صلوات برای شادی روح عسل بدیعی

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

ni_rosa_ce

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الّلهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّد وَآلِ مُحَمَّد وَعَجِّل فَرَجَهُم

:gol:

?Why

عضو جدید
خدا بیامرزتش ...
میگم این صلواتا که میفرستین ، درست ... دستتونم درد نکنه ...
ولی اگه حالا یک در صد این داستانِ مسمومیت دارویی و این چیزا درست باشه ، این صلواتای شما و هر چی کلیه و کبد هم که خودش به اینو اون داد ، بیفایده میشه ...
قاعدتاً !

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
خدا بیامرزتش ...
میگم این صلواتا که میفرستین ، درست ... دستتونم درد نکنه ...
ولی اگه حالا یک در صد این داستانِ مسمومیت دارویی و این چیزا درست باشه ، این صلواتای شما و هر چی کلیه و کبد هم که خودش به اینو اون داد ، بیفایده میشه ...
قاعدتاً !

چرا؟خب با دارو مسموم شده چن تا عضوشو اهدا کرده ماهم برای شادی روحش صلوات میدیم.چرا بی فایده بشه؟

M.Adhami

عضو جدید
کاربر ممتاز
با یاد خدا
توبه
یه بنده خدایی می گفت فرض آقای سروش بیاد توبه کنه
با این همه فکری که منحرف کرده می خواد چیکار کنه
خانما برن این را ببین
این عکس ای خانم بدیعی هستش
شرم کردم بذارم

اگه با صلوات حل میشه بگین منم بفرستم

نمی دونم در مورد اکثر بازیگرا و سینماچیا چی بگم!!!!!!

می دونم این حرفام سرشار از انتقاد شماست

ولی ترجیح میدم یاد آوری کنم

من بخودم نمی بالم
قرآن مي‌فرمايد: «هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا؟ الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُون صنعا؛»[5] زيان‌‌کارترين مردم كساني هستند که گمان مي‌کنند خيلي هنر کرده‌اند، در حالي‌كه کارهايشان در راه دنياست و در همان جا هم متوقف مي‌شود، سعي‌شان از بين رفته و هيچ فايده‌اي برايشان ندارد؛ نه دنيايشان آباد مي‌شود و نه آخرت‌شان. زماني کار نتيجه مي‌دهد که خالصانه براي خدا باشد. اگر هواي نفس، حب دنيا و تعلقات دنيوي در آن باشد دير يا زود به ضررمان تمام مي‌شود و نه به آنچه در دنيا مي‌خواهيم، مي‌رسيم، نه خدا مزدي به ما مي‌دهد.

mohadeseh.anzali

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با یاد خدا
توبه
یه بنده خدایی می گفت فرض آقای سروش بیاد توبه کنه
با این همه فکری که منحرف کرده می خواد چیکار کنه
خانما برن این را ببین
این عکس ای خانم بدیعی هستش
شرم کردم بذارم

اگه با صلوات حل میشه بگین منم بفرستم

نمی دونم در مورد اکثر بازیگرا و سینماچیا چی بگم!!!!!!

می دونم این حرفام سرشار از انتقاد شماست

ولی ترجیح میدم یاد آوری کنم

من بخودم نمی بالم
قرآن مي‌فرمايد: «هَلْ نُنَبِّئُكُمْ بِالْأَخْسَرِينَ أَعْمَالًا؟ الَّذِينَ ضَلَّ سَعْيُهُمْ فِي الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَهُمْ يَحْسَبُونَ أَنَّهُمْ يُحْسِنُون صنعا؛»[5] زيان‌‌کارترين مردم كساني هستند که گمان مي‌کنند خيلي هنر کرده‌اند، در حالي‌كه کارهايشان در راه دنياست و در همان جا هم متوقف مي‌شود، سعي‌شان از بين رفته و هيچ فايده‌اي برايشان ندارد؛ نه دنيايشان آباد مي‌شود و نه آخرت‌شان. زماني کار نتيجه مي‌دهد که خالصانه براي خدا باشد. اگر هواي نفس، حب دنيا و تعلقات دنيوي در آن باشد دير يا زود به ضررمان تمام مي‌شود و نه به آنچه در دنيا مي‌خواهيم، مي‌رسيم، نه خدا مزدي به ما مي‌دهد.

گفته های شما کاملن درسته.اتفاقن وقتی میخواستم عکسشو بردارم خیلی گشتم یه عکسی بردارم ک پشتت حرفی نباشه.تا خلاصه اون عکسو پیدا کردم.ما برای خاطر چیزی برای کسی صلوات نمیدیم کسی ک فوت شده دستش از دنیا کوتاهه.صلوات میدیم تا شاید کمی از مشکلات اون دنیاش کم شه.حالا هرکس میخواد باشه نه تنها خانم بدیعی.
همه ما بنده های خداییم.همه مون تا حدی گناه کردیم.اون دنیا هم ب آمرزش نیازداریم.اون بیچاره ک رفته حداقل صلوات بدیم شاید یک دونه از بار گناهاش کم شه.هممون انسانیم.نباید بین رابطه های خدا و بنده های دیگشون دخالت کنیم.خدا کریمه شاید همون خانم درخیلی از جاها کمکی کرده باشه و نذاشته اسمش دربیاد.

love.1982

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
:gol:عسل بدیعی با اهدای اعضای خود به نیازمندان جاودانه شد.:gol:

رضوان ورحمت الهی به روح بلندش

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا