صندلی داغ رزا

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
باز هم سلام

من برگشتم ....خوبی؟؟....سلامتی؟؟....

1-کلاسای مختلط و بیشتر دوست داری یا فقط دختر باشن؟؟چرا؟؟

2-بیشتر وقتت و چه جوری میگذرونی؟؟

3-استاد مرد خوبه یا زن؟؟

4-بهترین استادت؟؟چه درسی؟؟چرا؟؟

5-بدترین استادت؟؟چه درسی ؟؟چرا؟

6-حاالا میریم تو مبحثه دوست پسر

چرا دوست پسر نداشتی خودت طرفش نرفتی یا پیشنهاد نشده..؟؟

اگه پیشنهاد میشد دوست میشدی؟؟

کسی تو دانشگاهتون هست که دلت بخواد بهت پیشنهاد کنه..؟؟؟

7-چند وقت به چند وقت دوش میگیری؟؟

8-تا حالا دوستی داشتی که به زور خودش و بهت چسبونده باشه...؟؟یعنی دوست نداشتی باهاش دوست بشی

9-اگه میخواستی خود کشی کنی چه راهی رو انتخاب میکردی؟؟

10-خفه شدن تو اب بدتره یا سوختن تو اتیش؟؟

11-رانندگی بلدی؟؟خوبه یا بد؟؟

12-خیلی فضول شدم نه؟؟.......اگه جوابت اره هستش قراره فضول تر هم بشم

سلااااااااااااااااااام

تو برگشتی

خوفم . خودت خوفی ؟ بابا خوفه ؟ مامان خوفه ؟ چه خفرا ؟ از این ورا ؟؟؟

1.آزمایشگاه رو مختلط دوست دارم . به خصوص که همگروهیت پسر باشه و همش دستور بدی این کارو بکن و اون کارو بکن . اونم بدون هیچ حرف اضافه ای انجام بده . گزارش کار رو هم در آخر خودش بنویسه و تحویل استاد بده .

ولی کلاسای تخصصی و مخصوصا عمومی رو دوست دارم فخط فخط دخمل باشن چون اینجوری میتونم شیطونی کنم . وقتی پسرا باشن مجبورم سنگین باشم

2.کتاب شعر میخونم . توی موبایلم رمان میخونم . میام باشگاه . قدم میزنم گاهی . باشگاه ورزشی هم میرم جدیدا . ترانه هم که خیلی خیلی گوش میکنم

3.البته که استاد مرد . به خصوص که جوون باشه . مجرد باشه که دیگه خیلی بهتره

استاد زن هم بد نیست . اونم مجرد و جوون باشه خوفه .

بیشتر استادای مرد رو ترجیح میدم چون بهتر درس میدن و البته بهتر نمره میدن

4.مهندس رفیعی . درس اصول مهندسی جنگل . چون هم خوشجله هم خیلی دوسش دارم و هم خیلی خوف درس میده . از همه مهم تر رنگ چشماشو دوست دارم

5.خدا بیامرزدش . پشت سر مرده خوف نیست حرف بزنی . اسمشم یادم نیست . درس آمار بود . خوشم نمیومد ازش . با دانشجو گرم میگرفت اما نمره نمیداد

6.چقدر شما از این مبحث خوشت میاد . بریم ببینیم چی میشه

پیشنهاد شده ولی خودم نخواستم . سوگلیشون پیشنهاد داد ولی قبول نکردم . حوصله داریاااااااااااااااااا

7.اصولا دو روز یه بار . ولی اگه بخوام برم بیرون یا دانشگاه زودتر میرم

8.بلی . یکی از دوستای دانشگاهم که سر یه قضیه ای خیلی اذیتم میکرد. منم حدود یک ماهه جوابشو نمیدم . دیگه خودش متوجه شده . زیاد کاری به کارم نداره

9.این حرفا چیه آخه ؟؟؟؟:w00:

نمیگی یه بچه از اینجا رد میشه یاد میگیره ؟؟؟ بد آموزی داره آخه !:w18:

آی حمید ! بدو اینجا ببینم پسر !:w06:

شاید با سیانور:w01:

10.آی آی ! هردوش بده . خفه شدن رو یه بار تجربه کردم .

شما دیگه همه چی پرسیدی پسرم . چیزی نمونده که . بپرس . هر چه میخواد دل فیضولت بپرس

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رزا جون.چطور ؟ اگر خوبی خودم با سوال هام ناراحتت میکنم:D

خوب بریم سر اصل مطلب

به نام خدا

1=تمام بچه هایی رو که داخل صندلی داغت شرکت کردن رو به ترتیب نام ببر و برای هر کدوم به صورت جدا گانه نظر بده (در مورد پرسیدن سوال هاشون) و از هر کدوم یه خاطره بنویس(حداقل 2 خط باشه)

2= آخرین بار کی به وبلاگم آمدی؟

3= واسه چی داخل آش کشک میریزن؟ چرا تو قرمه سبزی نمیریزن؟

4= من رو بیشتر دوست داری یا آواتورت رو؟

5= خیلی اساسی و فنی بزغاله رو توصیف کن

6= برف سفید تره یا نمک؟؟

7= یه بیت شعر در مورد من بگو؟

8= چرا همه بچه های ایران شعر یه توپ دارم قلقلیه رو بلدن؟

9= چرا فظای ها نمیان کره زمین با هم به خوبی خوشی زندگی کنیم؟

10= مدل گوشیت؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوباره سلام
قهوه دوست داری؟ ( این جزء سوالام نبودا)

خب بریم سراغ سوالا

1-اولین بار کی بود که از خودت خوشت اومد؟؟؟؟

2-برای چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

3-چقدر احساساتی هستی؟؟؟؟؟؟؟

4-چقدر مغروری؟

5-چقدر جاه طلب؟؟؟؟؟

6-چقدر شخصیت مجازیت با شخصیت واقعیت فاصله داره؟؟؟؟؟؟؟؟

7-الان دلت تنگ کیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

8- اینجا کجاست رزا؟

9- رزا اینجا کجاست؟

10- اینجا کجاست رزا؟

علیک دوباره

بلی . قهوه دوست دارم ولی تلخ

بچه . اگه این جزو سوالاتت نبود چرا میپرسی آخه ؟؟؟

بریم سراغ سوالا

1.از همون موقعی که پامو تو این دنیا گذاشتم به دل خودم نشستم . حالا که به دل همه میشینم

2.بس که مثل قند شیرینم
( حمل بر خود ستایی نشه هااااااااااااااااااا ! مدیونین اگه بر خود ستاییم حملش کنید
)

3.خیلی کم . فکر میکنم کمی از حد نرمال پایین تر . به اندازه ی یه نخطه ی کوشولو

4.کمی مغرور هستم . البته باید در این مورد بقیه نظر بدن . در نظر اول هرکی منو میبینه فکر میکنه مغرورم . این نظر دوستای نزدیکمه

5.جاه طلب ؟ کمی تا قسمتی

6.هیچی فاصله نداره . البته در واقعیت فیضول ترم

7.نازی دوست صمیمیم و یکی دیگه که دلم تنگ شده واسه حرف زدن باهاش

8.پل خواجو ؟ :huh:

9.مسجد جامع ؟ :huh:

10.منار جنبان ؟ :huh:

با این سوالات . آخه من چه میدونم اینجا کجاست ؟ خودت اصفهان زندگی میکنی و نمیدونی کجاست ؟؟؟؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
1.اخرین باری که گریه کردی کی بود و برای چی بود؟
2.چه حرفه ای رو خوب بلدی؟
3.من خودم عاشق پیازم حتی اونو بانون میخورم ایا پیاز دوس داری؟
4.از چه چیزی بیشتر ازهمه توی دنیا میترسی؟
5.دوست داری مرگ چطوری بیاد سراغت؟
6.اخرین باری که رفتی قبرستون کی بود؟
7.دنیا رو میچسبی یا اخرتتو؟
8.منو میشناسی یا بهتر بگم نظرت در مورد من چیه؟

سلااااااااااااااااااااااااااام پسمله

1.یادم نمیاد کی گریه کردم . کلا سرخوشم . کم پیش میاد گریه کنم . قبلا هم جواب دادم به همچین سوالی :

یه وقتایی میشه انقدر دلتنگ خودت میشی که اشکت خودبخود سرازیر میشه . دلتنگ خودم و کسایی بودم که خاطرات خوشی باهاشون داشتتم ولی الان پیشم نیستن

2. فک زدن و مسخره بازی . آرایش کردن .

حرفه ؟ چیز خاصی نیست که بلد باشم . والیبال و بسکتبال خوب بازی میکنم

3.نچ . دوست ندارم . توی غذا باشه آره ولی خامشو دوست ندارم

4.سوسک چندشه ذلیل مرده ی مردم آزار

5.آه خدای من ! آروم و بی صدا

6.نصف شبی چه سوالایی میپرسیااااااااااااااااا
! بسم الله الرحمن الرحیم
. دوسال پیش بود فکر میکنم رفتم سر خاک بابا بزرگم

7.هم دنیا هم آخرت

8.زیاد باهات برخورد نداشتم ولی آواتارتو دوست دارم . بامزه س

خوش آمدین

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دو...

1اگه آدما دو دسته باشن به نظرت جزء کدوم دسته ای؟ اول یا دوم؟!

2چقدر به اعتقاداتت ایمان داری؟ بنظرت ممکنه یه روز همه اونا رو از دست بدی؟

3به نظرت زندگی ارزش زندگی کردن رو داشت؟ دست خودت بود، بودن رو انتخاب می کردی یا نبودن رو؟

4حاضری بچه داشته باشی؟ به این معنی که آیا حاضری یکی دیگه رو وارد این دنیایی بکنی که توش هستی و بودی؟

5 دنیا رو چقدر جدی میگیری؟

6 دروغگو هستی یا راستگو؟ دروغگو نه به این معنا که همیشه دروغ بگی، بلکه به این صورت که بسته به شرایط حاضر بشی چیزی غیر از حقیقت رو بگی.

7دنیای باشگاه با بیرون چقدر برات فرق داره؟

8 می دونی تنهایی یعنی چی؟! حسش کردی؟

9 به نظرت درد چیه؟

10 سوالاتی که از پرسیده میشه برات مهمه یا فقط جنبه سرگرمی داره؟

سلامت کو ؟؟؟

1.:huh: چی میگه ؟ دسته اول شامل کیا میشه ؟ دسته دوم شامل کیا ؟

منو بذارین تو دسته اول . لیگ برترین دیگه . نه ؟

2.به اعتقاداتم ؟ بلی ایمان دارم . نه . ممکن نیست .

3.بله که زندگی ارزش زندگی کردن رو داشت . پس چی ؟ 100% بودن رو .

4.بلی . چرا که نه ؟؟؟ بلی . مگه این دنیا چشه ؟؟؟ به این خوفی !!! دوازده تا هم میخوام . دوازده تا پسر تخس و شیطون

5. 50% جدی میگیرم .

6.نه نمیگم . خیلی کم پیش میاد . اونم خیلی جزئی . بیشتر سعی میکنم حتی اگه به ضررم هستش باز راستشو بگم

7.مسلما فرق داره دیگه . اینجا مجازیه اونجا واقعی . ولی از نظر اخلاقی همینی هستم که توی واقعیت هستم ولی کمی فضول تر و شیطون تر

8.نه هنوز حسش نکردم

9.درد همونیه که چند باری بعد از عروسی به علت قر دادنه زیاد راهی اورژانس کرده

10.نه . واسم مهمه . بستگی به سوالات داره . اگه سوالات جنبه سرگرمی داشته باشه منم همون جوری جواب میدم . ولی سوالات جدی رو جدی جواب میدم

خوش آمدی

hamid221

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااااااااااااام پسمله

1.یادم نمیاد کی گریه کردم . کلا سرخوشم . کم پیش میاد گریه کنم . قبلا هم جواب دادم به همچین سوالی :
یه وقتایی میشه انقدر دلتنگ خودت میشی که اشکت خودبخود سرازیر میشه . دلتنگ خودم و کسایی بودم که خاطرات خوشی باهاشون داشتتم ولی الان پیشم نیستن

2. فک زدن و مسخره بازی . آرایش کردن .

حرفه ؟ چیز خاصی نیست که بلد باشم . والیبال و بسکتبال خوب بازی میکنم

3.نچ . دوست ندارم . توی غذا باشه آره ولی خامشو دوست ندارم

4.سوسک چندشه ذلیل مرده ی مردم آزار

5.آه خدای من ! آروم و بی صدا

6.نصف شبی چه سوالایی میپرسیااااااااااااااااا
! بسم الله الرحمن الرحیم
. دوسال پیش بود فکر میکنم رفتم سر خاک بابا بزرگم

7.هم دنیا هم آخرت

8.زیاد باهات برخورد نداشتم ولی آواتارتو دوست دارم . بامزه س

باز هم سلام
1.تو این مدت چرا صندلی داغت تعطیل بود؟کجا رفته بودی؟
2.در جواب سوال چهار قبلی یعنی تو فقط از سوسک میترسی!!!!!!!!!!!!
یعنی هیچ چیز دیگه تو دنیا نیست که تورا بترسونه؟
3.نقطه ضهفت تو چیه؟
4.چرا دوست داری مرگت اروم وبی صدا باشه؟چون میترسی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
5.ایا فکر میکنی کار خوبی کردی که در ازای اون خدا مرگ تو رو اسون قرار بده>؟اون کار چی بوده؟
6.تو جواب سوال هفتم گفتی هم دنیارو میچسبی هم اخرتو.این دوتا باهم هم خونی ندارند. اگه بین دوراهی قرار بگیری کدومو انتخاب میکنی دین یا خواسته دلت؟
7.به نظرت سوالای من سوالای خنده داریه که میخندی؟پس تو جواب دادن به سوالت من جدی باش وگرنه به حمید گزارش میدم
اینارو جواب بده تا بعد به حسابت برسم

vinca

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نام
نام خانوادگی
شماره شناسنامه
شماره ملی
شماره سریال شناسنامه
تعداد اعضای خانواده
آدرس محل سکونت
تعداد واحد های پاس شده
نام تمامی اساتید از ترم اول تا حالا
نام تمامی کسانی که با شما در یک کلاس بوده اند
نام تمامی دبیران دبستان ، راهنمایی و دبستان
نام تمام شاگردان دبستان که درس خوندید
نام تمام دوستان که خارج از مدرسه و دانشگاه باهاشون دوست بودید و هستید
تعداد کل اسباب بازی هایی که تا حالا براتون خریدن
مقدار پولی که صرف دانشگاه تا حالا کردید

حالا اینا رو بگو تا بعدا

نام
نام خانوادگی
شماره شناسنامه
شماره ملی
شماره سریال شناسنامه
تعداد اعضای خانواده
آدرس محل سکونت
تعداد واحد های پاس شده
نام تمامی اساتید از ترم اول تا حالا
نام تمامی کسانی که با شما در یک کلاس بوده اند
نام تمامی دبیران دبستان ، راهنمایی و دبستان
نام تمام شاگردان دبستان که درس خوندید
نام تمام دوستان که خارج از مدرسه و دانشگاه باهاشون دوست بودید و هستید
تعداد کل اسباب بازی هایی که تا حالا براتون خریدن
مقدار پولی که صرف دانشگاه تا حالا کردید

حالا اینا رو بگو تا بعدا

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااام.بهنام باز وارد میشود. هوراااااااااا

1= sms هاتو معمولا فارسی میفرستی یا انگیلیسی ؟

2=
موی بلند دوس داری یا کوتاه ؟

3
=موش ببینی اول سکته رو میزنی بعد جیغ میکیشی یا اول جیغ میزنی بعد سکته میکنی؟

4=
این شعر ازکیه؟(من کودکی دیدم که به سجاده ی پدر هسته ی زردآلوده تف میکرد)

5=
می گن فلانی قسم خورده یعنی چی؟ مگه قسم خوردنیه؟

6=
آتش نشانی آتیش بگیره به کجا زنگ میزنه ؟

7=
تا حالا شده دست تو دماغت کني يهو ببيني دارن نگات مي کنن ؟؟ اون لحظه چي کار ميکني ؟

8=
لپ لپ خريدي تا حالا؟(خجالت نميكشي )جايزه اش چي بود حالا؟

9=
خب با دیدن شخصیت های زیر اولین شخصی که به نظرت میاد کیه ؟
بامزه
باجنبه
رک
دقیق و نکته سنج
دوست داشتنی
مهربون
زودرنج
خلاق
شیرین زبون
باسیاست
پولدوست
مدیرو مدبر و کاردان و کاربلد
عرفانی
رمانتیک
باانصاف
با جذبه
بامعرفت
خوشگل
کاردرست

10=
نظرت راجه به سوالایی که تا حالا ازت پرسیدم چیه ؟

رزا هنوز 19 سری دیگه از سوال هام مانده(روز آخر میترکونمت) خنده

سلااااااااااااااااااااااااااام بهنام وارد شد انگار . کی اومدی پسمله ؟؟؟

1. بیشتر فارسی

2.موی کوتاه و فشن

3.اول سکته میزنم بعد جیغ میکشم :huh:

4.سهراب سپهری . مدیونی اگه کامل نخونیش

اهل كاشانم. روزگارم بد نيست. تكه ناني دارم، خرده هوشي، سر سوزن ذوقي.

مادري دارم، بهتر از برگ درخت. دوستاني، بهتر از آب روان. و خدايي كه در اين نزديكي است: لاي اين شب بوها، پاي آن كاج بلند. روي آگاهي آب، روي قانون گياه. من مسلمانم. قبله ام يك گل سرخ. جانمازم چشمه، مهرم نور. دشت سجاده ي من. من وضو با تپش پنجره ها مي گيرم. در نمازم جريان دارد ماه، جريان دارد طيف. سنگ از پشت نمازم پيداست: همه ذرات نمازم متبلور شده است. من نمازم را وقتي مي خوانم كه اذانش را باد، گفته باشد سر گلدسته ي سرو. من نمازم را، پي تكبيرة الاحرام علف مي خوانم، پي قد قامت موج. كعبه ام بر لب آب كعبه ام زير اقاقي هاست. كعبه ام مثل نسيم، مي رود باغ به باغ، مي رود شهر به شهر. حجر الاسود من روشني باغچه است.

اهل كاشانم پيشه ام نقاشي است: گاه گاهي قفسي مي سازم با رنگ، مي فروشم به شما تا به آواز شقايق كه در آن زنداني است دل تنهايي تان تازه شود. چه خيالي، چه خيالي، . . . مي دانم پرده ام بي جان است. خوب مي دانم، حوض نقاشي من بي ماهي است. اهل كاشانم. نسبم شايد برسد به گياهي در هند، به سفالينه اي از خاك سيلك. نسبم شايد، به زني فاحشه در شهر بخارا برسد. پدرم پشت دوبار آمدن چلچله ها، پشت دو برف، پدرم پشت دو خوابيدن در مهتابي، پدرم پشت زمان ها مرده است.

پدرم وقتي مرد، آسمان آبي بود، مادرم بي خبر از خواب پريد، خواهرم زيبا شد. پدرم وقتي مرد، پاسبان ها همه شاعر بودند. مرد بقال ازمن پرسيد: چند من خربزه مي خواهي ؟ من ازاو پرسيدم: دل خوش سيري چند ؟ پدرم نقاشي مي كرد. تار هم مي ساخت، تار هم مي زد. خط خوبي هم داشت. باغ ما در طرف سايه ي دانايي بود. باغ ما جاي گره خوردن احساس و گياه، باغ ما نقطه ي برخورد نگاه و قفس و آينه بود. باغ ما شايد، قوسي از دايره ي سبز سعادت بود. ميوه ي كال خدا را آن روز، مي جويدم در خواب. آب بي فلسفه مي خوردم. توت بي دانش مي چيدم. تا اناري تركي بر مي داشت، دست فواره ي خواهش مي شد.

تا چلويي مي خواند، سينه از ذوق شنيدن مي سوخت. گاه تنهايي، صورتش را به پس پنجره مي چسبانيد. شوق مي آمد، دست در گردن حس مي انداخت. فكر، بازي مي كرد زندگي چيزي بود، مثل يك بارش عيد، يك چنار پر سار. زندگي در آن وقت، صفي از نور و عروسك بود. يك بغل آزادي بود. زندگي در آن وقت، حوض موسيقي بود. طفل پاورچين پاورچين، دور شد كم كم در كوچه ي سنجاقكها. بار خود را بستم، رفتم از شهر خيالات سبك بيرون دلم از غربت سنجاقك پر. من به مهماني دنيا رفتم: من به دشت اندوه، من به باغ عرفان، من به ايوان چراغاني دانش رفتم. رفتم از پله ي مذهب بالا. تا ته كوچه ي شك، تا هواي خنك استغنا، تا شب خيس محبت رفتم. من به ديدار كسي رفتم در آن سر عشق.

رفتم، رفتم تا زن، تا چراغ لذت، تا سكوت خواهش، تا صداي پر تنهايي. چيزها ديدم در روي زمين: كودكي ديدم. ماه را بو مي كرد. قفسي بي در ديدم كه در آن، روشني پرپر مي زد. نردباني كه از آن، عشق مي رفت به بام ملكوت. من زني را ديدم، نور در هاون مي كوبيد. ظهر در سفره ي آنان نان بود، سبزي بود، دوري شبنم بود، كاسه ي داغ محبت بود. من گدايي ديدم، در به درمي رفت آواز چكاوك مي خواست و سپوري كه به يك پوسته ي خربزه مي برد نماز بره اي را ديدم، بادبادك مي خورد. من الاغي ديدم، يونجه را مي فهميد. در چرا گاه نصيحت گاوي ديدم سير. شاعري ديدم هنگام خطاب، به گل سوسن مي گفت: شما من كتابي ديدم، واژه هايش همه از جنس بلور. كاغذي ديدم، از جنس بهار. موزه اي ديدم، دور از سبزه، مسجدي دور از آب. سر بالين فقيهي نوميد، كوزه اي ديدم لبريز سؤال. قاطري ديدم بارش انشا اشتري ديدم بارش سبد خالي پند و امثال. عارفي ديدم بارش تنناها ياهو.

من قطاري ديدم، روشنايي مي برد. من قطاري ديدم، فقه مي برد و چه سنگين مي رفت. من قطاري ديدم، كه سياست مي برد ( و چه خالي مي رفت) من قطاري ديدم، تخم نيلوفر و آواز قناري مي برد. و هواپيمايي، كه در آن اوج هزاران پايي خاك از شيشه ي آن پيدا بود: كاكل پوپك، خالهاي پر پروانه، عكس غوكي در حوض و عبور مگس از كوچه ي تنهايي. خواهش روشن يك گنجشك، وقتي از روي چناري به زمين مي آيد. و بلوغ خورشيد. و هم آغوشي زيباي عروسك با صبح. پله هايي كه به گلخانه ي شهوت مي رفت. پله هايي كه به سردابه ي الكل مي رفت. پله هايي كه به بام اشراق پله هايي به سكوي تجلي مي رفت.

مادرم آن پايين استكان ها را در خاطره ي شط مي شست. شهر پيدا بود: رويش هندسي سيمان، آهن، سنگ. سقف بي كفتر صدها اتوبوس. گل فروشي گلهايش را مي كرد حراج. در ميان دو درخت گل ياس، شاعري تابي مي بست. پسري سنگ به ديوار دبستان مي زد. كودكي هسته ي زردآلو را، روي سجاده ي بيرنگ پدر تف مي كرد. و بزي از ? خزر ? نقشه ي جغرافي، آب مي خورد. بند رختي پيدا بود: سينه بندي بي تاب. چرخ يك گاري در حسرت واماندن اسب، اسب در حسرت خوابيدن گاري چي، مرد گاري چي در حسرت مرگ. عشق پيدا بود، موج پيدا بود. برف پيدا بود، دوستي پيدا بود. كلمه پيدا بود. آب پيدا بود، عكس اشيا در آب. سايه گاه خنك ياخته ها در تف خون. سمت مرطوب حيات. شرق اندوه نهاد بشري.

فصل ول گردي در كوچه ي زن. بوي تنهايي در كوچه ي فصل. دست تابستان يك بادبزن پيدا بود. سفر دانه به گل. سفر پيچك اين خانه به آن خانه. سفر ماه به حوض. فوران گل حسرت از خاك. ريزش تاك جوان از ديوار. بارش شبنم روي پل خواب. پرش شادي از خندق مرگ. گذر حادثه از پشت كلام. جنگ يك روزنه با خواهش نور. جنگ يك پله با پاي بلند خورشيد. جنگ تنهايي با يك آواز. جنگ زيباي گلابي ها با خالي يك زنبيل. جنگ خونين انار و دندان. جنگ نازي ها با ساقه ي ناز. جنگ طوطي و فصاحت با هم. جنگ پيشاني با سردي مهر. حمله ي كاشي مسجد به سجود. حمله ي باد به معراج حباب صابون. حمله ي لشگر پروانه به برنامه ي دفع آفات. حمله ي دسته ي سنجاقك، به صف كارگر لوله كشي. حمله ي هنگ سياه قلم ني به حروف سربي.

حمله ي واژه به فك شاعر. فتح يك قرن به دست يك شعر. فتح يك باغ به دست يك سار. فتح يك كوچه به دست دو سلام. فتح يك شهر به دست سه چهار اسب سوار چوبي. فتح يك عيد به دست دو عروسك، يك توپ. قتل يك جغجغه روي تشك بعد از ظهر. قتل يك قصه سر كوچه ي خواب. قتل يك غصه به دستور سرود. قتل مهتاب به فرمان نئون. قتل يك بيد به دست دولت. قتل يك شاعر افسرده به دست گل يخ. همه ي روي زمين پيدا بود: نظم در كوچه ي يونان مي رفت. جغد در باغ معلق مي خواند. باد در گردنه ي خيبر، بافه اي از خس تاريخ به خاور مي راند. روي درياچه ي آرام نگين، قايقي گل مي برد. در بنارس سر هر كوچه چراغي ابدي روشن بود. مردمان را ديدم. شهرها را ديدم. دشت ها را، كوه ها را ديدم.

آب را ديدم، خاك را ديدم. نور و ظلمت را ديدم. و گياهان را در نور، و گياهان را درظلمت ديدم. جانور را در نور، جانور را در ظلمت ديدم. و بشر را در نور، و بشر را در ظلمت ديدم. اهل كاشانم، اما شهرمن كاشان نيست. شهر من گم شده است. من با تاب، من با تب خانه اي در طرف ديگر شب ساخته ام. من در اين خانه به گم نامي نمناك علف نزديكم. من صداي نفس باغچه را مي شنوم و صداي ظلمت را، وقتي از برگي مي ريزد. و صداي، سرفه ي روشني از پشت درخت، عطسه ي آب از هر رخنه ي سنگ، چكچك چلچله از سقف بهار. و صداي صاف، باز و بسته شدن پنجره ي تنهايي. و صداي پاك، پوست انداختن مبهم عشق، متراكم شدن ذوق پريدن در بال و ترك خوردن خودداري روح.

من صداي قدم خواهش را مي شنوم و صداي، پاي قانوني خون را در رگ. ضربان سحر چاه كبوترها، تپش قلب شب آدينه، جريان گل ميخك در فكر، شيهه ي پاك حقيقت از دور. من صداي وزش ماده را مي شنوم من صداي، كفش ايمان را در كوچه ي شوق. و صداي باران را، روي پلك تر عشق، روي موسيقي غمناك بلوغ، روي آواز انارستان ها. و صداي متلاشي شدن شيشه ي شادي در شب، پاره پاره شدن كاغذ زيبايي، پرو خالي شدن كاسه ي غربت از باد. من به آغاز زمين نزديكم. نبض گل ها را مي گيرم. آشنا هستم با، سرنوشت تر آب، عادت سبز درخت. روح من در جهت تازه ي اشيا جاري است. روح من كم سال است. روح من گاهي از شوق، سرفه اش ميگيرد. روح من بيكار است: قطره هاي باران را، درز آجرها را، مي شمارد.

روح من گاهي، مثل يك سنگ سر راه حقيقت دارد. من نديدم دو صنوبر را با هم دشمن. من نديدم بيدي، سايه اش را بفروشد به زمين. رايگان مي بخشد، نارون شاخه ي خود را به كلاغ. هر كجا برگي هست، شوق من مي شكفد. بوته ي خشخاشي، شست و شو داده مرا در سيلان بودن. مثل بال حشره وزن سحر را مي دانم. مثل يك گلدان، مي دهم گوش به موسيقي روييدن. مثل زنبيل پر از ميوه تب تند رسيدن دارم. مثل يك ميكده در مرز كسالت هستم. مثل يك ساختمان لب دريا نگرانم به كشش هاي بلند ابدي. تا بخواهي خورشيد، تا بخواهي پيوند، تا بخواهي تكثير. من به سيبي خوشنودم و به بوييدن يك بوته ي بابونه. من به يك آينه، يك بستگي پاك قناعت دارم. من نمي خندم اگر بادكنك مي تركد.

و نمي خندم اگر فلسفه اي، ماه را نصف كند. من صداي پر بلدرچين را، مي شناسم، رنگ هاي شكم هوبره را، اثر پاي بز كوهي را. خوب مي دانم ريواس كجا مي رويد، سار كي مي آيد، كبك كي مي خواند، باز كي مي ميرد، ماه در خواب بيابان چيست، مرگ در ساقه ي خواهش و تمشك لذت، زير دندان هم آغوشي. زندگي رسم خوشايندي است. زندگي بال و پري دارد با وسعت مرگ، پرشي دارد اندازه ي عشق. زندگي چيزي نيست، كه لب طاقچه ي عادت از ياد من و تو برود. زندگي جذبه ي دستي است كه مي چيند. زندگي نوبر انجير سياه، در دهان گس تابستان است.

زندگي، بعد درخت است به چشم حشره. زندگي تجربه ي شب پره در تاريكي است. زندگي حس غريبي است كه يك مرغ مهاجر دارد. زندگي سوت قطاري است كه در خواب پلي مي پيچد. زندگي ديدن يك باغچه از شيشه ي مسدود هواپيماست. خبر رفتن موشك به فضا، لمس تنهايي ماه، فكر بوييدن گل در كره اي ديگر. زندگي شستن يك بشقاب است. زندگي يافتن سكه ي دهشاهي در جوي خيابان است. زندگي مجذور آينه است.

زندگي گل به توان ابديت، زندگي ضرب زمين د رضربان دل ما، زندگي هندسه ي ساده و يكسان نفس هاست. هر كجا هستم، باشم، آسمان مال من است. پنجره، فكر، هوا، عشق، زمين مال من است. چه اهميت دارد گاه اگر مي رويند قارچ هاي غربت ؟ من نمي دانم كه چرا مي گويند: اسب حيوان نجيبي است، كبوتر زيباست. و چرا در قفس هيچكسي كركس نيست. گل شبدر چه كم از لاله ي قرمز دارد. چشم ها را بايد شست، جور ديگر بايد ديد. واژه ها را بايد شست.

واژه بايد خود باد، واژه بايد خود باران باشد چترها را بايد بست، زير باران بايد رفت. فكر را، خاطره را، زير باران بايد برد. با همه مردم شهر، زير باران بايد رفت. دوست را، زير باران بايد ديد. عشق را، زير باران بايد جست. زير باران بايد با زن خوابيد. زير باران بايد بازي كرد. زير باران بايد چيز نوشت، حرف زد. نيلوفر كاشت. زندگي تر شدن پي درپي، زندگي آب تني كردن در حوضچه ي اكنون است. رخت ها را بكنيم: آب در يك قدمي است. روشني را بچشيم. شب يك دهكده را وزن كنيم، خواب يك آهو را. گرمي لانه لك لك را ادراك كنيم. روي قانون چمن پا نگذاريم در موستان گره ذايقه را باز كنيم. و دهان را بگشاييم اگر ماه درآمد. و نگوييم كه شب چيز بدي است.

...

5.آره . خیلی هم خوفه . تا حالا نخوردی ؟؟؟

6.همه ی ایستگاه ها که باهم آتیش نمیگیرن پسرم . یکی که اتیش بگیره زنگ میزنن به اون یکی

7.چه بی کلاس ! نچ نشده

8.لپ لپ ؟ نچ . نخریدم . مگه من مثل توام ؟؟؟ کوشولوووووو

9. یه مساوی میذاشتی جلوشون
از باشگاه بگم دیگه ؟ !

بامزه تکی جونم
باجنبهآوای گلم . همون جوجه دکیه خودم
رک نمیدونم
دقیق و نکته سنج پیام
دوست داشتنی آوای عسیسم
مهربون مریم
زودرنج هیچ کس
خلاق نمیدونم . نداریم لابد . تموم کردیم پسر جون :دی
شیرین زبون بازم آوا
باسیاست ادمین :huh:
پولدوست بهنام :surprised:
مدیرو مدبر و کاردان و کاربلد بهتاش:gol:
عرفانی شیتیلی

رمانتیک رضا جنرال:surprised:
باانصاف افسون گلم:heart:
با جذبه حمید تفریح خودمون

بامعرفت عطار
خوشگل رزا

کاردرست
بابک

10.خوف بودن . داری سعی میکنی

برو با بزرگترت بیا کوشولو

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام

1-فقط چند کلمه ....
2-یک جمله به من هدیه کن
3-یک نقد
4-یک حرف درباره من
JU JU
6-بهترین‌ حرف
7- عشق
8- زندگی
9-غروب
10- یک حس آشنا

اینا سوالای منن ..

سلااااااااااااااااااااااااااااام

1. خدا . خانواده . عشق

2.وسعت زندگی هرکس به اندازه ی وسعت اندیشه ی اوست.

3.:huh:

4.تا حالا برخورد نداشتم ولی فکر کنم اسمت جاوید باشه

5. . . .

6.کلام مادر

7. عشق یعنی . . .

عشق يعني يك سلام و يك درود

عشق يعني درد و محنت در درون

عشق يعني يك تبلور يك سرود

عشق يعني قطره و دريا شدن

عشق يعني يك شقايق غرق خون

عشق يعني زاهد اما بت پرست

عشق يعني همچو من شيدا شدن

عشق يعني همچو يوسف قعر چاه

عشق يعني بيستون كندن بدست

عشق يعني آب بر آذر زدن

عشق يعني چون محمد پا به راه

عشق يعني عالمي راز و نياز

عشق يعني با پرستو پرزدن

عشق يعني رسم دل بر هم زدن

عشق يعني يك تيمم يك نماز

عشق يعني سر به دار آويختن

عشق يعني اشك حسرت ريختن

عشق يعني شب نخفتن تا سحر

عشق يعني سجده ها با چشم تر

عشق يعني مستي و ديوانگى

عشق يعني خون لاله بر چمن

عشق يعني شعله بر خرمن زدن

عشق يعني آتشي افروخته

عشق يعني با گلي گفتن سخن

عشق يعني معني رنگين كمان

عشق يعني شاعري دلسوخته

عشق يعني قطره و دريا شدن

عشق يعني سوز ني آه شبان

عشق يعني لحظه هاي التهاب

عشق يعني لحطه هاي ناب ناب

عشق يعني ديده بر در دوختن

عشق يعني در فراقش سوختن

عشق يعني انتظار و انتظار

عشق يعني هر چه بيني عكس يار

عشق يعني سوختن يا ساختن

عشق يعني زندگي را باختن

عشق يعني در جهان رسوا شدن

عشق يعني مست و بي پروا شدن

عشق يعني با جهان بيگانگى

8. امضام

زندگی گل به توان ابدیت... زندگی ضرب زمین در ضربان دل هاست . . .
زندگی هندسه ی ساده ی تکرار نفس هاست . . . آری آری . . . زندگی زیباست . . .
زندگی آتشگهی دیرینه پا بر جاست . . .
گر بیافروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست . . . ور نه خاموشست و خاموشی گناه ماست . . .

9.عاشقشم . چیزی که بهم آرامش میده

10.حسی آشنا که گاه در برخورد دو نگاه شکل می گیرد، محصول آشنایی دیرین روح هاست.

نمیدونم چی؟ یا چرا؟اینطوری بودو هست.. اما گاهی وقتا یه حسی هست که نه عشقه نه دوست داشتن و نه عادت ، بلکه یه چیزی فراتره ... حس وجودی که با وجودت عجینه.. این حس همیشه بوده و هست.. یه حس آشناست..

خوش آمدی :gol:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سهلام مهلبون رزا خوفی که
خسته نباشی ...
خب همه سوال ها رو پرسیدن چیزی نمونده !!
تشکر از جواب های قشنگت خوف خوف باشی همین ...

سلام داداش مهدی

مخسی اخوی

خوشحال شدم سر زدی

گل تقدیم شما

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه سوال :
اگر بخواهی از تخته سیاه زندگیت یه چیزی رو پاک کنی چی پاک میکنی؟
و چی اضافه میکنی ؟؟
.
.
.
راستی سلام:D

[FONT=&quot]عجب ! نه سلامی نه علیکی ! سلامت کو بچه ؟ [/FONT]

[FONT=&quot]احترام بزرگتری کوچیکتری هم بکنی بد نیستاااااااااااااااااا[/FONT]

[FONT=&quot]این همه راه کوبیدی اومدی همش واسه یه سوال ؟؟؟؟[/FONT]

[FONT=&quot]بپرس ببینم[/FONT]

[FONT=&quot]اولا تخته ی زندگیم سیاه نیست . آخه تخته وایت برد هستش و سفید و سفیده [/FONT]

[FONT=&quot]چیزی نیست که پاکش کنم[/FONT]

[FONT=&quot]ای کلک ! سلام کردی ؟؟؟[/FONT]

[FONT=&quot]خب زودتر میگفتی پسر ! آقا شرمنده کتک خوردی [/FONT]

[FONT=&quot]شوخی کردم امیرحسین [/FONT]

[FONT=&quot]خوش آمدی[/FONT]

[FONT=&quot]

[/FONT]

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خودت شبیه بادمجونی............

سوال: چرا به من علاقه مند شدی عسیسم؟؟؟!!!!

آره خالتو خبر کردم
بزار آن بشه میاد

باز تو سلام نکردی ؟؟؟

آخه چرا هر کی میاد سلام نمیکنه ؟؟؟؟

حمید ! پستارو ویرایش میکنی ننه ؟؟؟

حالا من یه چیزی گفتم به دل نگیر عسیسم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رزا جونی....:gol:

چطوری عزیزم؟

خسته نباشی گلم....:gol:

برایِ بارِ دوّم اومدم.

1- دوباره داوطلبِ صندلیِ داغ میشی؟

2-قشنگ ترین هدیه رو از کی گرفتی؟ چی بود؟

3- خودت قشنگ ترین کادو رو برایِ کی خریدی؟ چی بود؟

4- اوّل عشق بعد ازدواج یا اوّل ازدواج بعد عشق؟

5-بهترین سفرت؟

6-تا جالا چند ساعت برایِ صندلبت وقت گذاشتی؟

7-آخرین کتابی که خوندی؟

8- منو تویِ ذهنت چه جوری می بینی؟

9-یه جمله به مامانت هدیه کن.

10-تویِ چند تا فروم عضوی؟

ممنون عسیسم:heart:

سلاااااااااااااااااام نغمه ی عسیسم

مخسی عسیسه دلم . خسته نیستم . رفتم استراحتو برگشتم . الان تازه نفسم

برای بار دوم خوش آمدی خانومی

1.همه چی رو گفتم که دیگه چرا داوطلب بشم ؟؟؟

تازه من که داوطلب نشده بودم . اصراره بچه ها بود . قبول نداری برو خودت ببین

گفتم دل بچه ها رو نشکونمو افتخار دادم بهشونو نشستم روی این صندوق چوبی

2.یه کتاب شعر از دوستم ، که شعرای خودش چاپ شده بودن توش

3.برای بابام . کتاب شعر شمس تبریزی بود . خیلی خوشحال شده بود . خودم که کلی کیف کردم که خوشش اومده

4.فرقی نداره . بالاخره که شوهردار میشه یا نه ؟؟؟

فکر میکنم دومی بهتر باشه . البته من اینجوری دوست دارم . نه اینکه قبل از ازدواج هیچ عشقی نباشه ولی خوب در حدی که احساسات به عقل غلبه نکنه

5.بعد از سفر مشهد تابستون سال گذشته . تعطیلات عید که بعد از دو سال درست و حسابی رفتم اهواز و حسابی بهم خوش گذشت

6.فکر میکنم معلوم باشه که دارم درست و حسابی جواب میدم . پس وقت زیادی تقریبا میذارم .

7.شناخت وب . غیر از کتابای درسیم

8.یه دختر آروم . بهت نمیاد اصلا شیطون باشی

9.
به بهشت نمیروم اگر تو آنجا نباشی مادر

10.هشتاییش رو حضور ذهن دارم . نام ببرم ؟؟؟

خوش آمدی نغمه ی عسیسم :gol:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلوم دخمل آجیم چطولیایی؟

هنو که صندلیت داغ نشده؟

الان دو ثانیه ایی داغش موکونم

1.از اینکه مهمون صندلی داغ شدی راضی هستی؟

2. بدترین سوتی که دادی چی بوده ؟

3.خاطره ای که هیچ وقت فراموشش نمیکنی؟http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_surprised.gif

4.بیشتر دوست داری چی کادو بگیری؟(هر چی و جوابای کلی قابل

قبول نیست!)

5.دوست داری بارزترین جمله ی کارت عروسیت چی باشه؟

6.تاحالا چند تا bf داشتی؟http://www.iran-eng.../images/smilies/icon_surprised.gif

7.الگوت تو زندگیت؟

8.دوست داشتی کجا زندگی کنی؟

9.
خاطره انگیزترین آهنگ برات؟

سلام خال عمو رها جونم

خوفیایم خال عمو جونم . شما خوفی ؟ آخاتون خوفه ؟ بچه ها خوفن ؟ دخملا و پسمل خاله هام خوفن ؟؟؟

نه خال عمو جون . همش شایعه س . داغ نمیشه . المنتش سوخته

1. بد نیست . نه زیاد راضی نیستم

2.قبلا جواب دادمااااااااااا

توی تعطیلات عید رفته بودیم مراسم عقد کنون دختر عموم . با عروس عمه م نشسته بودم روی زمین . چند نفری به دیوار تکیه داده بودن . عروس عمه م خیلی چاقه و نتونستم کسی که پشت سرش نشسته ببینم . یهو زدم زیر خنده . عروس عمه م گفت چی شده ؟؟؟ منم اشاره کردم به پایی که کنارش بود . نگاهش کرد و گفت :surprised: خب چشه ؟

گفتم : جورابش . جورابشو نگاه کن . پاره س

:eek: اینجوری نگام کرد و گفت : جوراب مامانمه .

یه نگاه به پشت سرش انداختم دیدم ، بله . مادرزن پسر عممه . هیچی نداشتم بگم فقط خندیدم

3.همه ی خاطره های خوبمو فراموش نمیکنم ولی خاطره های بدم رو سعی میکنم تا جایی که بشه فراموش نکنم .

البته سه تا هستش که هیچ وقت فراموش نمیکنم . یکی روزی که فهمیدم دانشگاه قبول شدم . یکی روزی که برای ثبت نام دانشگاه رفته بودم . یکی دیگه هم روزی که شنیدم بابابزرگم فوت کرده

4.کتاب . مخصوصا کتاب شعر باشه ولی نمیدونم چرا بقیه فکر میکنن با پول خوشحال تر میشم

5.از آوردن اطفال زیر 18 سال جدا خوردداری کنید .

6.خال عمو رها ؟ سوالای قبلی رو نخوندی نه ؟؟؟؟

نداشتم البته تا چه طوری معنی کنی دوست پسر رو :دی

7.الگوم توی زندگیم مامانمه

8.اصفهان یا لندن یا رم

9.خیلی آهنگ ها هستن . جدیدترینشون . برای تو از یراحی هستش که عید همش همینو گوش میدادم

ولی با آهنگ های حمید عسکری و علی عبدالمالکی خیلی خاطره دارم

خوش اومدی خاله رهای عسیسم

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1. نظرت در مورده منو شوورم چیه؟

2.از کی بدت میاد اینجا؟:دی

3. امروز مسواک زدی؟

4.نظرت راجع به این عمل چیه؟

5. تا حالا زیر آب کسی رو زدی؟

6.تاحالا پاتو تو دهنت کردی؟

7.تا حالا حین این عمل کسی موچتو گرفته شرمنده شی؟

8.چند بار مشروط شدی؟

9.سوالام خیلی مسخره اس نه؟

10.به نظرت من خجشلم؟

بازم سلام خال عمو رها جونم

1. از وقتی شوورت مودور شده خودشو میگیره

2.راستش از هیچ کس

3.بلی . بعد نهار . تازه نخ دندون هم استفاده کردم

4.عمل بسیار خدا پسندانه ایه !

آخه این چیه ؟؟؟ بی کلاسیه :دی

5.آره . چند شب پیش . زیرآب حمید رو زدم پیش بهتاش

متن کامل پیام خصوصی به شرح زیر میباشد :

سلاااااااااااااااااااااام

خوبی ؟ خوشی ؟ سلامتی ؟ ایام به کامه ؟ :w02:

خواستم بگم خسته نباشید:love: کمی زیرآب هم بزنم :w01:

زیراب حمید پسره چشم کج . ما که هرچی بهش گفتیم آواتارتو صاف کن حداقل دنیا رو درست ببینی قبول نمیکنه :w12:

شما یه تذکری بدید که این قدر دنیا رو سروته نبینه :w25:

در جریان هستی که . همین مدیریت محترم و معزز و مقتدر و ... ( طبق گفته خودش :weirdsmiley: ) تالار پر بیننده و وزین زنگ تفریح رو عرض میکنم .

. . . ( سانسور شد )

زیره ابه منو میزنی ؟؟؟ نونه منو اجر میکنی ؟؟؟ بزنم از وسط به دو شقه مساوی تقسیمت کنم ؟:دی ...خدا دیگه جدی بیامرزت با این حرکتت :D
مدیریت تالار معزز و محترم و بی نظیر و شگفت انگیز زنگ تفریح !!
6.نه به خدا آخه این چه سوالیه ؟؟؟

البته فکر کنم بچگیام این کارو کردم :دی

7.چی بگم بهت آخه ؟؟؟؟
نچ . نشده

8.هنوز هیچی . سعادت نداشتم . ان شاالله همگی باهم

9.نه . خوفه . همش خندیدم . خدا جمیع امواتتو شاد کنه و بیامرزه

10.با این شکلکی که گذاشتی نچ . فکر میکنم تپل باشی

خوش اومدی خال عمو رها جونم

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
- تا حالا موهاتو رنگ کردی؟ چه رنگی دوست داری؟؟؟

2-قصد ازدواج دارید؟کسی مد نظرتون هست؟ حقیقتو بگو والا

3- چندتا موبایل داری ؟مدل گوشیت

4- اگه بگن 3 تا آرزو کن چی آرزو میکنی ؟

5-وقتی عصبانی میشی
و به هم میریزی چی آرومت میکنه؟

6- دوس داری چه سوالی از من بپرسی ؟

7-میدونی اولین کسی که توی باشگاه باهاش آشنا شدم کی بود؟

8- یه شعر خوشگل بگو که همیشه توی ذهنت هست !

9-نظرت راجه به این اسمایل ها چیه؟

10- تا حالا چی از خدا میخواستی که بهت نداده ؟

1. نه تا حالا رنگ نکردم . رنگ موهای خودمو خیلی دوست دارم . اگه بخوام رنگ کنم شاید شرابیه خیلی خیلی تیره . بیشتر های لایت دوست دارم . اونم خیلی کم

2.نه والا . فهلا قصد ازدواج ندارم خواهرم . اگه کسی رو شما سراغ داری بگو . شاید نظرم عوض شد

3. 3 تا دارم . دوتاش دست خودمه .
Kp500 . 1200 . E250

4. سلامتی همه ی مریضا . عاقبت به خیری همه ی عزیزام . شوهر دار شدن تمامی دختران دم بخت که از رنج سنی چهل روزه شروع میشه تا 99 ساله های جیگرررررررررررررررر

5.ترانه گوش میدم توی اتاقم یا میرم بیرون قدم میزنم . در هر صورت دوست ندارم اون موقع کسی پیشم باشه . دوست دارم تنها باشم تا آروم بشم

6.چرا این همه به این شکلک علاقه داری ؟

شیطون بلا چرا اکتیویتیت کم شده اینجا ؟؟؟ کجا ها میپری تنها تنهایی خاله جونم ؟؟؟

7. silver star ?

8.

چشمــــ ـــــان من به دیده ی او خیره مانده بود
جوشید یاد عشــــــــ♥ـــــــق کهن در نگاه ما
آهی از آن صفای خدایی زبان دل
اشکی از آن نگاه نخستین گواه ما...
ناگاه عشق مــــــ ــ ــرده سر از سینه برکشید
آویخت همچو طفل یتیمی به دامنــــــــــ ـم!
آنگاه سر به دامن آن سنگــ ـــ ــدل گذاشت
آهی کشید از سر حسـ ــــــ ـــــــرت که: این منم!
باز آن لهیب شوق و همان شور و التهـــــــــ ــــــاب
باز آن سرود مهر و محبت ولی چه ســـــــ ـ ــــــود؟
ما، هر کدام رفته به دنبال سرنوشــــــ ـــــ ـــــت
من دیگر آن نبودم و او دیگر "او" نبـــــــــــ ـــ ـــــود...

9.تست هوشه خاله ؟؟؟

دخمله فکر میکنه قورباغه رو ببوسه طلسم باز میشه و تبدیل شاهزاده میشه . اما ذلیل مرده شاهزاده نبود

پسمله هم همون فکر دخمله ی چش سفیدو کرده بود . چه میدونم رها

10. همه میدونن که من از خدا چی میخوام . دوازده تا پسمل بچه ی تخس و شیطون

خوش اومدی خال عمو رها

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
.اخرین باری که لباس خریدی کی بود ؟چی خریدی ؟قیمتش چند بود ؟

2.بیشتر به خوانواده متمایلی یا به دوستات؟

3.چند درصد به دوستات اطمینان میکنی؟

4.فکر میکنی بتونی مدت طولانی دور از خوانواده و شهرت زندگی کنی؟:cry:

5.مهمترین روز سال واست چه روزیه؟

6.فکر می کنی کدوم خصوصیتت از بقیه دوستات سرتره ؟؟؟

7.شماره تلفن کدوم کاربرای باشگاه رو داری ؟ چند نفر ؟؟

8.به یک مراسم با شکوه برا عروسیت اعتقاد داری یا یک مهمونی مختصر؟
دوس دالی با

شوور آیندت اینجوری برقصی؟

9.یک جمله که روت تاثیر گذاشته؟(بیشترین تاثیر رو):cool:

10.تا حالا شده چیزی رو خراب کنی از ترست ندونی چیکار کنی و کجا بری؟

1. یه هفته پیش . یه پانچوی آبی نفتی . قیمتش 8 تومن بود

2.خانواده م

3.به دوستای صمیمیم 100%

4.از شهرم نه ولی دارم عادت میکنم . از خانواده که عمرا

5.روز تولدم

6.جذابی و شوخ طبعی

7.خیلی زیادن
. نمیشه نام ببرم ولی فقط آوا شمارمو داره

8.بستگی داره که طرفمو چقدر دوست داشته باشم .

بلی . حتما

9.ماموریت شما در زندگی بی شکل زیستن نیست با انگیزه زیستن است . اگر با زندگی بجنگید همیشه بازنده میشوید.

10.نچ . نشده

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلاااااااااااااام رزا...بهنام باز وارد میشود

سلاااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااام . بهنام وارد شد

1= معروف ترین مغازه محلتون چیه؟

لادن

2= چرا سر سفره عقد از عروس خانم سه بار می پرسن از داماد یکبار ؟

داماد هوله
تازه دخترا باید ناز کنن نه پسرا

3= جلوی هر کدوم فرد خاص خودشو بنویس

با حال ترین کاربر= حمید تفریح خودمون:دی

مهربون ترین کاربر= تکی

با جنبه ترین کاربر= آوا . جوجه دکیه عسیسم که دلم واسش نخطه شده

نچسب ترین کاربر= عطار

مغرور ترین کاربر=محمد حسین

بد اخلاق ترین کاربر=رضا ؟

دوس داشتنی ترین کاربر=آوای عسیسم

خجالتی ترین کاربر=علی

با ادب ترین کاربر=بیژن

بی ادب ترین کاربر=:huh:

جدی ترین کاربر=بهتاش :w41:

کم پیدا ترین کاربر=آیدین :w05:

بی جنبه ترین کاربر= خودش میدونه

شیطون ترین کاربر= رزا ( بنده ی حقیر )

4= شهرهایی که زیر نام میبرم خصوصیات مردمش رو برامون بگو :

تهران=همه کسی . از همه جا توش هست . کدومو بگم ؟ :huh:

ایلام =کرد غیور

شیراز=خوبوووووووووو

اصفهان= شهرش عشقمه . خوفن

مشهد = ارادت داریم . با یکیشون برخورد داشتم خیلی خوف بوده . خصوصیاتشونو نمیدونم

اهواز= باحال . مهمانواز . خوشجل . خوش تیپ . سر زبون دار . دست و دل باز . هر چی صفت خوبه تو دنیا واسه اهوازیاست :w11:

تبریز:=شنیدم خوشجلن

گیلان =برخورد نداشتم ولی فکر میکنم مهمان نوازن

مازندران=بازم مهمان نواز

5= چند تا خط داری ؟ 3 تا دارم . چطور ؟؟؟

6= تا حالا شده از دستم ناراحت شی ؟ نه زیاد . سریع یادم میره .

7= اینا رو که می گم فقط یه کلمه بگو در موردش

زشت =بره بمیره . چه میدونم بره عمل کنه بلکه فرجی شد :دی

بوق =متنفرم

داد =بی داد

زور=بی خود

کچل=الهی

مچل =برادر کچل

روزگار=هی

خنگ =شاسکول

ملخ =نیمه چندش

پروانه =عا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا شختم

گل= رز

قهر = آی آی . . .

اشتی= خوفه

مهربون=هستم

نیستی=نیستم ؟

بودن= شاید

خواهش=یور ول کام

ماشین=لامبرگینی قر ر ر ر ر ر ر ر ر رمز

نداشتن=نیست دیگه

دارا =مایه دار

ندار=خدا میده

کاکو=جونم مرگ نشی

گنبد=حرم

حرم= امام رضا

پهلوان=پوریای ولی

نامدار = :huh:

8=
[FONT=&quot]همه میگن دخترا خیلی غیبت می کنند ، چرا واقعا؟[/FONT]

به شدت تکذیب میکنم . شایعه ای بیش نیست . نکش بچه اون سیگارو بده من ببینم

9-چرا نمیشه ازماشین لباششویی به عنوان تلویزیون استفاده کرد؟

میشه . تو بلد نیستی روششو :w02:

10= یه شعر دزفولی بنویس معنی فارسش رو هم برامون زیرش قرار بده

رو اولا تا نزدوم می ریت . مو چه دونوم خووووووووووووووو ! منی خودش بلده :w43:
................................

به به 18 سری دیگه از سوالاتم مانده....(رزا منفجر شدی)

جون خودت . خالی نبند پسر . من که میدونم دیگه سوالی نمونده :w07:

خوش اومدی کوشولو

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااااااام بر رزا جون ...بهنام باز وارد میشود.

1=
لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتو بنویس

بی وفائی:

بد قولی:

بدگوئی:

بدزبانی:

برداشت بد:

بد ذاتی:

بد نامی:

2=
کدومش وحشتناکتره و چرا؟ سوسک، موش، گربه، سگ، مار، زنبور، عقرب، مارمولک، مگس، پشه، اژدها؟

3=
كدوم يك بدتره؟

- خيانت

- طلاق

- سوختن و ساختن

- سرد شدن تو زندگی

4=
اگر الان شما مصاحبه کننده بودین دوست داشتین چه کسی رو دعوت کنید و ازش سوال بپرسین؟

5=
اگه یه روز شوهرت فوق العاده به خودش برسه و بره بیرون چه فکرایی میکنی؟

6=
زیبا ترین عضو باشگاه(بین دوستات) کیه؟ ( شعار نده فقط هم 1 نفر دختر و1 نفر پسر رو میتونی بگی؟)

7=
روزای بارونی بهترن یا آفتابی ؟

8=
تیکه کلامت چیه؟

9=
یه جمله در مورد باشگاه مهندسان بگو؟

10=
فک میکنی چیت باعث شده همه دوست داشته باشن ؟

بهنام . ننه جون . چقدر خودتو تحویل میگیری

این بار تو کیسه ت چه سوالایی داری ؟؟؟ :دی

1.
بی وفائی:طاقتشو ندارم

بد قولی:متنفرم

بدگوئی:زشته . نکن اینکارو :دی

بدزبانی: بی حیا

برداشت بد: بد دیگه

بد ذاتی:یه نوع ذاته دیگه

بد نامی:هی وای من !

2.من حتی از اجتماع مورچه ها هم میترسم

سوسک : چندش ناکه افتضاح

موش : ذلیل مرده

گربه : پیشی پیشی . عا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا اشخشم

سگ : هاپو ! کوشولو موشولو هاشو دوست دارم . از اون بزرگاش میترسم

مار:پناه بر خدا ولی از جنس خودمه

زنبور: اینجا زیاده . نمیترسم زیاد

عقرب:اینم از جنس خودمه

مارمولک : چندش

مگس:ازش میترسم ؟ فکر میکنی باید بترسم ؟ :surprised:

پشه : وحشتناکه

اژدها:بذار ببینم بعد میگم ترسناک بود یا نه

3. خیانت . فکر میکنم خیانت از همه بدتره البته واسه من چون اصلا طاقتشو ندارم

4.اکس کیوز می ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ :surprised:

ولی دوست دارم بهتاش بشینه :دی

5.هیچی . فکرای خوب . بهش میگم : عسیسم
. خیلی به خودت رسیدی . چقدر آقا شدی
قرار داری با عمه ت ؟؟؟؟؟؟؟که انقدر به خودت رسیدی ؟؟؟؟؟؟
اینو بکنم تو حلقت ؟؟؟؟

6.من که همه رو ندیدم . خودشون یا آواتارشون ؟؟؟

خودشون که از قیافه ی آیدین خوشم میاد . مخصوصا اون عکسش که نشسته روی مبل . اونجا خوشجله و گرنه نمیدونم چقدر شبیه خودشه .:دی

از بین دخترا هم فخط آوا رو دیدم

آواتارشون هم آواتار علی و پیام و آیدین رو خیلی دوست دارم . خیلی جذابن

از بین دخترا هم آواتارای خودم که عاشخشونم :دی

7.روزای بارونی رو خیلی دوست دارم

8.جد د د د د د د د د ی ؟:surprised:

عجب آدمی هستیاااااااااااااااا

9.با باشگاه مهندسان ایران تفاوت را احساس کنید

10.شاید طرز صحبت کردنم . یا اینکه مهربونیم . نمیدونم والا . اینو بقیه باید بگن . من ذاتا آدم محبوبی هستم .

خوش اومدی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رزا جان:heart::gol::heart:
1-چرا این نام کاربری را برای خودت انتخاب کردی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2-هفته ای چند بار میری بازار نادری؟؟؟؟؟
3-معمولا از روی کدام پل رد می شی؟؟؟
4-تا حالا در کیان پارس شبگردی کردی؟؟؟؟؟؟؟؟
5-کدام محله اهواز را دوست داری؟؟؟؟؟؟؟
6-شما هم هنوز آب معدنی می خرید؟؟؟؟؟؟؟
7-آخرین باری که شهربازی اهواز رفتی کی بود؟؟؟؟؟؟
8-کدام مکان تفریحی پاتوق می زنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلاااااااااااااااااااااااااام سامی آقا

خوفی ؟ خوفم . چه خفرا ؟ از این ورا ؟ مامان خوفه ؟ بابا خوفه ؟ سلام برسون

میدونستی اسم پسر منم سامیه ؟؟؟

1.اون موقعی که میخواستم ثبت نام کنم اصلا بهش فکر نکردم . همین جوری نوشتمش . شاید چون ذاتا نایس هستم

2.الان که اهواز نیستم . ولی اونموقع که اهواز بودم هفته ای دو یا سه بار میرفتم . نه واسه وقت گذرونی . کار داشتم

3.یهنی شی ؟
بیشتر پل سفید و پل هفتم

4.استغفرالله . منو این کارا ؟؟؟؟

نچ . گاهی پارک دولت میرفتم البته با خانواده . تنهایی نرفتم تا حالا

5.زیتون کارمندی . کیان پارس

6.تصفیه کن داشتیم

7.سه سال پیش .

8.پاتوق ؟ پاتوق که نه . هرجای آرومی که بدون مزاحم بشینی میرفتم . ولی توی پارک دولت . زیر پل و اون قسمت آخر پارک که خلوت بود رو دوست داشتمو بیشتر اونجا مینشستیم .

خوش آمدی سامی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااام دخمل
بیا جواب بده دیگه

۱. تا حالا شده بخوای کسی رو با دستات خفه کنی؟!؟

۲. خواهر شوهر بدجنسی هستی یا مهربون؟!

۳. برای روز مادر و روز پدر کادو چی میخری؟!

۴. عروسک های بچگیت رو هنوز داری؟ چندتا ؟

۵. از بازیگرای ایرانی کدومو قبول داری؟

۶. اگه یه روز محمدرضا گلزار رو تو خیابون ببینی چه واکنشی نشون میدی؟ ازش امضا میگیری یا بی محل میکنی؟!

۷. تو حیاط خونتون باغچه دارین؟ چه گلایی؟

۸. چندتا گربه تو حیاطتون رفت و آمد دارن؟؟!!

۹. تا حالا مرغ یا خروس ، به دماغت نوک زده؟؟؟!!!! :دی

۱۰. اگه یه جوجه رنگی بهت بدم، تو دستت میگیریش یا جیغ میزنی؟؟!

سیلااااااااااااااااااااااااااااااااااام دخمله

احوال جوجه دکیه خودم ؟

دارم میجوابیم . بیگیوووووووو

1. روانیم آیا ؟ چه حرفااااااااااااااااا ! ایییییییییییشششش

2. همه ی خواهر شوهرای عالم مهربونن . این عروسا هستن که بد جنسن . البته وقتی خودت عروس میشی قضیه فرق میکنه . این بار عکس قضیه اتفاق میوفته و خواهر شوهرا هستن که بد جنس میشن

ولی خواهر شوهر مهربونی هستم

3.روز مادر بیشتر گل میخرم . واسه بابام هم هرچیزی که لازم داره بیشتر

4.فخط یه دونه شونو دارم . مامانم همه رو بخشیده . اون یه دونه ای هم که دارم . عموی کوچیکم که عا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا شخشم از آلمان واسم آورده بود و زیاد نمیذاشتن باهاش بازی کنم

5.زیاد فیلم ایرانی نمیبینم . بازیگر خاصی مدنظرم نیست

6.امضا بگیرم ؟ از کی ؟ محمد رضا گلزار ؟ که چی بشه ؟ نه والا . همین جوری بی تفاوت از کنارش رد میشم

7.توی اهواز لاله و نرگس داشتیم . درخت نخل و یه انار هم داشتیم . یه زمانی هم رز و شیپوری داشتیم
.

اینجا فخط فخط درخت انار . انگور . انجیر داریم

8.آمار نگرفتم ولی سه چهار تایی هستن . یکیشونو خیلی دوست دارم . سفید و تپل و پشمالوئه . اسمشو گذاشتم پرنسس

آمار دقیقشونو میگیرم و برات میارم

9.نه . من با مرغ و خروسا رفت و آمد نمیکنم

10.اگه کوشولو باشه دستم میگیرم ولی اگه بزرگ باشه میندازمش تو یقه تو جیغ میکشمو فرار میکنم

خوش آمدی دخمله

fgni

متخصص باغبانی
کاربر ممتاز
سلام من اومدم اما فکر کنم همه سوالا پرسیده شد درسته ؟

اها یادم اومد میشه ادرس بدی ؟ من شیراز دوست دارم

خونتون چجوریه ؟

ترم چندمی ؟

رشته درسیتو دوست داشتی ؟

چرا اول که اومدی تو بخش ادبیات کاربر فعال شدی ؟

میشه بهم بگی تا حالا عاشق شدی یا نه ؟

دوست داری شوهرت کچل باشه ؟

میشه بهم بگی از چه ادمایی خوشت میاد ؟

اخلاقت چطوریه ؟

تا حالا خاستگار داشتی ؟

برا دیدنه
:gol::gol::gol::gol: نه چیدن :confused:

آخرین ویرایش:

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
حوصله ندارم بشینم از اولش تا اینجا رو بخونم. فقط دیدم محمدرضا اومده سوال پرسیده منم که دمبم به دمب محمدرضا وصله اومدم!
دو سه تا سوال بپرسم حالا که اومدم:
1- راستی سلام، خوبی؟
2- چنتا پسرخاله داری؟
3- تا حالا چنتا سوسک کشتی؟
4- اگه شب موقعی که خوابی یهو حس کنی که یه سوسک رفته تو شلوارت چکار میکنی؟
5- اگه وقتی داری خمیازه میکشی یه مگس بره ته زبونت بشینه چکار میکنی؟
6- چرا محمدرضا آدرستو میخواد؟ اصلا مگه تو شیرازی؟
7- ببینم تو چرا تو بخش خودت فعالیت نمیکنی؟ بدم بچه ها به سیخت بکشن؟

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام سلام
دلم برا صندلی تنگیده بوووود

1. نظرت راجع به شریعتی؟
2. مهریه چقد باشه خوبه؟
3. اگه قرار باشه واسه ازدواج شرطی بذاری اون چیه؟
4. به نظرت آدما راجع به بهشت چی فک می کنن؟
5. به نظرت کسی که از ارزش های اخلاقی چیزی نمی دونه رو چجوری میشه عوضش کرد؟
6. همه ی روشن فکرا تحصیل کرده ان؟ و بر عکس... آیا همه ی تحصیل کرده ها می تونن روشن فکر باشن؟
7.به نظرت مذهب با دین چه فرقی داره؟ کدوم بهتره؟
8.نظرت راجع به حجاب؟
9.رابطه ی حجاب و ایمان؟ اصلا ربطی به هم دارن؟

علیک علیک

دل تنگ نباش دیگه که به آرزوت رسیدی

1.خوشم میاد ازش . ولی درک بعضی از حرفاش واسم کمی سخته

2.خودم814 تا دوست دارم . ولی مهریه کم یا زیاد اصلا ضامن خوشبختی و دوام زندگی نیست . نمیدونم چند تا باشه بهتره . هرکسی نظری داره

3.پیش مادر شوهر زندگی نمیکنم .

4.یه جایی که پر از درخت و گل و بوته س تازه حوری هم داره

5.همه ادما بالاخره به یک سری ارزش های اخلاقی اعتقاد دارن که این ارزش ها میتونن درست یا غلط باشن همونطور که میدانیم اخلاق یک امر مطلق است و این مطلق بودن اخلاق منجر به این میشه که با بحث و گفتگو با این گونه افراد ارزش اخلاقی صحیح و درست رو بفهمن

6.فکر میکنم روشن فکری به تحصیلات دانشگاهی نیست . ممکنه کسی که تحصیلات دانشگاهی نداره ولی مطالعه ی زیادی داره مثل روشن فکرا فکر کنه .

7. دین مجموعه تعالیمی هستش که از طرف خدا برای ما فرستاده شده اما مذهب راه و روشه که معمولا یه گروهی به خاطر تفکرات ویژه و برداشت و تفسیر خاصی که دارن از بقیه جدا میشن .

همه ی مذهب های وابسته به یک دین اصول اون دین رو قبول دارن و در این جهت با هم مشترکن

8.حجاب ؟ فکر میکنم به اعتقاد هر کسی برمیگرده . چیزی نیست که بخوای به کسی تحمیل کنی . خود فرد باید به این باور برسه که حجاب براش خوبه یا نه ؟
توی خیلی از خانواده ها دیدم که طرف به زور چادر سر میکنه ولی به محض دور شدن از خونه چادر رو توی کیفشون میذارن .
عکس قضیه هم وجود داره . یه موقع هایی خانواده خیلی اعتقادات مذهبی نداره ولی دختر حجاب کامل داره .

پس در هر دو صورت مشخص میشه که نمیشه اجبار کنی .

9.بله که دارن . تا کسی معتقد نباشه و ایمان نداشته باشه حجاب رو درک نمیکنه .

خوش آمدی دوست عسیس

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لطفا با خوندن این کلمات اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین.(توضیح برای هر کدوم 2 خط کافی هست):D
بی وفائی:

بد قولی:

بدگوئی:

بدزبانی:

برداشت بد:

بد ذاتی:

بد نامی:

2=
نظرشما راجع به تبعيض بين زن و مرد چيه؟(یه توضیح کامل لطفا):D

3=با خوندن هر كدوم از كلمه هاي زير اولین چيزي به ذهنتون ميرسه رو سریع بنویسید.:D:D
فداكاري:

عشق:

پاييز:

زندگي:

ایمان:

بهار:

ایثار:

انسان:

حیوان:

مهمان:

ایران:

4=
تا حالا بیف استروگانف خوردی؟ چندبار؟ چه مزه ای میده؟

5=
دستور غذایی این غذا های زیر رو بنویس (کاملا بنویس میخوام یاد بگیرم):D

قرمه سبزی=

ماکارونی=

فسنجون=

نون پنیر=:D

6=
چرا وقتی سیب تو سر نیوتن خورد تعجب کرد؟

7=
با خوندن این موارد زیر.... اولین برداشت ذهنیتون رو بنویسین.
عشق:

محبت:

صمیمت:

کنکور:

قرار گذاشتن:

پارتی:

پژو 206 اسپرت:

بهترین گوشی موبایل:

موهای طلایی رنگ و با حال و تیپ دیوید بکهام:

خود دیوید بکهام:

زن دیوید بکهام!!:

8=
این کلمات چه معنایی می دهند؟
خفن:

تیریپ:

گاگول:

دیفال:

مرتیکه اسب:

داف:

در و داف:

پنت هاوس:

هلی پاد:

جکوزی:

آب حوضی:

9=
نظرت درباره طراح این سوالات چیه؟

10=
و در پایان هرچه می خواهد دل تنگت بگو:

تا سری بعدی سوال ها بدرود....:D:D:D

رزا (هه هه):D

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام رزا چطوری؟ من آمدم...هوراااااااااااا

بشین سیر گریه کن

1=
شماره پلاک خونه تون چنده؟ تو محل کار شما چند عددخانم و چند فروند!! آقا با شما همکار هستند؟؟ دوست دارین خرخره کدومشون رو در نهایت خونسردی همچین بجوید که نشه تعمیرش کرد و بیاندازنش تو سطل مکانیزه شهرداری؟؟

2=
تا حالا قلیه ماهی خوردید؟؟ مزه اش چجوری بوده؟؟ میگو چی دوست دارین؟؟ از این ماهی کوچیکها که به گربه بدی قهر میکنه چی از اینا ... اسمش چی بود!!؟؟.... آهان کیلکا خوردین؟؟ تن ماهی بهتره یا خود ماهی؟؟ گربه ماهی خوردین؟؟

3=
تا حالا شده به حالت طنز یا کاملا جدی وجدان شما مثل وجدان شیرفرهاد بیاد هی شما رو ملامت کنه و هی ازتون بخواد بهتر از پیش باشین و گوشتون رو بکشه؟؟ بعد شما چیکار کردین به حرفش گوش کردین یا با گیوه زدین وسط ملاج جفتتون؟؟

4=
یه بیت شعر بگید که درش سه کلمه "عاشق" و "تنها" و "معشوق" موجود باشه.

5=
نظرتون در مورد خواستگاری خانمها از آقایون چیه؟؟ لطفا توضیح بدین.

6=
خیلی اساسی و فنی"عشق" رو توصیف کرده و تشریح کنید.

7=
نظر شما راجع به کله و پاچه چیه؟ سیرابی دوست دارین؟ حلیم چی؟ نون و پنیر بهتره یا کباب بره؟ کدام رستوران رو دوست دارین سنتی یا امروزی؟؟ پیتزا بهتره یا فسنجون؟

8=
آدم رو یه خر بوس کنه خوبه یا یه بوس آدم رو خر کنه ؟

9= در3 خط خودتو تعریف کن.؟

10=
از بین زیبایی و ثروت کدوم رو انتخاب میکنی ؟

آخرین ویرایش:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سری غیر فلسفی :دی
پیچوندن نداریم

1. همراه اول یا ایرانسل؟
2. شماره تلفن خونه؟ موبایلت ؟ :دی
3. شماره کفش؟
4.رنگ چشم؟ پوست؟ مو؟
5. آرایش می کنی؟ تا چه حد؟
6. به نظره خودت خوشگلی؟ از 10 به زیباییت چن میدی؟ اصلا یه عکس از خودت بذار ببینیمت :دی
7.به نظرت خواهر شوورا خوبن؟ :دی
8.شده تا حالا تو کلاستون از کسی خوشت بیاد؟ توضیح؟
9. رتبه ی کنکور سراسری و آزاد و پیام نور و گروه زبان و خلاصه هر چی امتحان دادی؟ :دی
10.درجه صندلی؟

با سوالای فلسفیت که پدرمو درآوردی
بیا ببینم دیگه تو کیسه ت چی داری ؟؟؟

1. هر دو

2.جا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا نم ؟ بیا پ خ بهت بدم

3. 38 یا 39 . بستگی داره

4.مشکی . سفید . کمی تا قسمتی روشن

5.بلی . آرایش میکنم
. خیلی کم پیش میاد بدون آرایش بیرون برم . نهایتش خیلی کم آرایش میکنم .

آرایشم پررنگ نیست . ملایمه .

6.بلی . فکر میکنم قیافه م بد نیست . اینو از تعریفای دیگران فهمیدم
. حدودا 8 میدم . بیا پ خ نشونت میدم

7.عالین . همه ی خواهر شوهرای عالم مهربونن . این عروسا هستن که بد جنسن . البته وقتی خودت عروس میشی قضیه فرق میکنه . این بار عکس قضیه اتفاق میوفته و خواهر شوهرا هستن که بد جنس میشن

8.نچ . از هیچ کدوم از پسرای دانشگاهم و کلاسم خوشم نمیاد .

9.یادم نمیاد . یادم اومد میام بهت میگم

10. 37 درجه

خوش اومدی

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوستان به دلیل مشکلی که برای رزا جان پی شاومده فعلا صندلیشو به حالت تعلیق در میارم تابرگرده
باشد که رستگار شود :D...پوستتو میکن مرزا

تا برگردد قفل

17 تمام:w18:

دو خط املا گفتم سه خط غلط داری ؟؟؟؟ :w00:

این چه وضعشه ؟؟؟:w39:

چرا درست درستو نمیخونی ؟ چرا مشقاتو مرتب نمی نویسی آخه ؟ :w02:

فردا مامانتو بیار باهاش صحبت کنم :w11:

چخه :d
اصلا به من انتقاد وارد نیست !!!!

مدیریت :D

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

بالاخره گذر پوست به دباغ خونه افتاد !! به به چه بویی هم بلند کرده

نه بابا ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟

رزا !! رزا !! خدا رحمتت کنه !! :دی

یعنی الان مردم ؟؟؟؟

[FONT=&quot]رحم الله من یقرأ السورة المبارکة الغاتحه مع الصلوات[/FONT]

مدیونید اگه فاتحه نبندید

بگو ببینم :

استاااااااااااااااد ! بفرمودیه ه ه ه ه:دی

1 ) چیرو گفتی خدا ببخشتت ؟؟!! زود تند سریع بگو !! در 5 خط شرحش کن !! مثال بزن !

بالاخره جوونیه حمید جون ! چی رو بگم ؟ من دخمله خوفیم . کلا با گناه بیگانه م :lol:

2 ) هوم گفتی دوست داری در مورد خصوصیات اخلقی و شخصیتت بپرسن !! خودت 5 تا سوال در این مورد از خودت بپرس خودتم جواب بده ( شبیه این مالیخولیا ها :دی )

اون واسه اون موقع بود . حالا بچه ها با من آشنا شدن کاملا . هرچند از قبل من شناخته شده بودم

تازشم میخوای خودم بپرسم خودمم جواب بدم تا برام حرف در بیارن ؟؟؟ :w05:

گولتو نمیخورم :دی

3 ) چر دوست نداری دوستای مجازیت واقعی بشن غیر اوا !! مشکل کجاس ؟؟ میترسی عاشقت شن ؟ میترسی عاشقشون شی ؟ میترسی عاشقه همدیگه بشن ؟ میترسی من عاشقه همدیگشون بشم :دی ؟ میترسی اونا عاشق من بشن ؟ ... برای هر مورد یک مثال بزن و تعریف کن و دو تا خاطره بگو !

مشکلی وجود نداره اخوی حمید !همین جوری ! دوست ندارم
:w01:

آره . میترسم عاشقم بشن ! میترسم عاشقشون بشم ! میترسم عاشق همدیگه بشیم ! میترسم تو عاشق همدیگشون بشی ! میترسم عاشق همدیگه بشن ! میترسم تو عاشق همدیگه شون بشی ! میترسم اونا عاشق تو بشن ! :love:

4 ) بچه تو هی چرا سلامتو میخوری؟... هان ؟ نظرت در مورد املای من چیه ؟ مشکلی که نداری باهاش ؟ میدونم نداری همه میدونن من خدای املام

تویی که هیچ وقت سلام نمیکنی نه من ! :w06:

املات افتضاحه ! مشکل ؟ همچین دلم میخواد چفت پا برم تو چشمت

تو باید بری اکابری درس بخونی . چرا انقدر از معلما میترسی ؟؟؟:دی

میدونی تا حالا چند تا معلم گرفتم واست ؟؟؟؟

همین یه لقبم مونده که داشته باشی . خدای املا !:دی شدیددددددددد

5 ) ارزوهای بچگیتو گفتی !! مهندس کام شوهر و زندگی خارج !! الان ارزوها تچیه ؟ 10 مورد رو بگو !

این چه جمله ایه آخه ؟؟؟؟:surprised: کام شوهر مهندس درسته .
منو دیوونه کردی. دقت کن کمی . کشتی تو منو آخه !:w22:

آرزوی الانم ؟ زیاد فرقی نکرده . 10 تا بگم ؟؟؟؟

1. قبول شدن توی کنکور ارشد امسال . اونم آلودگی دانشگاه اصفهان

2.بعد مسافرت و دیدن ایتالیا و فرانسه و انگلیس

3. داشتن یه شغل عالی با درآمد خوب

4.بورسیه واسه دکترا تو یه دانشگاه معتبر

5.داشتن دوازده پسمله خوشجلو شیطونو تخس . ( مامی فداشون بشه )

6.باباشونم میخوام

7.به ثمر رسوندن پسرام

8.دامادیشون

9.دیدن نوه هام

10. دیگه آرزویی ندارم . با اجازه سرمو میذارم زمینو میمیرم . امری نیست با من ؟؟؟:دی

6 ) گفتی بزن بزن نمیکنی ؟
نچ . بزن بزن نمیکنم با یه مذاکر هحلش میکنی ؟؟ بلی . فخط با مذاکره :دی مطمئنی ؟؟اوهوم
یکم فک کن !! فکر کردم
بیشتر بیشتر فکر کردم دیگه . اه ه ه ه ه
... چیزی یادت نمیاد ؟؟؟ نچ . نیومد . اااااااااا ! داره یادم میاد حمید !
تعریفیش کن و دو تا مثال دیگه بزن !

کلک ! خودت میدونی دیگه . تعریف کن . شدیدا :دی

1. ( سانسور مینماییم خیلی بد آموزی داره )

2.یه بار با داداش دومیم دعوام شد . رفته بود بالای چهار پایه حدودا یک متری . یه چیزی گفت منم که زورم بهش نمیرسید محکم با پا زدم به چهار پایه و داداشم سقوط آزاد کرد . :دی

7 ) گفتی از ادمایی که غرور الکی دارن بدت میاد ؟؟؟ بلی

به نظرت من دارم ؟ نچ . نداری

چقد ؟ میگم نداری . تو میگی چقدر ؟؟؟

دیگه کیا دارن ؟ همون ژیگرت . خودت که میدونی :razz:

چند مورد اسم بگو ... چنتا انتقاد از مدیریت زنگ تفریح بگو !! کمی سنگین تر باش حمید . چه خبرته ؟ تو مدیری نباید اسپم کنی آخه ! انقدر هم غلط ننویس .:دی

من نه ها شیوه ی مدیریت ! مدیریت ؟ چی بگم والا ! باهات برخورد نداشتم تا حالا

من کلا انتقادی بهم وارد نیست ..خیلی گلم
جدا ؟ تو گلی ؟ چه نوع گلی هستی حالا ؟؟؟؟:دی

8 ) سایتی که توش مدیر ارشدی به علاوه لینکه پروفایلت بده ؟ چند نمونه از کارایی که با کاربرای اونجا کردی نام ببر ؟ 3 تا خاطره بگو ! چند نفر اخراج کردی ؟ اخطار ؟

هیچی . چون زیاد اونجا نمیرم . فخط میرم بخشا رو میزنم . چند تایی هم پست میدم

9 ) شماره تلفن ایرانسل !! بد ترین کار هزندگیت ؟؟؟ بزرگترین گناهت ؟ ( نپیچونی !! هر کدومو بپیچونی یه هشدا و بعدش اخطار !! دهه ! :دی )

09380000000 بقیه شو خودت حدس بزن :دی

چقدر تهدید میکنی آخه ؟

بزرگترین گناه ؟ ندارم . من که گفتم دخمله خوفیم

10 ) تو جدی دوس پسر نداشتی تا حالا !! نمیادا بهت ! گروه خونیت میخوره از اینا باشی که روزی 40 نفر مخ میکنن و لبه دریا تشنه ول میکنن ؟ نه ؟ نه؟ خب حتما نه دیگه :دی

دوست پسر نداشتم . مگه باید بهم بیاد ؟

آره خب . خوب آمار منو داریااااااااا ! آره روزی یه 40 یا 45 تایی رو میبرم لب دریا همشونو میندازم تو اب :دی

رزا بپیچونی کارت با کرام الکاتبینه !! فکرشم نکن ... اونجوری هم نگاه نکن دلم نمیسوزه :دی

کلمه به این سختی رو چطوری نوشتی ؟؟؟؟ :surprised:

نپیچوندم بابا ! قبلیا رو که پیچوندم مگه متوجه شدی ؟؟؟ :دی شدیددددددد

خوش اومدی پسمله !

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1. تابلو معراج حضرت رسول اثز کدوم هنرمنده ؟ :D
2. براک با کدوم نقاش بزرگ هم سبک بود؟ :cool:
3. قانون مستطیل طلایی و خوشایند رو شرح بده. :)
4. یه تصویر بزار که کنتراست ذر بافت داشته باشه :redface:
5. 5 تا کتاب از بزرگ علوی نام ببر :confused:
6. موقعی که داشتی به سوالای بالا جواب میدادی چقدر لعنتم کردی؟ :cry:

سلام سمیرا جون !

1.سلطان محمد؟ :huh:

2.پیکاسو ؟ :huh:

3.نمیدونم والا . فخط میدونم مربوط به صفحه آراییه

4.جا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا ا نم ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ ؟ :eek:

خداییش دیگه این سوالا از اوناستااااااااااااااااااااااا:surprised:

5.چمدان . چشمهایش . سالاریها . موریانه . میرزا . گیله مرد :confused:

6.هیچی . چرا باید لعنت کنم گلم ؟

خوش آمدی عسیسم