صندلی داغ behzadk2019

وضعیت
موضوع بسته شده است.

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز
سلام خوبم ... فافا بخر یکی واسه من بخر:smile:

سلوم...احوال کاکام؟؟؟؟(تیکه کلام فافا دوستمه:دی)
1.میدونستی من تهدید شدم؟؟؟؟درباره ی این که اگه ازت سوال بپرسم کلمو میکنن؟؟؟؟از طرف خاله آوا و پرنیان...چرا نباید سوال برسم؟؟؟؟شنیدی میگن آدمایی که زیاد سوال میپرسن
باهوشن؟؟؟نظرت چیه؟؟؟نظرت درباره ی این حرف که میگن ذر زمان سوالای پرسیده نشده رو تبدیل به عقده میکنه چیه؟؟؟
اول بترکی اینا چند سوال هست تو سوال 1 .. مرجی دماغووووووووووووووو
من که چیزی بهشون نگفتم ...تو که منو میشناسی .. من نگفتم ..خو نگفتممممممممممممممممممممممممم :D
من نشنیدم که میگن باهوشن ..اخه الان تو سوال خیلی میپرسی .باهوش نیستی ..اینم مورد نقضش :smile:
عقده که نمیشه ولی سوالات بی جوابت زیاد میشه .. چرا عقده بشه اخههههههه .. هر جا سوال داشتی باید بپرسی

2.فک کن یه ساعت زمان داری فقط میتونی از یه قابلیت اون استفاده کنی...از کدوم استفاده میکنی؟؟؟
زمان رو میبری جلو تا آیندتو ببینی....به عقب بر میگردونی تا اشتباهاتتو جبران کنی....زمان رو نگه میدری تا کارات رو سر حوصله انجام بدی و با دقت
زمان رو برمگردونم 2 سال قبل

3.توی یه جمعی نشستی...افرادی که اونجان نا اشنا هستن...دوس داری با توجه به فضای اونجا چه توانایی داشته باشی من قلبشونو تسخیر میکنم ..چون با این کار بقیه موارد هم میتونم داشته باشم
افکارشونو بخونی
نامرئی بشی
آیندشونو ببینی
احساساتشونو کنترل کنی
گذشتشونو ببینی
قلبشونو تسخیر کنی
ذهنشونو کنترل کنی
4.یه چیزی یادم اومد بهزادی...ظهر از دانشگاه اومدم داشتم میمردم از خواب...خوابیدم بعد خواب دیدم صندلی داغمه دارید آتیشم میزنن....یکی از سوالات خاله اوا این ود که این شکلکا شبیه کین...فرض کن صندلی داغمه...چه بلایی سرم میاری؟؟؟اولین سوالت چیه؟؟؟ من که اولش کم سوال میپرسم .یه کلمه ای تا یکم رو اعصابت رژه برم ..بعدش تو حتما میایی شکایت که نکن جون من .. منم اونوقت یه سوال میپرسم .که کلاغای اسمون به حالت گریه کنن:D
5نظرت درباره ازدواج فامیلی چیه؟؟؟(یک کلمه جواب بدی من میدونم و تو) من که اصلن قبولش ندارم ..اخه به نظر من ازدواج غیر فامیلی بهتره .به هزار دلیل . 1 بچه نصفه نمیشه :redface:
2- دیگه کسی نمیتونه دخالت کنه ..اخه خودت که میدونی از همه جا دخالت میشه .
3- یه چند دلیل دیگه

مرجی دیوونه فکر نکنی ازت ترسیدم هااااااا .ی ی ی برا مرجی دماغوووووووووووو
بازم میام
بیا خنگول جونم

سلام .دیدی اخرش بهم سلام کردی :D
در ضمن نیاز نیست این اقا رو بگید .. :smile:

سلام سلام صدتا سلام
......آقا بهزاد گل.............
1.تاحالا اینجوری ادامس خوردی؟؟
؟اگه نه امتحان کن باحاله...
.. نه نخوردم ..خو بلد نیستم
2.چرا بخاطر چهارتا تشکر تصمیم به انقلاب گرفتی در تاپیک....برم به ادمین بگم ؟؟؟؟!:دی..البته منم امروز بخاطرتاپیک افشین همین تصمیمو گرفتم
...:biggrin:
خو اینم جز نقشه ما بوددددددددد ..ادمین پسر خاله من میشه . فکر کردی من کم برو دارم تو این سایت . میخای ادمین رو اخراج کنم؟؟؟

3. چقدر نی نی باسگاهو دوستداری؟؟از اینکه باباشدی چه احساسی داری؟؟؟؟
من بابا خیلی وقته شدم . نی نی باشگاه رو خیلی خیلی دوست دارم
:heart: ..ولی نی نی که به همه میگه باباااااااااااااااااااااااااا:surprised:
4. نظرت درمورد من چیه....فکر میکنی چجور شخصیتی دارم........اصلا قبل اینکه بیام تو لیستتون منو دیده بودین؟؟...:surprised: من قبلن تو رو ندیده بودم ..اخه خیلی ریزی:D
ولی در مورد شخصیتت تو هم عین بقیه خیلی شلوغی . شخصیتت طرفدار شادی هست .
5.اسم تمام باباها نانای نی نی باسگاهو بگو..............
....از اینکه دخملت هزارتا باباونانان داره غصه نی خوری؟؟؟.
من که میگم هر کسی رو میبینه بهش میگه بابا:cool:
خو من که میبنم نی نی اینطوری شاده منم شاد میشم ..نه چرا باید غصه بخورم

6.اولین دفعه که تاپیک نی نیو دیدی چه احساسی نسبت بهش داشتی؟؟؟فکر میکردی باباش بشی؟؟؟؟ اولین دفعه که تاپیک رو دیدم یهو داخلش دعوا شد . بعدش فرداش دو صفحه نوشتم برای دفاع از نی نی .( تشکر گیرم اومد :D) . نه اولش که یهو گفت بابا بهزاد ..منم گفت بابا بهزاد؟؟؟ اخه یهو گفت .

7.چرا انقدر طرفدار ناخدا ویکی؟؟؟نکنه شما همون ناخدا ویکی؟؟؟یا بهتون رشوه داده؟؟؟؟؟؟:دی ناخدا ویکی . داداش من هست ( داداش مجازی ) خیلی وقته میشناسمش . کلی با هم خاطره داریم .. . نه بابا من رشوه نمیگرم . زیر میزی میدی تو؟؟؟

8.نظرت درمورد دوستای مجازی چیه؟؟؟
بهترین و پاک ترین کسایی هستن که دیدم ..

9.نظرت درمورد گل چیه؟؟از گلا خوشت میاد؟؟
گل که من عاشقشم . بله . خیلی خیلی
10.چرا من سوالام انقدر بی خود بود
....خودممم نمیدونم....
نه کجاش بیخوده ..تازه جالبه .. اخه تو یه ثانیه همشو جواب میدم

آقا بهزاد من نمیدونستم چی بپرسم..اولین بارمیام صندلی داغ.....فقط بخاطر شما اومدم......و البته اینکه توی یه توطئه دست داشتم...:دی
ولی به بزرگی خودتون ببخشیدو به سولام نخندید..چون زیاد باهاتون حرف نزدم.....نمیدونستم چی بپرسم......امیدوارم همیشه سالمو پیروز موفق باشین...اگه باز سوال پیداکردم..میام.....
.

اقا نگووووووووووو
میدونم کیا منو نشوندن روی این صندلی .. همشونو به سزای اعمالشون میرسونم ..در ضمن سوالات همه عین سوالات شما هستننننننننن

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلوم سلوم بهزادی ...خوب بیدی انشالا؟؟؟
1.فرض کن کسی رو که خیلی دوس داری(نامزدت مثلا)توی یه پارک با یه پسر دیگه میبینی که نمیشناسیش...چه کار میکنی؟؟؟
2.دوس داری مهمون بعدی صندلی داغ کی باشه؟؟؟؟چرا؟؟؟اولین سوالت از اون؟؟؟
3.فرض کن یه پودری اختراع میشه که آب فاضلاب رو به آب آشامیدنی تبدیل میکنه هم به یه سوخت که دود نمیکنه....نظرت درباره این چیه؟؟؟
4.فرض کن میری فرودگاه...برای یه سفر خیلی مهم...باید حتما توی اون ساعت از کشور خارج شی...بعد بهت میگن که شما ممنوعو الخروجی..حال و هوات اون لحظه چه جوریه؟؟؟
5.به یه نفر پول قرض میدی...بعد سر موقع برات نمیاره هیچ...میگه تو اصن به من پول ندادی...چه میکنی؟؟؟

real Crysis

اخراجی موقت
سلام.
1:نظرت راجع به امضام چیه؟راجع به امضای تینا 72 چیه؟
2:از چه نوع(تیپ)دختری خوشت میاد؟
3:اگه دختری ازت خواستگاری کنه بهش چی میگی؟
4:اگه بگن ازادی به هرجای دنیا که میخوای بری میتونی،کجا رو انتخاب میکنی؟
5:ازادی رو چجوری تعریف میکنی؟
6:فرض کن میتونی هرکاری بکنی یعنی میتونی خلق کنی و ازبین ببری چی خلق و نابود میکنی؟

"Coral"

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
احوال کاکام؟؟(حالا خو دیگه معنیشو میدونی)
1.نظرت رو درباره ی حیوونای زیر در یه کلمه بگو
موش
اسب
مار
گربه
سگ
گوسفند
خوک
جوجه
خرس
عقرب
گاو
آهو
2.نظرت رو دربار ی رنگهای زیر در یه کلمه بگو
زرد
سبز
ابی
قرمز
نارنجی
بنفش
صورتی
قهوه ای
مشکی
سفید
نیلی
3.فرض کن توی یه زلزله میری برای امداد رسانی....اونجا یه نوزاد رو میبینی که پدر و مادرش مردن...چکار میکنی؟؟؟تحویل بهزیستی میدیش یا خونوادشو پیدا میکنی یا خودت بزرگش میکنی؟؟؟
4.فک میکنی در اینده از اون دسته از ادمایی باشی که دست ری همسرشون بلند میکنن؟؟؟چرا؟؟؟
5.نظرت درباره ی این ضرب المثل خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو چیه؟؟؟
6.چی شد که عکس آرش مهاجری شد عکس پروفت؟؟؟
7.نظرت درباره اعداد زیر چیه؟؟
1
2
3
5
7
9
10
13
20
8.نظرت درباره گل های زیر در یه کلمه
میخک
مریم
نیلوفر
نگش
رز
محمدی
گلایل
لیلیوم
یاس
شب بو
بابونه

Ir. A. P

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
داشتم درس میخوندم برا استراحت اومدم مردم ازاری:D
1. چرا چراغ خاموش میاین (با کنتور برق مشکل دارین:D
2. چرا تو نیروگاه با راندمان پایین از گاز و سوخت و... برق تولید میکنن بعد مردم برای کاری که گازم انجامش میده از برق استفاده کنن؟:surprised:
3. چرا همه میگن ویکی پسره؟
4. بزرگ ترین تقلبی که کردین چی بود؟
5. چی از همه بیشتر عصبانیتون میکنه؟
6. بازم یه سوال مکانیکی بپرسین(اسون یا سخت بودن مهم نیست)
7. شجره نامه خانوادگیتون رو کامل شرح بده طبق اخرین تغییرات.

suki

عضو جدید
به چه صندلیه داغی
1.بهزاد جون تا حالا چند تا دخترو تو باشگاه سرکار گذاشتی؟
2. تا حالا دوست دختر داشتی؟ چندتا؟
3.نظرت درباره ی هولوکاست؟
4. به روح اعتقاد داری؟

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بچه ها لطفا دیگه سوال نپرسن وقت تاپیک تموم شد .
بعد از اومدن جواب ها قفل میشه
حله

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم ...معذرت میخام که دیر جواب سوالات شما رو دادم ..اخه اصلن حواسم نبود . جواب سوالات شما رو ندادم .یکی از دوستان گفتن که چرا جواب شما رو ندادم :D:redface:

آقا بهزاد من اونروز اومدم سوال بپرسم ازتون ولی دیدم اجازه نفرمودید!دی
شرمنده دیگه دیر شده
سوالای سخت نمیپرسم تا پشیمون بشی و بمونی تو سایت!چون تو تالار مکانیک به درد میخوری(البته خودتم بچه گلی هستی)!دی

سلام سلام هم رشته ای
من عادت ندارم وقتی صندل سرده سوال بپرسم!چون یهو گرم میشه یهو بحث شکست پیش میاد!!!دی
خوب سوالارو زود جواب بده
من بچه خوبیم سوالای سخت نمیپرسم
1-وقتی دوستات از سایت میرن چه احساسی پیدا میکنی؟وچرا؟آخه یادمه تابستون میگفتی بدترین تابستونم بود همه داشتن میرفتم از سایت دوستانی که من 4 ساله باهاشون شب روز هستم .یه جوری خانواده من شدن . خو دیگه سخته . میشه گفت این دوستان رو بیشتر از دنیای مجازی به من نزدیک تر هستند ( البته هنوز هیچکس رو ندیدم از نزدیک ) ولی این دوستان رو با دنیا عوض نمیکنم . در مورد تابستون . من خیلی بد شناس بودم .اخه خیلی چیزا رو از دست دادم .خیلی بد شانسی اوردم . به جان خودم هیچکدوم تقصیر خودم نبود . این بازی روزگار بود . ولی چه میشه کرد

2-از نظرت من چه نوع بچه ای هستم؟دی
شما بچه نیستید:D ولی خیلی باادب و با شخصیت هستید . البته یکم فکر کنم خودتون رو میگیرید . اخه من ندیدم که خیلی با بچه ها حرف بزنید . ..البته برام جالبه که این اواتار رو ول نمیکنید

3-پاشو برو یه لیوان سرد از یخچال بیار بریز رو سرت!چه حالتی بهت دست میده بگو؟دی دی اوهووووو این بلا رو سرم اوردن .خوب اولش بی حس میشی . بعدش هی هی دور خودت میپیچی که یکم گرمت شه ولی اصلن فایده ای نداره .ولی اینجاش جالب میشه که میری شلنگ اب رو میاری تو ساختمان هر کسی جلوت رسید خیس میکنی ...نمیدونی چه حالی میده ..همه با هم :biggrin:
4-فرض کن میری امتحان!تیپ میزنی میری یا درهم برهم؟دی خو من همیشه سعی میکنم از نوع لباس .خوب باشم . نه هیچوقت درهم نمیرم .اخه زشته

5-دعوا کردی تا حالا؟؟؟؟؟؟؟/زدی یا خوردی؟؟؟؟؟؟
دعوا بلهههههههههههه . خو هم زدم هم خوردم ..ولی یه دعوا که برای یه ساعت گیر پلیسای محترم کرج افتادیم خیلی بد بود .

6-تو سال 2019 چی میشه که تو نام کاربریت نوشتی؟هان؟؟؟؟؟؟
سال 2019 قرار نیست هیچی بشه .اصلن من منظورم سال 2019 نیست . این چهار شماره اخر خط همراه اولم( دائمی) هست . من خیلی این خط رو دوست دارم ..یعنی هر جا هستم با همین اسم هستم . اخه کلی پول دادم که فقط این بشه شماره من ( در ضمن تا به حال ایرانسل نداشتم :D)
7-تراختور امسال قهرمان بشه حرص میخوری یا بی تفاوتی؟(ناراحتی نداریم!دی) زیادددددددد البته این زیاد مال این نیست که تراکتور از بقیه تیم ها جداست . تراکتور مثل بقیه تیماست . من طرفدار پرسپولیس هستم . من خیلی دوست دارم سپاهان قهرمان بشه . اخه وقتی پیروزی نمیشه اصلن نباید تراکتور یا استقال بشن قهرمان

8-تبریز اومدی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ب
له

9-آدرس غلط به کسی دادی تا حالا؟بعدش خندیدی یا ناراحت شدی؟؟؟؟؟؟
ادرس غلط که بله ولی یکی دوبار عمدا بود . عین خیالم نبود ولی یه بار اصلن حواسم نبود که کنار همین خیابون هستم که ادرس رو میخاد .. فرستادمش چند خیابون انورتر ..خیلی اعصابم خورد شد .

10-دوس داری زنت(!دی)چی خونده باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دی دی
خو من چی بگم الان؟؟؟ اخه این سوال بود؟؟؟:surprised::redface:

دیدی آسون بود!بچه به اینن خوبی تا حالا دیدی خداوکیلی!دی
بچه نیستی :دی بله دیدم .من بچه خوبه خوبه خوبه خوبه هستم:D

behzadk2019

کاربر ممتاز
سلام مرجی جونممممم
سلوم سلوم بهزادی ...خوب بیدی انشالا؟؟؟
1.فرض کن کسی رو که خیلی دوس داری(نامزدت مثلا)توی یه پارک با یه پسر دیگه میبینی که نمیشناسیش...چه کار میکنی؟؟؟
اولن نامزدی که من انتخاب میکنم شک نکن که طوری باهاش که اینطوری اصلن پیش نمیاد . بعدشم اگه دیدم .من با نامزدم اینقدر اعتماد دارم که بدونم هر کاری میکنه عواقبشم میدونه .. ولی داد بیداد راه نمیندازم ..ازش دلیل میخام .اگه دلیلش قانع کننده نبود همین بلا رو سرش میارم ولی ایندفعه برعکس که ببینه یعنی چی

2.دوس داری مهمون بعدی صندلی داغ کی باشه؟؟؟؟چرا؟؟؟اولین سوالت از اون؟؟؟
اینو که پرسیدی قبلننننننننننن

3.فرض کن یه پودری اختراع میشه که آب فاضلاب رو به آب آشامیدنی تبدیل میکنه هم به یه سوخت که دود نمیکنه....نظرت درباره این چیه؟؟؟
خو فکر کردی الان خیلی از اینکارا نمیشه ..خو هر کاری تو کنی منم میکنم ..اگه مجبور باشم دیگه............

4.فرض کن میری فرودگاه...برای یه سفر خیلی مهم...باید حتما توی اون ساعت از کشور خارج شی...بعد بهت میگن که شما ممنوعو الخروجی..حال و هوات اون لحظه چه جوریه؟؟؟
اخه الان به جز اینکه بد . میشه بگم خوشحال . این از اون سوالا بودددددددددددد

5.به یه نفر پول قرض میدی...بعد سر موقع برات نمیاره هیچ...میگه تو اصن به من پول ندادی...چه میکنی؟؟؟
من به کسی که اینطوری باشه اصلن فرض نمیدم . دور اطرافامو کامل میشناسم . ولی منم یه تلافی اساسی سرش میارممممممم .دیگه یاد نگیره از این کارا کنه

سلام دوست خوبم
سلام.
1:نظرت راجع به امضام چیه؟راجع به امضای تینا 72 چیه؟ امضای مرجان : یکم ناامیدی توش زیاد داره .میشه مثبت دید . ولی داره دنیا رو نشون میده
امضای شما : تناقض دارن ولی من از سخن کورش خوشم اومد ولی نباید غرور داشت .

2:از چه نوع(تیپ)دختری خوشت میاد؟ از تیپ ساده ولی نه خیلی ساده ولی از تیپی که موها بیرون خیلی ارایش غلیط باشه اصلن خوشم نمیاد . ارایش باید باشه ولی نه دیگه مثل دخترای امروزی

3:اگه دختری ازت خواستگاری کنه بهش چی میگی؟ خو باید ببینم کیه . ولی نمیکنه .شک نکن :redface: .. اخه من:cool:

4:اگه بگن ازادی به هرجای دنیا که میخوای بری میتونی،کجا رو انتخاب میکنی؟ من ایتالیا رو انتخاب میکنم

5:ازادی رو چجوری تعریف میکنی؟ازادی دو نوع هست یکی برای خودش شخص که باید برای خودش حد و حدود مشخص کنه ولی ازادی عمومی .اونیه که تو جامعه باید رعایت بشه .اینه که باید به حقوق همدیگه احترام گذاشت . ازادی رو نمیشه در چند خط تعریف کرد اینم در این تاپیک

6:فرض کن میتونی هرکاری بکنی یعنی میتونی خلق کنی و ازبین ببری چی خلق و نابود میکنی؟ اینو به یه صورت دیگه جواب دادم

مرسی دوست خوبم

behzadk2019

کاربر ممتاز
معنی کاکام رو خودت یادم دادیییییییییییییییییییی .. خوبم خواهر چی میشه به لری؟؟؟:smile:
احوال کاکام؟؟(حالا خو دیگه معنیشو میدونی)
1.نظرت رو درباره ی حیوونای زیر در یه کلمه بگو
موش
خیلی سریعه . موجودی که شهرداری نمیتونه باهاش مقابله کنه . ولی فکر کنم با شهرداری قرداد بستن که کاری به کارشون نداشته باشه
اسب
نجیب و زیبا . عشق من
مار
باهوش
گربه
نامرد یه شب اومد میخاست جوجه های منو ببره . بعدش من ساعت 3 نصف شب با دمپایی زدمش ولی تا 6 صبح هی حمله میکرد برای جوجه ها منم ساعت 8 کلاس داشتم ..بعدش داداشم اومد گفت نخوابیدی؟؟ گفتم مگه این میزاره . بعدش با کمک هم کردیمش بیرون از تو حیاط ولی دوباره با دمپایی زدمش که رفت زیر کاپوت جلوی ماشین . بعدش دیگه نبودش .داداشم رفت منم اماده شدم برم دانشگاه .یهو دیدم موبایلم زنگ زد گفت بهزاد خدا چیکارت نکنه تو کاپوت ماشین هستش منم خودمو تند رسوندم اونجا که ماشین خراب شده . بعدش تا منو دید شناختم .برای صدا در اورد منم با کفش زدک تو سرش . بعدش رفت
سگ
با وفا
گوسفند
ناقالا
خوک
کثیف
جوجه
کوچولوی دوست داشتنی
خرس
قدرت
عقرب
نامرد
گاو
هیکل الکی
آهو
زیبا
2.نظرت رو دربار ی رنگهای زیر در یه کلمه بگو
زرد
تابستون
سبز
شادی
ابی
دوست داشتنی
قرمز
عشقممم
نارنجی
زحمت
بنفش
شادی و شور
صورتی
ساده
قهوه ای
غم
مشکی
غم
سفید
بی تفاوت
نیلی
ساده ولی با سیاست
3.فرض کن توی یه زلزله میری برای امداد رسانی....اونجا یه نوزاد رو میبینی که پدر و مادرش مردن...چکار میکنی؟؟؟تحویل بهزیستی میدیش یا خونوادشو پیدا میکنی یا خودت بزرگش میکنی؟؟؟
من تحویل بهزیستی میدم ولی تا اخر عمر اگه کسی پیدا نشد ازش مراقبت کنه .خرجشو میدم

4.فک میکنی در اینده از اون دسته از ادمایی باشی که دست ری همسرشون بلند میکنن؟؟؟چرا؟؟؟
اصلننننننننن . اصلن تو خانواده ما از این خبرا نیست .
5.نظرت درباره ی این ضرب المثل خواهی نشوی رسوا همرنگ جماعت شو چیه؟؟؟
یه جوری اراده رو ازت میگره .فکر کنم اینو اون موقعی گفتن که دوست داشتن ادما مثل گوسفند باشن . اصلن اشتباه .. وقتی نظر مخالف داری باید بگی .رسوا شدن نداره

6.چی شد که عکس آرش مهاجری شد عکس پروفت؟؟؟
یکی از دوستان گفت اینو بزار . ولی تو هم که گفتی:D
7.نظرت درباره اعداد زیر چیه؟؟
1
افتاده
2
افتاده
3
افتاده
5
افتاده
7
افتاده
9
افتاده
10
مرز
13
نحسی من ازش ندیدم ولی میترسم ازش
20
19
8.نظرت درباره گل های زیر در یه کلمه
الان چه نظری باید بدم ؟؟؟ خو همشون شادابی هستن
میخک
مریم
نیلوفر
نگش
رز
محمدی
گلایل
لیلیوم
یاس
شب بو
بابونه
مرسی مرجی

سلام ایراندخت خانم
سلام
داشتم درس میخوندم برا استراحت اومدم مردم ازاری:D
1. چرا چراغ خاموش میاین (با کنتور برق مشکل دارین:Dخو دلیل داره ..نمیخام بگممممممممممم
2. چرا تو نیروگاه با راندمان پایین از گاز و سوخت و... برق تولید میکنن بعد مردم برای کاری که گازم انجامش میده از برق استفاده کنن؟:surprised: مثلن چه کاری کاز انجامش میده .مردم ازش استفاده نمیکنن؟؟؟؟ در نیرورگاه این کار رو میکنن که تو الان سیستمش رو روشن کنی . والا نمیشه روشنش کنی که

3. چرا همه میگن ویکی پسره؟ خو پسره . نیست؟؟؟ هستتتتتتتت

4. بزرگ ترین تقلبی که کردین چی بود؟ من این چند ساله تو دانشگاه همش برگه عوضی و جای کسی رفتن امتحان دادن داشتم .

5. چی از همه بیشتر عصبانیتون میکنه؟ تکرار حرفففففف ..بابا فهمیدم چی گفتین .بلدم دیگهههههه
6. بازم یه سوال مکانیکی بپرسین(اسون یا سخت بودن مهم نیست) حسش نیست ..ولم کن .همش میایی سوال بپرس .. تا الان 20 تا نمونه سوال طرح کردم با این سوالات:D
7. شجره نامه خانوادگیتون رو کامل شرح بده طبق اخرین تغییرات. من خودم گیج زدم داخلش ..:surprised:

مرسی از هر 3 تاتون

behzadk2019

کاربر ممتاز
به نوبت بعدی شما روی این صندلی میشینید :biggrin:
به چه صندلیه داغی
1.بهزاد جون تا حالا چند تا دخترو تو باشگاه سرکار گذاشتی؟ من اکثرا کسایی رو میزارم سر کار که خیلی باهاشون صمیمی هستم .از بچه های قدیم بیشتر . یادم نمیاد چند بار ولی گذاشتم خیلی
2. تا حالا دوست دختر داشتی؟ چندتا؟ نه نداشتم .. اینطوری راحت تر به نظرم
3.نظرت درباره ی هولوکاست؟ اینو الان توضیح بدم ؟؟؟ باید 20 صفحه بنویسم . اصلن خوبه بزنیش تو تالار گفتگوی ازاد
ولی به نظرم هم میشه دروغ باشه هم راست .نه این شوری شور .نه این شیرینی شیرینی

4. به روح اعتقاد داری؟ بله

مرسی

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
تمام شد ..

تمام شد ..

:gol: خب این صندلی هم به اخرش نزدیک شد :gol:
:gol: ممنون از بهزاد عزیز و ممون از همه ی دوستانی که شرکت کردن :gol:
ایشالا که به همگی خوش گذشته باشه