صندلی داغ پارمهر

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سوالای سالار !!

سوالای سالار !!

خب سلام و صد سلام بر برادر زاده ی ما !!
غول اخرش اومد البته طبق معمول غول اخر نیست چون نصفه صندلیرو به دلیل مشغله نخوادنم ...البته کسی از من انتظار نداره که داره ؟؟؟ همه با هم ... نه :D.... خب خوبه :D .... پس بپرسم .؟؟؟ همه بلیییییی ...خب حله :دی

1 ) چی شد من شدم عموو !! اصلا کی این اتفاق افتاد ؟؟؟ چرا تاپیکایی که زدی ادامه ندادی یه سری رو چی شد ؟؟ کجا !! توضیح بده
2 ) واقعا !!!!!!!!!!! 24 !!!! اصلا نمیخوره خدایی !! دکترا کنکور دادی !! ارشد داری ؟؟؟ لیسانس گرفتی !! چقد زود راستی !! چیکار میکنی اینقد سریع !! ؟؟؟ کجا درس میدی ؟ کجاها خوندی ( تمام مقاطع )
3 ) یه سری بروبچ ابراز داشتن زیاد میپیچونی اونقدری که خوندمم گواهی میداد که ای همچی بگی نگی اره همچی خلاصه .... توضیح بده براشون
4 )عکسه اواتارت یادمه یبار اون اوایل بهت گفتم یکی تو سایت کافر پرور صهیونیستی استکباری غرب زده تجمل پرستی ( اف بی ) روی ماله یکی دیگس عکس العمل غریبی انجام ندادی که نشون میداد حله !! عکس کدوم بخت برگشته ایه ؟:D
5 ) 5 تا از خواستگارات که مهم تر بودن و لایل رد کردنت به صورت واضح و بدون پیچش !! الان با کسی وی ؟ با کی وی ؟؟؟( کی وی منظور کی ای ):D ... قبلا چطور ؟ حدات چیه ؟ چی نیست ؟ توضیح کامل
6 ) ب هنظرت چرا بعضیا وقتی 20 تا سوال دارن 4 تا پنج تا میفرستن به جای دوتا ده تا ؟؟ به نظرت دوست دارن روی اعصاب من معلق بزنن ؟؟:D...به نظرت چقد خودمو کنترل کردم دستم نره روی کارت قرمز ؟:دی
7 ) چقد سوختی تو تاپیکت ؟ کیا بیشتر ؟؟ صندلیتو چطور ارز میابی ؟ به نظره تو به نظره من صندلیت چطور بود ؟ به نظره تو به نظر بقیه صندلیای دیگه چطور تر از صندلی ای بود که تو از بقیه سوال پرسیدی ؟:D
8 ) اهان راستی !! چنتا خواهر برادرین ؟؟ سن و شغل و درامد و محل زندگی و وضعیت تاهل و محل زندگی خودتون و خانواده و میزان درامد خانواده ... ماشین و اینا همه یکی یکی بگو ( ینی واقعا کسی اینارو نپرسیده ! ) اسمه کامل با فامی ل ؟؟؟ بیا بالا ..:D
9 ) به نظرت اگه توی سوالای بالا پیچشی مشاهده بشه چی میشه ؟؟؟ ارزابی کن ریسک قضیه رو :D
10 ) اگه پیشنهاد یا انتقادی داری به من و صندلی بگو لطفا ؟

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
خب سلام و صد سلام بر برادر زاده ی ما !!
سلام عمویی خودم

غول اخرش اومد البته طبق معمول غول اخر نیست چون نصفه صندلیرو به دلیل مشغله نخوادنم ...البته کسی از من انتظار نداره که داره ؟؟؟ همه با هم ... نه .... خب خوبه .... پس بپرسم .؟؟؟ همه بلیییییی ...خب حله :دی

بلی.بلی بفرمائید
اماده پاسخگویی

1 ) چی شد من شدم عموو !! اصلا کی این اتفاق افتاد ؟؟؟ چرا تاپیکایی که زدی ادامه ندادی یه سری رو چی شد ؟؟ کجا !! توضیح بده
فک کنم بسکه مهربونی مهرت به دلم نیشست شدی عموم خو من عمو زیاد دارم ولی عموم تو باشگته شمایی...خعلیم دوسم داری

کدوم تاپیک مثلا آخه من خیلی تنوع طلبم تو هر بازه زمانی یه چیزی دوست دارم زیاد تو یه تاپیک نمیمونم..بعد یه مدتی اشتراک تاپیکی که خودم زدمو حذف میکنم
ولی خدایی اون موقعه که دوسش دارم براش سنگ تموم میذارم

2 ) واقعا !!!!!!!!!!! 24 !!!! اصلا نمیخوره خدایی !! دکترا کنکور دادی !! ارشد داری ؟؟؟ لیسانس گرفتی !! چقد زود راستی !! چیکار میکنی اینقد سریع !! ؟؟؟ کجا درس میدی ؟ کجاها خوندی ( تمام مقاطع )
اره عمویی 24 اره خو جوون موندم خیال نگنی بوتاکس کردمااااا
بلی دفاعم کردم
لیسانس 85
کلی دوویدم

دانشگاه سراسری اخیرانم ازاد اطراف تهران فرم پر کردم اگه از سراسری انداختنم بیرون اونجارو برا ترم بعد داشته باشم
لیسانس سراسری(شهرستان)....ارشد(آزاد تهران)....دکترا هم انشاله که سراسری نشد ازاد نشد بین الملل...نشد دبی....نشد که نشد اصن مگه زووووره

3 ) یه سری بروبچ ابراز داشتن زیاد میپیچونی اونقدری که خوندمم گواهی میداد که ای همچی بگی نگی اره همچی خلاصه .... توضیح بده براشون
دوستان گرامی من تمام تلاشمو کردم نپیچونم

اما اگه پیچوندم ازتون معذرت میخوام دستم خط خورده پیچونده شده
دیگه صندلی داغه و پیچوندناش ولی خدایی دیگه خوب جواب دادم رفتم نیگا کردم بقیه از من خعلی بیشتر پیچونده بودن انقدر به من گیر دادینااا

4 )عکسه اواتارت یادمه یبار اون اوایل بهت گفتم یکی تو سایت کافر پرور صهیونیستی استکباری غرب زده تجمل پرستی ( اف بی ) روی ماله یکی دیگس عکس العمل غریبی انجام ندادی که نشون میداد حله !! عکس کدوم بخت برگشته ایه ؟
عموووووونداشتیماااااااااااا:D اصن هرکی هس به من چه والاااااااا

5 ) 5 تا از خواستگارات که مهم تر بودن و لایل رد کردنت به صورت واضح و بدون پیچش !! الان با کسی وی ؟ با کی وی ؟؟؟( کی وی منظور کی ای ) ... قبلا چطور ؟ حدات چیه ؟ چی نیست ؟ توضیح کامل
5تااااااا من
اگه 5تا خواستگار داشتم که الان خونه بخ بودم نه رو این صندلی
خو بذار فک کنم
1- یه پسری بود
تو یونی کارشناسی جوون بودم خام از چهرش خوشم نیومد ردش کردم(خیلی 3پیچ بود)
2- یه پسری بود محل کارم تو یه اداره دولتی چون قصد ازد نداشتم ردش کردم

3- یه پسری بود
تو ارشدم سنش بالا بود ولی مقام رتبه خیلی بالایی داشت وضع مالیشم توپ بود ردش کردم
4 برادر یکی از دوستام بود رو اعتقاداتم ردش کردم
5- پسرخاله یکی از دوستام رو ناتموم بودن درسش ردش کردم
من بد اموزی دارم بچه ها مثه من خواستگاراتونو الکی رد نکنید خواستگار سخت گیر میاداااا
مث من پیر میشید بی شووور
با کسی نیستم هی وای من عمو برا خواهر زادت استین بالا بزن پیر شداااا

6 ) ب هنظرت چرا بعضیا وقتی 20 تا سوال دارن 4 تا پنج تا میفرستن به جای دوتا ده تا ؟؟ به نظرت دوست دارن روی اعصاب من معلق بزنن ؟؟...به نظرت چقد خودمو کنترل کردم دستم نره روی کارت قرمز ؟:دی
خو میخوان پست بیشتری بذارن خیال میکنن جایزه میدی
بهشون
حالا نه اینکه دستت اصلا نرفته رو کارت قرمز دونفر دیشب باز گفتن اخطار گرفتن

7 ) چقد سوختی تو تاپیکت ؟ کیا بیشتر ؟؟ صندلیتو چطور ارز میابی ؟ به نظره تو به نظره من صندلیت چطور بود ؟ به نظره تو به نظر بقیه صندلیای دیگه چطور تر از صندلی ای بود که تو از بقیه سوال پرسیدی ؟

90 درصد سوختگی
وان حمومو پر از پماد
سوختگی کردیم یه تیوپ جوابگو نبود
صندلی به نظر خودم یه کمی پر حاشیه شد فکر نمیکنم برای سایر دوستان تا این حد حاشیه داشته باشه
فک کنم ب نظر شما صندلی جذابی نشد
دوستان متفاوتن بعضیا خیلی راضی بودن
بعضیا بخاطر پیچش های ناشی از خط خوردن دست ناراضی
مابقیم لابد ناراضی...والاااا

8 ) اهان راستی !! چنتا خواهر برادرین ؟؟ سن و شغل و درامد و محل زندگی و وضعیت تاهل و محل زندگی خودتون و خانواده و میزان درامد خانواده ... ماشین و اینا همه یکی یکی بگو ( ینی واقعا کسی اینارو نپرسیده ! ) اسمه کامل با فامی ل ؟؟؟ بیا بالا ..
1 برادر
24-استاد-زیر خط فقر درامد دارم- خوشه 3
مجرد- ساکن تهران
- درامد خانواده زیر خط فقر یارانه
بگیر
اسم همون پارمهر فامیلم شناسنامم گم شده از اون موقع به این ور پارمهر پارمهر صدام میکنن:)
ماشینم در حال حاضر مترو عمو سوالای امنیتی نداشتیماااااا دهکی
9 ) به نظرت اگه توی سوالای بالا پیچشی مشاهده بشه چی میشه ؟؟؟ ارزابی کن ریسک قضیه رو

عمو خیالت
راحت حواسم بود کسی نپیچونه
اگه کسی به حرف عمو حمید گوش نکنه صندلیشو بپیچون عمو اونو به درجات رفیع کارت قرمزی نائل میاره
خخخخخخخ

عمو من درسمو خوب بلدم:gol:

10 ) اگه پیشنهاد یا انتقادی داری به من و صندلی بگو لطفا ؟

به نظرم کپنیش
کنیم عمو هرکس مثلا زیر 10 بار بتونه شرکت کنه
به نظرم بعضیا:Dخیلی خصمانه با من رفتار کردن میرفتن به دوستاشون میگفتن بیان منو به رگبار ببندن یه کم از مزه صندلی داغ کم کرد
هیچ انتقادیم ندارم
عالی بود و بیش از همه خوده خودت باید مرسی بشی :gol:
که این ایده و صندلیرو اوردی به این باشگاه ساعات زیبایی رو برای ما ساختی

خیلی خوشحالم که فرصتو به من دادی تا روی این صندلی بشینم و از نزدیک با دوستانم حرف بزنم
امید وارم همه دوستان از این صندلی راضی بوده باشن
و امید وارم منو ببخشن اگه تو این تاپیک هر جور ناراحتی براشون پیش اومد:gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
همتون مرسی بشید یه دنیا دوستتون دارم

همتون مرسی بشید یه دنیا دوستتون دارم

سلام دوستای گل خودم

واقعا از همتون ممنونم که شرکت کردید
واقعا به من خیلی خوش گذشت از نحوه سوالاتون تا تعداد پستاتون همش دلگرم کننده بود خوشحالم دوستای به این ماهی دارم

به به چشمم نماینده های گینس روشن
:w10:
حسابی رکورد زدید

رکورد بازدید کننده

رکورد پست

رکورد صندلی آتیش زدن

رکورد آتیش سوزوندن

خلاصه رکورد زدید مرسی شده ها

منو بگو خام حمید شدم تو صندلی داغ شرکت کردم
میگم خام داستان داره هاااااااا
تا شنیدم صندلی داغ داریم تو باشگاه رفتم سراغ عمو حمید
منم بذار تو لیست..... منم بذار تو لیست.... منم بذار تو لیست.....
از من اصرارو از اون انکار انقدر پاک.بیدم زمیــــن
تا خبر داد بیا بشین نوبتته

منم خوشحاااال بدو بدو نیشستم

جووونم چه خوشحال بودم

شروع شد
شما چه صندلی راه انداختید
تمام مدت تلاش می کردید سوالای آتیشی تری بذارید

منم تمام مدت تلاش میکردم بهتـــرین(بپیچون ترین) جوابا

خلاصه الان مصداق واقعی این شعر منم

خام بدم

پخته شدم

سوختم

این همه مهمل رو به هم دوختم

میخوام یه نظر کلی درمورد سوالایی که پرسیدید و دوستایی که سوال پرسیدن بذارم

خو حالا میخوام نحوه هزیوم کشی رو تجزیه کنم براتون

اونایی که یه هیزوم گذاشتن زیر صندلی

سینا - امیر مسعود - رئیس جمهور قلبها - smh archi- شادی-misento-clostridium-lady neo-shellby-lord kevinz -mis chemi-king world -iql -tracer -ستاره غم-کامران- بهنام-مینا-وحید-متین- فتنوس تنهایی- علی بوگاتی رنسانس-امیر14-ناصر جاست مکانیک - سمانه قاسمی- گیم اور- امیر حسین- ارمین پاک-سونیا

اونایی که بین 2-6 هیزوم گذاشتن زیر صندلی

(2)abolfaZZzl-فائزه(3) - مهسا-(2) فاطمه003(5)-حسین(3)- گلسا(2)-مهدی(3)-(4)arch boy(3)-danaye(3)-bajelan25-احسون پرشین(3)- رضا ام دی(6)-سجاد(2)- مهرداد(2)-مصطفی قدرت(4)-(3) mohamad hk68(3)-ghazal1991-علی اسکریم(2)

اونایی که بین 7-12 هیزوم گذاشتن زیر صندلی

یوسف(10) - (9)Y.r.o.z-هومن(8)- محسن24(7) - مرجی (10)-(8)oshkhan-

اونایی که بیش از 13 هیزوم گذاشتن زیر صندلی

وهاب(36)-محمد ساوه(23)-غزاله(19)

10 دسته از بچه ها شرکت کرده بود که جوره دیگه ای به نظرم رسید
ببنید درست میگم

دسته اول اونایی که اومده بودن اومده باشن(لیست فسفری)

دسته دوم اونایی که اومده بودن ببین چه خبره برن (لیست نارنجی):smile:

دسته سوم اونایی که اومده بودن رفاقتی نمیخواستن سخت بگیرن( لیست صورتی)

دسته چهارم اونایی که اومده بودن سوالای زیاد زیاد بپرسن (لیست خاکستری)

دسته پنجم اونایی که اومده بودن سوالای سخت تخصصی بپرسن(لیست قهوه ای)

دسته ششم اونایی که اومده بودن که باشنو دور هم خوش بگذره( لیست سبز)

دسته هفتم اونایی که اومده بودن که باشنو آتیش بسوزونن (لیست زرد)

دسته هشتم اونایی که اومده بودن سوالای سرکاری -ضد حالی بپرسن( لسیت بنفش)

دسته نهم اونایی که اومده بودن که آتیش بزنن صندلیرو (لیست قرمز)

دسته دهم اونایی که سوالای کم-زیاد ، سخت-آسون، داغ- آتیشی سرکاری-ضدحالی بپرسن (لیست سیاه)

هرچی گفتیمو شنیدیم شوخی بود
امیدوارم به همتون خوش گذشته باشه
همتونو که شرکت کردید دوست دارم 1000تا 1000بار مرسی بشید
از اینکه افتخار دادید و سوال پرسیدید خیلی سپاس گزارم
از مسئول صندلی داغ
از مدیر تالار زنگ تفریح
از خدمه که الان ما بریم باید اینجارو تمیز کنن
از سرویس های ایاب ذهاب
از شهروندان تهرانی و شهرستانی عزیزمون
از ملت ایران
از خدمتگزاران صدیق
کمال تشکرو دارم