن هویت برای یک مرد است ؟؟
اصلن .چه ربطی داره اخه
به نظر شما آیا از لحاظ ژنتیکی غیر ممکنه که یک مرد از رانندگی خانوما ایراد نگیره ؟؟
نه اصلن ..همیشه ایراد میگره .ممکنه خودشم بلد نباشه ولی عادتشه دیگه
آیا هدیه دادن به یک خانوم سلامتی یه مرد رو به خطر میندازه ؟!!
نه اصلن .چه ربطی داره اخه

چاکریم...کرتیم...کورتیم...اتیشه س...بوووووووووق...فوت کن فنا شیم
خوب دوباره شروع میکنیم...وسایله کاره منو بیارین میخاممم حرف بکشم ازش....

توچشایه من نگاه کن بگو ببینم تا حالا تقلب کردی؟؟؟ اوهو خیلی ..برگه عوضی . جای کسی رفتن امتحان دادن .. فکر کنم منو باید دو تا لیسانس بدن :D

معمولا چجوری تقلب میکنی؟؟؟
خو برگه عوضی

تا حالا حین تقلب گرفتنت؟
؟بگو اونموقع چه حسی داشتی؟؟ترجیحا تصویرتو بذار درحین لو رفتنت! نه اصلن نمیزارم ولی یه بار پشت سریم فهمید .با خودکار بد زد تو کمرم .منم نشد اونجا جوابشو بدم اخه گیر میفتادم

دوست داری با دوست من که دوست داره با دوسته تو دوست بشه دوست بشه...؟؟؟
در هر صورتی بله

الان چه لباسی پوشیدی؟؟؟
من تازه از بیرون اومدم .لباسای بیرون هنوز عوض نکردم

اگه یکی رو لباسه نوت که تازه خریدی چیزی بیریزه (به عمد)چیکارش میکنی؟؟(مثلا من)
داد میزنم روش ..بعدش تلافی میکنم ..اونم تلافی چون فقط تویی

کی گفت پاشی بیای اینجا..هان؟؟؟
خو خودتون ..اصلن ایشششششششششششششش
یه جوک اصفهونی بگو دادابگو نترس...
یه بار یه خانواده همراه پدر از پیش یه رستوران رد میشن . بچه به باباش میکه چه بوی خوبی میاد . باباش میگه اگر درساتو خوب خوندی .هفته ای دیگه از اینچا بازم رد میشیم:D
دوس داشتی کی جایه تو الان رو صندلی داغ بود؟؟؟
مرجان و نیلوفر
اگه من الان بگم 100 هزار تومن میخام بهم قرض میدی؟؟؟درووووووووغ...
حتما ولی اگه داشته باشم . ندارم کههههههههههه

برگه ها بالا.....

خیلی لفت میدی و فس فس میکنی....5 نمره به خاطر این کارت ازت کم میکنم....:دی

نه بابا فس فسو ( خاله عمه :smile:) نیستم .. یکم سرم شلوغ بود .کم میومدم نت ..شماها هم که منو ترور کردید رفتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت

behzadk2019

کاربر ممتاز
اومدم بدبختت کنم و برم:d
1. واقعا سری اول سوالاتم اینقدر سخت بود؟:eek: خو یهو اومدی سوال اونطوری پرسیدی . من هنوز موتورم گرم نشده بود .نمیدونی با چه بدبختی ردش کردم
2. این متن رو که میدم به زبون اوا بنویس:dدالای ویتالیمینای c-b6-b12-b2-h است . ک بلای محالفضت پوسلت و ایلجاد الاژی دل بدن ، سلامتی سیستم عسبی ، سلامت پوست و چشلم
ای بترکی همین بسته نیلووووووو
جملت خیلی سخت بود

دارای ویتامین‌های B2 - B1-B12 - B6 - C و H است كه برای محافظت از پوست و ایجاد آلرژی در بـدن ، سلامت سیستم عصبــی، سلامت پوست و چشـم و بافتـهای بدن ، تشكیل اسیــدهای چرب ضروری در سیستم عصبی و ماهیچه‌ها ، درمان كم‌خونی و جلوگیری از بروز ضایعات در مغز و ستون فقرات نقش اساسی دارند كه البته در صورت استفاده از روش‌های صحیح پخت‌، فریز و خشك كردن خواص تمام این ویتامین‌ها حفظ می‌گرد:d

2. نظرت در مورد آقا حمید خان با صلابت و شوکت مدیر تالار زنگ تفریح چیه؟ نطر خاصی ندارم ..یکم سرسری میگره باشگاه رو
3. هر کودوم از این کلمه ها تو رو یاد چی میندازه؟(با یک کلمه بگو)
سیم تلفن: نت

اینترنت: بچه های باشگاه

کِشتی: انزلی

آواتار: یاد دوستام ( خودتون میدونید چی میگم)

عشق: زن

داییناسور: صلابت

رضا: یاد وقتی که حرص منو در میاری تو
:d

4. این کلمه ها رو تو یه جمله قرار بده:

_ گوسفند گوسفند رو دوست میداریم

_ آیینه ایینه برای وقتی لازمه که جمله کم میاری میگی هر چی گفتی ایینه

_ باشگاه مهندسان به نظرم باشگاه مهندسان محطیش با بقیه سایتا فرق داره

_ مریم سایلنت مریم سایلن عاشق اینه که منو سرکار بزاره

_ سربازی میگن خدمت مقدس ولی چرا سربازی برای دخترا نیست

_ خل نیلو خل است

_ کشک ندا عاشق کشک است

_ بادمجون داخل دعوا حلوا نمیدن .بادمجان پیش چشم سبز میشه

5. نظرت در مورد من:d(توو سه خط)
دختری خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی خوبی هستی . که میشه بهت اعتماد کرد ولی خیلی سخت میشه باهات صمیمی شد ولی من این کار رو کردم
به نظرم سریع دلت میشکنه . یکم تنها هستی .

6. فکر میکنی تفاوت اساسی بین عشق و دوست داشتن چیه؟ به نظرم عشق دیگه لوس شده .هر کسی میگه عاشق شدم ولی دوست داشتن از عشق بیشتر هست . و تاثیر این که بگی دوستت دارم .بالاتر هست

7. فکر میکنی از کجا باید متوجه شد که به کسی علاقه مند شدی؟ خو دیگه دلت میکه بهت . وقتی دوریش رو نتونی تحمل کنی وتی خیلی چیزایی دیگه

8. شده توو موقعیتی قرار بگیری که دوستات رو فراموش کنی و فقط به خودت فکر کنی؟ بله . هر کسی اینطوری میشه

9. نظرت در مورد این عکس....هر چی به ذهنت میرسه بگو یه کسی که خیلی ارومه ولی مشکلات زیادی دورورش هست . و گیج شده ولی داره روی راه حلشون فکر میکنه

10. همین الان به چی داری فکر میکنی؟ به اینکه چرا سوالای تو رو جا گذاشتمممممممممممم
به اینکه کسی منو دوست داره:surprised:

اینا اخرین سری سوالات نیلو بود.....میدونم الان غمگینی و افسردگی مزمن گرفتی از این حرفم ولی دیگه چه میشه کرد:cool:

مرسی نیلو جونم .. خیلی لطف کردی

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
اااا..چخوب که تموم نشده..
سلام داداش دلت و نشکستم اندفعه:دی:D

حمید خان مرسی اخطار ندادی..نمیتونستی اخطار بدی اصلآآ:دی:D
به معجزه اعتقاد داری؟پیش اومده برات؟
بهترین کادویی که گرفتی چی بوده؟
دوسداشتی الان مسافرت کجا بری؟
شانس در خونتو زده و باز نکرده باشی?
به نظرت تو این دوره زمونه "مرد و حرفش"صدق میکنه یا نه؟
آیا به جوونای این دوره زمونه میشه تکیه کرد؟
هم نسل خودتو رو دوست داری یا نسلهای قدیم؟

از آدمای فشن خوشت میاد یا ساده؟
تا حالا شده از ته دل نخوای به کسی جزوه بدی ولی دلت سوخته باشه و داده باشی و پشیمون شده باشی؟

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
آیا به نظرت حرف حرف میاره؟
مرد پر چونه بده؟
زنها همیشه فرشته اند؟
..:D
درمان سر خود میکنی؟
به چی آلرژی داری؟
چه گلی دوست داری؟
از چه نوع عطری خوشت میاد؟
آیا به نظرت این درسته که میگن گریه دل رو صاف میکنه؟
دوس داشتی الان کی پیشت بود؟
همین الان یه دعا کن
..امین

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
شکلات یا لواشک؟

اتاقتو همین الان یه رنگی بزن(تو تصورت)

بادبادک بازی رو دوست داشتی در کودکی؟
زود اعتماد میکنی؟
دیر خسته میشی؟
آیا" هر چی پیش آید خوش آید"؟

آیا خودتو پسرر مقاومی میدونی یا ضعیف؟

احساسی یا منطقی؟

از دود سیگار بدت میاد؟
چیپس یا پفک؟

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
سیلی زدی؟
سیلی خوردی؟

موهای وزوزی و نامرتب رو ببینی تو دلت چی میگی؟

جاهای شلوغ یا خلوت؟
شده یهو از خواب بپری؟
گرمایی هستی یا سرمایی؟
آینده روشن هست؟

چه درسی رو دوست نداشتی یا نداری؟

دوره زمونه عوض شده؟

اذیت شدی امشب یا روز؟:smile:

sama jooon

عضو جدید
کاربر ممتاز
ماجرای عینک و تعریفکن:D
هر کسی را بهر کاری ساختند؟
اهل تلافی هستی؟
به ظاهر خودت اهمیت میدی؟
پول چرک کف دسته؟
روستا یا شهر؟
دوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟

چیزی میتونه مانع راه ات بشه؟
یک میلیارد بهت پول میدن میگن دیگه باشگاه مهندسان نیا،قبول میکنی؟:دی:D
چقدر وابسته به اینترنت هستی؟
نظرت درباره این شکل چیه
یاد چیزی افتادی بگو:D
خب تمومشد.راستی نظرت در مورد شخصیتم چیه...ببخشید داداش اگه خسته شدی..سوالام چطور بود..میدونم خیلی راحت بود..دستم درد نکن
ه
..موفق باشی

m.e.a.r

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از همه دوستان تشکر میکنم که تشریف اوردن و سوال پرسیدن . شماها میدونید من همتون رو هوارتاااااااااااا دوست داشتم . با همتون خاطره دارم . خاطره هایی که هم غم بود هم شادی
هیچ موقع فکرشو نمیکردم نت یه همچین بچه هایی خوبی داشته باشه . من خیلی خوش شانسم که دوستانی مثل شما داشتم
از همتون باید معذرت بخام ..اخه یه مشکلاتی پیش اومده که ممکنه دیگه باشگاه نیام .. حتی نت نه تنها باشگاه
میدونم که وقت این صندلی تا جمعه شب بود ولی خواهشن دیگه سوالی نپرسید چون که اگه نباشم بد میشه .
من یه شبه همه سوالات رو جواب دادم که به کسی برنخورده که چرا جواب ما رو نداد
در ضمن فکر کنم میدونید که من خودم خواستم بشینم روی صندلی داغ حتی من خودم رای برای خودم جمع کردم ولی مرجان که گل کاشت . همه رو مجبور کرد رای بدن
از هم تون سپاسگذارم که تو این مدت منو تحمل کردید . نمیگم خداحافظ چون ممکنه هر لحظه برگردم ولی فکر کنم این برگشت دیگه بشه زمان پیری
دیگه نمیدونم چی باید . همین تنها که بدونید برای خودم سخته ترک شما و دوستتون دارم زیاددددددددددددددد

از حمید خندون هم معذرت میخام که اینطوری شد صندلی داغ

ممکنه برگردم و ممکنه برنگردم
لطفا دیگه سوال نپرسید

اطلاعیه :

دیشب که این پیام رو دادم دقیقا ساعت 3 نصف شب که بر اثر یه اختلاف خیلی عصبی شدم . حتی یکی از دوستان گفت میترسیدم باهات حرف بزنم .. اره من از قبل میخاستم برم ولی امروز خیلی فکر کردم دیدم که بد میشه اگه این صندلی داغ رو همینطوری رها کنم برم .پس هستم تا این صندلی داغ تموم بشه . بعدا تصمیم میگیرم که برم یا بمونم

لطفا دوباره سولال بپرسید
آقا بهزاد من اونروز اومدم سوال بپرسم ازتون ولی دیدم اجازه نفرمودید!دی
شرمنده دیگه دیر شده
سوالای سخت نمیپرسم تا پشیمون بشی و بمونی تو سایت!چون تو تالار مکانیک به درد میخوری(البته خودتم بچه گلی هستی)!دی

سلام سلام هم رشته ای
من عادت ندارم وقتی صندل سرده سوال بپرسم!چون یهو گرم میشه یهو بحث شکست پیش میاد!!!دی
خوب سوالارو زود جواب بده
من بچه خوبیم سوالای سخت نمیپرسم
1-وقتی دوستات از سایت میرن چه احساسی پیدا میکنی؟وچرا؟آخه یادمه تابستون میگفتی بدترین تابستونم بود همه داشتن میرفتم از سایت
2-از نظرت من چه نوع بچه ای هستم؟دی
3-پاشو برو یه لیوان سرد از یخچال بیار بریز رو سرت!چه حالتی بهت دست میده بگو؟دی دی
4-فرض کن میری امتحان!تیپ میزنی میری یا درهم برهم؟دی
5-دعوا کردی تا حالا؟؟؟؟؟؟؟/زدی یا خوردی؟؟؟؟؟؟
6-تو سال 2019 چی میشه که تو نام کاربریت نوشتی؟هان؟؟؟؟؟؟
7-تراختور امسال قهرمان بشه حرص میخوری یا بی تفاوتی؟(ناراحتی نداریم!دی)
8-تبریز اومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
9-آدرس غلط به کسی دادی تا حالا؟بعدش خندیدی یا ناراحت شدی؟؟؟؟؟؟
10-دوس داری زنت(!دی)چی خونده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دی دی
دیدی آسون بود!بچه به اینن خوبی تا حالا دیدی خداوکیلی!دی

behzadk2019

کاربر ممتاز
اااا..چخوب که تموم نشده..سلام داداش دلت و نشکستم اندفعه:دی

حمید خان مرسی اخطار ندادی..نمیتونستی اخطار بدی اصلآآ:دی
به معجزه اعتقاد داری؟پیش اومده برات؟
دارم ولی برام پیش نیومده
بهترین کادویی که گرفتی چی بوده؟
هر کدوم به نحوی بهترین بود ولی یه کتاب گرفتم خیلی وقت پیش هنوز دارمش
دوسداشتی الان مسافرت کجا بری؟
خوب دوست داشتم شمال بودم
شانس در خونتو زده و باز نکرده باشی?
بله
به نظرت تو این دوره زمونه "مرد و حرفش"صدق میکنه یا نه؟
نه .صدق نمیکنه
آیا به جوونای این دوره زمونه میشه تکیه کرد؟
بله
هم نسل خودتو رو دوست داری یا نسلهای قدیم؟
هم نسل خودم
از آدمای فشن خوشت میاد یا ساده؟ از هر دوتشاون ولی نه از فشن هایی که حال ادم رو بد میکنن ولی من بیشتر با ساده ها در ارتباطم
تا حالا شده از ته دل نخوای به کسی جزوه بدی ولی دلت سوخته باشه و داده باشی و پشیمون شده باشی؟
بله شده

آیا به نظرت حرف حرف میاره؟ بلهههههههههههههههه
مرد پر چونه بده؟
هر دوتاش بدن هم زن هم مرد
زنها همیشه فرشته اند؟
.. اینطوری که تو خط نشون میکیشه باید بگم اره
درمان سر خود میکنی؟ خیلییییییییی
به چی آلرژی داری؟
به هیچی
چه گلی دوست داری؟
گل رز
از چه نوع عطری خوشت میاد؟
یه عطر دارم ولی اندرلاین ( یه چیزی شبیه اینه . حوصلش نیست برم دقیق بخونمش ) ولی بیشتر ادکلن میزنم
آیا به نظرت این درسته که میگن گریه دل رو صاف میکنه؟
بله
دوس داشتی الان کی پیشت بود؟
خو خیلی کسااااااااا .. نمیشه اسم بگم
همین الان یه دعا کن..امین

شکلات یا لواشک؟ لواشک
اتاقتو همین الان یه رنگی بزن(تو تصورت) کرم رنگ
بادبادک بازی رو دوست داشتی در کودکی؟ خیلییییییییییییی
زود اعتماد میکنی؟
بله ولی میدونم چه وقتی باید اعتماد کرد . اول امتحان میکنم بعدش اعتماد
دیر خسته میشی؟
بله
آیا" هر چی پیش آید خوش آید"؟
نه
آیا خودتو پسرر مقاومی میدونی یا ضعیف؟ مقاومی
احساسی یا منطقی؟ منطقی
از دود سیگار بدت میاد؟ بله
چیپس یا پفک؟
پفک

سیلی زدی؟ بله
سیلی خوردی؟
نه
موهای وزوزی و نامرتب رو ببینی تو دلت چی میگی؟ میگم اینچطوری میخابه شبا
جاهای شلوغ یا خلوت؟ خلوت
شده یهو از خواب بپری؟
بله
گرمایی هستی یا سرمایی؟
گرما بدم میاد
آینده روشن هست؟
بله
چه درسی رو دوست نداشتی یا نداری؟ عربی رو دوست نداشتم ولی فیزیک و شیمی و زبان رو دوست داشتم
دوره زمونه عوض شده؟ بله
اذیت شدی امشب یا روز؟ غروب یکم اذییت شدم

ماجرای عینک و تعریفکن خصوصیه ..
هر کسی را بهر کاری ساختند؟
بله ولی اگه ادم بخاد میتونه هر کاری کنه
اهل تلافی هستی؟
بله
به ظاهر خودت اهمیت میدی؟
خیلی
پول چرک کف دسته؟
نیست
روستا یا شهر؟
شهر
دوست داری تا کجا ادامه تحصیل بدی؟
تا اخر اخرش
چیزی میتونه مانع راه ات بشه؟ نه
یک میلیارد بهت پول میدن میگن دیگه باشگاه مهندسان نیا،قبول میکنی؟:دی
اینو الان بگم اره یا نه .خو سختههههههههههه
چقدر وابسته به اینترنت هستی؟
خیلی خیلی
نظرت درباره این شکل چیهیاد چیزی افتادی بگو
خودم که درس میخونم ولی وقتی کتاب رو باز میکنم خواب میرم .
خب تمومشد.راستی نظرت در مورد شخصیتم چیه...ببخشید داداش اگه خسته شدی..سوالام چطور بود..میدونم خیلی راحت بود..دستم درد نکن
ه..موفق باشی

شخصیتش خلی شیطونه .. اخه امروز کل تاپیک دست تو بود ... یه شور هیجان داری ...من از این جور شخصیتها رو خیلی میپسندم

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلوم...احوال کاکام؟؟؟؟(تیکه کلام فافا دوستمه:دی)
1.میدونستی من تهدید شدم؟؟؟؟درباره ی این که اگه ازت سوال بپرسم کلمو میکنن؟؟؟؟از طرف خاله آوا و پرنیان...چرا نباید سوال برسم؟؟؟؟شنیدی میگن آدمایی که زیاد سوال میپرسن باهوشن؟؟؟نظرت چیه؟؟؟نظرت درباره ی این حرف که میگن ذر زمان سوالای پرسیده نشده رو تبدیل به عقده میکنه چیه؟؟؟
2.فک کن یه ساعت زمان داری فقط میتونی از یه قابلیت اون استفاده کنی...از کدوم استفاده میکنی؟؟؟
زمان رو میبری جلو تا آیندتو ببینی....به عقب بر میگردونی تا اشتباهاتتو جبران کنی....زمان رو نگه میدری تا کارات رو سر حوصله انجام بدی و با دقت
3.توی یه جمعی نشستی...افرادی که اونجان نا اشنا هستن...دوس داری با توجه به فضای اونجا چه توانایی داشته باشی
افکارشونو بخونی
نامرئی بشی
آیندشونو ببینی
احساساتشونو کنترل کنی
گذشتشونو ببینی
قلبشونو تسخیر کنی
ذهنشونو کنترل کنی
4.یه چیزی یادم اومد بهزادی...ظهر از دانشگاه اومدم داشتم میمردم از خواب...خوابیدم بعد خواب دیدم صندلی داغمه دارید آتیشم میزنن....یکی از سوالات خاله اوا این ود که این شکلکا شبیه کین...فرض کن صندلی داغمه...چه بلایی سرم میاری؟؟؟اولین سوالت چیه؟؟؟
5نظرت درباره ازدواج فامیلی چیه؟؟؟(یک کلمه جواب بدی من میدونم و تو)
بازم میام

samira.nanas

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام صدتا سلام
......آقا بهزاد گل.............
1.تاحالا اینجوری ادامس خوردی؟؟
؟اگه نه امتحان کن باحاله.....
2.چرا بخاطر چهارتا تشکر تصمیم به انقلاب گرفتی در تاپیک....برم به ادمین بگم ؟؟؟؟!:دی..البته منم امروز بخاطرتاپیک افشین همین تصمیمو گرفتم
...:biggrin:
3. چقدر نی نی باسگاهو دوستداری؟؟از اینکه باباشدی چه احساسی داری؟؟؟؟
4. نظرت درمورد من چیه....فکر میکنی چجور شخصیتی دارم........اصلا قبل اینکه بیام تو لیستتون منو دیده بودین؟؟...:surprised:
5.اسم تمام باباها نانای نی نی باسگاهو بگو..............
....از اینکه دخملت هزارتا باباونانان داره غصه نی خوری؟؟؟.
6.اولین دفعه که تاپیک نی نیو دیدی چه احساسی نسبت بهش داشتی؟؟؟فکر میکردی باباش بشی؟؟؟؟
7.چرا انقدر طرفدار ناخدا ویکی؟؟؟نکنه شما همون ناخدا ویکی؟؟؟یا بهتون رشوه داده؟؟؟؟؟؟:دی
8.نظرت درمورد دوستای مجازی چیه؟؟؟
9.نظرت درمورد گل چیه؟؟از گلا خوشت میاد؟؟
10.چرا من سوالام انقدر بی خود بود
....خودممم نمیدونم....

آقا بهزاد من نمیدونستم چی بپرسم..اولین بارمیام صندلی داغ.....فقط بخاطر شما اومدم......و البته اینکه توی یه توطئه دست داشتم...:دی
ولی به بزرگی خودتون ببخشیدو به سولام نخندید..چون زیاد باهاتون حرف نزدم.....نمیدونستم چی بپرسم......امیدوارم همیشه سالمو پیروز موفق باشین...اگه باز سوال پیداکردم..میام.....
.

وضعیت
موضوع بسته شده است.