صندلی داغ کنکور92 با حضور استاد ارجمند مهندس علیرضا باغستانی

a.baghestani

عضو جدید
با سلام خدمت استاد باغستانی
رشته ی من مهندسی پزشکی بوده ولی قصد دارم ارشد برق شرکت کنم به نظر شما میشه موفق شد یا رشته ی خودم رو ادامه بدم؟
شما کتاب جهش رو واسه مدار تایید میکنید؟
کتاب مجموعه تستهای کنکور ارشد برق شامل 3جلده آیا لازمه جلد اولش که سولات کنکور 67 تا 74 هست رو هم بخونیم یا سوالاش خیلی قدیمین؟!

فکر نمی کنم که در رشته برق زیاد مشکلی داشته باشید با تلاش می توانید خودتان را برسانید
کتاب جهش برای مدار کتاب خوبیه
به هر حال داشتن کتاب دانشگاه تهران لازمه

a.baghestani

عضو جدید
با سلام خدمت استاد باغستانی عزیز.خسته نباشید
.
چندتا سوال داشتم که می خواستم ازتون ببرسم.ممنون می شم اگه کامل جواب بدین.استادمن سه چهار روزی هست ک هم واسه ارشدبرق(کنترل) و هم ابزار دقیق دارم میخونم با این منابع: زبان:لغت(gre)+متن های کنکورهای 84 به بعد. ریاضی مهندسی:کتاب کریمی. مدار:مدرسان شریف(حال میکنم باهاش.خیلی جمع وجوره) الکترونیک:کتاب مهندس اسلام بناه ماشین:هنوز شروع نکردم.بین بردازش و مدرسان موندم. سیگنال:راهیان ارشد مهندس مومن زاده کنترل:راهیان ارشد مهندس تقوی معادلات وآمار:از مهر اضافه میشن.

من هدفم کسب رتبه خیلی خیلی خوب تو ارشد امساله.میخوام هم کنترل و هم ابزار دقیق تک رقمی بشم.می خواستم بدونم واسه تک رقمی شدن بایه درسی چقدر مهمه؟ شما بایه درس تون خوب بود تو همه درسا؟ میشه بگید که کدوم درسی که بایتون توش ضعیف بودو خوب زدین تو کنکور؟آخه بعضی درسا بایه اصلا ندارم. من تا ترم 4 دانشگاه نرفتم و کلا درس نخوندم و برگه سفید زیاد تحویل اساتید دادم(البته بعد از اون خوب خوندم . معدل 16-17 هم آوردم).الان معدل کلم 13.5 هستش.به نظرتون با این معدل میتونم به هدفم برسم؟ کسانی با شرایط من بودن که تک رقمی بشن؟انگیزه ی بسیار بالایی دارم.خیلی زیاد.استعدادمون هم نسبتا جالبه. فقط یه کم شک دارم موقع خوندن. آیا این امکان هست که امثال من تک رقمی بشن؟ آدمی ام که اگه بخونم زود راه میوفتم. میشه آیا؟

نظرتون در مورد منابع من چیه؟ همینا خوبن واسه تک رقمی شدن؟ البته کتابو وجزوه های دیگه هم زیاد دارم.هر چی فک میکنین واسه تک رقمی شدن لازمه لطفا بگین تو همه درسا.

هنوز که دیر نشده استاد؟ چقدر بخونم که با این شرایطم تک رقمی بشم؟

لطفا در مورد مطالعه الکترونیک(ضعیفم ولی الان دارم راه میوفتم) و زبان(زیاد خوب نیستم) و ریاضی(درصد ابزار شما خیلی خوب بود.آفرین) و ماشین(صفرم) و کنترل(خوب بودم تو دانشگاه) یه کم توضیح بدین واسه تک رقمی شدن.

شما خودتون اگه جای من بودین از الان تا کنکور چطور برنامه هاتونو می چیدین؟ (دید کلی منظورمه). می خوام بدونم شما که تجربه چند ساله خوب داشتین اگه الان تو شرایط من بودین و هدف منو داشتین چیکار میکردین؟ با توجه به تجربه های چند ساله تون.

ببخشید زیاد شد سوالام.واقعا امسال حیاتی ترین و حساس ترین سال زندگی منه.استاد واقعا میخوام تک رقمی رو.ا گه با در نظر گرفتن همه جوانب و با حوصله و دقیق جواب بدین خیلی ممنون میشم. ازتون سباسگذارم که وقت میزارید واسه این کار. دمتون گرم و دلتون بر از آرامش.

سلام به نظر من برای تک رقمی یا حتی 2 رقمی شدن باید خیلی تلاش کنید و با یک منبع نمی شه مطمئن بود به نظرم برخی منابع شما کامل و کافی نیست برخی دروس رو هم به نظرم باید کلاس بروید

a.baghestani

عضو جدید
سلام.
میخواستم در صورت امکان در مورد این برنامه ریزی نظرتون رو بفرمایید:
روزهای فرد:ریاضی مهندسی- الکترو مغناطیس - کنترل خطی
روزهای زوج: مدار - ماشین 1 - بررسی
جمعه ها:1- 6 ساعت برای جبران برنامه احتمالاً عقب مانده و 2- 6 ساعت فقط تست از دروس طول هفته
من گرایش قدرت امتحان میدم.در طول هفته نیز هر جایی که به تست برسم تست هم میزنم و برای یادآوری درس روز فرد یا زوج قبلیم رو 3 تست ازش میزنم و نکاتش رو یادداشت برمیدارم.خوشحال میشم با پیشنهادتون برای هرچه بهتر کردن این برنامه بهم کمک کنین.سپاس

سلام به نظرم هیچ کسی مثل خود شما نمی تواند در مورد برنامه قضاوت کنه اگر در یک هفته احساس کردی که داری خوب جلو می ری و درسها هم داره پیشرفت می کنه همون برنامه را ادامه بده

llvll.asoud

کاربر فعال تالار مهندسی برق ,
کاربر ممتاز
سوال

سوال

با سلام و خسته نباشید خدمته استاد باغستانی و قبولی طاعات و عبادات شما استاد محترم.
استاد من امسال آزمایشی میخوام شرکت کنم و تا کنکور اصلی من 1 سال و نیم مونده به نظرتون توی این تابستون بهتره الکترومغناطیسو بخونم یا نه؟الکترومغناطیس درس فراریه همون طوری که میدونید.گرایشه منم مخابراته میخوام ارشدم مخابرات بدم

manavi62

عضو جدید
سلام خسته نباشید
من تکنولوژی الکترونیک خوندم یعنی نه ریاضی مهندسی داشتم ونه مغناطیس ونه سیستم'میخوام ارشد الکترونیک تهران قبول بشم واراده وپشتکاردارم ولی کلاس نمیتونم شرکت کنم بنظر شما فیلم های کلاس شما را بخرم متوجه میشم چه منابعی پیشنهاد می‌فرماید چه کتاب وچه جزوه هایی ?
ضمنا برای سال اینده قصد قبولی دارم ممنون

بالا