صندلی داغ شاغلین برق

وضعیت
موضوع بسته شده است.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام
دوستان عزیز از این به بعد هر دفعه از یکی از دوستان شاغل دعوت می کنیم تا تشریف بیارن و برای مدت تعین شده پاسخ گوی سوالات و مشکلات شما در رابطه با شغل خودشون باشن .
مثل همیشه اینجا هم یه سری قوانین خواهیم داشت که احترام به آنها احترام به خود شما و عزیزان پاسخ گو هست پس لطفا حتما رعایت کنید چون در صورت هر گونه تخلف به دلیل حفظ نظم به شدت برخورد خواهد شد
1) سوالات تنها در رابطه با شغل فرد باشه و نه مسائل خصوصی و فردی و هر چیز غیر
2) در هر پست بیش تر از 5 سوال نپرسید تا هم نوبت به بقیه برسه و هم این که پاسخ گو خسته نشه
3) سوالات شما حتما مرتب و دارای شماره باشه
4)هر گونه اسپم و توهین و .... ممنوع
5) در صورتی که سوالی پرسیده شد و شخص پاسخ گو به دلایلی نخواستن جواب بدن نباید سوال تکرار بشه
6) لطفا همه پست ها را مطالعه کنید تا سوالات تکراری نباشه
7) شخص پاسخگو به هنگام پاسخگویی به سوالات باید از سوالات نقل قول بگیره و جواب سوالات را هم منطبق بر شماره سوالات بیان کند

8)دوستان سوالات خود را تنها در این تاپیک و در مدت معین شده بپرسن و از طریق پیام خصوصی و ... برای افراد شرکت کننده ایجاد مزاحمت نکنند
9) دوستان شاغل علاقه مند به شرکت در این تاپیک با ذکر یک معرفی نامه از شغل خود به صورت پیام خصوصی می توانند اعلام آمادگی کنند
در پایان امیدوارم از این امکانی که برای دوستان ایجاد شده به نحو احسن استفاده کنند و همه ما از این محیط نهایت استفاده را ببریم
یا حق ...:gol:

آخرین ویرایش:

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
آقای ارشیا2168 کارشناس واحد تعمیرات الکترونیک در شرکت ریزموج سیستم

آقای ارشیا2168 کارشناس واحد تعمیرات الکترونیک در شرکت ریزموج سیستم

به نام خدا
خوب اولین شرکت کننده آقای ارشیا2168
شغل : کارشناس واحد تعمیرات الکترونیک در شرکت ریزموج سیستم
مدت پاسخگویی : فعلا تمام وقت اداری چهارشنبه 1389/5/20
دوستان می تونن سوالات خودشون را شروع کنن تا فردا ایشون پاسخ بدن
بسم الله ...

pouya6721

عضو جدید
سلام
اول از همه تشکر ویژه از مدیر و همچنین اقا ارشیا بخاطر لطفی که میکنن:gol:

1-چگونه وارد این حرفه شدید؟

2-این شرکت دقیقا چه خدماتی رو ارائه میده تا دوستان بتونن سوالات بیشتری بپرسن؟

مهرا

عضو جدید
سلام
اول یه خورده بیشتر در مورد کارتون توضیح بدید لطفا تا من سوالاتم رو بپرسم
مثلا بگید اولین کارایی که برای تعمیر برد میکنید چیه؟؟؟ یا مثالا دقیقا چه مهارت خاصی رو برای تعمیر احتیاج داریم؟؟
فعلا همین به نظرم میرسه
ممنونم

invincible

عضو جدید
سلام
خیلی ممنون به خاطر این ایده ی جالب! :redface:
تو انجمن های مهندسی خیلی به درد بخوره. :w16:
خب . . .
سوالم در مورد بازار کار الکترونیک برای خانم هاست.
یه سری میگن امروزه به مهارت و resume طرف کار میدن ولی تو جامعه ی امروز خیلی واضح می بینیم که بین یه زن و مرد با مهارت یکسان ، مرد استخدام میشه تو اکثر مواقع! :razz:
حالا می خوام نظر شما رو به عنوان یه کسی که تو رشته ی الکترونیک شاغله بدونم.
شما چی فکر می کنین؟
مهارت یا جنسیت؟
ممنون ;)

محمد پروانه

عضو جدید
با سلام آقای مهندس اگه آدم یه ایده در الکترونیک داشته باشه با وجو بحث کارآفرینی که الان مهمه بای خودش بسازدش و تبلیغش کنه یا اونو به یک نفر واگذار کنه؟؟
با تشکر از شما و مدیر تالار

* Mojtaba *

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درووووود
ممنون خبرم کردید.

میگم، حالا کو مهندس ؟!!!
مگه قرار نیست همینجا جواب بدن؟!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
درووووود
ممنون خبرم کردید.

میگم، حالا کو مهندس ؟!!!
مگه قرار نیست همینجا جواب بدن؟!
سلام
شما سوالاتتون را بپرسین ایشون فردا از صبح تا آخر وقت اداری در همین جا جواب می دن :gol:

ارشیا2168

عضو جدید
سلام pouya جان.
من بعد از فارغ التحصیلی واری این شرکت شدم.
این شرکت بزرگترین شرکت تولید کننده ی CD و DVD در خاورمیانه است و تکنولوژی آن steag آلمان و hamatech سوییس است

ارشیا2168

عضو جدید
سلام
اول یه خورده بیشتر در مورد کارتون توضیح بدید لطفا تا من سوالاتم رو بپرسم
مثلا بگید اولین کارایی که برای تعمیر برد میکنید چیه؟؟؟ یا مثالا دقیقا چه مهارت خاصی رو برای تعمیر احتیاج داریم؟؟
فعلا همین به نظرم میرسه
ممنونم
سلام کار بنده عیب یابی تمامی برد های الکترونیکی و یا به عبارتی هر وسیله ای که مربوط به برق و الکترونیک میشه هست حالا از تعمیر یه ماوس شده تا کنترلر و power های 16 میلیونی!
عیب یابیم رو با آموخته های دوران تحصیلم میکنم با مولتی مترو اسکوپ و .... و سفارش قطعات معیوب به تهران و سپس تعمیر!!!!

• Like
واکنش ها: sh85

ارشیا2168

عضو جدید
سلام
خیلی ممنون به خاطر این ایده ی جالب! :redface:
تو انجمن های مهندسی خیلی به درد بخوره. :w16:
خب . . .
سوالم در مورد بازار کار الکترونیک برای خانم هاست.
یه سری میگن امروزه به مهارت و resume طرف کار میدن ولی تو جامعه ی امروز خیلی واضح می بینیم که بین یه زن و مرد با مهارت یکسان ، مرد استخدام میشه تو اکثر مواقع! :razz:
حالا می خوام نظر شما رو به عنوان یه کسی که تو رشته ی الکترونیک شاغله بدونم.
شما چی فکر می کنین؟
مهارت یا جنسیت؟
ممنون ;)
سلام . حرف شما کاملا صحیحه.متاسفانه به قشر مهندسین خانم زیاد بها نمیدن ولی اینروهم بگم بازم بستگی به کارت و چیزایی که بلدی میشه!من با همین چیزا الان خیلی موفقم.

ارشیا2168

عضو جدید
با سلام آقای مهندس اگه آدم یه ایده در الکترونیک داشته باشه با وجو بحث کارآفرینی که الان مهمه بای خودش بسازدش و تبلیغش کنه یا اونو به یک نفر واگذار کنه؟؟
با تشکر از شما و مدیر تالار
سلام دوست عزیز
اگه خود شما توانایی ساخت اون رو داشته باشی که خودت امااگه فکر میکنی که یه جاهاییش نمیتونی از پسش بر بیای حتما از نفر دوم یا سومی کمک بگیر!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سلام و خستته نباشید
1 ) شما در دوران تحصیلتون آیا از دوره های آموزشی خارج از دانشگاه مثلا دوره های فنی و حرفه ای هم استفاده کردین؟ و اگر بله می شه نام ببرید ؟
2) در رابطه با عیب یابی از آموخته های دانشگاهی هم استفاده می کنید یا بیشتر تجربه ای هست که بر اثر کار ایجاد شده ؟
3) به نظرتون میزان آموخته های دانشگاهی چقدر در موقع کار کردن مورد نیاز هست ؟
4) آیا نرم افزار خاصی را استفاده می کنید و اگر بله می شه نام ببرید ؟
5) چقدر نیاز به این دارید که علمتون را به روز کنید برای کار ؟
با تشکر :gol:

ارشیا2168

عضو جدید
با سلام و خستته نباشید
1 ) شما در دوران تحصیلتون آیا از دوره های آموزشی خارج از دانشگاه مثلا دوره های فنی و حرفه ای هم استفاده کردین؟ و اگر بله می شه نام ببرید ؟
2) در رابطه با عیب یابی از آموخته های دانشگاهی هم استفاده می کنید یا بیشتر تجربه ای هست که بر اثر کار ایجاد شده ؟
3) به نظرتون میزان آموخته های دانشگاهی چقدر در موقع کار کردن مورد نیاز هست ؟
4) آیا نرم افزار خاصی را استفاده می کنید و اگر بله می شه نام ببرید ؟
5) چقدر نیاز به این دارید که علمتون را به روز کنید برای کار ؟
با تشکر :gol:
خیر.اما پس از فارغ التحصیلی دوره ها یی نظیر PLC S7 تحت نظارت زیمنس و دوره پنیوماتیک تحت لیسانس CAMOZZY ایتالیا!
آموخته های دانشگاهی اگر خوب بیان شده وتفهیم شده باشد بله!من حدود 50 درصد از آموخته های دانشگاهیمو دارم استفاده میکنم.اما پیزی که از تجربه بدست آوردم تاحدودی اونها روهم تحت پوشش قرار میده.
نرم افزارهای کاربردی مثل PIC CONTROLLET (درحد پیشرفته), PROTEUS,PROTEL DXP راخیلی استفاده میکنم.
تقریبا ماهی یکبار سعی میکنم مطالب تازه را که مربوط به حرفم میشه از اینترنت جستجوکنم.

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ممنون از لطفتون :gol:
1) به نظرتون الان در بازار کاری که می بینید به کدام گرایش نیاز بیشتری هست
2) چه پیشنهادی برای کسانی دارین که دنبال کار هستن
3) چه پیشنهادی برای دوستان دانشجو دارین
4) چه فاکتور هایی موقع استخدام از شما خواسته شد ؟
5)اگر ایرادی نداره این را هم بیان کنید که از چه طریق این شغل را بدست آوردین (البته در صورت عدم تمایل می تونید پاسخ ندین )
با تشکر

efa_67

عضو جدید
سلام
اول خیلی ممنون که اینقدر خوب جوابه سوال ها را میدید
دوم اینکه این دوره ها یی نظیر PLC S7 تحت نظارت زیمنس و دوره پنیوماتیک تحت لیسانس CAMOZZY ایتالیا! را کجا گذروندید؟و اینکه معدلتون چند بوده؟و همچنین کدوم دانشگاه درس خوندید
خیلی ممنون

ارشیا2168

عضو جدید
سلام
دوم اینکه این دوره ها یی نظیر PLC S7 تحت نظارت زیمنس و دوره پنیوماتیک تحت لیسانس CAMOZZY ایتالیا! را کجا گذروندید؟و اینکه معدلتون چند بوده؟و همچنین کدوم دانشگاه درس خوندید
خیلی ممنون
سلام اول بگم که من عاشق اصفهان با اون گزهای خوشمزه اش هستم.:biggrin:
ثانیا" خواش میکنم قابل شمارا نداشت.
دررابطه با این کلاسهاهم شرکت ما زحمت کشیده بود از تهران کلاسهارو واسمون رزرو کردن.واقعا عالی بود پیشنهاد میکنم حتمت"استفاده کنید.

ارشیا2168

عضو جدید
1) به نظرتون الان در بازار کاری که می بینید به کدام گرایش نیاز بیشتری هست
2) چه پیشنهادی برای کسانی دارین که دنبال کار هستن
3) چه پیشنهادی برای دوستان دانشجو دارین
4) چه فاکتور هایی موقع استخدام از شما خواسته شد ؟
5)اگر ایرادی نداره این را هم بیان کنید که از چه طریق این شغل را بدست آوردین (البته در صورت عدم تمایل می تونید پاسخ ندین )
با تشکر
1-به نظر من اول قدرت بعد الکترونیک!
2-اینکه اول اگرهم سابقه کار ندارن مهم نیست فقطوفقط علاقه مهمه!!اگه علاقه داشته باشند ناخودآگاه به سمت کسب علوم بیشتر الکترونیک کشیده میشن.
3-اگه به این رشته علاقه ندارن و همینطور الکی انتخابش کردن سریع رشته شون رو عوض کنن.اینو جدی میگم.
4-زبان انگلیسی, PLC
5-آگهی روزنامه و بعد مصاحبه

ارشیا2168

عضو جدید
سلام
خیلی ممنون
در ضمن دانشگاه آزاد واحد قزوین درس خوندم معدلمم 15 است

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
1-به نظر من اول قدرت بعد الکترونیک!
2-اینکه اول اگرهم سابقه کار ندارن مهم نیست فقطوفقط علاقه مهمه!!اگه علاقه داشته باشند ناخودآگاه به سمت کسب علوم بیشتر الکترونیک کشیده میشن.
3-اگه به این رشته علاقه ندارن و همینطور الکی انتخابش کردن سریع رشته شون رو عوض کنن.اینو جدی میگم.
4-زبان انگلیسی, PLC
5-آگهی روزنامه و بعد مصاحبه
برای زبان و plc ازتون مدرک خواستن یا با پرسیدن سوال شما را محک زدن ؟

asaaal

عضو جدید
سلام
من دارم یه تحقیقاتی میکنم درباره ماشین های تزریق پلاستیک. میشه یه پیشنهاد بدید تا مصرف انرژی کارخونه کمتر بشه. در باره هیترها...؟؟

nima1111

عضو جدید
سلام دوست عزيز
ميخواستم بدونم موقع استخدام تو گزينش چيا از شما پرسيدند و سابقه چي براشون مهم بود؟
2=در استخدام بين كسي كه ازاد خونده يا غير انتفاعي يا دولتي فرق قائل هستند؟
3=در استخدام معدل دانشگاه مهم هست؟
مرسي

tak2750

عضو جدید
سلام
جند تا سوال از شما داشتم
حقوق ماهیانه شما چقدره؟
به نظر شما با مدرک لیسانس قدر ت کجا واسه کار کردن بهتره؟
1-معلمی
2-اداره برق
3-کارخونه؟

vleila

عضو جدید
سلام.
میخواستم بپرسم
.1 برای رشتهء قدرت چه جاهایی مناسب کارن(البته برای خانمها)؟
2. با توجه به بازار کار ایران فک میکنید اگه کسی برای فوق مهندسی پزشکی بخونه میتونه موفق باشه ؟

ارشیا2168

عضو جدید
سلام دوست عزيز
ميخواستم بدونم موقع استخدام تو گزينش چيا از شما پرسيدند و سابقه چي براشون مهم بود؟
2=در استخدام بين كسي كه ازاد خونده يا غير انتفاعي يا دولتي فرق قائل هستند؟
3=در استخدام معدل دانشگاه مهم هست؟
مرسي[/Q
سلام.سوالات کمی راجع به پروژه ام, خوندن چندتا مقاومت و خازن های مختلف
2-هیچ فرقی نداره کجا درس خوندی اینرو مطمین باش
3-خیر.

ارشیا2168

عضو جدید
سلام.
میخواستم بپرسم
.1 برای رشتهء قدرت چه جاهایی مناسب کارن(البته برای خانمها)؟
2. با توجه به بازار کار ایران فک میکنید اگه کسی برای فوق مهندسی پزشکی بخونه میتونه موفق باشه ؟
سلام.
قدرت رشته خوب وکاربردیه.
هم توکارخونه ها و هم توی اداره برق, نیروگاه
2- به نظر من و تا اونجایی که تحقیق کردم این رشته توایران خیلی جای کار داره خوب میتونی مانور بدی روش!

sh85

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
با سپاس و تشکر فراوان از دوست عزیزمون ارشیا2168 که با وجود کار ها و گرفتاری هاشون وقت گذاشتن و ما را از اطلاعات خودشون بهره مند کردن
مدت زمان تعین شده برای این صندلی به پایان رسید
دوستان لطفا دیگه سوال نپرسن
مهمان بعدی متعاقبا اعلام خواهد شد و دوستان در صورت تمایل سوالاتشون را از مهمان بعدی فقط می تونن بپرسن
از همکاری همه شما دوستان عزیز نهایت تشکر را دارم
دست حق به همراه
یا حق ...
:gol:

hosseinassar

مدیر ارشد
دومین شرکت کننده عزیز آقای حسین محمد نژاد (eskan)
شغل :کارمند برق منطقه ای مازندران
تخصص :اصلی رله و حفاظت
دوستان می تونند سوالات خودشون بپرسند و ان شاءالله از فردا ایشون پاسخ میدن
مثل دوره قبل
1) سوالات تنها در رابطه با شغل فرد باشه و نه مسائل خصوصی و فردی و هر چیز غیر
2) در هر پست بیش تر از 5 سوال نپرسید تا هم نوبت به بقیه برسه و هم این که پاسخ گو خسته نشه
3) سوالات شما حتما مرتب و دارای شماره باشه
4)هر گونه اسپم و توهین و .... ممنوع
5) در صورتی که سوالی پرسیده شد و شخص پاسخ گو به دلایلی نخواستن جواب بدن نباید سوال تکرار بشه
6) لطفا همه پست ها را مطالعه کنید تا سوالات تکراری نباشه
7) شخص پاسخگو به هنگام پاسخگویی به سوالات باید از سوالات نقل قول بگیره و جواب سوالات را هم منطبق بر شماره سوالات بیان کند
8)دوستان سوالات خود را تنها در این تاپیک و در مدت معین شده بپرسن و از طریق پیام خصوصی و ... برای افراد شرکت کننده ایجاد مزاحمت نکنند

• Like
واکنش ها: sh85
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا