صندلی داغ علمی با حضور جناب آقای حسام جباریان، رتبه49 کنکور کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ana_1989

عضو جدید
سلام
من رشتم صنعتی میخوام ارشد شرکت کنم ولی موندم که بازرگانی رو ادامه بدم یا صنعتی رو ؟از نظر علاقه هم خیلی واسم فرقی نمیکنه که کدوم رشته رو بخونم ولی از یه طرف به مالی هم اصلا علاقه ندارم ولی به تولید علاقه دارم...به نظرتون چیکار کنم؟
ممنون میشم راهنماییم کنید:)

anoeil

کاربر فعال تالار مدیریت ,
کاربر ممتاز
صنعتی شباهت بسیار زیادی به رشته مهندسی صنایع داره من خودم 3 ترم صنایع خوندم بعد بنا به دلایلی مجبور به انصراف شدم! شما رشتتون چیه؟ واسه ارشد چه گرایشی مدنظر دارید؟
آره خیلی شباهت زیادی به صنایع داره.
من مدیریت صنعتی م.
میخواستم گرایش تولید و عملیات بزنم ولی خیلی برام سخته.
احتمال زیاد بازرگانی - بازاریابی.

alireza 68

عضو جدید
آره علی جان این 2 تا کتاب کامل و جامع و فوق العاده ان که کاملا از خوندن منابع بینیازت میکنن این کتاب سیدجوادین و جلیلیان همه کتابای مرجع رو تو خودش داره حتی کتاب سعادت و آرین قلی پور رو که امسال چندین تا تست فقط از کتاب قلی پور اومده بود! خلاصه بگم از هر چی منبعه بینیازت میکنه البته 960 صفحست! اما همش درس نیست که بخش زیادیش تست و آزمونه . علی جان بهترین دانشگاه غیرانتفایی واسه قبولی تو گرایش بازرگانی تا مرز 1100 میگیره! یعنی اگه تا 1100 بیاری هر دانشگاه غیرانتفایی بخوای مجاز میشی البته واسه بازرگانی فکر نمیکنم این دانشگاه پذیرش کنه ها علی جان؟؟ گرایش مورد نظرت چیه؟ البته انشالله روزانه قبول میشی داداش خودتو دست کم نگیر!

ممنون حسام
منم بازرگانی مورد نظرمه نمیدونستم علم وفرهنگ نداره
کلا منظورم این بود که غیر انتفاعی شهر تهران با چه رتبه ای
راستش دیگه نمیخام شهرستان برم میخام فقط تهران بمونم بخونم واسه کارو اینا میگم
خدا از دهنت بشنوه داداش که روزانه قبول شیم :)

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام
من رشتم صنعتی میخوام ارشد شرکت کنم ولی موندم که بازرگانی رو ادامه بدم یا صنعتی رو ؟از نظر علاقه هم خیلی واسم فرقی نمیکنه که کدوم رشته رو بخونم ولی از یه طرف به مالی هم اصلا علاقه ندارم ولی به تولید علاقه دارم...به نظرتون چیکار کنم؟
سلام
سلام آنا جان امیدوارم بهترین انتخاب رو بکنی. اگه از نظر علاقه این 2 درس واست یکجورن پس ببین پایت تو منابع کدوم یک از این گرایشا قوی تره! تقریبا منابع این 2 گرایش یکین اما صنعتی یه درس بازاریابی کمتر از بازرگانی داره و به جای مدیریت مالی مدیریت تولید رو باید مطالعه کنید که طبق گفته خودتون به تولید هم علاقه بیشتری نسبت به مالی دارید! البته طبق فرمایشتون رشته کارشناسیتونم صنعتی بوده که این خودشم یه امتیاز بزرگه! پس تا اینجا عقل حکم میکنه که صنعتی رو انتخاب کنید اما اگه بخوایم راجع بازار کار درخصوص این 2 رشته نگاه کنیم همونطور که خودتونم مستحظر هستین بازرگانی به نسبت بازار کارش از صنعتی بهتره چون متاسفانه کارخونجات و ادارات اعم از دولتی و خصوصی بین 2 رشته مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی غالبا استخدامی هاشون رو از گرایش های متفاوت مهندسی صنایع خصوصا گرایش های برنامه ریزی و تحلیل سیستمها و گرایش تکنولوژیصنعتی میگیرن! راجع به مقایسه شانس قبولی بین گرایش های صنعتی و بازرگانی به نسبت تعداد شرکت کننده ها و پذیرفته شدگان هم نمیشه گفت که شانس قبولی تو کدومشون بیشتره. امیدوارم با توجه به تمامی این معیارها و همه معیارهای جانبی و شخصیتون بهترین انتخاب رو انجام بدی دوست من

setayesh noori

عضو جدید
البته کتاب آقای سلا
البته کتاب آقای سلامی کتاب بسیار خوبیه و یه منبع خوب محسوب میشه اگه این کتابو تهیه کردی حتما همینو خوب بخون اما واسه کسایی که میخوان منبع جامع و جدیدی رو مطالعه کنن که در عین اینکه تمامی مزایای کتاب آقای سلامی ماهان رو داره معایب کمش رفع کرده توصیه میکنم کتای مدرسان رو تهیه کنن چون هم نثرش روانتره هم تستاش بیشتره و هم دارای پیوستگی و چهارچوب منسجم تریه! البته من بازم میگم کسایی که دارن از سلامی میخونن نگران نباشن کتاب خوب و جامعیه اما از اون بهتر کتاب تئوریهای مدیریت مدرسانه

منم با نظرتون موافقم جناب جباریان به نظر منم کتابه مدیریت مدسان خیلی بهتر از سلامی هست منم خیلی راضی بودم بازم ممنون از راهنمایی خوبتون و اینکه وقت میزارید و بچه هارو راهنمایی میکنید

hesam_jabbariyan

عضو جدید
منم با نظرتون موافقم جناب جباریان به نظر منم کتابه مدیریت مدسان خیلی بهتر از سلامی هست منم خیلی راضی بودم بازم ممنون از راهنمایی خوبتون و اینکه وقت میزارید و بچه هارو راهنمایی میکنید
خواهش میکنم خانوم نوری من این کارو وظیفه اخلاقی خودم میدونم. سال گذشه فقط به خاطر نداشتن یه راهنمای خوب تمام کتاب های مرجع رو خوندم که بعد که با این کتاب و dlm آشنا شدم متوجه شدم همه اون مطالب به طور خلاصه تر کارامدتر و منسجم تر تو این کتاب هست که نظم بیشتری رو هم به مطالعه آدم میده! سعی کنید واسه خوندن این کتاب تا کنکور وقت زیادی بزارید و هرچی بیشتر دوره کنید تسلط بیشتری تو همه ی مباحث تئوریهای مدیریت پیدا میکنید. dlm هم واسه به یادسپردن بهتر مطالب خصوصا واسه اونایی که حفطیجاتشون ضعیفه مثل خودم خیلی خوبه اما پیشنهاد من اینه که اول مطالعه کامل این کتاب بعد واسه دوره و تسلط بیشتر از مهر ماه مطالعه فلش کارتای dlm!. موفق باشید

parsa8324

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به مهندس پارسای عزیز به نظر من mba که همون مدیریت حرفه ای بازرگانی بهش بگیم بهتره یه رشته نوپا درون ایرانه که داره کمکم جای خودش رو باز میکنه و من فکر میکنم کسایی که الام میرن میخونن بازار کار آیندشون از بازرگانی هم بیشتره! چون کمکم داریم میبینیم که تو استخدامیا خصوصا بانکا از امسال mba خوب میخوان درحالیکه فارغ التحصیل چندانی هم نداره! واسه همینه که نظر من روش خصوصا از لحاظ بازار کار خییلی مثبته! به نظر من از اون 3 تا درس جامعت چیزیو حذف نکنی بهتره اما اگه زبانت مثل من خوب نیست با توجه به اینکه ضریب 1 رو واسه mba داره میتونی حذف کنی! مهمترین درستون سنجش هوش و استعداد تحصیلیه که همون gmat ست که ضریبشم 3 هست! پیشنهاد میکنم تو این درس واسه زدن یه درصد عالی حتما بیش از 2 کتاب رو بخونی که کتاب آقای عرفانیان توش باشه کتاب صداقت هم خوبه! واسه ریاضی هم سطح پایتو بگو تا راهنماییت کنم دوست من

سلام بر مدیر حسام نازنین:D
واقعن مرسی از جوابتون.کلی استفاده کردم.
با نظرتون در مورد زبان کاملن موافقم. پایه ریاضیم بد نیست ولی به خاطر کار و ... 1 خورده دور شدم. احساس میکنم یادم رفته!!!
میشه کلا درسایی که باید واسه mba بخونم رو نام ببرید؟
ممنون:gol:

• Like
واکنش ها: iQl

alireza 68

عضو جدید
حسام جان فقط یه سوال دیگه درباره زبان
والا منم زبانم تقریبا صفر کیلومتر تشریف داره
یه کتاب زبان ارمان اشراقی دارم
و یه سری لغات 504 و تخصصصی و ... که غزل خانوم و سونیا خانم اینجا میذارن
با اینا میرم جلو شما به نظرت بهترین برنامه چیه
21 درصدی که شما زدی خیلی خوب بوده واسه من که عالیه بزنم

suC

عضو جدید
سلام
منم میخوام بازرگانی شرکت کنم
زبان عمومی و تخصصی اشراقی گرفتم
بازاربابی و پژوهش و مدیریت میخوام مدرسان بخونم
خرد و کلان نظری و مالی هم تهرانی
به نظرتون این منابع چطورن؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام بر مدیر حسام نازنین:D
واقعن مرسی از جوابتون.کلی استفاده کردم.
با نظرتون در مورد زبان کاملن موافقم. پایه ریاضیم بد نیست ولی به خاطر کار و ... 1 خورده دور شدم. احساس میکنم یادم رفته!!!
میشه کلا درسایی که باید واسه mba بخونم رو نام ببرید؟
ممنون:gol:
پارسا جان درسایی که شما واسه mba باید بخونی ایناست که ضریب و زمان پاسخگوییشم جلوش نوشته
1
استعداد و آمادگی تحصیلی ویژه رشته مدیریت
2
تعداد سوال 40
زمان 180
2
ریاضیات عمومی 1و2
2
3
زبان تخصصی
1
تعداد سوال 100
زمان 90
تعداد سوال ریاضی هم 30 تاست که مدت پاسخگوییش به همراه درس استعداد میشه 180 دقیقه! واسه درس استعداد یا همون gmat کتاب 2 جلدی احمد سعادت جامعترین منبعه البته کتاب آقای عرفانیان رو هم خیلی تعریف شنیدم اما پیشنهاد ویژه من به شما اینه که کتاب ماهان که نویسندشم خود آقای سعادت هست رو مطالعه کنی.
واسه ریاضی مخصوص رشته mba کتاب 2 جلدی آقاسی انتشارات نگاه دانش رو معرفی میکنم که بدون شک یه کتاب فوق العادست هم سبک تدریسش هم جامعیتش البته جلد 1 ش رو کامل کامل بخون اگه تونستی 2شم بخون. واسه زبانم که فک کنم میخوای حذفش کنی ایشالله موفق باشی

آخرین ویرایش:

hesam_jabbariyan

عضو جدید
سلام
منم میخوام بازرگانی شرکت کنم
زبان عمومی و تخصصی اشراقی گرفتم
بازاربابی و پژوهش و مدیریت میخوام مدرسان بخونم
خرد و کلان نظری و مالی هم تهرانی
به نظرتون این منابع چطورن؟
ممنون میشم راهنماییم کنین

سلام دوست من منابعی که گفتید کامل کامل و از بهترین کتاباست واسه زبان سعی کنید با 504 و لغات تافل دامنه لغویتون رو اول بالا ببرید چون مهمترین چیز تو زبان دونستن لغته یعنی بیش از 70% زبان صرفا منحصر به دونستن لغت میشه واسه یادگیری لغت جعبه لایتنر فوق العادست! فلش کارت مجموعه 1 زبان dlm هم به تنهایی میتونه کمک بزرگی تو یادگیری لغت بهتون بکنه که جعبه لایتنر هم تو پکیجش موجوده اما واسه تخصصی همین کتاب آقای اشراقی بهترین کتاب تو بازاره خصوصا متون درک مطلبش عالیه
واسه بازاریابی اگه وقت کردی در کنار مدرسان تست های 3 استاد یا پرچ رو بزن واسه مدیریت هم در کنار مدرسان کتاب 2000 تست تئوری نگاه دانش رو بزنی عالیه و واسه پژوهش در کنار کتاب مدرسان حتما تستای کتاب فدوی رو مطالع کن! خرد و کلان نظری کافیه سعی کن حداقل 2 دور بخونی و تستاش رو بزنی و نیازی هم به کتاب 2000 تست خود آقای نظری نیست. واسه مالی کتاب دکتر تهرانی حرف اول رو میزنه اما اگه مالیت ضعیفه و میخوای شاهد معجزه تو این درس باشه حتما فلش کارتای dlm رو تهیه کن dlm واسه زبان مجموعه 1ش و واسه تئوریهای مدیریت و بازاریابی و مالیش واقعا عالی کار کرده من اگه قرار بود دوباره کنکور بدم مالی رو فقط با همین 2 منبع میخوندم! البته یه سری مطالب کتاب مالی آقای تهرانی واقعا اضافست و هیچوقت سوالی من ازش ندیدم و فقط فرمولاش حافظه رو اشغال میکنه! واسه همین پیشنهاد من خرید کتاب پارسه آقای تهرانیه که خیلی از مطالب اضافیش حذف شده و واسه مالی مناسبه! البته این تنها کتابیه که من از کل مجموعه پارسه پیشنهاد میکنم. و اما ریاضی رو مگه نمیخوای بزنی؟؟ اگه واسه اینکه چون پایه ضعیفی تو این درس داری میخوای حذفش کنی بگو تا یه پیشنهاد خوب بهت بدم

hesam_jabbariyan

عضو جدید
حسام جان فقط یه سوال دیگه درباره زبان
والا منم زبانم تقریبا صفر کیلومتر تشریف داره
یه کتاب زبان ارمان اشراقی دارم
و یه سری لغات 504 و تخصصصی و ... که غزل خانوم و سونیا خانم اینجا میذارن
با اینا میرم جلو شما به نظرت بهترین برنامه چیه
21 درصدی که شما زدی خیلی خوب بوده واسه من که عالیه بزنم
علی جان خوبه منم با 504 شروع کردم اما سعی کن کتاب 504 و لغات ضروری تافل رو بخری و از روی خود کتاب بخونی من که هیچ وقت نتونستم از روی pdf هیچ درسی رو بخونم یا تستی بزنم! عادت دارم مطالب تو کتاب باشه و بخونم. داداش فعلا با خوندن همین 2تا دامنه لغاتت رو بالا ببر من خودمم زبانم افتضاح بود!:D سعی کن زبان رو روزانه دست کم 2 ساعت بخونی (البته واسه درصد بالای 25 که باید از الان روزی دست کم 4 ساعت وقتتو اختصاص بدی به زبان) فعلا فقط لغت یاد بگیر و بعد برو سراغ اشراقی! واسه لغت باز میگم که پکیج 1 dlm فوق العادست! متاسفانه من دیر باهاش آشنا شدم وگرنه از اول با dlm شروع میکردم اما همینایی که گفتمم عالیه! این که رو لغت اصرار دارمو روز کنکور یاد حرفم میفتی داداش من

alireza 68

عضو جدید
علی جان خوبه منم با 504 شروع کردم اما سعی کن کتاب 504 و لغات ضروری تافل رو بخری و از روی خود کتاب بخونی من که هیچ وقت نتونستم از روی pdf هیچ درسی رو بخونم یا تستی بزنم! عادت دارم مطالب تو کتاب باشه و بخونم. داداش فعلا با خوندن همین 2تا دامنه لغاتت رو بالا ببر من خودمم زبانم افتضاح بود!:D سعی کن زبان رو روزانه دست کم 2 ساعت بخونی (البته واسه درصد بالای 25 که باید از الان روزی دست کم 4 ساعت وقتتو اختصاص بدی به زبان) فعلا فقط لغت یاد بگیر و بعد برو سراغ اشراقی! واسه لغت باز میگم که پکیج 1 dlm فوق العادست! متاسفانه من دیر باهاش آشنا شدم وگرنه از اول با dlm شروع میکردم اما همینایی که گفتمم عالیه! این که رو لغت اصرار دارمو روز کنکور یاد حرفم میفتی داداش من

دم شما گرم داداش
کلا زبان خوندن سخته راستش منم کلا نمیتونم PDF و اینا بخونم
پرینت میگیرم بعد میخونم :)

ana_1989

عضو جدید
سلام آنا جان امیدوارم بهترین انتخاب رو بکنی. اگه از نظر علاقه این 2 درس واست یکجورن پس ببین پایت تو منابع کدوم یک از این گرایشا قوی تره! تقریبا منابع این 2 گرایش یکین اما صنعتی یه درس بازاریابی کمتر از بازرگانی داره و به جای مدیریت مالی مدیریت تولید رو باید مطالعه کنید که طبق گفته خودتون به تولید هم علاقه بیشتری نسبت به مالی دارید! البته طبق فرمایشتون رشته کارشناسیتونم صنعتی بوده که این خودشم یه امتیاز بزرگه! پس تا اینجا عقل حکم میکنه که صنعتی رو انتخاب کنید اما اگه بخوایم راجع بازار کار درخصوص این 2 رشته نگاه کنیم همونطور که خودتونم مستحظر هستین بازرگانی به نسبت بازار کارش از صنعتی بهتره چون متاسفانه کارخونجات و ادارات اعم از دولتی و خصوصی بین 2 رشته مهندسی صنایع و مدیریت صنعتی غالبا استخدامی هاشون رو از گرایش های متفاوت مهندسی صنایع خصوصا گرایش های برنامه ریزی و تحلیل سیستمها و گرایش تکنولوژیصنعتی میگیرن! راجع به مقایسه شانس قبولی بین گرایش های صنعتی و بازرگانی به نسبت تعداد شرکت کننده ها و پذیرفته شدگان هم نمیشه گفت که شانس قبولی تو کدومشون بیشتره. امیدوارم با توجه به تمامی این معیارها و همه معیارهای جانبی و شخصیتون بهترین انتخاب رو انجام بدی دوست من
واقعا مرسی (کلییی) از راهنماییتون واز اینکه اینقد سریع جواب میدین منم اگه تردیدی دارم فقط به خاطر بازار کارش که موندم چیکا کنم...از یه طرف چون قبلا واسه بازرگانی کمی تا قسمتی خوندم تو حین خوندنم زیاد از ماهیت درساش خوشم نمیومد واسه همین میترسم که وقتی که دارم واسه کنکور میخونم یه کم دلسرد بشم وگرنه تو منابع که زیاد فرقی نمیکنن...بازم مرسی واقعا

hesam_jabbariyan

عضو جدید
واقعا مرسی (کلییی) از راهنماییتون واز اینکه اینقد سریع جواب میدین منم اگه تردیدی دارم فقط به خاطر بازار کارش که موندم چیکا کنم...از یه طرف چون قبلا واسه بازرگانی کمی تا قسمتی خوندم تو حین خوندنم زیاد از ماهیت درساش خوشم نمیومد واسه همین میترسم که وقتی که دارم واسه کنکور میخونم یه کم دلسرد بشم وگرنه تو منابع که زیاد فرقی نمیکنن...بازم مرسی واقعا
خواهش میکنم ایشالله که بهترین انتخاب رو میکنید. من چون یه پروژه مربوط به حسابرسی گرفتم شبها تا دیروقت بیدارم هر سوالی داشتی میتونی بپرسی خواهر من

suC

عضو جدید
سلام دوست من منابعی که گفتید کامل کامل و از بهترین کتاباست واسه زبان سعی کنید با 504 و لغات تافل دامنه لغویتون رو اول بالا ببرید چون مهمترین چیز تو زبان دونستن لغته یعنی بیش از 70% زبان صرفا منحصر به دونستن لغت میشه واسه یادگیری لغت جعبه لایتنر فوق العادست! فلش کارت مجموعه 1 زبان dlm هم به تنهایی میتونه کمک بزرگی تو یادگیری لغت بهتون بکنه که جعبه لایتنر هم تو پکیجش موجوده اما واسه تخصصی همین کتاب آقای اشراقی بهترین کتاب تو بازاره خصوصا متون درک مطلبش عالیه
واسه بازاریابی اگه وقت کردی در کنار مدرسان تست های 3 استاد یا پرچ رو بزن واسه مدیریت هم در کنار مدرسان کتاب 2000 تست تئوری نگاه دانش رو بزنی عالیه و واسه پژوهش در کنار کتاب مدرسان حتما تستای کتاب فدوی رو مطالع کن! خرد و کلان نظری کافیه سعی کن حداقل 2 دور بخونی و تستاش رو بزنی و نیازی هم به کتاب 2000 تست خود آقای نظری نیست. واسه مالی کتاب دکتر تهرانی حرف اول رو میزنه اما اگه مالیت ضعیفه و میخوای شاهد معجزه تو این درس باشه حتما فلش کارتای dlm رو تهیه کن dlm واسه زبان مجموعه 1ش و واسه تئوریهای مدیریت و بازاریابی و مالیش واقعا عالی کار کرده من اگه قرار بود دوباره کنکور بدم مالی رو فقط با همین 2 منبع میخوندم! البته یه سری مطالب کتاب مالی آقای تهرانی واقعا اضافست و هیچوقت سوالی من ازش ندیدم و فقط فرمولاش حافظه رو اشغال میکنه! واسه همین پیشنهاد من خرید کتاب پارسه آقای تهرانیه که خیلی از مطالب اضافیش حذف شده و واسه مالی مناسبه! البته این تنها کتابیه که من از کل مجموعه پارسه پیشنهاد میکنم. و اما ریاضی رو مگه نمیخوای بزنی؟؟ اگه واسه اینکه چون پایه ضعیفی تو این درس داری میخوای حذفش کنی بگو تا یه پیشنهاد خوب بهت بدم

مرسی از راهنمایی خیلی خوبتون
راستش با ریاضی مشکل ندارم. یادم رفت اسم منابعمو بنویسم:d:d
ریاضی محمودیان رو گرفتم، آمار هم مدرسان
اما همه فصل هارو نمیخوام بخونم
از ریاضی حد و مشتق و انتگرال و می خونم. آمار هم ببینم از چه فصلهایی بیشتر سوال میاد همونارو میخونم
اماااااااااااااااااا با زبان مشکل دارم. که دارم سعی میکنم با کمک لایتنر حلش کنم
راستی پیشنهاد خوبتون چی بود؟

hesam_jabbariyan

عضو جدید
مرسی از راهنمایی خیلی خوبتون
راستش با ریاضی مشکل ندارم. یادم رفت اسم منابعمو بنویسم:d:d
ریاضی محمودیان رو گرفتم، آمار هم مدرسان
اما همه فصل هارو نمیخوام بخونم
از ریاضی حد و مشتق و انتگرال و می خونم. آمار هم ببینم از چه فصلهایی بیشتر سوال میاد همونارو میخونم
اماااااااااااااااااا با زبان مشکل دارم. که دارم سعی میکنم با کمک لایتنر حلش کنم
راستی پیشنهاد خوبتون چی بود؟
خوب این خیلی خوبه که پایه خوبی تو ریاضی دارید. البته سعی کنید تابع و خصوصا ماتریس رو هم به مطالعتون اضافه کنید. همین کتاب آقای محمودیان کتاب خوبیه ولی کتاب ریاضی و کاربرد هادی رنجبران هم از لحاظ تمریناش و سبک آموزش کتاب عالی ایه. پیشنهاد خوب من واسه کساییه که اگه پایشون تو این درس ضعیفه یعنی حتی اتحادها و فاکتورگیری ها و اعمال سطری مقدماتی ریاضی مشکل دارن واسه اینکه یه کتابی رو شروع کنن که از اول بعضی از مباحث دبیرستان هم توش باشه و از طرف دیگه پوشش خوبی هم رو مباحث با زبان ساده داشته باشه کتاب آقای نامی مدرسانه! البته این کتاب واسه کسایی که به نسبت پایه ریاضیشون خوبه زیاد جالب نیست!! و بهتره یکی از 2 کتاب محمودیان یا رنجبران رو مطالعه کنن! واسه زبان هم کار خیلی خوبی میکنی که از لایتنر کمک میگیری سعی کن مرتب ازش استفاده کنی زبان درسیه که باید خیلی روش وقت بزاری! حتی جمعه ها هم اگه میخوای به خودت استراحت بدی باز واسه زبان استثنا قائل شو و حداقل 1 ساعت در روز جمعه بخون! واسه بقیه روزا هم حداقل دیگه 2 ساعت روش وقت بزار! این 3 درس زبان و تئوریهای مدیریت و بازاریابی رو سعی کن هر روز بخونی حالا دروسی مثل پژوهش و مالی و ریاضی و آمار و اقتصاد و میتونی با اینا میکس کنی و یک روز در میون به هرکدومشون برسی اما این 3 تارو که گفتم هر روز تا کنکور بخون!
راستی یه توصیه خیلی کوچیک به همه دارم اونم اینه که اگه مثل من زیاد اهل یادداشت نوشتن و خلاصه برداری روی کاغذ نیستید حتماٌ از ماژیک شبرنگ واسه برجسته کردن مطالب مهم استفاده کنید و اگه نیازی به نوشت نکته ای جهت یاداوری بهتر درس بود با مداد داخل خود کتاب تو فضای خالی ای که داره بنویسید. اینجوری خلاصه هاتون گم هم نمیشه و نظم و زیبایی بیشتری هم داره از طرفی وقتی کتاب رو واسه مرور باز میکنید همه چیز رو باهم در اختیار دارید. موفق باشید

آخرین ویرایش:

setayesh noori

عضو جدید
خوب این خیلی خوبه که پایه خوبی تو ریاضی دارید. البته سعی کنید تابع و خصوصا ماتریس رو هم به مطالعتون اضافه کنید. همین کتاب آقای محمودیان کتاب خوبیه ولی کتاب ریاضی و کاربرد هادی رنجبران هم از لحاظ تمریناش و سبک آموزش کتاب عالی ایه. پیشنهاد خوب من واسه کساییه که اگه پایشون تو این درس ضعیفه یعنی حتی اتحادها و فاکتورگیری ها و اعمال سطری مقدماتی ریاضی مشکل دارن واسه اینکه یه کتابی رو شروع کنن که از اول بعضی از مباحث دبیرستان هم توش باشه و از طرف دیگه پوشش خوبی هم رو مباحث با زبان ساده داشته باشه کتاب آقای نامی مدرسانه! البته این کتاب واسه کسایی که به نسبت پایه ریاضیشون خوبه زیاد جالب نیست!! و بهتره یکی از 2 کتاب محمودیان یا رنجبران رو مطالعه کنن! واسه زبان هم کار خیلی خوبی میکنی که از لایتنر کمک میگیری سعی کن مرتب ازش استفاده کنی زبان درسیه که باید خیلی روش وقت بزاری! حتی جمعه ها هم اگه میخوای به خودت استراحت بدی باز واسه زبان استثنا قائل شو و حداقل 1 ساعت در روز جمعه بخون! واسه بقیه روزا هم حداقل دیگه 2 ساعت روش وقت بزار! این 3 درس زبان و تئوریهای مدیریت و بازاریابی رو سعی کن هر روز بخونی حالا دروسی مثل پژوهش و مالی و ریاضی و آمار و اقتصاد و میتونی با اینا میکس کنی و یک روز در میون به هرکدومشون برسی اما این 3 تارو که گفتم هر روز تا کنکور بخون!
راستی یه توصیه خیلی کوچیک به همه دارم اونم اینه که اگه مثل من زیاد اهل یادداشت نوشتن و خلاصه برداری روی کاغذ نیستید حتماٌ از ماژیک شبرنگ واسه برجسته کردن مطالب مهم استفاده کنید و اگه نیازی به نوشت نکته ای جهت یاداوری بهتر درس بود با مداد داخل خود کتاب تو فضای خالی ای که داره بنویسید. اینجوری خلاصه هاتون گم هم نمیشه و نظم و زیبایی بیشتری هم داره از طرفی وقتی کتاب رو واسه مرور باز میکنید همه چیز رو باهم در اختیار دارید. موفق باشید

جنابه جباریان واقعا ممنون از توضیحاته کاملتون و اینکه این همه انرژی میزارید
منم پایه ریاضیم خیلی ضعیف بود به توصیه یکی از دوستام کتابه ریاضیه مدرسانو تهیه کردم خیلی عالیه کاملا ساده و قابله فهمه البته زبانمم دارم از کتابای مدرسان میخونم خیلی راضیم نظر شما چیه؟

hesam_jabbariyan

عضو جدید
جنابه جباریان واقعا ممنون از توضیحاته کاملتون و اینکه این همه انرژی میزارید
منم پایه ریاضیم خیلی ضعیف بود به توصیه یکی از دوستام کتابه ریاضیه مدرسانو تهیه کردم خیلی عالیه کاملا ساده و قابله فهمه البته زبانمم دارم از کتابای مدرسان میخونم خیلی راضیم نظر شما چیه؟

خواهش میکنم ستایش جان باور کن این رضایت شما خیلی بهم دلگرمی میده. واقعا هم ریاضی مدرسان به زبان ساده و قابل فهمه و اما کتاب زبان مدرسان خصوصا زبان عمومی مدرسان به خاطر نظم و پیوستگی که داره از اینرو که معانی هر پاراگراف با فاصله کمی از خود متن قرار داره عالیه! این نکته ایه که متاسفانه تو کتابای اشراقی نیست و معمولا ترجمه هر درس در صفحه بعدشه که واسه خوندن همزمان مشکل ایجاد میکنه! زبان عمومی و تخصصی مدرسان کتاب بسیار عالیه که آدمو به زبان خوندن تشویق میکنه اما به تنهایی کافی نیست! حتما باید در کنارش 504 رو بخونید(اگه یکی از کتابهای لغات پرکاربرد تافل یا 1400 واژه) رو هم در کنار 504 بخونید که دیگه اصلا واقعا تضمین میشید! چون دامنه لغات خیلی مهمه! خیلی! سعی کنید بجز لغتای کتاب زبان مدرسان هر روز 10 لغت بخونید (حالا فرقی نمیکنه یا از 504 یا تافل یا 1400واژه یا dlm) البته واسه اشراف پیدا کردن به لغات من به ترتیب اولیت هارو اول به dlm بعد 504 بعد تافل بعد 1400 !
اگه dlm رو انتخاب کردید به هیچکدوم از بقیه نیازی نیست اگه 504 رو انتخاب کردین همونجوری که گفتم یکی از دو منبع تافل یا 1400 واژه رو باهاش میکس کنید). من خودم لغات زبانم رو با 504 فقط خوندم که الان پشیمونم چرا از dlm استفاده نکردم یا چرا تافل رو در کنارش نخوندم. خلاصه سعی کنید اولیت اولتون رو روی بالا بردن سطح دامنه لغاتتون بزارید واسه اینکار حتما از جعبه لایتنر که کتابفروشی ها به قیمت 12000 تومان همراه فلش کارتای خالی میفروشن استفاده کنید خیلی تاثیر داره! امیدوارم موفق باشید

قیاسی

عضو جدید
خیلی ممنون از مشاوره کاملتون آقای جباریان بنده خانم هستم و اینکه من سال گذشته مالیرو از کتاب آقای تهرانی و جزوه استادم در دانشگاه مطالعه کردم البته تا قبل کنکور از سه فصل اولرو 70 درصد میزدم اما پاییز به علت داشتن واحد دانشگاهی مرورم بسیار کم شد و برای پژوهش از کتاب فدوی و کتاب عالم تبریزی استفاده میکردم ولی همون موقع هم میانگین درصدام 30 بیشتر نشد و دوباره پاییز مرورم و تمرکزم کم شد و از طرفی اینکه من در دروس حسابداری و اقتصاد بسیار قوی هستم و پایه بسیار خوبی دارم بطوریکه با خوندن یکبار حسابداری دولتی کاملن مباحثشو فهمیدم و تونستم تمریناشو حل کنم ولی مالیو و پژوهش اینچنین نیستم خیلی باید تلاش کنم و وقت بزارم به همین دلیل مردد هستم ترس بیشتر من ازکنکور بازرگانی وقت کم اوردن و انرژی کم اوردن هست به همین دلیل مرددم اما خودم هم با بازرگانی کمی بیشتر موافقم به علت بازارکار و رشته کارشناسی ام و جذاب بودن مطالبش . ودرمورد تئوری کتاب اقای سلامرو تهیه کردم و تافصل سازماندهی پیش رفتم بعد از این دی ال ام را میخاهم مطالعه کنم امیدوارم درست باشه اگه لطف کنید و راجع برنامه ریزی جامع درس مالی و پژوهش وشیوه مطالعه این درس توضیح بیشتری بفرمایید ممنون و سپاسگزارتون هستم .

hesam_jabbariyan

عضو جدید
خیلی ممنون از مشاوره کاملتون آقای جباریان بنده خانم هستم و اینکه من سال گذشته مالیرو از کتاب آقای تهرانی و جزوه استادم در دانشگاه مطالعه کردم البته تا قبل کنکور از سه فصل اولرو 70 درصد میزدم اما پاییز به علت داشتن واحد دانشگاهی مرورم بسیار کم شد و برای پژوهش از کتاب فدوی و کتاب عالم تبریزی استفاده میکردم ولی همون موقع هم میانگین درصدام 30 بیشتر نشد و دوباره پاییز مرورم و تمرکزم کم شد و از طرفی اینکه من در دروس حسابداری و اقتصاد بسیار قوی هستم و پایه بسیار خوبی دارم بطوریکه با خوندن یکبار حسابداری دولتی کاملن مباحثشو فهمیدم و تونستم تمریناشو حل کنم ولی مالیو و پژوهش اینچنین نیستم خیلی باید تلاش کنم و وقت بزارم به همین دلیل مردد هستم ترس بیشتر من ازکنکور بازرگانی وقت کم اوردن و انرژی کم اوردن هست به همین دلیل مرددم اما خودم هم با بازرگانی کمی بیشتر موافقم به علت بازارکار و رشته کارشناسی ام و جذاب بودن مطالبش . ودرمورد تئوری کتاب اقای سلامرو تهیه کردم و تافصل سازماندهی پیش رفتم بعد از این دی ال ام را میخاهم مطالعه کنم امیدوارم درست باشه اگه لطف کنید و راجع برنامه ریزی جامع درس مالی و پژوهش وشیوه مطالعه این درس توضیح بیشتری بفرمایید ممنون و سپاسگزارتون هستم .

سلام خانوم قیاسی خوشحالم که میبینم تو درس اقتصاد و حسابداری قوی هستید. برای درس مالی و پژوهشی که شما توش ضعیف هستید احساس میکنم کتابای مرجع اصلا به دردتون نمیخوره شما به یه منبعی احتیاج دارید که به صورت کامل ساده و روان و مفهومی باشه. امسال یکی از دوستان نزدیک من که واقعا توی مالی ضعیف بود بعد رفتن به سمت اکثر منابع و کتابای معروف و نتیجه نگرفتن فقط واسه اینکه مالی رو صفر نزنه رفت سزاغ پکیج مالی dlm و اونو از اوایل دی تهیه کرد و خیلی راضی بود میشه گفت هرباری که با هم تلفنی صحبت میکردیم ناراحت بود و میگفت که چرا زودتر با dlm آشنا نشده... تا روز کنکور که بعد فهمیدم نزدیک 25 درصد زده! 1 ماهی از اعلام نتایج نگذشته بود که متوجه شدم خیلی از کسایی که مالی رو بالا زدن dlm خوندن! راستش من خودم هنوز نمیتونم این مسئله رو هضم کنم که درسی مثل مالی رو بشه با فلاش کارت خوند! اما شنیده ها حاکی از اینه که dlm مالی واقعا عالی بوده! حالا نمیدونم واسه شما هم ارزش ریسک کردن و خریدشو داره یا نه! من فقط شنیده هامو گفتم! اما واسه پژوهش متاسفانه هنوز یه منبع خوب و جامع که زبان تدریسش عالی باشه وجود نداره! مثلا کتاب پژوهش مدرسان زبان تدریسش عالیه اما جامع نیست! و کتاب فدوی که بسیار جامع هستش اما زبان تدریسش تعریفی نداره! خلاصه بگم واسه این درس بهترین کتب همون فدوی و تبریزی هست! پس بهتره کلاس برید واسه این درس. ولی یه نکته جالب تو حرفاتون این بود که حسابداری و اقتصادتون خیلی خوبه! اگه واقعا اینطوریه که شانس قبولیتون تو مدیریت دولتی خیلی بیشتره!
برای تهیه مجموعه تئوری های مدیریت dlm هم شک به دلتون راه ندید! واقعا عالیه! من خودم متاسفانه دیر باهاش آشنا شدم اگه بنا باشه واسه ارشد دوباره بخونم حتما واسه این درس پکیج dlm رو تهیه میکردم!

alireza 68

عضو جدید

توصیه ای کاملا صحیح تومرور کردن خیلی بدرد میخوره

alireza 68

عضو جدید

سلام خانوم قیاسی خوشحالم که میبینم تو درس اقتصاد و حسابداری قوی هستید. برای درس مالی و پژوهشی که شما توش ضعیف هستید احساس میکنم کتابای مرجع اصلا به دردتون نمیخوره شما به یه منبعی احتیاج دارید که به صورت کامل ساده و روان و مفهومی باشه. امسال یکی از دوستان نزدیک من که واقعا توی مالی ضعیف بود بعد رفتن به سمت اکثر منابع و کتابای معروف و نتیجه نگرفتن فقط واسه اینکه مالی رو صفر نزنه رفت سزاغ پکیج مالی dlm و اونو از اوایل دی تهیه کرد و خیلی راضی بود میشه گفت هرباری که با هم تلفنی صحبت میکردیم ناراحت بود و میگفت که چرا زودتر با dlm آشنا نشده... تا روز کنکور که بعد فهمیدم نزدیک 25 درصد زده! 1 ماهی از اعلام نتایج نگذشته بود که متوجه شدم خیلی از کسایی که مالی رو بالا زدن dlm خوندن! راستش من خودم هنوز نمیتونم این مسئله رو هضم کنم که درسی مثل مالی رو بشه با فلاش کارت خوند! اما شنیده ها حاکی از اینه که dlm مالی واقعا عالی بوده! حالا نمیدونم واسه شما هم ارزش ریسک کردن و خریدشو داره یا نه! من فقط شنیده هامو گفتم! اما واسه پژوهش متاسفانه هنوز یه منبع خوب و جامع که زبان تدریسش عالی باشه وجود نداره! مثلا کتاب پژوهش مدرسان زبان تدریسش عالیه اما جامع نیست! و کتاب فدوی که بسیار جامع هستش اما زبان تدریسش تعریفی نداره! خلاصه بگم واسه این درس بهترین کتب همون فدوی و تبریزی هست! پس بهتره کلاس برید واسه این درس. ولی یه نکته جالب تو حرفاتون این بود که حسابداری و اقتصادتون خیلی خوبه! اگه واقعا اینطوریه که شانس قبولیتون تو مدیریت دولتی خیلی بیشتره!
برای تهیه مجموعه تئوری های مدیریت dlm هم شک به دلتون راه ندید! واقعا عالیه! من خودم متاسفانه دیر باهاش آشنا شدم اگه بنا باشه واسه ارشد دوباره بخونم حتما واسه این درس پکیج dlm رو تهیه میکردم!
ببخشید من تو حرفاتون دخالت میکنم
من خودم صنایع خوندم و خوراکم تحقیق در عملیاته همون پژوهش
کتابای زیادی هست که عالیه مثلا زاهدی سرشت و قمی و...حتی من جزوه استادم دکتر اشجری که خیلی معروفن رو دارم
که همیشه میگم خدا خیرش بده چون خیلی عالی تدریس کرد کتاب تحقیق 1 هم داره ولی خیلی ساده نوشته
که البته برای مهندسی صنایع هست و فک کنم به خاطر همین به درد شما نیمخوره
ولی درباره کلاس میتونم یه کلاس خیلی خوب معرفی کنم با تدریس آقای قمی که کتاب تحققی درعملیات 2 رو نوشتن
عالی تدریس میکنن تو موسسه های ماهان و مدرسانم هم فک کنم تدریس میکنم
به دوستان تهرانی توصیه میکنم مثلا خانم قیاسی که پرسیدند
حسام جان ببخشیدا میون کلامت پریدم..;)

hesam_jabbariyan

عضو جدید
کتابای زیادی هست که عالیه مثلا زاهدی سرشت و قمی و...حتی من جزوه استادم دکتر اشجری که خیلی معروفن رو دارم
که همیشه میگم خدا خیرش بده چون خیلی عالی تدریس کرد کتاب تحقیق 1 هم داره ولی خیلی ساده نوشته
ولی درباره کلاس میتونم یه کلاس خیلی خوب معرفی کنم با تدریس آقای قمی که کتاب تحققی درعملیات 2 رو نوشتن
سلام علی جان واقعا مرسی که اطلاعاتتو گفتی راستش من تا حالا راجع به کتابای این 2 استاد چیزی نشنیده بودم. شاید به خاطر اینه که شهرستان هستم ! مرسی که راهنمایی کردی علی جان

setayesh noori

عضو جدید
خواهش میکنم ستایش جان باور کن این رضایت شما خیلی بهم دلگرمی میده. واقعا هم ریاضی مدرسان به زبان ساده و قابل فهمه و اما کتاب زبان مدرسان خصوصا زبان عمومی مدرسان به خاطر نظم و پیوستگی که داره از اینرو که معانی هر پاراگراف با فاصله کمی از خود متن قرار داره عالیه! این نکته ایه که متاسفانه تو کتابای اشراقی نیست و معمولا ترجمه هر درس در صفحه بعدشه که واسه خوندن همزمان مشکل ایجاد میکنه! زبان عمومی و تخصصی مدرسان کتاب بسیار عالیه که آدمو به زبان خوندن تشویق میکنه اما به تنهایی کافی نیست! حتما باید در کنارش 504 رو بخونید(اگه یکی از کتابهای لغات پرکاربرد تافل یا 1400 واژه) رو هم در کنار 504 بخونید که دیگه اصلا واقعا تضمین میشید! چون دامنه لغات خیلی مهمه! خیلی! سعی کنید بجز لغتای کتاب زبان مدرسان هر روز 10 لغت بخونید (حالا فرقی نمیکنه یا از 504 یا تافل یا 1400واژه یا dlm) البته واسه اشراف پیدا کردن به لغات من به ترتیب اولیت هارو اول به dlm بعد 504 بعد تافل بعد 1400 !
اگه dlm رو انتخاب کردید به هیچکدوم از بقیه نیازی نیست اگه 504 رو انتخاب کردین همونجوری که گفتم یکی از دو منبع تافل یا 1400 واژه رو باهاش میکس کنید). من خودم لغات زبانم رو با 504 فقط خوندم که الان پشیمونم چرا از dlm استفاده نکردم یا چرا تافل رو در کنارش نخوندم. خلاصه سعی کنید اولیت اولتون رو روی بالا بردن سطح دامنه لغاتتون بزارید واسه اینکار حتما از جعبه لایتنر که کتابفروشی ها به قیمت 12000 تومان همراه فلش کارتای خالی میفروشن استفاده کنید خیلی تاثیر داره! امیدوارم موفق باشید

جنابه جباریان واقعأ نمیدونم چه جوری میشه از این همه لطف و اینکه بی منت این همه واسه راهنمایی ما وقت میزارید قدردانی کرد
همه ما موفقیتامونو مدیونه راهنماییهای خوبه شماییم
بی نهایت سپاس از شما :gol:

alireza 68

عضو جدید
سلام علی جان واقعا مرسی که اطلاعاتتو گفتی راستش من تا حالا راجع به کتابای این 2 استاد چیزی نشنیده بودم. شاید به خاطر اینه که شهرستان هستم ! مرسی که راهنمایی کردی علی جان
راستش واسه ما بچه های صنایع کتاب زاهدی سرشت خیلی کتاب عالی هست ولی خیلی متن سنگینی داره اصلا روان نیست
کتاب های زبان اصلی هم زیاد هستن مثلا طاها و لیبرمن
من خودم واسه درسام لیبرمن میخوندم بسیار عالیه کتابهای زاهدی سرشت و قمی از این کتابها نوشته شده
همینطور کتاب استاد خودم دکتر اشجری که از طاها نوشته بود
دلیل اینکه نشنیدید شاید چون شما رشتتون مدیریته و اینا بیشتر از اون منابعی هست که شما میخونید
ولی کتاب اقای قمی و کلاساشون رو معرفی کردم چون شنیدم بچه های مدیریت زیاد پیششون میرن
واسه تحقیق و آمار و درصدهایی نزدیک به 70-80 داشتن تو این درسا

hesam_jabbariyan

عضو جدید
جنابه جباریان واقعأ نمیدونم چه جوری میشه از این همه لطف و اینکه بی منت این همه واسه راهنمایی ما وقت میزارید قدردانی کرد
همه ما موفقیتامونو مدیونه راهنماییهای خوبه شماییم
بی نهایت سپاس از شما :gol:
خواهش میکنم خانوم نوری شما خیلی لطف دارین. همیشه میگن واسه اینکه خودت پرواز کنی سعی کن به دیگران هم پر و بال بدی! اما بعضی ها به جای پرو بال دادن چون طینتشون بده و دچار توهم رقابتن سعی میکنند بیشتر پروبال بچه هارو قیچی کنن! پارسال اوایل مرداد ماه بود تو یکی از سایتای تبادل نظر دیدم یه بنده خدایی یه سوالی پرسیده بود که من رشته کارشناسیم مهنسی صنایع بوده (مثل دوست خوبمون علیرضا) و گفت که واسه درس تئوریهای مدیریت من چون پیش زمینه ندارم اصلا هیچ کدوم از اون 6تا کتاب مرجع رو نمیفهمم آیا میشه با خوندن کتاب تئوری ماهان و تستهای پرچ که تهیشون کردم من این درسو تا 20% بزنم؟ یه از خدا بی خبر که خودشو دانشجوی مدیریت دانشگاه علامه هم معرفی کرده بود بجای اینکه این بنده خدارو راهنمایی درست کنه و بهش روحیه بده برگشت کلی به قول خودش سند و مدرک آورد که واسه تئوری اگه اون 6 تا کتاب مرجع رو کامل 2 دور نخونی و مسلط نشی با هیچ منبع دیکه ای حتی 15% هم نمیتونی بزنی و تموم دل اون بنده خدا رو خالی کرد!
با خوندن این کامنت اینقدر ناراحت شدم که سریع بهش ایمیل دادم و گفتم که اصلا به حرفای این یارو گوش نکن ا اما خیلی واسه ارشد مدیریت دلسرد شده بود و تو پاسخ اولین ایمیلم گفت که "داداش مرسی که به فکرم بودی اما به احتمال زیاد واسه ارشد دیگه مدیریت نمیزنم" اما من باز بهش ایمیل میدادم و بعد یه مدت ارتباطمون باهم به صورت تلفنی شکل گرفت و کلی دیگه هردو بهمدیگه انگیزه میدادیم. اسمش بهزاد بود اون بچه تهران بود و من بچه رشت! یادمه هفته دوم آذر که رفته بودم تهران به خواهرم سر بزنم قرار گزاشتیم که فرداییش صبح تو خونه بهزاد همدیگه رو ببینیم و اینکارو ادامه دادیم و چند روزه کامل من به اون مالی یاد میدادم و اون به من پژوهش حتی یه بار دیگه هم دی ماه باهم این برنامه رو گذاشتیم تا اینکه خداروشکر رتبمون اومد و اونم تو کنکور رتبش 81 شد و اصلا باورش نمیشد الانم از دوستای خیلی نزدیک هم هستیم. لپ کلامم این که بچه ها مهمترین عامل و فاکتور موفقیت خود شمایید! نزارید هیـــــــچ کس بهتون انرژی منفی بده و نا امیدتون کنه! تو رو خدا اگه به این دسته راهنمایی های بی پایه و اساس که من نمیدونم دلیلش واسه چیه تو اینترنت برخوردید اصلا توجه نکنید و روحیتون رو حفظ کنید. از صمیم قلبم آرزوی موفقیت تک تک دوستای خوبم که واسه هموار کردن یه بخش کوچکی از راه موفقیتشون به این سایت و این پست سر میزنن رو دارم

hesam_jabbariyan

عضو جدید
راستش واسه ما بچه های صنایع کتاب زاهدی سرشت خیلی کتاب عالی هست ولی خیلی متن سنگینی داره اصلا روان نیست
کتاب های زبان اصلی هم زیاد هستن مثلا طاها و لیبرمن
من خودم واسه درسام لیبرمن میخوندم بسیار عالیه کتابهای زاهدی سرشت و قمی از این کتابها نوشته شده
همینطور کتاب استاد خودم دکتر اشجری که از طاها نوشته بود
دلیل اینکه نشنیدید شاید چون شما رشتتون مدیریته و اینا بیشتر از اون منابعی هست که شما میخونید
ولی کتاب اقای قمی و کلاساشون رو معرفی کردم چون شنیدم بچه های مدیریت زیاد پیششون میرن
واسه تحقیق و آمار و درصدهایی نزدیک به 70-80 داشتن تو این درسا
پس اینطور که شما میگید واقعا استادای خوبین! خیلی بینظیره که کسی بتونه درسی مثل پژوهش رو 80 بزنه! با این اوصاف مخصوصا واسه بچه های تهرانی که شرایط کلاس رفتنو دارن خیلی عالیه که استفاده کنن! مرسی که تجربیاتت رو در اختیار بچه ها میزاری علی جان

ana_1989

عضو جدید
خواهش میکنم خانوم نوری شما خیلی لطف دارین. همیشه میگن واسه اینکه خودت پرواز کنی سعی کن به دیگران هم پر و بال بدی! اما بعضی ها به جای پرو بال دادن چون طینتشون بده و دچار توهم رقابتن سعی میکنند بیشتر پروبال بچه هارو قیچی کنن! پارسال اوایل مرداد ماه بود تو یکی از سایتای تبادل نظر دیدم یه بنده خدایی یه سوالی پرسیده بود که من رشته کارشناسیم مهنسی صنایع بوده (مثل دوست خوبمون علیرضا) و گفت که واسه درس تئوریهای مدیریت من چون پیش زمینه ندارم اصلا هیچ کدوم از اون 6تا کتاب مرجع رو نمیفهمم آیا میشه با خوندن کتاب تئوری ماهان و تستهای پرچ که تهیشون کردم من این درسو تا 20% بزنم؟ یه از خدا بی خبر که خودشو دانشجوی مدیریت دانشگاه علامه هم معرفی کرده بود بجای اینکه این بنده خدارو راهنمایی درست کنه و بهش روحیه بده برگشت کلی به قول خودش سند و مدرک آورد که واسه تئوری اگه اون 6 تا کتاب مرجع رو کامل 2 دور نخونی و مسلط نشی با هیچ منبع دیکه ای حتی 15% هم نمیتونی بزنی و تموم دل اون بنده خدا رو خالی کرد! با خوندن این کامنت اینقدر ناراحت شدم که سریع بهش ایمیل دادم و گفتم که اصلا به حرفای این یارو گوش نکن ا اما خیلی واسه ارشد مدیریت دلسرد شده بود و تو پاسخ اولین ایمیلم گفت که "داداش مرسی که به فکرم بودی اما به احتمال زیاد واسه ارشد دیگه مدیریت نمیزنم" اما من باز بهش ایمیل میدادم و بعد یه مدت ارتباطمون باهم به صورت تلفنی شکل گرفت و کلی دیگه هردو بهمدیگه انگیزه میدادیم. اسمش بهزاد بود اون بچه تهران بود و من بچه رشت! یادمه هفته دوم آذر که رفته بودم تهران به خواهرم سر بزنم قرار گزاشتیم که فرداییش صبح تو خونه بهزاد همدیگه رو ببینیم و اینکارو ادامه دادیم و چند روزه کامل من به اون مالی یاد میدادم و اون به من پژوهش حتی یه بار دیگه هم دی ماه باهم این برنامه رو گذاشتیم تا اینکه خداروشکر رتبمون اومد و اونم تو کنکور رتبش 81 شد و اصلا باورش نمیشد الانم از دوستای خیلی نزدیک هم هستیم. لپ کلامم این که بچه ها مهمترین عامل و فاکتور موفقیت خود شمایید! نزارید هیـــــــچ کس بهتون انرژی منفی بده و نا امیدتون کنه! تو رو خدا اگه به این دسته راهنمایی های بی پایه و اساس که من نمیدونم دلیلش واسه چیه تو اینترنت برخوردید اصلا توجه نکنید و روحیتون رو حفظ کنید. از صمیم قلبم آرزوی موفقیت تک تک دوستای خوبم که واسه هموار کردن یه بخش کوچکی از راه موفقیتشون به این سایت و این پست سر میزنن رو دارم

موافقم کاملا...مرسی از اینکه به فکر مایید عالیییییییی بود.
:)

ana_1989

عضو جدید
سلام اقا علیرضا این کتابایی که گفتین بیشتر دید صنایعی داره خیلی واسه کنکور مدیریت خوب نیست به نظر من استاد زاهدی سرشت یکی از بهترین استادای تحقیق در عملیاتن ولی ایشون واسه صنایع عالی هستن:smile:

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا