شکستن پسورد پی ال سی دلتا

mohamad_63

عضو جدید
دوستان اگه کسی نرم افزار یا روش خاصی برای شکستن رمز دلتا داره لطف کنه معرفی و یا راهنمایی کنه.
با تشکر

a.yegane1364@gm

عضو جدید
دوست عزیز این کار غیر اخلاقیه ولی یه راه داره اونم با ریسک بالا که البته به متخصص الکترونیک احتیاج داری که من نیستم باید با یه پروگرام ریدر برنامه رو بخونی اونم به معنی باز کردن plc جدا کردن CPU و یه سری کارای سخت افزاری که معمولا نوشتن دوباره برنامه خیلی راحت تره در ضمن با این کار سخت افزار رو قربانیه به دست آوردن نرم افزار میکنی ولی در کل جواب سوالت م‍‍‍\بت

mohamad_63

عضو جدید
دوست عزیز این کار غیر اخلاقیه ولی یه راه داره اونم با ریسک بالا که البته به متخصص الکترونیک احتیاج داری که من نیستم باید با یه پروگرام ریدر برنامه رو بخونی اونم به معنی باز کردن plc جدا کردن CPU و یه سری کارای سخت افزاری که معمولا نوشتن دوباره برنامه خیلی راحت تره در ضمن با این کار سخت افزار رو قربانیه به دست آوردن نرم افزار میکنی ولی در کل جواب سوالت م‍‍‍\بت

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
ممنون از راهنماییتون.ولی تا اونجا که میدونم برای پی ال سی های زیمنس و امرون و میتسوبیشی نرم افزار و روشهای خاصی وجود داره.که هیچکدوم سخت افزاری نیست.

a.yegane1364@gm

عضو جدید
اگه واسه زیمنس میتونی pass بشکنی من یه برنامه دارم که حاضرم به خاطره اون 20 میلیون بدم s7-400 برنامه در حال کاره تو کارخونست اکه بتونی دانلودش کنی که خیلی عالیه البته باید بگم که با نرم افزار اورجینال نوشته شده و لایسن کی ریجستر شده داره

mohamad_63

عضو جدید
اگه واسه زیمنس میتونی pass بشکنی من یه برنامه دارم که حاضرم به خاطره اون 20 میلیون بدم s7-400 برنامه در حال کاره تو کارخونست اکه بتونی دانلودش کنی که خیلی عالیه البته باید بگم که با نرم افزار اورجینال نوشته شده و لایسن کی ریجستر شده داره
سلام. میتونی در مورد کاری که پی ای سی انجام میده توضیح بدی؟
کارخونش کجاس؟و چرا میخوای پسشو بشکنی؟

salar2014

عضو جدید
با سلام
دقیقاً توضیح بده متوجه نشودم
PLC کارخونتون چه نوع پسوردی دارد
1) پسورد سطح دسترسی
2)پسورد نرم افزاری که هر چند وقت یکبار پی ال سی را به مد استپ می برد
آیا بک آپ از PLC دارید

fcbuy

عضو جدید
اگه احتیاج به اطلاعات ، آموزش ، سفارش پروژه و یا خرید پی ال سی دارید یه سری به این سایت اف سی بای بزنید.

mali20000

عضو جدید
شکستن پسورد دلتا

شکستن پسورد دلتا

با سلام پی ال سی دلتا رو تقریبا نمیشه پسوردش رو باز کرد در صورت دستکاری الکترونیکی برنامه هم پاک میشه