صندلی داغ میرحسین

وضعیت
موضوع بسته شده است.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه نقل قول بابک رو جواب دادم،فکر کنم خودش میدونه...

والله چی بپرسم آخه!
سؤال چرت و پرت بلد نیستم،

راستی چرا مریض شدی؟
یعنی چطوری ؟
چه مریضی؟
راستش چند روز پیش احساس کردم که حالم خوب نیست، شبش نمیدونید که چی گذشت بر من، تا صبح لرزیدم به طوری که دندونام میخورد بهم، 2 تو پتو و دو تاشلوار و ... جواب نداد
شبو که اصلا نخوابیدم، صبح 7 رفتم دکتر، یه سری دارو نوشت، چند روز گذشته هنوز خوب نشدم، فردا هم میرم دکتر.
الانم حیلی داغونم، با اجازتون میرم بخوابم
شب همگی بخیر

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
منو پیچوندینا:cool:شما رو صندلی داخ نشستین و قراره سوالارو نپیچونین!;)
گفتین آقای میرحسینو دوس دارین هرچندکه ایشون حرکت شماروقبول نداره! خب کدوم حرکت یا روش شما رو ایشون ردکردن قبول ندارن؟؟؟

من فقط شخصیت فردی میرحسین رو قبول دارم نه حرکتشو، هیچ وقت هم از جنبش سبز حمایت نکردم، ولی جاهایی که نیاز بوده نظرمو دادم. میگم اسم حرکت روش نزارین بهتره، چون حرکت خاصی نیست، صرفا یه سری فعالیت فرهنگیه که اینجا هم داریم، مثل آموزش زبان ترکی

me-myself

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم میپرسم:
1: یادته چی شد اولین بار که من شدم مامانت؟؟؟؟
منو بیشتر دوس داری یا بابکو؟
چرا تاریخ ورودت به سایت با من یکیه؟
چرا چرا کله ی مهدی رو کردی تو گل آفتابگردون؟
تو خجالت نمیکشی؟
به تو هم میگن دایی؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب منم میپرسم:
ممنون مادرجان
1: یادته چی شد اولین بار که من شدم مامانت؟؟؟؟
آره یادمه :biggrin: یکی هی بهم میگفت پسرم، منم حس خوبی بهش نداشتم، البته اینا به خاطر عکس مهدی هستشا، کسایی که دقیق نمیشناسن و اواتارمو میبینن، فکر میکنن که منم روحیه بچه گانه دارم، حالا، منم اسه اینکه از دست اون خلاص شم، بهت گفتم بیا مامان من شو منو از دست اون نجات بده :biggrin:
منو بیشتر دوس داری یا بابکو؟
تو رو :)
چرا تاریخ ورودت به سایت با من یکیه؟
واقعا جالبه واسه خودمم، البته بعدا ها متوجه این قضیه شدم، یادته که کی بهت گفتم؟
چرا چرا کله ی مهدی رو کردی تو گل آفتابگردون؟
شکلک خجالت، حالا عکس بعد این حرکت رو برات میزارم.
تو خجالت نمیکشی؟
چرا یه لحظه احساس خجالت کردم
به تو هم میگن دایی؟
مهدی میگه :D

میبینی رو دماغش زرد شده ؟ :D

کربلایی

مدیر بازنشسته
1- از چی بیشتر از همه ناراجت میشی؟
2- بدترین گندی که بالا آوردی چی بود؟
3- اگه برگردیم به 1/2010 دوباره عضو سایت میشی؟ چرا؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
از همه دوستانی که لطف کردن و تو این صندلی شرکت کردند ممنونم.

درسته صندلیه منه و شما باید بپرسید من جواب بدم، ولی میخوام یه چند تا سوالم من از شما بکنم که دوست دارم صادقانه جواب بدین.

1- از نحوه پاسخ گوییم به سوالاتتون راضی بودین؟

2- آیا همون تصوری که قبلا ازم داشتین، همون بودم؟

3- شخصیت منو برحسب جوابایی که دادم و دیدی که نسبت به من پیدا کردین، در دو خط تحلیل کنید.

همین سه تا سوال ساده.

ممنون.

دوستان لطفا جوابارو تو خود پروفایل میر حسین بدن اینجا اسپم محسوب مشیه مزین میشین:d :
D

پروفم نمیشه بحث کرد که حمید جان

دوستان اگه مایل بودن بیایین اینجا

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- از چی بیشتر از همه ناراجت میشی؟
به، سلام کربلایی عزیز
در مورد روابط شخصی یا عمومی؟
تو مسائل عمومی، بیشتر عوام فریبی ناراحتم میکنه
ولی تو مسائل شخصی، بی هدف بودن، سردرگم بودن ناراحتم میکنه

2- بدترین گندی که بالا آوردی چی بود؟
مممم یه بار تو دوره لیسانس به خاطر مسائل یک اردوف مجلور شدم شب به استاد زنگ بزنم، هنوزم من معتقدم که ساعت 12 نشده بودف ولی اون میگه که ساعت یک و نیم بود، از خواب بیدار شد، فرداهم به هر کی رسید جریانو گفت :razz:
3- اگه برگردیم به 1/2010 دوباره عضو سایت میشی؟ چرا؟
اگه برگردیم، عضو هیچ سایتی نمیشم، وقت آدم خیلی باارزشتر از این حرفاست
ممنون که اومدی

elman13

عضو جدید
سلام
از همه دوستانی که لطف کردن و تو این صندلی شرکت کردند ممنونم.

درسته صندلیه منه و شما باید بپرسید من جواب بدم، ولی میخوام یه چند تا سوالم من از شما بکنم که دوست دارم صادقانه جواب بدین.

1- از نحوه پاسخ گوییم به سوالاتتون راضی بودین؟

2- آیا همون تصوری که قبلا ازم داشتین، همون بودم؟

3- شخصیت منو برحسب جوابایی که دادم و دیدی که نسبت به من پیدا کردین، در دو خط تحلیل کنید.

همین سه تا سوال ساده.

ممنون.

سلام
من برای اولین بار اینجا یه اخطار گرفتم

1- خیلی با حوصله و خوش برخورد جواب دادی البته هنوز بعضی پست ها رو نخوندم
2- من فکر می کردم مذهبی باشی
3- به نظرم خیلی حساب گر هستی
...

این پست شامل عفو عمومی شد :D ... مدیریت بخشنده تلار پر رحمت و گشاینده ی زنگ تفریح :دی

آخرین ویرایش توسط مدیر:

dzzv_13

مدیر مهندسی فناوری اطلاعات
مدیر تالار
خب کارت دعوت واسمون فرستادن ... پس سوال میکنیم
.......................................
1. چند در صد از روز رو شادی ؟!!
2. یه بیت شعر از خودت بگو
3.دوست داشتی بغیر این رشته خودت چی بخونی ؟!!

4. ورزش مورد علاقت ؟!!
5. بهترین فرد باشگاه از نظر شخصیتی ؟!!
6. بهترین مدیر ؟!!

7.اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟!!
8.بدترین شرایطی که داشتی کی و چجوری بوده ؟!!
9.دوست داشتی جای چه کسی بودی ؟!!

10.این اواتارت رو چقدر دوست داری ؟!! با انگشتای دستت نشون بده

کربلایی

مدیر بازنشسته
1- چرا طرفدار تراختور هستی؟ قبل از تراختور طرفدار چه تیمی بودی؟ چرا؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب کارت دعوت واسمون فرستادن ... پس سوال میکنیم
سلام، خوش اومدی، نقدم باید بکنی ها، تو پست بالایی لینکش هست ممنون
.......................................
1. چند در صد از روز رو شادی ؟!!
بیرونم شاده ولی درونم نه
2. یه بیت شعر از خودت بگو
من تا حالا شعر نگفتم
3.دوست داشتی بغیر این رشته خودت چی بخونی ؟!!
مهندسی مکانیک، فقط
4. ورزش مورد علاقت ؟!!
اسب سواری، فوتبال
5. بهترین فرد باشگاه از نظر شخصیتی ؟!!
اورامان
6. بهترین مدیر ؟!!
حمید تفریح :D
7.اول مرغ بوده یا تخم مرغ ؟!!
اینو قبلا گفتم ، اولش خروس بوده
8.بدترین شرایطی که داشتی کی و چجوری بوده ؟!!
دوران لیسانسم، عزیزایی از دست دادم
9.دوست داشتی جای چه کسی بودی ؟!!
تو باشگاه یا بیرون؟ ولی در کل دوست دارم جای خودم باشم
10.این اواتارت رو چقدر دوست داری ؟!! با انگشتای دستت نشون بده
اینقدر :)

عجب جبگریه !! میخوام گازش بیگیرم :D مدیریت قدر قدرت :D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- چرا طرفدار تراختور هستی؟ قبل از تراختور طرفدار چه تیمی بودی؟ چرا؟

به نظر من وظیفه همه هست که طرفدار تیم منطقه شون باشن، تو کشورهای اروپایی هم همینطوره
دلایل مختلفی هم داره، تعصبات منطقه ای یکیش هستش
از پرسپولیس بدم نمیومد، چون کریم باقری وعلی دایی تو اون تیم بودن، البته عاشق عابدزاده هم هستم

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سؤالای اجباری من

از اینکه بهت "میری" می گم ناراحت که نمیشی؟
اصولاً تو تالارهای زنگ تفریح و بیهوده شرکت نمی کنم فقط تو صندلی بابک و تو شرکت کردم،به نظرت چرا من از این تالار خوشم نمیاد؟
وقتی اوضاع صندلی تو رو دیدم اسپم بازار و توهین بود البته منم اسپم کردم و تخلف،یعنی حالت رو پرسیدم که خلاف قوانین بود الان به نظرت من باید کارت زرد می گرفتم یا قرمز یا اخطار شفاهی؟
الان با توجه به اینکه من اسپم کردم در چند کلمه(توهین نبود ولی خلاف قوانین تاپیک بود) و کارت قرمز گرفتم به نظرت نوشتن نقض قوانین سایت در برابر نوع تخلف من درست بود؟
به نظرت من نقض قوانین تاپیک کردم یا نقض قوانین سایت؟(البته بعضی از نقض ها ی مجموعه های کوچکتر موجب نقض قوانین مجموعه بزرگتری می شود که شامل مجموعه ی کوچکتر است ولی این مورد این چنین نبود)
به نظرت با توجه به کارت قرمزی که من گرفتم به خاطر نقض قوانین تاپیک و احوال پرسی که خلاف قوانین تاپیک بود،نباید دو نفر از دوستان به علت اسپم در این تاپیک که مواردی چون:توهین،نقض قوانین تاپیک،نقض قوانین سایت،اغتشاش رو بهمراه داشت از سایت اخراج می شدند؟
به نظرت حکم من سنگین تر بود یا در مورد حکم اون دونفر اغماض شد؟
الان فکر می کنی من به چنین مدیری احترام قائل خواهم بود یا نه؟
فکر می کنی من بعد از این تو چنین تالارهایی شرکت می کنم با نه؟
الان من با این 10 سؤالم قوانین تاپیک را رعایت کردم؟توهین که نکردم؟ولی بعضی ها ناراحت خواهند شد،چون من اصولی را به ایشان یاد می دهم که آنها باید بلد می بودند ولی نیستند،الان این زیرکی مرا نشان میدهد یا بی ملاحضگی ام را؟ به نظرت چرا اشتباه کردم و آرزوی سلامتی ات را در قالب سؤال مطرح نکردم؟

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1=تمام بچه هایی رو که داخل صندلی داغت شرکت کردن رو به ترتیب نام ببر و برای هر کدوم به صورت جدا گانه نظر بده (در مورد پرسیدن سوال هاشون) و از هر کدوم یه خاطره بنویس(حداقل 2 خط باشه) . برای هر کدوم از بچه هایی که سوال پرسیدن یه میوه نام ببر

2=لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین.(توضیح برای هر کدوم 2 خط کافی هست):d
بی وفائی:

بد قولی:

بدگوئی:

بدزبانی:

برداشت بد:

بد ذاتی:

بد نامی:

3
=با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي به ذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.
:d:d
فداكاري:

عشق:

پاييز:

زندگي:

ایمان:

بهار:

ایثار:

انسان:

حیوان:

مهمان:

ایران:

4=نظرتو با یه جمله درباره اینا بگو: خدا، عزرائیل، ابلیس، امیرالمومنین، شهید، ولایت فقیه، تقلید در اصول و فروع دین، معاد، مرگ، لذت، شهوت، عشق، همسر

5=این کلمات چه معنایی می دهند؟
خفن:

تیریپ:

گاگول:

دیفال:

مرتیکه اسب:

داف:

در و داف:

پنت هاوس:

هلی پاد:

جکوزی:

آب حوضی:

6=
تا حالا قلیه ماهی خوردید؟؟ مزه اش چجوری بوده؟؟ میگو چی دوست دارین؟؟ از این ماهی کوچیکها که به گربه بدی قهر میکنه چی از اینا ... اسمش چی بود!!؟؟.... آهان کیلکا خوردین؟؟ تن ماهی بهتره یا خود ماهی؟؟ گربه ماهی خوردین؟؟

7=
یه بیت شعر بگید که درش سه کلمه "عاشق" و "تنها" و "معشوق" موجود باشه.

8=
نظر شما راجع به کله و پاچه چیه؟ سیرابی دوست دارین؟ حلیم چی؟ نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ کدام رستوران رو دوست دارین سنتی یا امروزی؟؟ پیتزا بهتره یا فسنجون؟

9=
در3 خط خودتو تعریف کن.؟

10=
تابلو معراج حضرت رسول اثز کدوم هنرمنده ؟ :d

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوب سؤالای اجباری من
سلام
از اینکه بهت "میری" می گم ناراحت که نمیشی؟
نه بابا، فقط این به ذهنم میاد که من کجا میرم؟ دارم میرم یا اومدم؟
:D
اصولاً تو تالارهای زنگ تفریح و بیهوده شرکت نمی کنم فقط تو صندلی بابک و تو شرکت کردم،به نظرت چرا من از این تالار خوشم نمیاد؟
حمید ناراحت میشه ها، میدونی تفریح بامزه خوبه، هستن تاپیکای اینجوری، ولی منم مثل تو اولاش اصلا اونجا نمیرفتم، البته شما خیلی وقته تو نت فعالیت دارید، منظورم اول خودمه، ولی کافیه تو یکی دوتاش پست بدید، بدتون نمیاد، ولی میگم تفریح بامزه. چون شما خیلی جدی هستین از این چیزا خوشتون نمیاد
نه بابا حمید به این بادا نمیلرزه ...راحت باشین حالشو ببرین :D .... مدیریت استوار !! :D
وقتی اوضاع صندلی تو رو دیدم اسپم بازار و توهین بود البته منم اسپم کردم و تخلف،یعنی حالت رو پرسیدم که خلاف قوانین بود الان به نظرت من باید کارت زرد می گرفتم یا قرمز یا اخطار شفاهی؟
میدونی، چون حمید قبلش قاونارو نوشته و تاکید کرده، ونمیتونه به همه توضیح بده، یه اخطار کوچولوباید میگرفتید

احسنتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ( مدیریت از قبل نوشته !! :D )
الان با توجه به اینکه من اسپم کردم در چند کلمه(توهین نبود ولی خلاف قوانین تاپیک بود) و کارت قرمز گرفتم به نظرت نوشتن نقض قوانین سایت در برابر نوع تخلف من درست بود؟
:biggrin: همه اخطار گرفتن، نترکی تو حمید، بابا حداقل زرد بده، قرمز فکر نکنم جایز باشه
نه به همه تقریبا هشدا دادم ینی همون زرد ولی کسایی که دیگه خیلی دسته نوازش کشیده بودن به سرمونو نتونستم بی نصیب بزارم از این خان نعمت !! :D( همچنان مدیریت )
به نظرت من نقض قوانین تاپیک کردم یا نقض قوانین سایت؟(البته بعضی از نقض ها ی مجموعه های کوچکتر موجب نقض قوانین مجموعه بزرگتری می شود که شامل مجموعه ی کوچکتر است ولی این مورد این چنین نبود)
به نظرت با توجه به کارت قرمزی که من گرفتم به خاطر نقض قوانین تاپیک و احوال پرسی که خلاف قوانین تاپیک بود،نباید دو نفر از دوستان به علت اسپم در این تاپیک که مواردی چون:توهین،نقض قوانین تاپیک،نقض قوانین سایت،اغتشاش رو بهمراه داشت از سایت اخراج می شدند؟
الان من با این 10 سؤالم قوانین تاپیک را رعایت کردم؟توهین که نکردم؟ولی بعضی ها ناراحت خواهند شد،چون من اصولی را به ایشان یاد می دهم که آنها باید بلد می بودند ولی نیستند،الان این زیرکی مرا نشان میدهد یا بی ملاحضگی ام را؟ به نظرت چرا اشتباه کردم و آرزوی سلامتی ات را در قالب سؤال مطرح نکردم؟
( نه عزیز خیالت تخت هر چی میخوای شما انتقاد کن من با گوشه جان نیوش میکنم :D ) ویراشیای بالارو بخون ایشالا بر طرف میشه سوء تفاهمت ( مدیریت آ شکاری ساز !! ) :D )
کلا میخواستی به اخطارت اعتراض کنی، گفتم دیگه قرمز نه ولی زرد باید میگرفتید، چون سوالات همش مضوعش اخطاره دیگه یه جا جواب میدم.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Tutulmaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
اینا سؤالات من هستند ولطفاً یکی یکی جواب بدید...من یکجا سؤال نپرسیدم و انتظار پاسخ یکجا هم ندارم!

اینجا فرض کن یک نفر رو یک مأمور با باطوم می زنه یادم باشه یکی پرسید و گفتی وای میستم و حمایت میکنم،الان اگه این حمایت خودت منجر به ناراحت شدن یکی دیگه بشه که اتفاقا ازش خوشت هم میاد سعی می کنی هر دو طرف رو تو دستت نگه داری یا حرف حق رو میزنی؟

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام،
سلام دوباره
اینا سؤالات من هستند ولطفاً یکی یکی جواب بدید...من یکجا سؤال نپرسیدم و انتظار پاسخ یکجا هم ندارم!

اینجا فرض کن یک نفر رو یک مأمور با باطوم می زنه یادم باشه یکی پرسید و گفتی وای میستم و حمایت میکنم،الان اگه این حمایت خودت منجر به ناراحت شدن یکی دیگه بشه که اتفاقا ازش خوشت هم میاد سعی می کنی هر دو طرف رو تو دستت نگه داری یا حرف حق رو میزنی؟
حرف حق رو میزنم، شک نکن
اینو گفتم بالا، البته میدونم همون پسته ولی ادیت شدست
یه اخطار زرد، یعنی کم امتیاز
نه قرمز درست نیست
اگه میگی چنین نبود، یعنی من چی بگم؟
من خیلی ناراحتم از این قضیه، دوست ندارم کسی به خاطر سندلی من اخطار بگیره، ولی هم حمید و هم من گفیم اولش که قوانین رو رعایت کنید، ولی با این حال، وقتی اینارو میشنوم دیگه مزه صندلی از دهنم میپره
گفتم، قرمز نبود
وا... منم اخطار گرفتم تو صندلی آتیلا، ولی احترامشو نگه داشتم ، اون موقع اصلا حمید منو نمیشناخت
نمیدونم
فکر کنم من این وسط بهونه بودم
ممنون

ghxzy

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
سلام منم بپرسم؟
از چی میترسی؟تاحالا سوسکو با دست گرفتی؟
تاحالا از خواهرت کتک خوردی؟از برادرت چطور؟
تا حالا شده دخترا دستت بندازن بهت بخندن؟
منو چقد میشناسی؟نظرت راجع به من چیه؟
حالا فعلا همینا رو جواب بده تا بقیش....

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم بپرسم؟
سلام خواهش میکنم
از چی میترسی؟تاحالا سوسکو با دست گرفتی؟
از مار و عقرب، خیلی هم میترسم، نه دستم نگرفتم
تاحالا از خواهرت کتک خوردی؟از برادرت چطور؟
خواهرم نه، فکر کنم تا حالا دست رو کسی حتی بچه هاشم بلند نکرده باشه، برادرهم نه، فقط یکی دوباری بابام یه سیلی کوچولو زده، اونم دوران بچگی
تا حالا شده دخترا دستت بندازن بهت بخندن؟
نه، شخصیتم طوری نیست که دختری بخواد دستم بندازه، ولی یه بار پیش اومده که چندتا دختر بهم خندیدن، یه بار تو یه شهر دیگه (ماکو) میخواستم از رو پل رد شم، نگو وسط پل خالیه، چرخ جلوی ماشین افتاد توجوب، چند تا دختر بودن که خندیدن
منو چقد میشناسی؟نظرت راجع به من چیه؟
راستش اسمتو دیدم، متاسفانه زیاد نمیشناسمت
حالا فعلا همینا رو جواب بده تا بقیش....
ممنونم خیلی لطف کردین

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
1=تمام بچه هایی رو که داخل صندلی داغت شرکت کردن رو به ترتیب نام ببر و برای هر کدوم به صورت جدا گانه نظر بده (در مورد پرسیدن سوال هاشون) و از هر کدوم یه خاطره بنویس(حداقل 2 خط باشه) . برای هر کدوم از بچه هایی که سوال پرسیدن یه میوه نام ببر

بهنام فقط اینو فهمیدم که خیلی نامردی :redface:
1- امیر مسعود: سوالای مورفولوژی بیشتر پرسید، امیر تو جریان انتخاب رشته پسر داییم خیلی بهش کمک کرد، فکر کنم تو آینده اون تاثیر داشت، ازش ممنونم، میوه: سیب
2- آیس من 10: یه کم سیاسی، بعد گیر دادن به من. خاطره که بیشتر در مورد اعای خانواده با هم درگیری داریم. میوه: الوچه
3- اورامان: بیشتر اعتقادی پرسید، خاطرات زیاد داریم، تو بحثهای مختلفی که شده و نظراتی که میدادیم،میوه : پرتقال
4-سیلورلایت: میخواست از من سوتی بگیره، کلا با هم خوشیم، میوه : انار
و ...

2=لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین.(توضیح برای هر کدوم 2 خط کافی هست):d
بی وفائی:
معمولا ادم یاد داستانهای عاشقانه میفته که یه پسر (اکثرا) بی وفائی میکنه و دوستشو تنها میزاره

بد قولی:
پیچوندن، بیخیالی

بدگوئی:
معمولا کار ما ایرانیاست

بدزبانی:
کسایی که اخلاق تندی دارند

برداشت بد:
حرفی که زده شده جالب نبوده براش

بد ذاتی:
ذات بد نداریم

بد نامی:
کسی که خودش خودشو خراب میکنه پیش دیگران

3
=با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي به ذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.
:d:d
فداكاري:
دهقان جان

عشق:
دروغ

پاييز:
خش خش

زندگي:
باید کرد

ایمان:
نصفش

بهار:
طراوت

ایثار:
شهید

انسان:
کمیاب

حیوان:
مظلوم

مهمان:
حبیب

ایران:
یک جای خاص

4=نظرتو با یه جمله درباره اینا بگو: خدا، عزرائیل، ابلیس، امیرالمومنین، شهید، ولایت فقیه، تقلید در اصول و فروع دین، معاد، مرگ، لذت، شهوت، عشق، همسر

خدا: نشناختمش زیاد
عزرائیل: پرکار
امیرالمومنین: مظلوم
شهید: پاک

ولایت فقیه: مطلقه نباشه بهتره
تقلید: نمیکنم
معاد: شک دار
مرگ: حق همه

5=این کلمات چه معنایی می دهند؟
خفن: کاردرست

تیریپ: شکل و استیل

گاگول: دست .پا چلفتی، مشنگ

دیفال: دیوار

مرتیکه اسب: نجیب

داف: خفن

در و داف: نمیدونم

پنت هاوس: خانه مجلل و با امکانات
هلی پاد:

جکوزی: شادابی

آب حوضی: جلبک

6=
تا حالا قلیه ماهی خوردید؟؟ مزه اش چجوری بوده؟؟ میگو چی دوست دارین؟؟ از این ماهی کوچیکها که به گربه بدی قهر میکنه چی از اینا ... اسمش چی بود!!؟؟.... آهان کیلکا خوردین؟؟ تن ماهی بهتره یا خود ماهی؟؟ گربه ماهی خوردین؟؟
قلیه؟ نه نخوردم، میگو خوردم اوایل دوست نداشتم ولی بد نیست، کیلکا؟ نه. خود ماهی رو من هفته ای به بار بیشتر نمیتونم بخورم، تن ماهی بهتر از خودشه. گربه ماهی هم نه

7=
یه بیت شعر بگید که درش سه کلمه "عاشق" و "تنها" و "معشوق" موجود باشه.
نمیدونم
8=
نظر شما راجع به کله و پاچه چیه؟ سیرابی دوست دارین؟ حلیم چی؟ نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ کدام رستوران رو دوست دارین سنتی یا امروزی؟؟ پیتزا بهتره یا فسنجون؟
کله پاچه خوبه، سیرابی که عمرا بخورم، حلیمم اییی، کباب بره بهتره، امروزی دوست دارم، فسنجون اگه خوب بار بیاد فسنجون

9=
در3 خط خودتو تعریف کن.؟
این تایپک کلا تعریف منه دیگه، چی بگم خوب؟
10=
تابلو معراج حضرت رسول اثز کدوم هنرمنده ؟ :d

سلطان محمد نقاش :D
اخیشششش

masisabz

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی وااااااااااااای من
من نبودم چراااا؟!

فقط یه سوال: اول مهر کجااااا میری؟!:surprised:
یه سوال دیگه: 29 شهریور کجا میری؟!:surprised:
اصلا جایی میری؟!:surprised:
به نظرت کسی به حرف بچه های دانشگاه آزاد گوش میده؟!:surprised:
خودت کدوم دانشگاه بودی؟! چرااااااااا؟:w12:
اگه قزوین هستی، کدوم محله؟
دیگه سوال نمیپرسم شاید تکراری باشه:gol:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
هی وااااااااااااای من
من نبودم چراااا؟!
سلااممممم واقعا جات خالی بود
فقط یه سوال: اول مهر کجااااا میری؟!:surprised:
یه سوال دیگه: 29 شهریور کجا میری؟!:surprised:
چون اوضاع تحصیلی من فرق میکنه واسه همین یک مهر با 29 شهرویور برام فرقی نمیکنه ولی قرار بود که برم شهرستان تا اولین روز مدرسه رفتن مهدی رو باشم، ولی شرایط طوری پیش میره که نمیتونم برم
اصلا جایی میری؟!:surprised:
جای خاصی نمیرم
به نظرت کسی به حرف بچه های دانشگاه آزاد گوش میده؟!:surprised:
نباید هم گوش بدن، چرا رفتین آزاد؟
خودت کدوم دانشگاه بودی؟! چرااااااااا؟:w12:
لیسانس ارومیه بودم و ارشدو تربیت مدرس هستم
اگه قزوین هستی، کدوم محله؟
نه قزوینی نیستم
دیگه سوال نمیپرسم شاید تکراری باشه:gol:
تشکر که شرکت کردی

زیبای خفته.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سوالاتت کمه، شاید اخطار بده ها، من جواب میدم ولی تو بعدش اصلاح کن

زیاد بلد نیستم، تو این چیزا استعداد ندارم، الان اخطار بگیری میخندیم باهم:biggrin:
ببخشید مدیر
..............کردم
جون هر کی دوست داری اخطار ندی
مرسی پس بی استعدادیییییییییییی

عفو خوردی :D .... مدیریت بخشنده و بزرگوار تالار حاصل خیز زنگ تفریح !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

بردوک بزرگ

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب میرحسین دام ت برکاته واز این حرفا
خوبی گل پسر فراری
من زیاد وققتو نمیگیرم .
احساست را دریک خط نسبت به کلمات زیر بنویس
کاسه توالت
دستمال توالت
بوگیر دستشویی
فلاش تانک
تمیز کاری تو توالت
برس توالت
شیر قرمز و ابی توالت

اسم زن سوم فتحعلی شاه
هیتلر به چه غذایی علاقه داشت
مادر علم ریاضیات کی بود.جواب ندی فوارا گزارش میدم.

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام جناب میرحسین دام ت برکاته واز این حرفا
سلام بردوک عزیز وگرام
خوبی گل پسر فراری
خوبم مرسی تو خوبی؟ فراری؟ از چی؟
من زیاد وققتو نمیگیرم .
احساست را دریک خط نسبت به کلمات زیر بنویس
کاسه توالت ضروری ولی کسی قدرشو نمیدونه
دستمال توالت پاکیزگی
بوگیر دستشویی خوبه
فلاش تانک اینم خوبه
تمیز کاری تو توالت برای تمیزه خوبه
برس توالت بد نیست
شیر قرمز و ابی توالت خوبه
تازه از توالت در اومده بودی؟ :razz:

فاطمه صداقت

عضو جدید
اول خیلی خیلی باحاله صندلی داغتون
1چرا شمارو واسه صندلی داغ انتخاب کردن؟
2تاحالا شده ازخنده غش کنی؟
3فاصله این کوچه تااون کوچه چنده؟
4مدرسه تیزهوشان بودید یا استثنایی؟
چندزبان رو فولید؟5
6چرامن سواله قبلیموشمارشو آخرسر گذاشتم؟
7تاآخرهفته تفریح خاصی داری واسه سربسر کسی گذاشتن؟:)باتشکربووووووووووووووووق

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول خیلی خیلی باحاله صندلی داغتون
ممنوننن
1چرا شمارو واسه صندلی داغ انتخاب کردن؟
بچه ها لطف داشتن، نظر دادن مدیر انتخاب کرد
( اصلاح میکنم مدیر انتخاب کرد بچه ها نظر دادن : دی )
2تاحالا شده ازخنده غش کنی؟
آره، جالبه، چند روز پیش تو خواب یه صحنه ای دیدم که غش کردم از خنده، اون روز انقدر انرژی داشتم که نگو، ولی تو واقعیت هم شده که از خنده غش کنم، کلا ما یه گروهی هستیم از دوستان که خیلی با هم میخندیم
3فاصله این کوچه تااون کوچه چنده؟
اندازه خانه دل ما
4مدرسه تیزهوشان بودید یا استثنایی؟
نه هیچکدوم، نمونه قبول شده بودم ولی نرفتم، شهر خودمون نبود ما هم خانواده دوستتتت
چندزبان رو فولید؟5
هیچ زبانی رو فول نیستم
6چرامن سواله قبلیموشمارشو آخرسر گذاشتم؟
واسه منم سوال شد
7تاآخرهفته تفریح خاصی داری واسه سربسر کسی گذاشتن؟:)باتشکربووووووووووووووووق
اگه سوژه خاصی گیر بیا که آره ولی الان برنامه ندارم :D

آخرین ویرایش توسط مدیر:
وضعیت
موضوع بسته شده است.