صندلی داغ : ARAMESH

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- فک می کنی در لحظه ی مرگ آدما اولین چیزی که به ذهنشون میرسه چیه؟
2- به نظرت تو اون لحظه اولین فکری که به ذهن تو میاد هم همینه؟
3- تا به حال بهش فکر کرده بودی؟
4- به نظرت ارزش داره که آدما به اون لحظه خیلی اهمیت بدن ؟ اگه آره چرا؟
5- به نظرت اون لحظه غم انگیزه یا ...؟
6- تلاش ما برای ادامه زندگی تو این دنیا بیشتره ، یا فکر می کنی تلاش ما در دنیای دیگه برای بازگشت به این دنیا؟
7- آیا اصلا بازگشتی وجود داره؟ اگه داره به چه صورت؟
8- چرا انسانها باید بترسن تا کاری رو درست انجام بدن؟
9- چرا انسانها از طریق نظام جزا و پاداش برای رسیدن به همه ی هدفای کوچیک و بزرگ زندگیشون استفاده می کنن؟
10- چرا نباید این نظام رو شکوند ؟ نظامی که باعث قبول تخیلی به اسم بهشت و جهنم شده؟

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- به نظرت دنیا از نظر یکی که هیچ اعتقاداتی به دین و مذاهب نداره ، چه جوریه؟ (یه طعم و یه رنگ هم براش بگو)
2- به نظرت دین برای انسان دِین نیست؟
3- به نظرت خدا انسان رو به بند بندگی نکشیده تا اونا راه و رسم رهایی رو یاد بگیرن؟
4- آیا ارزش و مقام انسانی یه آزاده که در هیچ بندی نیست از یه بنده ی مومن و خیلی معتقد بالاتر نیست؟
5- آیا بالا پایین بودن مقام برای انسانیت ارزشی داره؟ ارزشش کجا معلوم میشه؟
6- به نظرت انسانها همون کاری رو انجام نمیدن که انسانهای دیگه انجام میدن!؟ (یه کم کمتر یا یه کم بیشتر)
7- چرا انسانها در زمان خودشون زندگی باید بکنن؟ درحالی که خیلی ها در زمان قبل زندگی می کنن
8- آیا آدما خوبه در زمان خودشون زندگی کنن ؟ یا باید درِ زمان رو رد کنن و بگذرن؟
9- به نظرت باز هم زمان اون هست که آدما دنبال کشف اسرار گم شده ی کائنات باشن؟
10- آیا حقیقت با واقعیت فرق داره ؟ اون چیه؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ارامشی هی حاجی حاجی برا من میکنیا ...میگم ارامشی یا دوئل
یا معامله ..

اگه من از زندگی تو و حاجی برم کنار حاضری اون سه کیلو طلای مهریتو به من بدی ؟ یا دوئل رو میپذیری ؟

گوش بده معصوم من ، من پر از گفتنیم
یک شب شرجی گرم ، توی گوش کوچه ها
می پیچه صدای من ،که
بیا،بیا،بیـــــــــــــا

2.این امضای حمید یعنی چی ؟
....دقیق بگو .:D..

3.حمید کی بیده ؟
چرا من نمیشناسمش ؟:cry:

میکشمت ملودی دچار افسردگی حاد و مزمن شده بودم

3.اوه ارامش یادته اشناییمونو ...:gol: من و تو وای تو کافه نادری :D..یادش بخیر ....راستی یادت هست یه سوتی ازت گرفتم ..
.میتونی تعریفش کنی ؟:whistle:

اصلا نمیدونم ییهو احساس کردم چخدر بهت علاقه مندم .
.این تو و اونم حاجی ... پامو میکشم بیرون ....:w04:.....

4. راستی این کامران کجاس .....؟
5.این civil boy ..این همه سوالو از کجا میاره ؟:biggrin:
با کمال میل دوئل!من میمیرم برای دوئل:D
2- والا من خودم هم اولش به تو مشکوک شدم بعد دیدم بابا این معصوم بیچاره که خیلی وقته نیست !!الان کاملا برام سواله!!!:D
3- این که چیزی نیست!!!عنوان شده خیلی ها میخواستن بشناسنش نتونستن!!!
3- هوم..دو تا 3!!!دقیق یادم نیست چی بود ولی یادمه سوتیش خیلی خدا بود..:biggrin: من روح معصومی داشتم!!!تو معصومیتم رو برباد دادی..تا این حدش یادمه!! :دی
به همه گفتم معصوم به تو هم میگم..اون تعریف ها رو چهار تا درمیون بخونید..گفتم جلوی بچه ها ضایع نشید الکی تعریف کردم!!!!:)
4- کامران رو ولش کن..بی وفا شده!!:razz:

5- این نیروی شیطونی داره!نیروی انسانی اگه بود خیلی وقت پیش تموم میشد!!:biggrin:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
آها گیرت آوردم........ با یه حرکت....
1- اول از هرچی یه جمله بساز با اینا چقندر قند، آرامش ، حمید جون گل گلاب ، حمید خوشکل ، حمید طلا. نپیچونی ها......
2- بگو ببینم چه خبرا خوش میگذره؟
3- میشه اون نوشته بالای آواتارتو بدی به من؟
4- منو چند تا دوست داری؟
5- اگه من مجرد بودم بهت پیشنهاد ازدواج میدادم باهام ازدواج میکردی؟
6- بگو ببینم چرا اینقدر بچه های باشگاه ازت میترسم؟
7- یه کلمه واسه اینا بگو

.....
تا بعد
1- آرامش به حمید میگه حمید جون گل گلاب!حمید خوشکل!حمید طلا !!چغندر قند درسته!!
2- یه ربع دیگه بیشتر بهم خوش میگذره!! :دی
3- :Dبله....مال شما
4- نه..اول باید بپرسی اصلا دوست دارم؟؟بعد بپرس چند تا!!
5- :D فعلا که ازدواج کردی به خاطر زنت از پودر کردنت گذشته م!
6- چون بلدم بترسونمشون!من از بچگی تونل وحشت درست میکردم
7-

خدا مهربون
عشق نادر
هوس شهوت
حمید شاعر
آرامش جیزغالا!!
گلابتون مادر
محمد صادق جقله
منصوره مشکوک!!
سودابه خانم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
آخ جون!!تا شش دقیقه دیگه تاپیک بسته میشه!!:D

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
1- چرا بچه ها از تو به این شکل یاد می کنن ؟

2- اگه یه روز بشه که تو فقط روی کره ی زمین زنده بمونی چیکار می کنی؟ کجا میری؟
3- اگه یه روز فقط تو با یه دختر دیگه روی زمین زنده بمونید چیکار میکنی؟
4- اگه یه روز تو و فقط یه پسر دیگه روی زمین زنده بمونید چیکار می کنی؟
5- فک می کنی اگه آدما قرار بودن یه شکل دیگه ای باشن ، اون چه شکلی می بود بهتر بود؟
6- چرا روزا آسمون آبی رنگ هست؟
7- چرا وقتی کلید یه لامپ رو روشن می کنیم ، هرچقدر هم که کلید از لامپ دور باشه، بازهم مثل اون موقعی روشن میشه که کلید و لامپ بغل هم باشن؟
8- سوال یعنی چی؟
9 - جواب یعنی جی؟
10 - به نظرت اول جواب وجود داره و بعد سوالش میاد یا اول سوال وجود داره و بعد براش جواب میاد؟
الان باخبر شدم که اینرو جا انداختم:D
1- تو فقط اسمشون رو به من بده بعد منبه صورت عملی بهت نشونمیدم چرا!!!
2- میرم بیرونگردش و هواخوری
3- با هم میگین میخندیم میریم هوا خوری
4- اونیه ور سنگر میگیره..من یه ور سنگر میگیرم..منطقه جنگی مشخص میکنیم..و حالا جنگ نکن کی جنگ بکن!
5- نه بابا..همینجوریش خوشگلیم...خودش میگه من همه چیز روبه نحو احسنت خلق کردم
6- نور میشکنه طیف میده میپاشه و اینا ..بعد رنگ آبی ما میبینیم!
7- چون جریان برق دیلی داره منتها ما هم دیلی داریم!!
8- یعنی چیزی رو ندونی بخوای بدونی!!
9- یعنی دلیل یا مفهوم چیزی
10- جواب ها وسوالها وجوددارند...تو یه برهه ای برای ما مطرح میشن

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
یه سوال میپرسم میخوام خدایی حرف دلتو بزنی
این سوالم شوخی نیست
هر چی به ذهت میرسه بگو در مورد آواتار من چه حسی داری؟؟؟........

من به شهیدها و جانبازها خیلی احترام میذارم..راستش شاید تا سه چهار سال پیش اینجوری نبودم..یعنی تا اسم شهید و جانباز میومد از بس که هی مقدسشون کرده بودن..یا ازاسمشون توی جاهای دیگه استفاده کرده بودن خوشم نمیومد..ولی وقتی نشستم کلاهم وقاضی کردمدیدم واقعا آدم های بزرگی بودن که جوونجوون تمام زندگیشون رو .. یه بار فرصت زندگی و لذت بردن از تمام موهبتها روگذاشتن و رفتن!!خیلی مردبودن ..هرچی به بچه هاشون سهمیه و شغل و اینا میدن به نظرم حقشونه..میدونم شهیدها با خدا معامله کردن ولی تاوان یه عمر زجر اون بچه ها رو اقلا شاید بشه با راحتتر کردن زندگیشون پس داد

Erfan_K

عضو جدید
کاربر ممتاز
این تاپیک بسته نمیشه تا آخرین سوال هم جواب داده بشه :D

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
شدیدا تایید شد .
پدر اقدام نکرده و مادر نزاییده این تاپیک قبل از پاسخگویی کامل بسته شه !:دی

Civil Boy

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خسته نباشي

خسته نباشي

خب من دوباره برگشتم نترس اين بار سوالي ندارم:D
اومدم خسته نباشي بهت بگم و تشكر كنم ازت كه توي صندلي داغ شركت كردي و چندتا دونه سوال منو جواب دادي:D
تبريك ميگم بهت صندلي داغ خيلي جذاب و خوبي بود بعضي از جوابات هم خيلي بامزه بود كلي خنديدم:biggrin:
خب بزار چندتا جمله كليشه اي هم بندازم تنگش بره:D
اميدوارم هميشه در زندگي موفق باشي و هيچ وقت صندلي كه روش ميشيني واقعي داغ نشه اين گلم تقديم به شما و تمام دوستاني كه در صندلي داغتون شركت كردن;)

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
1-اگه نمی خوای بری سره کار پس برای چی درس خوندی؟؟؟هدفت رو با جزئیات کامل بگو..
2-تو هم دلت میخواد مثل اون هایی که گفتم تیز باشی یا می خوای شتره بخوابه روت؟؟؟
3-فکر میکنی اگه واقعا میخوندی ساله بعد سراسری قبول می شدی؟؟(اعتماد به نفس کاذب)
4- چرا می گی الان که خوندی فهمیدی چقدر فرق دارن؟؟؟مگه چه فرقی داره؟؟
5-خرج تحصیلت رو برای فوق کامل بگو
6-ایا واقعا پس با پیگیری من بالاخره موفق خواهم شد یک تاپیگ رو قفل کنم؟؟؟؟:surprised::surprised::surprised:
7-نه کلا تا حالا استرس قبض تلفن داشتی؟؟؟اب و برق چی؟؟
8-چرا روباتیک کار نکردی؟؟؟؟(دلیلش رو بگو.نکنه یک وقت خدایی نکرده دوست نداری؟؟؟:cool:)
9-چرا چادر سرت نمی کنی؟؟؟نظرت در مورد چادری ها چیه؟؟؟به نظرت سختشون نیست تو این گرما چادر سر کنن؟؟؟
10-اگه بخوای درصد بگی چقدر شرایط و چقدر شناخت تو انتخابت اثر داشت؟؟؟
1-درس رو به حرمت علم خوندم
2- هوم...بستگی به آدمش داره...تاحالا که دوست داشتم تیز باشم..
3- بله..من شاگرد دوم دانشگاه بودم.. شاگرداول از من یه ترم عقب تر بود..تمام درس ها مناکثرانمرهی اول بودم..گاهی هم دوم..خیلی از بچههایی که از من نمرههای پایین تری داشتن یه سال یا دوسال رفتن کلاس کنکور و سراسری قبول شدن..قبول شدن کاری نداشت..من پشتکار نداشتم..بهراحتی میشد قبول بشم
4- امکانات آزمایشگاهی و دانشگاهی الان که پروژه م رو تموم کردم دیدم فرق داشتند..جو هم اون جا بهتره
5- هوم..فوق دو ساله..32 واحد..6 واحد پروژه..2 واحد سمینار و بقیه تئوری..اگهترماول 4تا درس و ترمدوم 4 تادرس تئوری به همراه سمینار برداری...از ترم سوم فقط پروژه ت میمونه...بنابراین شهریه ی ثابتت هم نصف میشه..خب..ترم اول یک ودویست شد..ترم دوم هم همین حدود..ترمسوم که پروژه داشتم باید حدود یک وهشتصد میشد که چون شهریه نصف شد یک ونیم شد..بعدازاون هم هرترم سیصد تومن..دو بار تمدیدکردم پروژه م رو..
به عبارتی میکنه....به صفرش ده بر یک....4.5
6- نیتت روخالص کن میشه!
7- نه..
8- کسی بهم یاد ندادتش که بخوام کار کنم
9- اتفاقا قبلا چادر دوست داشتم وسرم هم میکردم..ولی خب..بنا به دلایلی گذاشتمش کنار..خب یه خورده سختهستولی به من حس خوب مصونیت رو میداد
10- 80.265% شرایط بود!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
خوب ارام من تو کدوم دسته قرار می گیرم ؟؟؟
در ضمن گروه بندیت یکمی کم داره
پس اون هایی که در امان هستن چی می شن؟؟؟:cry::cry:
مگه من چه گناهی کردم اخه که میخوای یا پودرم کنی یا سرخم کنی؟؟؟:(
تو رو باید فعلامشخصت کنم منصوری یا منصوره!!بعدصحبت میکنیم سرخ کردنی هستی یا پودر کردنی!!:D

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
به به ...به به ادم لذت میبره :دی

منم همینا ... دیگه منو جیگر نداره من مچ ندارم همینارو از منم قبول کنین ( همین گلا :دی )
همگی موفق باشین

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
دیگه سوال نذارین تاب رسم این سوالات رو هم جواب بدم برسیم به قسمت خوب ماجرا:D:gol::gol:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
ارامش نظرتو در مورد من پیچوندی در 10 خط توصیف کن 1!:دی
آخ مچم !!
خیلی دارم به خودم فشار میارم سوال نمیکنم ! میدونستی ؟
:D
تو خودت میتونی خودت رودر 10خط وصف کنی؟؟
پسر خوبی هستی
شیطونی
شور زندگیت بیشاز اندازه زیاده
اما میدونم پسر خوب و ساده و معصومی هستی
دوستداری افق های جدید روکشف کنی
یه مقدار شاید بهنظر بیاد که قابل اعتماد نیستی!!:D اما هستی
اما حمیدواقعاترسوندنتوگاها خیلی لازمه..بایدکسی باشهکهتو ازش حساب ببری وگرنه خدا رو هم بنده نیستی!!جدی میگم!!میدونم پسر خیلی پاکی هستی...ولیاقت خوشبختی رو به داری..فقط مواظب باش زیادی شیطون نشی..هرچیزی زیادش خوب نسیت!!خب دیگه بسته!!
دستت دردنکنه!!آقایی میکنی!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
من اومدم...
1. به نظرت سوالي مونده من نپرسيده باشم؟:smoke:
2.ميدوني امروز سر كلاس هيچي نفهميدم؟
3. اگه يه ادم كل كلاسو چرت بزنه چيزي مي فهمه؟
4.اخه خودت اگه يه شب فقط سه ساعت بخوابي صبحش ميتوني چرت نزني؟:w22:
5. نظرت چيه من فعلا برم بخوابم؟ ديگه چشمام چيزيو نمي ببينه[/QUOTE
ای بابا!!هیچ کس آخرش به پدربزرگ من گیر ندادها!!
2- مگه روزهای قبل
؟؟؟
3- مگهروزهای قبل
؟؟
4- نه!!منمردروزهای سختم!!
5- نه نرو...دقایق آخره!!باهاتکار دارم

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
من بازم سوال دارم. . . !

1- کمترین نمره دوران دانشگاهت!؟
2- بیشترین نمره دوران دانشگاهت!؟
3- از کدوم پسر تو دانشگاه شدیدا بدت میومد!؟ (باید اسمشو بگی!!!)
4- مارک ساعتت!!!؟
5- مارک عطر!؟
6- مارک شلوار!؟
7- گیتار الکتریک دوس داری!؟
8- گیتار کلاسیک!؟
9- گیتار بیس چطور!؟
10-چرا مدل دوربینت سونیه!؟
11- چرا میخوای پسرا رو پودر کنی!؟
12- از پودرهای تولید شده غیر الماس چه استفاده هایی میشه کرد!؟
13- امروز ناهار چی داشتین!؟
14-چاخ به چه نوع آدم هایی اطلاق میشه!؟ (نمدونم درست نوشتم یا نه!!!!!)
15- امروز چه ساعتی بیدار شدی!؟
16- اولین کلمه ی سه حرفی که تو ذهنت میاد چیه!!!؟؟ (نامردی اگه فکر کنی و جواب بدی!!)
17-به نظرت دین افیون توده هاست!؟
18- اگه یه پسر فوق العاده خوش تیپ ، خوش هیکل ، به ظاهر مهربون ، خوش برخورد ، خوش چهره ، پایبند اصول اخلاقی و . . . بیاد خواستگاریت ، توام خیلی دوسش داشته باشی اما اون سواد حتی نوشتن نداشته باشه . . .بش OK میدی!؟
19 - شما خوبی!؟
20- من خوبم!؟

1-10
2- 20
3- اسمش رویادم نمیاد..نگفته بودی نوک زبونمبودها..یادم رفت...ولی عوضش یه خاطرهازش تعریف میکنم..اینپسرهمثل خواجهحرمسرابود..هی صد تا دختر دورواطرافش بودن..من هم اگه میتونستم بهش تیکهمینداختم!!خودش هم میدونست ازش بدم میاد..یهبار برف اومدهبود..من خونه بودم..خونه دانشجوییمون هم روبرو دانشگاه بود..گفتم یه دقیقه برم دانشگاه..یه کاری داشتم..من اونجا وقتی دپزرس میشدم تو خونه یهرژ بسیار بسیار جیغی داشتم میزدم که دلشاد بشم!!آقایی که شما باشی یادم رفت رژ رو پاک کنم ..حالا تصور کن من سفید..موها پوشیده..یه رژ بسیار جیغبا مقنعه!!رفتم تو..از شانس منم فقط اونروز این پسره تو دانشگاه بود..یه نگاهی من روکرد..منم محلش نذاشتم..از طبقه ی زیر دانشگاه هی یهطبقهرفتم بالا ..هی گفتم چرا این یهجوری نگاه کرد؟؟دوباره یهطبقه دیگه رفتم..دیدم نه..نمیشه!!اینیه چیزی تو نگاهش بود..بعد یهو دستکش هم دستم بود..دستکشم رومالیدمبهلبهام قرمز شد!!گفتم وووووووووووووووووووای!!از بین این همه آدم این پسره که ازش بدم میومد من روفقط دید!!:mad::(:biggrin:
4- سواچ
5- دیوید بکهام..دیویدوف
6- لی..ماوی..ولی تعصب ندارم..چیزهای دیگه هم میپوشم..
7- نه اصلا
8- ای بله..دوست دارم
9- نیدونم چیه
10-:D از کوجا فهمیدی؟
11- الماسشون بهتره!!(یه تبلیغ بود میگفت بیا شیرتروبخور میگفت بستنیش خوشمزه تره!!)
12- به مصرف دارویی میرسه!!
13- ام..خورشت لنگر!!!
14- به هر نوع جانوری که بیشتر از 45کیلو باشه چاخ گفته میشه!!

15- 12.30
16- سول!!:surprised:
17- نه..نه..
18- نه.دیپلمهم باشه بعید میدونم راهش بدم خونه!
19- پنه!!(پس نه!!:D)
20- توخوبی!!

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
:w21:
سلام آرامی
خووبی؟
اوه اوه چه خبره اینجااااا :biggrin:
من دیگه سوال نمیپرسم ازت... گناه داری:gol:
شاد باشی عزیزم:gol:
سیلااااااااااام عسلم!!:gol::gol::D
خوب خوبم سکرتی..خیلی خوب کردی اومدی..خیلی دلم میخواستباشی..
مثل همیشه مهربان وناز:gol::gol:
با وجود دوستانی مثل شما شاد شادم :gol::gol:

حسین-تی

عضو جدید
1-10
2- 20
3- اسمش رویادم نمیاد..نگفته بودی نوک زبونمبودها..یادم رفت...ولی عوضش یه خاطرهازش تعریف میکنم..اینپسرهمثل خواجهحرمسرابود..هی صد تا دختر دورواطرافش بودن..من هم اگه میتونستم بهش تیکهمینداختم!!خودش هم میدونست ازش بدم میاد..یهبار برف اومدهبود..من خونه بودم..خونه دانشجوییمون هم روبرو دانشگاه بود..گفتم یه دقیقه برم دانشگاه..یه کاری داشتم..من اونجا وقتی دپزرس میشدم تو خونه یهرژ بسیار بسیار جیغی داشتم میزدم که دلشاد بشم!!آقایی که شما باشی یادم رفت رژ رو پاک کنم ..حالا تصور کن من سفید..موها پوشیده..یه رژ بسیار جیغبا مقنعه!!رفتم تو..از شانس منم فقط اونروز این پسره تو دانشگاه بود..یه نگاهی من روکرد..منم محلش نذاشتم..از طبقه ی زیر دانشگاه هی یهطبقهرفتم بالا ..هی گفتم چرا این یهجوری نگاه کرد؟؟دوباره یهطبقه دیگه رفتم..دیدم نه..نمیشه!!اینیه چیزی تو نگاهش بود..بعد یهو دستکش هم دستم بود..دستکشم رومالیدمبهلبهام قرمز شد!!گفتم وووووووووووووووووووای!!از بین این همه آدم این پسره که ازش بدم میومد من روفقط دید!!:mad::(:biggrin:
4- سواچ
5- دیوید بکهام..دیویدوف
6- لی..ماوی..ولی تعصب ندارم..چیزهای دیگه هم میپوشم..
7- نه اصلا
8- ای بله..دوست دارم
9- نیدونم چیه
10-:D از کوجا فهمیدی؟
11- الماسشون بهتره!!(یه تبلیغ بود میگفت بیا شیرتروبخور میگفت بستنیش خوشمزه تره!!)
12- به مصرف دارویی میرسه!!
13- ام..خورشت لنگر!!!
14- به هر نوع جانوری که بیشتر از 45کیلو باشه چاخ گفته میشه!!

15- 12.30
16- سول!!:surprised:
17- نه..نه..
18- نه.دیپلمهم باشه بعید میدونم راهش بدم خونه!
19- پنه!!(پس نه!!:D)
20- توخوبی!!
مقسییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی!

kachal63

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام آرام جون. خسته نباشی
چرا هنوز سوال میپرسن؟

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
من اولین باری هست با شما برخورد می کنم نظرت درباره من چی هست؟
2 :وقتی مردی می خواهی روی سنگ مزارت چی بنویسند ؟
3.تا بحال کاری کردی توی دوران جوانی یا نوجوانی که الان یادش می افتی از خودت خجالت می کشی می تونی بگی ؟
4.دوست داری توی خانواده شما اول کی بمیره(زبونم لال)؟دوست داری خودت اولی باشی ؟
منم فکرکنم ندیدم شما رو..نظرم اینه که اولین باره شما رو میبینم
2- بهش فکرنکردم..برام مهم نیست
3- نه..نه..نکردم
4- خیلی مهم نیست ..بعداز سی چهل سال به هم دوباره میرسیم!!!همینمدتش سخته :D
ولی زندگی رو بر منوالش دوست دارم..احساساتی نیستمکه خدایا من رواول ببر!راضیم به رضاش

#nobody#

عضو جدید
کاربر ممتاز
آها اینجارو ببین
پس این همه ریاست بازی نصیحت مادربزرگی اثر این صندلیه بوده :biggrin:

میذاری منم یه دقیقه بشینم؟
قول میدم زود پاشم
جون خودم راست میگممم
:hypocrite:

ARAMESH

مدیر راهنمای سایت
مدیر تالار
سلام آرامش جون
خووبی ؟ چه خبرااا ؟‌چیکارا می‌کنی ؟
1- زنده‌ای تا الان ؟ خسته نشدی از جواب دادن ؟ چه حسی داری نسبت به سوالا ؟ شده تا الان خواهر دوقلوت بیاد و جواب بده ؟ 2- چقدر نزدیکی بین شما و خواهر دوقولووتون وجود داره ؟ احساسات، عوطف و علایقتون چطوریه و آیا از اینکه با همین خوشحالین ؟ ( آیا رشته‌هاتون یکسانه ؟ ) 3- نظرت در مورد عواطف چیه ؟ یه شخص چطور می‌تونه یه احساس پاک داشته باشه ؟ 4- شما به عنوان یک دختر، دوست داری مرد زندگیت چگونه باشه ؟ خودت براش چگونه‌ای ؟ 5- گذشته، کنون و آینده، راضی بودی، هستی ، خواهی بود ؟ چطور زندگی می‌کنی ؟ 6- یک انسان چقدر می‌تونه ارزش خودش رو بیاره پایین و چرا عده‌ای هیچ احترامی برای شعورشون قایل نیستن ؟ 7- تا حالا شده به یه نقطه خیره بشی و سخت فکر کنی ؟ به چه چیزی فکر می‌کنی معمولن ؟ 8- افق رو برام ترجمه کن ( از دید خودت ) و بگو چطور می‌تونی بفهمی که خدایی هست و چه انتظاری ازش داری ؟ 9- دیدگاهت در مورد زندگی چطوره ؟ چقدر احساس خوشبختی می‌کنی و چطور این احساس رو به خودت هدیه می‌دی ؟ 10- بد جور بی‌حوصله‌م، یه پیشنهاد، یه راه، یه چیزی بهم بگو از این حالت در بیام
:gol:

1- نه خسته نشدم...لذت بردم..بدنمیه خورده کم اورده!!:D نهقلماصلا نمیدونه اینصندلی چیه..یه خورده براش توضیح دادم دیدم استقبال نکرد
2- خب خیلی زیاده..ولی تفاوت هامون هم شاخص هست..من که خیلی خوشحالم...قلم یه مقدار هر از چندگاهی سرش رومیگیره به آسمان میگه خدایا من به درگاه توچه کاری کردم این قلو رو با من فرستادی؟:biggrin: منم همیشه میگم خدا دید این دنیا هی باید مراقب من باشه داشتم میومدم این دنیا گفت من اعصاب مصاب ندارم یه فرشته با این بره پایین مواظبش باشه!!:D
3- یه حس پاک هست..بعدش ما هستیم که ناپاکش میکنیم
4- دوست دارم بفهمه...صادق باشه..هیچ وقت دروغ نگه..خیانت نکنه..دادوبیداد نکنه..شخصیت داشته باشه..دلسوز باشه..به فکرباشه. خانواده دوست باشه.بافرهنگ باشه.. اینا:D در یک کلمه حاجی باشه!!
5- گذشته .روراضی هستم..آینده روای..بستگی داره چه تصمیمی بگیرم.آینده م هم همینطور..فعلا جای سختی از زندگیم قرارگرفته م
6- واقعا نمیدونم..یه انسان میتونه انسان باشه..میتونه به شدت و سرعت به حیوان نزول کنه..چرا دقت نمیکینم آخه؟؟چرادوست نداریم تفاوت هامون روبا حیوون بیشتر کنیم؟
7- اره..فعلاباید یه جای خیلی خیلی خیلی خلوتمثل یه غاری کوهیچیزی پیدا کنم..جوجو..باید به مسایل اصلی بشینم فکر کنم ها..بهیه جایی رسیدم که از خوب وبدباید بشینم از اول فکر کنم...محدوده گذاری کنم!!!کار جالب و هولناکی بایدباشه!!ولی باید بشینم فکر کنم.خیلی چیز دارم برای فکر کردن
8- افق چیزیه که خودتتعریفش میکنی..محدودهای هست که تو میتونی ببینی..هر چی افقت بالاتر بیشتر میتونی ببینی...به هیچ کس وهیچ چیز دیگه به غیر از خودخودتبستگی نداره..هرکی هم هرچیز دیگهای بگی من قبول نمیکنم..فقط به داخل آدم مربوطه... خودخودخودش ..خب من خدام روحس کردم..شناخت منطقی نبوده حسی بوده...اگهاشتباه نکنم..شناخت خدا سه نوعبود..شناخت علم ..شناخت از راه دل ..یکیش روهم یادم نمیاد :D
ولی من دومی هستم..چیزهایی دیدم که در حد معجزه بوده ...یعنی میفهمی..بعد تازهبا خودت میگی عشق بازی به همین آسانی ست!!واقعامیرسه به جایی که یه قدم برداری میبینی صد قدم روبرداشته!!من خودم حسش کردم..روزی بوده که فهمیده م رنگین کمونی که دراومده فقط به خاطر من بوده!بعضیا میگنخرافاتیااحساسات..ولی باید توش باشی تا باورکنی..

9- زندگی یه جریانه..قبلا توضیح داده م ...خوشبختی حسیه که تو این جریان داری..یه موقع تو یه جریانی داریمیری...از پیچ و خمها و بالا پایین ها هیجانزده میشی..گاهی فقط برات کسالتبارهاین پیچو خمها!!بستگی بهحس درونی خودت داره که شاد باشی خوشبخت باشی یا نه ..فعلا کسالتبارم جوجویی..باید به خودم هدیه ش بدم:D
10- یه هدف برای خودت مشخص کن به سمتش برو

وضعیت
موضوع بسته شده است.