صندلی داغ 3ctor ( کامران )

وضعیت
موضوع بسته شده است.

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
خوش که میگذره؟؟؟ مرسی خوبم خدا رو شکر

. سه تا بیت بگید که حفظ هستید؟ به جان خودم شعر حفظ نیستم ....
2. بهترین بیتی که حفظ هستید؟میازار موری که دانه کش است..:دی
3. تاریخ تولد حافظ و سعدی و سهراب (کافیه یا بازم شاعر اسم ببرم؟) بزارید یکی دو تا دیگه هم اسم ببرم عرفان نظر آهاری و فاضل نظری و کیکاوس یاکیده رو هم برامون بگید؟
(میخواید تاریخ تولد شاعر بزرگ دهه ی آینده رو هم بگید، خودمو میگیما
) با شعر و شاعری اصن میمونه خوبی ندارم
4. میدونستید هوش سیاه یا همون آقای کیکاوس یاکیده شاعر هم تشریف دارند؟ نه نمیدونستم چه جالب
5. حالا به انتخاب خودتون سه تا شعر زیبا از بین شش شاعری که در بالا اسم بردم برامون بزارید واقعا نمیدونم تو این زمینه اطلاعاتم خیلی ضعیفه
6. عرفان اسم پسره یا دختر؟ به نظرتون باید بگیم آقای نظر آهاری یا خانم نظر آهاری باید پسر باشه .. این که میگی کی هست..:دی
7. میونه تون با داستان نویس چیه؟ موافقید سری بعد سوال با عنوان "با کلمات زیر داستانی طنز بنویسید" طرح کنم؟ اینو هنوز به شعر ترجیح میدم.. آره حتما ..
8. چرا ادبیات دوست ندارید؟ دوست دارید؟ پس چرا سوالای ادبیاتی منو داغون کردید رفت؟ آخه میمونه خوبی ندارم...:دی
مرسی از حضورت ......:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام کامران خان گل! قول داده بودیم که بیایم و سر قولمون هستیم! سلام .. خدا به خیر بگذرونه:D

یه خواهش دارم ازت جواب سوالای منو با رنگ آبی یا سبز یا بنفش پررنگ بده! بیا خوبه؟
قرمز چشامو اذیت می کنه! رنگ قرمز باشه، اصلا نمی خونمشون! اصن با قرمز مینویسم که نتونی یخونی..:دی

سری اول سوالام:

1. اسکیت بلدی؟ آره
  2. حقوق اولت چن بود؟ تو اینجا.. بزار فک کنم ... حدود 400 هزار تومن
  3. ساعت عشق به چی می گفتن؟؟ ساعت عشق؟! نمیدونم نشنیدم ...:دی
  4. یه عضو از چهره ات خیلی بهت میاد. اون کدومه؟ اینجور که دوستام میگن چشام
  5. یه پسر مث تو زشتی یه دختر رو چطوری توصیف می کنه خوب نمیدونم چطوری توضیحبدم .. شاید نامتناسب بودم اعضای صورت ... بد تیپی ....
  6. سیزده بدر دیدی که بارون بباره؟ چه حالی داشت؟ آره کلا حال آدم گرفته میشه ...
  7. روزه کله گنجشکی بیشتر بهت لذت می داد یا روزه کامل ؟ روزه کامل ..
  8. لقب تو بین دوستات و دشمنات در کل سالهای زندگیت؟ خوب من دوستای مختلفی دارم .. دوران دبیرستان .. دوران دانشگاه .. دوران خدمت.. بچه محل ها .... دوستای هم باشگاهیم ...چند دسته ان ... ولی خو لقب هم زیاد دارم که نمیگم ....:D
  9. آی دی که داشتی یکیشو بگو فارسی بنویس تا یهو آی دی تو نخورن!! ای دی چی مسنجر ؟ اونلی استار 2002
  10. دمای صندلی چنده؟ بالاتر از 37/5 درجه سلسیوس یا پایین تر خیلی پایین تر از این حرفهاست ..:دی

خسته نباشی!! مرسی تو هم خسته نباشی ...
ممنون.
ممنون از تو ....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری دوم :

1. برف یا بارون؟ هر دوش رو دوست دارم ولی خوب برف
  2. موقع خیس شدن زیر بارون به چی فکر می کنی؟ به این که باز یادم رفتم چترم رو بیارم..:دی
  3. ببینم تا حالا به دخترا گلوله برف پرت کردی؟ چرا؟ دوران بگیمون آره زیاد .. یادمه میرفتیم قایم میشدیم با بچه محل هامون بعد تا یه دختره میومد همگی با هم بهش حمله و میشدیم .. (بچه نبودیم هیولا بودیم..:دی) تو 90% مواقعه هم دختره گریش میگرفت ..:دی
  4. تا حالا جلو یه دخترو گرفتی؟ که بترسونیش؟واسه ترسوندن نه
  5. یه بازی از میکرو بگو که دوست داشتی بازی کنی قارچ خور .. عاشق بودم .. یا بازی هم بود رامبو .. تانک ...
  6. حداقل 2 تا گیم بگو که دوست داری؟ آخرین بار کِی بازی کردی؟ PES2013& Call Of Duty دو شب پیش ..:دی
  7. کدوم سال، کامپیوتر اولو خریدین؟ فک کنم سال 80
  8. چند ساله به اینترنت وصل می شی؟ از همون اوئل که گرفتم
  9. نظرت درباره شکست عشقی؟ داشتی؟ شکست عشقی آدم رو داغون میکنه ..آره داشتم ...
  10. دو شهر محبوبت توی ایران؟ یزد و رامسر
خوش باشی!
مرسی همچنین..:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری سوم: :D

1. یه ترانه که غمناک باشه زمزمه کن... تایپ هم کن. دو بیتش کافیه ولی خواننده یا شاعر و آهنگسازشو هم بنویس. برو اگه میخوای بری .. دلت نسوزه واسه من .. اینجوری که کلافه ای بدتر خوب دلو بکن .... خواننده و آهنگساز سیاووش قمیشی ... شاعرش رو نمیدونم ...
  2. یه ترانه که 6 و 8 باشه بنویس... اونی که خیلی دوست داری. دو بیتش کافیه بیتی هم نباشه چار خط. هیچی یادم نمیاد ...
  3. نظرت درباره satellite و لزوم استفاده از آن یا عدم استفاده از آن؟بستگی داره چطوری ازش استفاده کنی .. هم میشه گفت خوبه هم بد ....
  4. شما satellite دارین؟ قبلا داشتین؟ تا حالا چندبار عوضش کردین؟ منظورت شرکتشه یا خودش؟ آره داشتیم ... .... سه یا چهار بار ...
  5. تلویزیونتون چند اینچیه؟ کدوم مارک؟ کی خریدین؟ چند خریدین؟40 .. ال ای دی سامسونگ ..اینو پارسال... 2800000
  6. نظرت درباره تلویزیون های سه بعدی؟ به نظرت تا چندوقت تو بازار ایرانی تقاضا خواهد داشت؟ خوبه منتها این عینک دار ها رو نمپسندم خیلی ضایع است مدل های جدید اومده همون عینکه دیگه لازم نیست به چشم بزنی رو خود صفحه کار شده .... فک میکنم هنوز به طور کامل جا نیفتاده تو ایران
  7. TABLET داری؟ می دونستی همین بغل دستیامون به بچه های نیم وجبی تب لت می دن بجا کتاب و دفتر و تخته سیاه؟نه چون لازم ندارم .. همین لپ تاپم کارمو راه میندازه ...
  8. عضو هلال احمر هستی؟ می خوای عضو شی؟ چرا؟ نه نیستم .. ولی دوست دارم عضو بشم ..
  9. عضو کدوم ارگان ها و موسسات و انجمن ها هستی؟ حداقل یه 5 مورد نام ببر که بدونیم. من عضو نیستم ولی با بیشتر ارگان ها و انجمن ها تو زمینه های عکاسی و فیلمبرداری و راه اندازی سرور هاشون همکاری میکنم ..
  10. سربازیت کجا بود؟ سمتت؟ مالک اشتر اراک .... استوار .. اون موقع که رفتم خدمت فوق دیپلم داشتم ...

شاد باشی!
مرسی .......:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری چهارم:;)

1. خواننده (های) مورد علاقه ات؟ به تفکیک خانوم و آقا /ایرانی و خارجی حمیرا-ساووش قمیشی / ریحانا .. انریکه
  2. سریال مورد علاقه ات؟ایرانی که اصلن نگاه نمیکنم خوشم نمیاد .. خارجی هم گریم و مردگان متحرک
  3. یه صحنه از یه فیلمی بگو که جالب بود!! صحنه های احساسی رو خیلی دوست دارم
  4. چجور فیلمی دوست داری؟ بیشتر کمدی یا اکشن؟ک یا اکشدوست دارم فیلم هایی ببینم که ژانر های مختلفی داشته باشه .. مثلا کمدی ترسناک یا اشکشت تخیلی فانتزی
  5. پیلینگ انجام می دی؟ یه بار انجام دادم
  6. اپیلاسیون چطور؟ اینو نه..:دی
  7. تا حالا (همین الان که تو تایپ می کنی)کجاها شنا کردی؟ مگه دو زیستم؟!.. هر جایی که فکرش رو بکنی شنا کردم
  8. جایزه هاتو بشمر از همون اول ابتدایی تا الان که تایپ می کنی... قبلش هم باشه اشکالی نداره، بگو. نمیدونم شاید 100 تا شایدم بیشتر
  9. تقدیرنامه هاتو بشمر از اول عمرت تا الان که تایپ می کنیاول عمرم رو یادم نمیاد ولی این چند سال اخیر حدود 12 تا
  10. صفحه رو چجوری زوم می کنن؟ با دکمه های میان بر: کدوم صفحه رو صفحه وب؟ آره

موفق باشی!
.............................:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری پنجم سوالام::cool:

1. راههای داغ کردن این صندلی چیه؟ خیلی راه داره ولی نمیگم..:دی
  2. لباسای خیس رو تو خونتون کی آویزون می کنه تا خشک شن؟ هر کی از خودشون ..:دی
  3. لباسای خشک شده رو کی جمع می کنه؟ اونم همینطور
  4. بلدی اتو بزنی؟اره لباسامو خودم اتو میزنم
  5. آخرین فیلمی که دیدی؟ کِی بود؟سه شب پیش G.I.Joe Retaliation
  6. چه نوع موسیقی گوش می دی؟ پاپ
  7. رپ دوست داری؟ کدوم رپر ایرانی و خارجی؟نه نه اصلن .. حالم به هم میخوره از طرز خوندنشون
  8. چند زبان بلدی ؟ نام ببر.: انگلیسی کاملا مسلطم.. المانی خیلی کم .. فرانسوی .. تا حدودی ..
  9. حرکات بین تماشاچیان زیر چی هست؟ دونه دونه بنویس

کنسرت های:
رپ : نرفتم نمیدونم
راک : تکون دادن سر
شجریان : شمع به دست
گوگو پریدن بالا و پایین
سوسن : اشک و ناله
فوتبال های :
تراکتور-عربستان : شور و هیجان
استقلال-پرسپولیس : موج مکزیکی
10. از مامانت حرف گوش کنی داری؟ بگه خاموشش کن اون پی سی/لپ تاپ رو بیا چی؟مامانم عمرشو داده بهش ما ....ولی اگه بود حتما به حرف هاش گوش میدادم ...

انشالا خوب جواب میدی!!
خوب جواب دادم دیگه ...:D

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری ششم:
(خدا قوت! نماز روزه ها قبول! زندگی به کام! دلتون پر عشق! بسه دیگه سوالا رو جواب بدین، دیر نشه!!
:smile:) از تو هم قبول باشه .. همچنین...

1. فرض کنیم رفتی بقالی، یکی رو دیدی یه چیزی کش رفت؛ چیکار می کنی؟ میام بیرون میگیرمش میگم رد کن بیاد اونی که کش رفتی من دیدم .. اگه داد که داد نداد به فروشنده میگم ...:دی
  2. اگه یکی یه چیزی ازت بدزده و تو بفهمی کیه، اون وقت چیکار می کنی؟ میرم بهش میگم میدونم که تو اینکارو رکدی یا بدش یا بازم بدش ..:دی
  3. اگه یه روزی کل دارایی هاتونو از دست بدین، تو چیکار می کنی؟هیچی میشینم زار زار به حال خودم اشک میریزم
  4. اگه روزی ایران بمباران بشه و داغان مث افغانستان وعراق، چی به روزت میاد؟ سعی میکنم بتونم زندگی قدیمم رو بکنم
  5. در آینده، اراک می خوای زندگی کنی یا یه شهر دیگه؟ اراک چقد جمعیت داره؟ معلوم نیست اید موندم شاید رفتم ...فک کنم حدود 700 هزار نفر
  6. یه جمله به گویش اراکی ها تایپ کن که با فارسی فرق داشته باشه با تلفظ و حرکه ملوچ اگه گفتی چی میشه...:دی
  7. تا حالا خونتون دزد اومده؟ الان خونتون دزد بیاد و ببینیش، چیکار می کنی؟ آره اومده .... ببینم مسلما با هاش در گیر میشم ...
  8. فرض کن می خوایم بیایم اراک! 5 تا جای دیدنی-تاریخیشو بگو که حتماً بریم! اراک جای دیدنی زیاد نداره اینجا یه شهر صنعتیه .. جاهای تفریحیش بزار فک کنم .. پارک جنگلی .. شهر بازی طوفان .. سرآب عباس آباد ... بازار اراک ... دیگه همینا
  9. یکی از خاطرات به یاد ماندنی خودتو تعریف کن.تکراری
  10. یه سوتی ازخودت (ارجینال باشه ها) تکراری
مرسی گل پسر!
مرسی از تو ......:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری هفتم: :)
(خیلی خوش شانسی داری به این سوالا جواب می دی!!! خیلی تو صف بودی! چیکار کنیم دیگه یه دونه کامران داریم که رو صندلیه! خوش بگذره!)

1. موهاتو ممکنه رنگ کنی؟ تا حالا که رنگ نکردم
  2. موهات چه رنگیه الان؟ قهوه ای ولی به مشگی میزنه
  3. موهات سفید بشه، رنگش می کنی؟ فک نمیکنم
  4. موهات درنیاد، ممکنه بری کاشت مو؟ موهام الان که پره ولی اره میرم
  5. چشات چه رنگیه؟ قهوه ای
  6. ناخوناتو بلند می کنی؟ نه اصلن
  7. ساز بلدی بزنی؟ چی می زنی؟ نه
  8. آدم ساده رو تعریف کن مثال هم بزن سادگی یعنی یه رنگی و صداقت
  9. آدم احمق به کی اطلاق می شه؟ مثال بزن آدم زبون نفهم و یه دنده
  10. کسی پیشت، غیبت کنه، عکس العملت چی می شه؟م ازش دفاع میکنم و اگ اگه خیلی طرفم رو دوست داشه باشم ازش دفاع میکنم وگرنه فقط گوش میدم

موفق باشی! عاقبت به خیر شی! به پای اون پیر شی! رنگ هم نزدی اشکالی نداره ارجینال می شی!
.................:D

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری هشتم: ساعتو یادداشت کن همین الان..... استارتو بزن ساعت 10:45

1-خو اول یه معما ...96 ماهی داری و 55 تا غرق میشه چندتا ماهی برات مونده؟ماهی که غرق نمیشه ..:دی
2- سوال چالشی: شلوار کردی خودتو(همشونو) با شلوارک عوض می کنی؟ چرا؟ شلوار کردی ..:دی آره عوض میکنم داری؟
3-سوال خانوادگی : به روح اعتقاد داری!! عمه داری؟ با ذکر نام توضیح بده....:دی.. من که خودم عمه ای دارم ، رحم کن ...:دی عجیب اعتقاد دارم ..:دی .. عمه ای دارم بس ناتوان و رنجور ...
4- سوال عاشقانه : روز ولنتاین که بشه رو با کی میگذرونی؟ یا دوست داری با کی بگذرونی؟ با کسی که دوسش دارم
5-تو هم از اون دسته آدمهایی هستی که وقتی که شب ساعت میزاری بالای سرت که صبح زود بیدار بشی بعد هی میخوابی هی بیدار میشی میبینی 30 دقیقه گذشته : آره میخوابم پا میشم میبینم یه ساعت گذشته حالا تابلوه 1 دقیقه هم نشده ها فک میکنن ما خریم ..:دی

6- بچه ها(گروه سنی 1 تا 9) رو دوست داری؟ بچه ها تو رو دوست دارن؟ اره با بچه ها خوب ارتباط میگیرم
7- تا حالا عاشق شدی؟ به کی؟ چند بار؟ اگه بگم نه که دروغه ... خیلی ..
8- شلوار تنگ فاق کوتا می پوشی؟نه زیاد
9- حیوون خونگی داری یا داشتی؟ اسمش چیه؟ بچه که بودم زیاد داشتم .. الان نه
10- اکانت فیس بوک داری؟ اونجا چند تا دوست داری؟ آره دارم.. خیلی

به تعداد ثانیه هایی که جواب دادی مرسی
..........................:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری نهم:
خیلی ماهی! اینا رو هم جواب بده! میام می خونم ها! آفرین!

1. تا حالا تقلب کردین؟ به چه روش/روش های آره خیلی به روشهای مختلف .. بد آموزی داره دختر ..:دی
  2. متابولیسم بدنتون چجوریه؟! تا حالا چاقی رو تجربه کردیننرمال .. / آره تجربه کردم
  3. متولد کدوم ماهی؟ (تکراری باشه هم جواب بده! مرسی) شهریور
  4. تا حالا از کلاس انداختنتون بیرون؟ آره
  5. آزاد خوندین؟ بله
  6. چرا به پسرا می گن کچل؟ مخصوصا این فروم؟؟ اصلاحه دیگه باید ببینی که کشفش کرده..:دی
  7. بهترین موقع سال برا ازدواج کی هست؟؟ به نظر تو؟ تا بستونه
  8. کدوم دانشگاه ها خوندی؟ اسم دانشگاه رو می پرسم ! آزاد اراک و علمی کاربردی فرهنگ و هنر
  9. بهترین شغل از نظر تو؟ شغلی که قلبا دوستش داشته باشی
  10. اگه فکر کنی وقتت تلف میشه، چی کار می کنی؟ سعی میکنم کاری کنم که تلف نشه
.....................

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری دهم:
کامران گل! اینا رو جواب بده! خیلی لازمن! مرسی!

1. بزرگترین فرق شما با بچه های هم سن و سال فامیل؟:king: خوب شغلم .. هنرم ....
  2. بهترین دوستتونو آخرین بار کی دیدین؟:w19: 3 روز پیش
  3. اگه یه خانومی که قبلا با شما راحت بوده، الان پوشش خودشو پیش شما رعایت کنه، عکس العملتون چی می شه؟میرم فک میکنم با خودم که چه رفتاری کردم که این قضیه پیش اومده
  4. تا حالا نوشیدنی الکلی مصرف کردی؟ آخرین بار کِی؟ آره مصرف کردم ....پارسال
  5. محبوب ترین فوتبالیست شما؟:yellowcard:علی کریمی
  6. نظرتون درباره نامگذاری امسال؟ راستی چی بود؟ حماسه سیاسی و اقتصادی ... خوبه
  7. به بچه های کنار خیابون یا توی چراغ قرمز که با اسپند دود کردن یا دست فروشی پول می خوان، چه عکس العملی نشون می دی؟ اگه بتونم بهشون کمک میکنم ...
  8. تا حالا شده از کسی که خیلی بهتون نزدیکه و همراهتونه، بی توضیح و بحث، آروم آروم فاصله بگیریو حتی یه سلام بهش ندی؟ بدون دلیل نه نشده ولی دلیل داشته باشم آره
  9. نمره عینک طبی شما چنده؟ عینکی نیستم
  10. برا احترام به بزرگتر ها (که شاید از خودش خوشتون نیاد) بلند می شین؟ چرا بابام رو این چیزا خیلی حساسه و همیشه بهمون یادمه گوشزد میکرد .. الانم هم همیشه سعی میکنم احترام بزارم ...

اینا رو فعلا جواب بده... ممنون.

....خواهش:D

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری یازدهم: :gol:
کامران صندلی خوش می گذره؟ :neutral:دماش چنده؟؟؟ آره عالیه .. هنوز سرده:thumbsup2:

1. کامپیوترت پس ورد داره؟لپ تاپم نه چون چیزی توش ندارم ولی سیتم های شرکت همه آره
  2. اگه یه روز یکی همه سی دی هاتو وارسی کنه، تو هم بدونی، چیکار می کنی؟ اصن خوشم نمیاد از این کار
  3. دفترچه خاطرات داری؟ اگه یکی بخونه و تو بفهمی چیکار می کنی؟ نه ندارم علاقه ای ندارم
  4. گوشیت پسورد داره؟ راستی سیم کارت/سیم کارتهات چیه؟ نه نداره ....همراه اول
  5. ماهانه/دو ماهانه ات چقد آب می خوره برات؟ شارژ و قبض باهم! تکراری ولی بازم میگم .. حدود بین 10 تا 15 هزار تومن
  6. فیش تلفنتون چند می شه؟بیشتر کی با تلفن حرف می زنه تو خونتون؟اونم همین حدود ....فک کنم من ...:دی
  7. گوشی ات رو زود جواب می دی یا یه کم منتظرش می ذاری یا انتخابی جواب می دی؟ تو هر حالتی باشم همونطوری جواب میدم ... بیشتر اوقات به شماره نیگاه نمیکنم ....
  8. چند تا دوست دختر پایه داری که دوست دختر لاو هستن نه اجتماعی!! همشون رو بگم..:دی
  9. با چند تا دخترو همزمان می تونی رابطه داشته باشی؟ همزمان؟ چه کاریه؟..:دی
  10. 10 تا لوازم آرایشی نام ببر.: بزار فک کنم .. سایه . رژ لب . فر کن. مدادابرو . مداد لب . سورمه چشم .ببین آدمو به چه کارهایی وا میداری ..:دی همینا رو بلدم ..:دی

از اینکه به سوالام جوابیدی ممنون!!:gol:
............ خواهش میکنم:gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری دوازدهم:
تو خیلی خوبی! خیلی ماهی! پرفکت هستی! ادامه بده.......

1. راستی لباسشویی رو چجوری روشن می کنن و آماده می کنن؟ مرحله به مرحله توضیح بده! از ما اتوماتیکه فقط کافیه لباس رو بندازی توش و بعدش پودر بریزی تو مخزن و استارت رو بزنی و درجه رو هم مشخص کنی و نوع لباس
  2. صابون مایع یا قالبی؟ اسمش چی باشه؟ قالبی از این سبزا گلنار..:دی
  3. شامپوی مخصوص موهای چرب یا خشک یا معمولی؟ کدوم مارک شامپو رو می زنی به موهات مو های چرب ....شامپو بچه میزنم که به م هام میسازه..:دی
  4. چند دقیقه طول می کشه حموم کنی؟ حدود 15 تا 20 دقیقه
  5. می دونستی سدیم استئاریل نباید داشته باشه اون شامپو؟!سرطان زائه ها! نه نمیدونستم
  6. با گوشیت می خوابی؟ می دونستی سرطان زا هس؟ آره .. دیگه چیکار میشه کرد ....
  7. با کفش می ری مهمونی رو فرشهای میزبون؟ اگه خودش بره منم میرم ..:دی
  8. اگه یکی با کفشی که بیرون راه رفته، بیاد خونتون، چیکار می کنی؟ بَعدِ رفتنش چی؟ چون خودم خیلی حساسم سریع بهش میگم که گفشش رو در بیاره ....
  9. اگه مامانت بهترین و دوست داشتنی ترین شلوار یا بلوزتو بده به یکی دیگه و تو بدونی، چیکار می کنی؟.............
  10. اگه ببینی همون بلوزتو یه پسر سندرم داونی پوشیده چه حسی بهت دست می ده؟ حتما احتیاج داشته که پوشیده

دستت درد نکنه، لباسا رو از لباسشویی دربیار ببر بنداز ر نخ خشک شن! مرسی!
رفتم انداختم .....:دی

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری سیزدهم:

1. مارک لپ تاپت چیه؟ مشخصاتشو بگو.:ایسوس K52 .... cpu : cori 5 ... ram:6... led 15.5 ..... اینم مشخصاتش گرافیکشم راستی 1
  2. مشخصات کامپیوترتو بگو. کامپیوترم تقریبا همینه مادر بردش ایسوزه .. رم 6.. گرافیک 1 ..
  3. حرف الفبای پلاک ماشینتون؟ د
  4. چی تو رو می خندونه؟ از خنده های خودت خوشت میاد هر چی که خنده دار باشه .... بقیه که خوششون میاد ... چون خنده هام خاصن ..:دی
  5. وقتی لباس می پوشی بری بیرون چطوری انتخاب میکنی؟ خودت خوشت میاد یا بقیه خوششون بیاد! البته که خودم خوشم بیاد
  6. چند جفت کفش داری که می پوشی؟ راسته که میگن پسرا یه جفت کفشو همه جا می پوشن؟ 4 جفت .. آره گاهی اوقات زیاد پیش میاد
  7. فوتبال که بازی می کنی، کی رو می ذاررین دروازه بان؟ ملاک انتخابش چیه؟ تیم ما تو زیر گروه لیگ برتره تو محله که بازی نمیکنم که هر دفه یکی رو بزاریم ..:دی
  8. تا حالا شده، بری برای بازی کردن فوتبال، بشی تماشاچی؟ بچه که بودیم آره
  9. فوتبالت خوبه؟ یعنی معمولا می برین؟ خودم بازیم بگیر نگیر نداره یه زمانایی خوبم یه زمانهایی افتضاحم ... ولی این اواخر خوب داریم نتیجه میگیریم به امید سعود به لیگ برتر
  10. لباساتو همون روز می ندازی لباس شویی یا دفعه بعدش یه روز قبل می ندازی؟ همون موقع که تمرین تموم میشه برسم خونه میندازم ...

پسرم دفعه بعد بری بازی می ذارمت پست حمله!
مرسی .......:دی

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری چهاردهم: به نیت چهارده معصوم!:gol:

سلام دادم ها.... کامی جون خوبی؟؟ انشاءاله صندلی جدیدت هم مبارک چند خریدیش عزیزم راضی یا رازی هستی ازش؟ خوب بریم سر اصل مطلب:: سلام نعلیکم .... خیلی گرون ... آره راضیم ..:دی

1. گردنبند طلا بدن بهت، می ندازی گردنت؟ اره چرا که نه
  2. گوشت کلاغ حلاله یا حرام؟ فک کنم حروم باشه
  3. شیر الاغ بدن بهت می خوری؟ (توی هلند میخورن، یه کیلو پنیرش 3 تا 4 میلیون تومن پول ایرانه ) اگه بفهمم شیر الاغه عمرن بخورم ..اه اه
  4. گوشت مار خیلی خوشمزه س. یه پرس بذارن جلوت می خوری؟ حالم داره بهم میخوره ..
  5. تا حالا پنیر بز خوردی؟ اونم نه ... دارم اینا رو برای اولین بار میشنوم...
  6. کدوم یک از موارد ذکر شده رو تیست کردی؟ اگه تیست کردی، بگو چجوری بود؟میگو و گوشت بوقلمون ....... میگو که اصن خیلی خوشمزه است .. خیلی .. گوشت بوقلمون هم بیشتر مزه گوشت قرمزن میده ...
((میگو، خرچنگ، صدف دریایی، گوشت بوقلمون))
7. تخم بلدرچین خوردی؟ از فوایدش یه 4 مورد تایپ کن. نخوردم نمیدونم
8. پنج خوراکی و ماده غذایی که قوای جنسی مردان رو تا حد عقیمی تضعیف می کنه، رو نام ببرید (بیشتر باشه هم ضرری نداره بگو) ما بیشتر رو نقاط قوت کار کردیم
:D به جان خودم نمیدونم ...
9. پن
ج عامل تضعیف کننده قوای جنسی مردان تا حد عقیمی.(هر چه بیشتر ذکر کنی، بهتر) فک کنم این پودر های بدنسازی ..... دیگه قرص ها ..... همینا ...
10. صندلی دماش چنده؟ بالاتر از 37 و نیم درجه یا پایین تر؟
نه هنوز زیر این صحبت هاست ..:دی

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بروبچ دیگه سوال نپرسین امشب تخته میشه :D
این پست خود به خود خود را بی خود خواهد کرد ( ینی گوله نمک :دی )( ماشالا ماشلا بزنم بخ تخته چش نخوردم :دی )

saba jo00on

عضو جدید
کاربر ممتاز
بروبچ دیگه سوال نپرسین امشب تخته میشه :D
این پست خود به خود خود را بی خود خواهد کرد ( ینی گوله نمک :دی )( ماشالا ماشلا بزنم بخ تخته چش نخوردم :دی )

خوووووووووووو عمو حالا کو تا شب !!!!!!!!!!!!!!!!!
دم افطاری می خواستیم مشغول باشیم ها

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
کامی جان... خدا قوت!!! بلاخره تو می تونی! سری پونزدهم::

1. تا حالا تمارض کردی آره زیاد بچه که بودم برایاینکه گاهی اوقات مدرسه نرسم دیت به هر کاری میزدم..:دی
  2. معنی مفو چیه؟ به کی می گن؟ تلفظشو بگو.با تایپ هجی کن : فک کنم به آدمهای دماغو میگن درسته؟
  3. از خون می ترسی؟ اگه خون از زخم بدن یکی دیگه بیاد، می تونی نیگاه کنینه ....آره خیلی برام پیش اومده
  4. بخیه زدن بهت؟ آره چند بار
  5. نظرت درباره مردایی که با ناز و کش دادن حرف می زنن؟ والا چی بگم . خودم که اصلا این رفتار رو نه میپسندم نه میتونم تحمل کنم
  6. خانومت در آینده می تونه پیش نامحرم های فامیل خودش یا فامیل شما، حجابو رعایت نکنه و مثلا لباس آستین کوتاه بپوشه حجاب برای هر کی تعریف خاصی داره ولی من همیشه سعی کردم حد وسط رو رعایت کنم ...
  7. اگه یکی پیشت سیگار بکشه و دودش بیاد تو بینی و دهنت، چیکار میکنی بهش میگم جایی بره بکشه که دودش سمت من نیاد ...
  8. اگه یکی از کسایی که خیلی دوسش داری، اعتیاد به الکل داشته باشه، چطوری کمک می کنی که ترک کنه؟ چطوری حرف می زنی باهاش؟ سعی میکنم عوارض این کار رو براش توضیح بدم اگه قانع شد که شد نشد کاری نمیشه کرد ..:دی
  9. اگه یکی از کسایی که خیلی دوسش داری؛ به علت یه بحران تو زندگیش اعتیاد مخفی پیدا کنه و با قرص و سرنگ بزنه به فاز بی خیالی، چیکار می کنی؟ طردش می کنی؟ خودتم مثل اون می شی؟ چجوری کمکش می کنی؟ برایم این قضیه پیش اومده که صمیمی ترین دوستم اعتیاد شدید پیدا کرده بود و کسی بود که قهرمان کشور هم تو جودو بود ولی متاسفانه به راه هایی رفت که نباید میرفت .. خیلی براش وقت گذاشتم حتی جوری شده بود که هر جا میخواستم برم با خودم میبردمش که بتونم کمکش کنم که ترک کنه ولی متاسفانه خودش نمیخواست .. تا خودشم نخواد ترک دادنش در حد صفره ....
  10. اگه ببینی که یکی از کسایی که دوسش داری اخیرا خیلی چاق شده، چیکار می کنی؟ چجوری کمکش می کنی؟ با خودم میبرمش تمرین کنه و کمکش میکنم که بتونه لاغر بشه
..................:D

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری شونزدهم:

1. موهات بلنده؟ می خوای بلند کنی؟ دم اسبی کنی اغلب آره .... نه به خاطر شرایط کاری نمیتونم
  2. آخرین 5 مسیجی که تو فرستادی از گوشیت همین الان که جواب میدی؟ زیاد اهل مسیج و پیغام نیستم ....اینم پیغتم هایی که من فرستادم _ 1- شب ساعت 11 .2- باشه میارم .3-بی نهایت ممنون آدرس رسید .4-باشه پس هر موقعه که اومدی هماهنگ میکنم.. ایشالله یه دفعه دیگه .. خودم زنگ میزنم ..5-تسلیت واژه کوچکی است در برابر غم بزرگ شما، از خداوند صبر برای شما و خانواده محترم خواهانم. امیدوارم غم آخرتان باشد
  3. از کدوم حیوون می ترسی؟ مار
  4. از کدوم حشره می ترسی؟ سوسک..:دی
  5. کی از تو می ترسه؟ ها.... مگه من لولو خور خوره ام؟..:دی
  6. در آینده اگه زنت تو رو بزنه، چیکار می کنی؟ هیچی دیگه مجبوریم بسوزیم و بسازیم ..:دی
  7. تا حالا یکی بهت تو جمع فحش داده؟ تو جمع نه یادم نمیاد
  8. تا حالا به دخترا تیکه پَروندی؟ چی گفتی؟ یکه نمیپرونم معمولا بخوام با کسی حرف بزنم در هر حالتی باشه میرم کنارش میشینم با هاش صحبت میکنم .. یا به تفاهم میرسیم یا نمیریسم ..:دی
  9. به تو تیکه پروندن؟ چی گفتن؟ به من نه یعنی بعضی اوقات که لباس نارنچیم رو میپوشیدم زیاد ..:دی
  10. سخت ترین بیماری که گرفتی؟ بیماری زیاد نگرفتم ولی بیمارستان زیاد به خاطر شکستگی بدنم بستری بودم ...

ایشا.. هیچ وقت مریض نشی!

ادامه بدیم توی سری بعد!!:gol:
مرسی همچنین .....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام! سری چند؟؟؟ 17 به کسی نگی ها!!
کامی جان خوبی؟.... ببین به فکرتم شاید کسی خواست برات کادویی چیزی بخره نه؟ باید بدونه چی می خره:مرسی خوبم ..:دی ... آره فکر خوبیه ..:دی

1. روز تولدت می خوای چی هدیه بگیری؟؟حداقل 5 مورد بگو. بیشتر هم خواستی می تونی بگی.گل رز ... گوشی موبایل... یه حرف محبت آمیز .... یه وسیله ورزشی ... ساعت .. یعنی یه همچین آدم قانع ایم من ..:دی
  2. روز تولدتو هر سال جشن می گیرین؟ نه بابا جشن کجا بوده ....
  3. خواهر داری؟ آره
  4. بزرگترین(گرون ترین) هدیه ای که خریدی، چی بود؟ برا کی؟ طلا بوده .... واسه کسی که روز تولدش برام مهم بود ...
  5. روز مادر معمولا چی می خری؟ روز پدر چطور؟ روز مادر معمولا یه دسته گل رز میگیرم و میرم بهشت زهرا ... روز پدر هم همیشه هماهنگ میکنم با بابام هر چی که خواست همونو میخرم براش
  6. اگه خیلی خیلی عصبانی بشی، چیکا می کنی خیلی که عصبانی میشم همیشه موضوع رو همونجا تموم میکنم و میرم یه جا که خودم و خودم باشم ...
  7. رنگ سال چی بود؟ چیزی به این رنگ خریدی؟ فک کنم بنفش .... نه هنوز قسمت تشده ..:دی
  8. تا حالا لاک زدی؟ نه
  9. برا امام حسین عزاداری می کنی؟آره هر ساله ....
  10. تا حالا بخاطر مرگ یکی(خدا رحمتش کنه)، ریش نگه داشتی؟ چه شکلی شده بودی؟ آره.. یه جور احترامه .... وای اصن نمیتونم توصیف کنم خیلی زشت .. :دی

دلت خوش باشه! لبت خندوون!
بذار ببینم بازم سوال دارم یا نه!!;)
تو هم دلت خوش باشه و لبت خندون...

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری 18: ;)

1. بزرگترین ترست چیه؟ تکراری
  2. تا حالا خجالت کشیدی؟ از چی یا کی؟ آره خیلی .... بعضی وقت ها که تو شرایط خاص قرار بگیرم
  3. بدترین کابوسی که دیدی؟ پرت شدن از دره
  4. معمولا خواب می بینی؟ یه زمانی زیاد ولی الان یادم نمیمونه
  5. موقع رفتن به یه جایی به عنوان مهمون، چقد رلکسی؟ بستگی داره کجا باشه ولی همیشه چه میزبان باشم چه میهمان سعی میکنم بهترین رفتار رو داشته باشم
  6. ظاهرت برات مهمه؟ وقتی بیرون می ری چطور؟ آره خیلی مهمه .. بیرون هم که میرم همینطور
  7. تو خواب راه می ری؟ از جات تکون می خوری؟ حرف می زنی؟ من فوق العاده بد خوابم و هیچکی جرات نمیکنه پیش من بخوابه ..:دی تو خواب هم حرف زیادد میزنم ..:دی
  8. می تونی طبقه بالای تخت بخوابی؟ نه اصلا تو سربازی دو بار از رو تخت افتادم
  9. آشپزی بلدی؟ چیا؟ تکراری
  10. مارک ادکلنی که میزنی؟ کدوما رو دوس داری؟ من به ادکلن و عطر و .. حساست دارم یعنی بزنم سرم درد میگیره

:gol:
........................

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سری نوزده: انقد از این نمره خوشم می اومد که نگو! خوب ادامه سوالا... خسته نشدی که؟ کی خسته س؟؟؟نه بابا خستگی ...:دی

1. تا حالا یه جایی از استخوونات شکسته؟ آره زیاد ...خیلی ضربه خوردم ....
  2. تا حالا عمل جراحی رفتی؟ برا چی؟ برای رباط صلیبی پای چپم دو بار رفتم
  3. تا حالا بیهوش شدی؟ آره یه بار تو بازی سرم خورد به تیر دروازه حدود 2 ساعت بیهوش بودم ...
  4. آدم سرمایی هستی یا گرمایی؟ فوق العاده گرمایی
  5. تا حالا کسیو زدی؟ کی/ کیا روآره وقتی که دعوام شد .. تو دعوا که حلوا خیرات نمیکنن که ..:دی
  6. تا حالا از جیب باباییت پول کش رفتی؟ یادم نمیاد ... نه
  7. ببیشترین پول نقدی که تا حالا (همین الان که تایپ می کنی) داشتی؟؟ 44 میلیون و پانصد هزار تومن
  8. تا حالا جایی ازبدنت سوخته؟ منظورم دلت نیست که بگی سوخته ها!! آره مچ دست چپم .... و پام منتها سطحی بوده ...
  9. چند تا از دروغات؟ یه دونه هم بگی اکشالی نداره! آخرین دروغی که گفتم این بود برای اینکه با تیم تمرین نکنم گفتم حالت تهوع دارم که بپیچونم تمرین رو ..:دی
  10. بعد از ازدواج، کی می خوای بچه دار شی؟ اصلا بچه می خوای؟ نمیدونم بهش فک نکردم شاید 3 سال بعد شاید هم چهار شایدم بیشتر

:) آفرین پسر :gol: باشگاه!

بازم بیام؟؟؟؟
مرسی از حضور گرمت و سوال های قشنگت بی نهایت ممنونم و سپاسگذارم ...:gol::gol::gol::gol::gol::gol::gol:

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به داداش کامران گلم .. به به ببین کی اوهد .. میگفتی خروسی چیزی بگیریم سر ببریم ..
داداش خسته نباشی .. مرسی همچنین

1. یه آرزویی که اولین آرزوت هست و یه دعای خوب برا آدما :smile: .. سلامتی برای خودم و همه آدمها

2. یه سوتی باحال از خودت نمیدونم تو این صندلی تعریفش کردم آخرین بار یا جای دیگه یادم نیست.... من قفل مرکزی ماشینم خراب شده بود بعد میرفت پایین گیر میکرد سمت راننده بالا هم نیمیومد شده بود معضل وقت هم نمیکردم ببرم درستش کنم .. یه روز تو خیابون داشتم میرفتم ماشیین جلویی هی میزد رو ترمز منم دستم رو گذاشتم رو بوق این پیاده شد اومد بالای سر من گفت چته؟ برای چی هی بوق میزنی .. منم به حالت عصابی بهش گفتم برو عقب (میخواستم درو باز کنم) اقا هر چی این دستگیره رو کشیدم در باز نشد .. بهش گفتم ببین حیف که در باز نمیشه وگرنه بهت میگفت ...(خودم زودتر از اون خندم گرفت) دیدی مثلا کسایی که میترسن دعوا کنن هی میرن میگن ولم کن تا حالیش کنم حالا هیچکی نگرفتشون ها ... اقا دیدم خندید و قضیه به خوبی و خوشی تموم شد ...:دی

3. چه سبک زندگی رو دوست داری ؟ مثلا یه مزرعه داشته باشی یا زندگی شهری ؟ (هر سبک خاصی مد نظرته بگو) دوست دارم یه کلبه قشنگ تو دل جنگل داشته باشم ...

4. چقدر از خودت راضی و از محیط اطرافت راضی هستی ؟ از خودم نسبتا راضیم و از محیطی هم که دارم یه وقتایی راضیم یه وقت هایی نه

5. یه تصویر از آینده ایی که دوست داری دوست دارم تو همه زمینه هایی که قعالیت دارم موفق باشم

6. در مورد "گروه ناخدا ویکی" هر چی به ذهنت میاد یا هر چی دوست داری بگو .. این گروه چی هست نشنیدم ؟ تروریست که نیست هست؟.......:دی آقا منم میخوام بیام تو گروه ..:دی

7. یک خصلت بد از آدما بگیر و یه خصلت خوب بهشون بده (البته اگر بنظرت واقعا داریم آدمی با خصلت بد)... غیبت رو میگیرم ازشون و محبت و صفا رو بهشون میدم

8. در مورد رشتت بگو .. و توی آینده چه جایگاهی دارهرشته ای که الان دارم در حال حاضر میخونم اینده کاری خوبی داره و خیلی بهش علاقه دارم و امیدوارم بتونم تو ش موفق باشم

9. در زندگی دنبال علاقت میری یا دنبال پول ؟؟ دنبال علاقه ام میرم که توش پول باشه ..:دی

10. خجالت نمیکشی ..چرا الان که دارم خوب فک میکنم میبینم آره میکشم .... منتها تفریحیه..:دی
نه اصن میخوام ببینم خجالت نمیکشی که شدی پرسپولیسی .. شوخی کردم:D.. اتفاقا خوشحالم چرا باید خجالت بکشم مگه تیمم از تیمی 6 تا خورده ؟...:دی
یه خاطره تلخ و شیرین از دربی بگو .. : خاطرات تلخ مربوط میشه به بازی هایی که تو استادیوم بودم و پرسپولیس شکست میخورد و شیرنش هم روز هایی بود که نتیجه میگرفت و شیرین ترینش بازی 3-3-10 بود که واقعا رویایی بود
و بعد توبه کن و دلت رو به رنگ آسمون بزن :) توبه که نمیکنم هیچی تو رو هم دعوت به رستگاری قرمز میکنم ..:دی

هرچند قرمز باشی ولی قبلش داداش خودمیییییی :redface: عزیزه دلی سالار ....

پیشاپیش مرسی برا جوابات ..
هر کجا هستی زمان و نیاز تو باشی :gol:
منم بی نهایت از خودت و حضورت ممنونم... بهترین ها رو برات آرزومندم ....

3ctor

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب این صندلی هم به پایان رسید ولی امیدوارم روز های خوشی و موفقیت شما عزیزان هیچ وقت به پایان نرسه .. امیدوارم تو این روز های عزیز به هر آرزویی که تو زندگیتون دارید برسید .. ببخشید اگه باعث رنجش کسی شدم ... ببخشید اگه یه جاهایی سوال ها رو پیچوندم ... و ازتون ممنونم که منو اینجا تحمل کردید .. ممنونم از حمید عزیز و همه دوستانی که تو این صندلی داغ شرکت کردند و سپاسگذار از همه کسایی که نیومدن ..... من به خاطر مشغله کاریه زیاد شاید دیگه تو سایت فعالیتی نداشته باشم .. ولی بدونید که واقعا دوستون دارم و همیشه به یاد محبت ها و خوبیهاتون هستم و براتون همیشه از صمیم قلب ارزوی موفقیت و بهروزی میکنم ....
مواظب خودتون و خوبی هاتون باشید ...........
داداش کوچیک شما ....: کامران

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
خ ای نصندلی هم گویا به اخر خودش نزدیک شد و فاصله هم گرفته مثکه یکم از اخرش :D
ممنن از همگی ( دیگه کامران گفت خودش :دی )
:gol: ایشالا به همگی خوش گذشته باشه :gol:
میریم برا بعدی که داشته باشیم ...
تا برنامه ی بعد
:gol: درودو دو صد بدرود :gol:

::::::::::::
::::::::::
:::::::
:::::
:::
:
.

وضعیت